Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Éden Hotel fórum

Éden Hotel (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2015. jún. 3. 10:24
hiányzik a műsor:)
2015. máj. 31. 12:46
valami új műsorban szerepelni fog Loki, hallott valaki erről valamit?
1902. tádámmm (válaszként erre: 1900. - Siss27)
2015. máj. 30. 11:36

Igaz..

De Botox arcáról is regényt lehetett volna írni, Pjotr-nak még a hangja is remegett, szóval, jó kis végjáték volt. Snezi döntése meglepett, hiszen anno Marianna és Peti küldte haza.. hogy tudott mögéjük állni? Laura nyalása ilyen mélyen érintette? Igaz, rosszat akart hallani Bencéről, és Laura tette a dolgát.. no, hát ez van.

2015. máj. 30. 11:04
happy vagyok!:)
1900. siss27
2015. máj. 30. 10:19

Csak igaz volt a cikk.Tényleg Lokiék nyertek és pont annyit amit megírtak.Kár,hogy így már nem volt olyan izgi,mert miután kiderült,hogy ők mehetnek a fődíjért,akkor már sejtettem,hogy nem volt kamu az a cikk.Mindenesetre becsülendő,hogy tényleg nem vágta át Barbarát.Mert inkább Loki lett volna az,aki eldobja a gömböt.

Azért Laura arca mindent vitt,amikor Orsi Barbaráék mögé állt.Azt az utálatot ami kiült rá!Jót nevettem rajta.

Egyébként kissé átlátszó volt amikor Orsi megállt középen és másodpercek múlva állt csak félre.Annyira azt sugallta,hogy ez volt neki kiadva.Mintha valami jelre várt volna,hogy na,most állhatsz oldalra.Mindegy,szép volt,jó volt,ennyi volt,vége.

1899. ca6273a8a5 (válaszként erre: 1898. - Siss27)
2015. máj. 29. 12:24
jaj de jó:)
1898. siss27 (válaszként erre: 1897. - Ca6273a8a5)
2015. máj. 29. 09:56
Volt ám! Így került Loki mellé Barbara.
2015. máj. 29. 09:51
volt párcsere, mert az estit még nem láttam?
2015. máj. 29. 09:50
hu, de várom már!
1895. túrógombócka (válaszként erre: 1893. - 2f7e180b49)
2015. máj. 28. 11:02
ők jártak a legjobban, nyaralhattak pár hetet feszkó nélkül :) mármint Snezi meg Nóri, mert Gyula és Bence épp, h kiestek.
2015. máj. 28. 10:56
pénteken úgyis vége és minden kiderül.
2015. máj. 28. 08:05
azt beszéltük tegnap bnőmmel,hogy ezek a játékosok akik visszamehetnek,azok vajon addig ott süttetik a seggüket,vagy fizetnek nekik még pár repjegyet Budapest-Costa Rica vonalra? Szerintetek ? Meg mi alapján mehetnek ők vissza ?olyan értelmetlen, aki egyszer kiesett mennyen a csáába
1892. tádámmm
2015. máj. 27. 19:19

Bevallom én is ugyanezt gondolom, egyszerűen mi nyeremény van abban, hogy másra bízhatom, hogy hazaküldjön?? ebben hol a győzelem? persze, ők voltak a legbénábbak, szó se róla, de ez így akkor sem korrekt. Kiválaszthatta, hogy Peti, vagy Loki által küldeti haza saját magát.. pf...

És igen! szerintem is kívülről "súgtak" a játékosoknak, mert rengeteg, teljesen logikátlan döntést hoztak. A párválasztók nem tükrözték a történéseket.

Az egyetlen amiben még egyet tudtam érteni, az Ádám és Melanie kiesése volt, mert iszonyatosan primitív játékot láthattunk tőlük.. az undor és a közönségesség párosa voltak.

1891. siss27 (válaszként erre: 1890. - Ca6273a8a5)
2015. máj. 27. 16:48
Igen,ő.
2015. máj. 27. 14:34
tényleg a Marianna esett ki?:))))))))))
2015. máj. 27. 12:54

engem nem zavar Berki, szerintem jól tolja, ez a dolga.

és ez a műsor különben sem a színvonalról szól.

1888. 2f7e180b49 (válaszként erre: 1886. - 2f7e180b49)
2015. máj. 27. 11:24
mintha csak egy betanult sablont mondana,semmit nem improvizál,vagy ez lenne a műsor koncepciója?
1887. túrógombócka (válaszként erre: 1886. - 2f7e180b49)
2015. máj. 27. 10:52
engem az zavar, hogy Breki még hangsúlyozni se tud. figyeljétek meg, rohadt idegesítő.
2015. máj. 27. 10:29
Bence meg Snezi csak úgy beugranak? Vagy visszatérnek a fináléba ? Berki annyira egy sz*r műsorvezető,semmi életet nem visz bele,nagyon ratyi egy ember,ide Sebestyén Balázs kéne vagy Istenes Bence....
2015. máj. 27. 10:20
Az se értem, hogy Barbara most miért van ennyire ki, úgyis valszeg Laura fog kiesni, bár NEM láttam az esti adást, én mindig inkább felveszem, mert nem bírom végignézni, túl későn van.
2015. máj. 27. 10:19
Én még nem láttam az esti adást, de szerintem nem döntött jól a Loki, hogy Bencét rakta ki, most végre lett volna lehetősége Petikét hazaküldeni.
1883. siss27
2015. máj. 26. 10:43

Azért annak örültem ám,amikor megtudta Lady Botox és párja,hogy nem ők nyertek.Hogy húzta a száját!Végre letört a szarvuk kicsit.

Nekem totál olyan érzésem van,hogy a játékosoknak előre meg van mondva mit csináljanak,kit válasszanak.Nem értem mi a jó Lokinak abban,hogy a legerősebbet benthagyta.Hát,mondom ilyen nincs,hogy az a buzeráns megint megúszta!

1882. Pipi57 (válaszként erre: 1880. - Rágógumi)
2015. máj. 26. 08:28

Lehet benne valami:)

Amugy egy undorító nő Mariannn azzal az összeszorított fogaival,sokszor azt sem lehet érteni mit mond.

2015. máj. 26. 08:23
Remélem, ha lesz még Éden Hotel a jövőben, összeguberálnak annyi pénzt valahonnan, hogy meg tudjanak fizetni egy-két normális műsorvezetőt. Én a Berkit nagyon nehezen viselem. A két lány szimpatikusabb, de Diktátor például nem nagyon tud beszélni.
2015. máj. 26. 08:18

Tegnap nagyon mérges voltam. Én úgy emlékszem, a korábbi játékokban korrektebbek voltak. Ebben sosem mondják meg, mit lehet nyerni egy-egy feladattal, és szerintem a játékok eredménye alapján utólag döntik el, hogy mit kapnak a nyertesek.


Nekem már az is gyanús volt, hogy Mariann kiesése után tulajdonképpen egy másik Mariann jött vissza. Bence ellen fordult azzal a szöveggel, hogy Bence nem örült neki eléggé, amikor hajnalban, amikor Bence még a világáról sem tudott, váratlanul beállított hozzá. Ez a szokásos "majd valami baromsággal megmagyarázom, miért így döntöttem, úgysem tudják bizonyítani, hogy nem ezért" taktika, ami annyira jellemző Mariannra meg Petire. Szerintem egyszerűen nem küldték akkor haza Mariannt Magyarországra, együtt lakott a stábbal és egy csomó infót megtudott tőlük a játékról... Persze lehet, hogy tévedek. De ha tényleg kint tartották őt, számomra elképzelhetetlen, hogy a stábban mindenki tartotta a száját és nem csöpögtetett infókat Mariannak.

1879. Rágógumi (válaszként erre: 1877. - Kattyus)
2015. máj. 26. 08:06

Hát a játék főnyereménye 20 millió. Ha Bence be tudná bizonyítani, hogy direkt úgy szervezték össze a dolgokat, hogy bizonyos emberek véletlenül se essenek ki, csakis ő vagy a párja, akkor nyilván 20 millióra perelhetőek.


Alighanem kötöttek egy szerződést: Bence bemegy, vállalja a nyilvánosságot, cserében egy korrekt játék kereteiben esélye van az összegre. Ha szándékosan úgy nyúlnak bele a játékba a szervezők, hogy Bencének ne legyen esélye, akkor szerintem még meg is nyerhetne egy ilyen pert. Kár, hogy szerintem nem tudná bizonyítani...

1878. Pipi57
2015. máj. 26. 07:56
Nagyon sajnálom Bencét,de bárkit is választott volna,őt küldték volna haza.Loki meg nagyon szemét volt ,Bencének szövetséget ajánlott és mégis őt küldte haza,pedig reménykedtem ,hátha ezt a full okos Peti kapja a fekete levest.
1877. kattyus (válaszként erre: 1876. - Rágógumi)
2015. máj. 26. 06:41
Ugye ezt a beperelném dolgot nem mondod komolyan! Ugyan mi lenne a per tárgya?
2015. máj. 25. 22:24

Ez már aztán tényleg legalja húzás volt a játék szervezőitől. Csináltak egy játékot, amiben bárki nyer, Bence megy haza (vagy esetleg a másik nyertes, Barbara). Jól beperelném őket Bence helyében. Gondolom senki nem gondolja, hogy Loki nem mondta el előtte a riportszobában, hogy ha választhatna, Bencét tenné ki. Ez már tényleg szánalmas!


De legalább röhögtem egy jót, amikor a szuper intelligens és eszméletlenül okos Peti negyed órát állt egy feladat előtt, amit kb. 3 másodperc alatt megoldottam. Biztos sokat kivett szegényből, hogy már oly régen folyamatosan gondolkodnia kell, nem nagyon lehet hozzászokva...


Igazán nagy értelme volt annak, hogy Bence és Barbara megnyerte a játékot! Direkt nem mondják el előre soha, hogy mi a nyeremény; így még kedvükre kitalálhatják, hogy legyen. Ha Petiék nyertek volna, szerintem megkapták volna a 68. védettségüket is... Full gáz az egész, a korábbi szériák ezerszer jobbak voltak, szerintem a játék készítői azokban kevésbé alakították kedvükre a játék kimenetelét!

1875. salabakter (válaszként erre: 1874. - D1zsúlika)
2015. máj. 25. 16:35
Ezt n is olvastam,de nem az origóban,azt hiszem,a blikkben.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook