Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Éden Hotel fórum

Éden Hotel (beszélgetős fórum)

2011. márc. 31. 22:42
Nem is tudna mást csak pusztítani, szerintem ő a való életben is ilyen. Nem számít kit mit tesz tönkre maga körül. De mire fel ilyen nagyképű? Levi hogy tudott hozzá nyúlni?ÁÁÁFÚJJ!
163. Mikmiku (válaszként erre: 161. - Bibibabi)
2011. márc. 31. 22:41
Párom is ezt kérdezte! Mondtam neki, hogy biztos kézmodell! :D
162. Mikmiku (válaszként erre: 159. - Törpikék)
2011. márc. 31. 22:40

Hát ez jó kérdés!

Arra gondoltam, lehet, Nikivel folytatja majd. A lányok közül csak benne bízik. Kristófnak meg talál valakit, akit mellé állít Niki helyett. Ebben úgy is profi.

2011. márc. 31. 22:39
Egyébként hogy lehet modell ez a lány (Szandra)? Nagyon csúnya feje van, és az alakja sem szép...
2011. márc. 31. 22:38

Hú, én nagyon élveztem ezt az egészet. Bátor nőszemély! Bár sejtettem, hogy vagy Katát, vagy pedig Nikit küldi haza.

Lesz itt még durva világ! :)

159. törpikék (válaszként erre: 158. - Mikmiku)
2011. márc. 31. 22:38

Szia!

Én kicsit reménykedtem ebben a verzióban délután már fejtegettem, de sajna nem így történt!!


Csak ezek után kit állít maga mellé Ádám??

158. Mikmiku (válaszként erre: 156. - Törpikék)
2011. márc. 31. 22:33
Hát igen, mert ha akkor beáll Szöszi mögé, akkor szerintem még bent lenne, mert Alízt küldte volna haza.
157. Mikmiku (válaszként erre: 155. - Törpikék)
2011. márc. 31. 22:32
Mint egy cunami! :)
156. törpikék (válaszként erre: 149. - Xiandrah)
2011. márc. 31. 22:31

Ja egyébként múlt héten nem a Gabi választott utoljára, hanem a Norbi és ő a Niki mellé állt, ő pedig kiejtette!

Ez most szemétség volt, mert a Katának nem adtak választási lehetőséget!!!

2011. márc. 31. 22:30

Sziasztok!!!

Éreztem, hogy ez lesz a vége!! Ez a m...k nőszemély direkt kirakta a Katát!!!

Láttátok az előzetest mit mondott óriási pusztítást fog itt végezni!!!

ÁÁÁÁÁ!!!!

154. Mikmiku
2011. márc. 31. 22:29
Egyébként én azt tippeltem, hogy Nikit ejti ki.
153. Mikmiku (válaszként erre: 152. - Klotildácska)
2011. márc. 31. 22:29
Lehet, arra is rájön valahogy, hogy Ádám csak kamuzik ezzel a hazamenetellel.
2011. márc. 31. 22:28
Nem hiszem el, hogy ez a nőszemély kirakta Katát. Olyan magabiztos az a csaj. Tényleg nem valami szép undorító feje van piszkafa és még szemét is, kiráz tőle a hideg.
151. Mikmiku
2011. márc. 31. 22:27

Sziasztok!

Hihetetlen, hogy milyen kavarások mennek. Mindenki átver mindenkit. Már alig bírom követni. Azt sem tudom, ki kivel van, de szerintem lassan ők sem! :)))

2011. márc. 31. 21:57

pangunk

kihez áll Szandra??

2011. márc. 31. 17:41
Valószínűleg Szandra választ utoljára, ahogy Gabi múltkor... Amúgy tényleg nem szép a Szandra, meg egy deka melle sincs...
148. Peggy Ruth Carpenter (válaszként erre: 142. - Törpikék)
2011. márc. 31. 13:29

egyetértek Veled, sztem azon múlik, hogy Kata ben-t marad-e, hogy a párválasztáson milyen sorrendben választanak a csajok.

Ha kata késöbb kerül sorra mint Szandra, még megmenekülhat, ha pl. Szöszi mögé áll. Mert Szöszi már nem fogja Alízt választani. De már abban sem vagyok biztos, h Alíz Szöszi mögé áll, bár túl sok választása nincs.

147. Re87
2011. márc. 31. 12:47
Szerintem Szandra lehet,hogy Kristóf mögé áll.Amúgy nem tudom miért vagytok meglepődve,Levin elejétől látszik,hogy folyton a f@rka után megy.Amúgy ez a Szandra tényleg nagyon gáz.Ráadásul szerintem az arca kifejezetten nem szép!
2011. márc. 31. 12:20
Én kicsit átértékeltem a dolgokat. Végülis eddig azt reméltem, hogy jön majd valaki aki szét tudja robbantani Ádámékat, és hát jött is, csak nem gondoltam hogy az egy k.... lesz. Ha Szandra nem bántja azokat akiket szeretek, és nem csap be senkit, akkor nem fogom utálni. De hogy ez a Kriszta mennyire hülye... eszméletlen...
145. Hunyorka (válaszként erre: 143. - 72a929e998)
2011. márc. 31. 11:19
Bebizonyította, hogy igaz a mondás miszerint az ész megáll, ha a f.sz feláll!
2011. márc. 31. 11:17

Sziasztok!


Levit nem kommentálnám...csak egy eszköz a csajnak!

Ez a ...nem is annyira hülye, mint elsőre gondolnánk és rettentő rafinált.Szerintem már csak azért is a Kristóf, vagy az Ádám mögé fog állni.Gabiban becsülöm, hogy megmondta Krisztának kerek perec, hogy nem ejtené ki Jennyt miatta. :)

Ádám nagy valószínűséggel maguk alatt vágta a fát,amikor beszélt a Szandrával. Szösziben akkorát csalódtam, hogy most már egyenesen remélem ő megy haza legközelebb!!!

Én úgy látom, hogy Niki, Kata és Kriszta vannak veszélyben,de majd este kiderül.

2011. márc. 31. 10:46
Hát ez a Levi kész katasztrófa. Tipikus férfi, hatalmasat csalódtam benne.
2011. márc. 31. 09:34

Sziasztok!


Még senki nem reagált a tegnap esti adásra??

Kész katasztrófa!! Gondoltam, hogy a Sazndra védettséget kap és meglátjátok Ádám mögé fog beállni!!!

Azért, hogy ő megmutassa mekkora vezéregyéniség!!

A Katának nem lesz esélye, csak abban az esetben ha őt hagyják a végére és választhat, így ha akkor a Szöszi mögé áll, akkor a Szöszi talán azért, hogy visszaszerezze Ádámék bizalmát a Katát hagyja bennt az Alíz helyett!!

Ha a Kata választhat előbb vagy bárhova máshova áll kiesik ma este!


Ki hogy látja??


Niki a Kristóf mögé áll

Kriszta a Levi mögé

Jenny a Gábor mögé

Alíz a Szöszi mögé

és én 100%-ra veszem a Szandra az Ádám mögé áll!!

Rafinált egy csaj hiába feküdt össze tegnap a Levivel nem őt fogja választani!

141. Aidababa (válaszként erre: 137. - Hunyorka)
2011. márc. 30. 20:07
Köszi!
2011. márc. 30. 16:26
Amúgy hülyén hangzik, de most abban reménykedek, hogy a fiúk csak kihasználják a ribiket, és kiejtetik. Amelyik nőt ki lehet használni az megérdemli...
139. Gubóka
2011. márc. 30. 16:16

hát a két uj lány jézusom...fiatalabbak nalam 2-3 evvel és már evek ota nyomják az ipart. ilyenkor mindig elgondolkodom, h miylen emberek vannak :)


leviben en is csalodtam, kivancsi vagyok nagyon mi lesz vele meg rkisztaval...


viszont pozitivum h a pasik azert leszoljak öket..:))

138. Hunyorka (válaszként erre: 134. - Törpikék)
2011. márc. 30. 11:37

Szia!

Én kb. másfél hete kezdtem nézni,de már nagyon rákaptam. :)


A Gabi ahhoz képest amekkora szája volt először most annyira lapít.

A Szöszin most nem tudok kiigazodni,egyik szavával üti a másikat. Veszélyes lehet Ádámékra a sok kavarással.


Épp most olvastam a face.ook-on,hogy az egyik új csajt rendesen leszólják. Azt állította szilikonmellei vannak,mégis nagyon lógnak. Oltják rendesen. :)

2011. márc. 30. 11:27
Szia! Meg kellett szerezniük vmelyik fiú alsónadrágját és reggel abban kell megjelenni. Akinek n2m sikerül mennie kell.
2011. márc. 30. 11:20
Sziasztok! Lemaradtam a tegnapi adás egy részéről, és pont azt nem hallottam, hogy mi a két új csajnak a titkos feladata és mit kapnak, ha teljesítik. Leírná nekem valaki? Köszi
2011. márc. 30. 10:49
Összetörte Levi a szívem... :( Tudtam, hogy csajozni akkor, dehogy pont egy ilyen nővel álljon le :O A Gabit azért tartom most jófejnek, hogy leszólta őket :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook