Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Éden Hotel fórum

Éden Hotel (beszélgetős fórum)

104. Havran (válaszként erre: 102. - Xiandrah)
2011. márc. 29. 16:37
Én is jókat mulattam rajtam,maradhatott volna még,legalább kicsit a többiek idegeire ment volna. Amikor kajáltak és asztalnál az Éváról beszélt,nem irnám le ide miket mondott,de elég beteg a gyerek.Na mindegy nekem tetszett.Ádám szervezkedése nekem sem tetszik,meg olyan megközelithetetlen,kiváncsi vagyok lesz e olyan lány aki kicsit közelebb tud hozzá kerülni.Kristóf nem egy rossz ember,csak sajnos mások irányitják,ezért kéne mennie Nikinek(nem csipem)és Ádámnak.Levente nekem is azért szimpi,mert nem szervezkedik mindenkivel jó a viszonya és szerintem öszinte,nem azért haverkodik,hogy jobb fej legyen bent.
2011. márc. 29. 16:35
Sziasztok! Nekem is Levi meg Szöszi a kedvencem. Bár most csalódtam bennük. Beküldtek két ribit és szinte mindenki meghülyült. Amúgy én sem értem,hogy mi a lényeg a párválasztáson kívül?!
2011. márc. 29. 16:30
Na igen. Tényleg elég fura szerkezet volt az István, de én jókat derültem rajta, meg nem is ártott ő senkinek. Én már unom, hogy mindent Ádám akar irányítani. Taktikázzon, de ő ne akarja már mindig megmondani, hogy ki essen ki... Kristófban is csalódtam, hogy képes volt összeállni Nikivel, mikor Ádám egyenesen zsarolta őt. Levit azért is szeretem, mert szerintem ő biztos nem tenne ilyet senkivel, mint amilyet Istvánnal tettek. Tündéről fogalma sem volt, hogy hozzá fog állni.
101. Havran
2011. márc. 29. 16:27
Nekem az nem tetszik az egészben,hogy megy a közös szervezkedés,ez megint nem egy csapatjáték,vagyis az,de abban a csapatban 2 ember van maximun.Multhéten azt a szerencsétlen István gyereket is,hogy kiejtették.Mondjuk elég gáz volt a srác,de szerintem elég gusztustalanul csinálták,esélye sem lett volna kivédeni az eljárást.
2011. márc. 29. 16:22
Hát a lényege elvileg az, hogy párt találjanak, de aztán most bejött ez, hogy nem lehet tudni már mikor ki megy... Már az sem megoldás ha száz százalékig megbízható párt választ valaki. Az meg teljesen rejtély, hogy a végén hogy fog valaki nyerni, mert nem igazán fogynak. Gondoltam rá, hogy jó lenne belenézni a külföldi műsorba.
99. Havran (válaszként erre: 97. - Xiandrah)
2011. márc. 29. 16:19
Felkavarták rendesen az életet.Szerintem nem sokáig fognak maradni,max a fekete hajú lány.
2011. márc. 29. 16:14
Sziasztok! Néha én is bele-bele nézem, de nem értem az egész játék lényegét:D
2011. márc. 29. 16:12
Levi a kedvencem. Amúgy remélem ez a két új jövevény hamar kiesik. :)
96. Havran
2011. márc. 29. 16:04
Hogy ki fog kiesni,szerintem azt nagyon nem lehet tudni mindig van valami csavar amire nem lehet számitani.Kedvencem talán Levente.Neked ki a kedvenced?
2011. márc. 29. 15:58
Sziasztok! Elkezdtem egy Éden Hoteles naplót, amiben a műsorról írok infókat, és írom le véleményemet. Emellett szeretnék egy fórumot is, amivel közösen is megbeszélhetjük az eseményeket :) Nektek ki a kedvencetek, és ki fog kiesni legközelebb?
2011. márc. 29. 13:37
egyre inkább kezd gáz lenni ez a műsor
93. Peggy Ruth Carpenter (válaszként erre: 91. - Re87)
2011. márc. 25. 10:04

konkrétan nem érdekel a vége, nem azért nézem, hogy már most megtudjam..


egyébként tetszett a tegnapi párválasztás és az eredménye is. kíváncsi vagyok, hogy Gabi mennyire fog kakaskodni..

92. ancsix
2011. márc. 24. 22:15
alakul, ezek a csavarok kellenek:)
91. Re87
2011. márc. 23. 12:17

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül ki nyerte a műsort?Már hónapokkal ezelőtt véget ért a forgatás és gondolom kiszivárogtak dolgok.

Aryll jól látja a dolgokat,főleg Nikit.Volt pofája Kristóf mögé állni azok után,hogy kavart a háta mögött.Tegnap meg:"Úr Isten!Remélem nem, sokáig smároltam Kristóffal!?"Hát meg sem érdemelte az biztos!Ma megint jön egy új srác.Ha Niki Szöszi mögé áll és Kristóf kiesik én többet nem is nézem.....Ő a kedvencem!Rendes,tiszta szívű srácnak látszik.Kicsit talán butácska.Asszem ennyit akartam!Szóval ha valaki tud valami infót a végéről írja már meg!Horváth Éva azt mondta,hogy nagyon izgalmas lesz a vége,tele csavarral...

90. ancsix
2011. márc. 23. 08:50
megint uncsi,kéne csavar
89. Aryll
2011. márc. 22. 16:50

sziasztok!


Az adásokat neten meg lehet nézni a viasat3 video oldalán. Láttam az eddigi összes műsort és nekem bejön. vv fostalicska ehhez képest. Ez legalább egy gyönyörű helyszínen játszódó, érdekes taktikákkal teli műsor. A szereplőkről:

-Dani: nem taktikázott, csak úgy elvolt; a tájban gyönyörködött és haverozott. Ez a játék nem erről szól.. Azonkívül a lányokkal tényleg furcsán beszélt. Így volt jó hogy kiesett!

-Ádám: egy igazi manipulatív bunkó, köcsög paraszt ember. Nem is értem hogy egyesek mit esznek rajta?! A Katával is nagyon lekezelő (nézzétek meg az utolsó vidi összefoglaló végét) ráadásul sunyinak is tartom, mert a Niki felé is közeledik. Remélem hamar kiesik, mert mindig mindent úgy szervez hogy neki jó legyen!

-Niki: állandóan részegre issza magát, idegileg labilis, megbízhatatlan kavarógép, nagyon unszimpatikus. Annyira nem jó nő, mint amit hisz magáról, zsíros. A feje arrogáns és ronda. Megjátssza magát a lányok előtt, közben minden fiúval kavargat. A mellei állítólag szilikonosak, de annyira rondák hogy az valami borzalom. A Kristófot hátba akarta szúrni, most meg örülhet neki hogy megmentette a seggét!

-Kata: buta mint a segg, lehet félni valója és a saját kis barátnője (Niki) fogja hátba támadni. Azt hiszi biztonságban van Ádám mellett. Önálló gondolata nincsen, sodródik a kemény maggal, ez az ő taktikája.

-Kriszti: kicsit kiállhatna magáért és lehetne több önbizalma, sajnos ő is sodródik a kemény maghoz és ezért néha szarkeverő.

-Kristóf: nagyon jó srác, jó lelkű, kedves és szerintem szerethető karaktere van. Ami viszont gáz, hogy nagyon befolyásolható a köcsög Ádám miatt. Ő az egyik megbízható emberke odabent. Rengeteget röhögök a beszólásain pl.: vip volt a csajjal, régóta olvassuk a srácot :DD

-Levi: szintén az egyik jó fiúk egyike, a megbízhatósága nem olyan erős mint Kristófé. Jó indulatú, vicces, egyszerű gyerek. Sodródik, szintén az Ádám miatt.

-Norbi: ő legnagyobb taktikus, sunyi, megbízhatatlan. Olyan mint a szélkakas. Ő tényleg aggyal van bent. Nem szimpi, viszont lehet hogy ő csinálja jól.

-Jenny: a hangja katasztrófa; irritáló. Szerencsétlenkedik és azt hiszi hogy nyaralni jött..jó karakter lehetne, ha egy kicsit összekapná magát! A lányok közül még ő és Kriszta a kedvelhető személyek.

-Alíz: az a csaj egy másik világban él és különc egyénisége van, ezért nem tudják elfogadni a játékosok. Nekem semleges.

-Rea: olyan vékony akaratos penge szája van hogy az valami félelmetes. Úgy beszélt a Kristóffal mint a szarral, elbízta magát és kiesett a picsába, nagyon irritáló és unszimpatikus karakter volt, így kellett lennie.

-Tünde: szerintem csak azért lett beküldve hogy felkavarja az alap csapatot és jól csinálta, end of story. Az már egy másik dolog, hogy esélye nem volt bent maradni. Szarul nyitott a belépéskor ráadásul túljátszotta magát, nem volt természetes.

-István: egyszerű a srác és szókimondó, (Niki megérdemelte a beszólást, megjátszós egy ribi) egyenlőre még nem tudom hova tenni


összegezve: ez a műsor azért tetszik mert komplex, itt mindenben topon kell lenni: taktikázni, jófejeskedni, egyéniségnek lenni, szövetségeseket találni, esetleg szerelmet vagy megbízható társat. Azért ez nem egyszerű. Ami hiányzik belőle: nincs feladatuk, egész álló nap csak pihennek, napozgatnak. Kéne valaminek történni azonkívül hogy jönnek-mennek az emberek. Ha ez így marad tovább nem fogom nézni...

2011. márc. 19. 11:35
ti az adásokat megtudjátok nézni a neten,nekem sose akar bejönni,nem töltődik be,segítsetek légyszi
2011. márc. 19. 08:41
nem sikerült a neten megnéznem
2011. márc. 18. 16:09
Kíváncsi vagyok, hogy ma este az éden 18-ban mutatnak-e valami újat, vagy megint csak ismétlés lesz az egész.
85. 7529edede9 (válaszként erre: 84. - Ancsix)
2011. márc. 18. 15:28
Jó lenne ha vmivel felpörgetnék a műsort:)
84. ancsix (válaszként erre: 81. - Kittike23)
2011. márc. 18. 15:21
Nem is azért mentek megtalálják az igazit :),de még nekem is csalódás az igaz...bízom benne pár ilyen fordulat s élvezhetőbb lesz
83. ancsix (válaszként erre: 82. - Peggy Ruth Carpenter)
2011. márc. 18. 15:20
Ebben az értelemben hasonlóan gondolom:)
82. Peggy Ruth Carpenter (válaszként erre: 79. - Ancsix)
2011. márc. 18. 14:02
teljesen egyet értek, hogy egy megszokott csapatba nagyon nehéz bekerülni, és elérni, hogy elfogadjanak esetleg meg is kedveljenek. De ott van pl. Aliz, akit egyik fiú sem akar társnak, de még mindig őt választják, minthogy egy nagyképű, lekezelő nő maradjon bent. erről beszélek.
2011. márc. 18. 13:58

Sziasztok!

Én is elkezdtem nézni a műsort, hátha valami jó kis program lesz esténként, de elég csalódás nekem. Tele van taktikával meg hátba támadásokkal. Itt senki se fogja megtalálni az igazit. Kriszta meg levi talán a legszimpibb.

80. ancsix (válaszként erre: 76. - Becseiagi)
2011. márc. 18. 13:46
Egy idő után nem megy be új játékos s akkor kezdenek el fogyni.
79. ancsix (válaszként erre: 74. - Peggy Ruth Carpenter)
2011. márc. 18. 13:45
Az élet sem ilyen egyszerű,ahogy te ezt most megfogalmazatd...lehet akármilyen az új, te sem cserélnél le valakit, akit 20 napja ismersz olyanra,aki 1 napja van ott, ha szuper ember, ha nem, ilyen egyszerű. Csak a csavarnak köszönhetősen lesz itt mozgolódás.
2011. márc. 18. 13:43
Én most Nikinek szurkolok, remélem ő nyeri meg.
77. Peggy Ruth Carpenter (válaszként erre: 76. - Becseiagi)
2011. márc. 18. 11:19

erre vagyok kíváncsi én is :)


de Tünde ment haza és ennek nagyon örültem :)

76. becseiagi (válaszként erre: 75. - Peggy Ruth Carpenter)
2011. márc. 18. 11:14
Ja, azt nem tudom. De én is kíváncsi leszek rá, hogy hogy marad a végére egy pár. Vagy nem ez a lényege?
75. Peggy Ruth Carpenter (válaszként erre: 68. - Becseiagi)
2011. márc. 17. 23:16
arra gondolok, hogy eddig mindig 5 pár volt és van. lesznek egyre kevesebben valahogy??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook