Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Éden Hotel fórum

Éden Hotel (beszélgetős fórum)

2011. márc. 30. 10:10

Sziasztok!

Jó, hogy föléledt a topik azt hittem már csak én vagyok ilyen őrült, hogy nézem!

Nekem az Ádám+Kata a kedvenceim! Írtóra bírom, ahogy az Ádám átlát mindenkin és tudja írányítani a folyamatokat!

Szerintem az Aíz és a Kriszta is aranyos!

Az István se mint pasi, se mint ember a beszólásai miatt nem jött be! Szerintem a Gabi se sok vizet zavar!


Az Éva tegnap 3-szor is elmondta, hogy v.kinek ez lesz az utolsó éjszakája! Akkor mégiscsak kiesik v.ki, szerintem a Nikol, mert a Szandra megszerezte a Levi alsónadrágját!


A 2 új lány minősíthetettlen! A Szöszit nem értem, hogy csak taktikából csíbítja a Szandrát és így fogja kiejteni vagy tényleg tetszik neki!!


Ja és igen a Levivel fetrengett a Szandra!!

2011. márc. 30. 10:03
Na igen. Legalább nem jelentette volna így ki, hogy nem lesz köztük semmi, mondta volna azt, hogy nem lehet előre tudni vagy valami... Elég kiábrándító, hogy egy ilyen műsorba alig jelentkezett olyan ember, aki tényleg párt is akar találni. Azért is volt először szimpi a Szöszi, hogy legalább ő tényleg összejött a párjával, de ezek után ááhh... Most kicsit undorodok az egész műsortól, hogy az a nő benne van.
2011. márc. 30. 09:22
Tegnap azt mondta nem bízik a Szösziben.Kíváncsi leszek a mai részre...Kriszta kiakad. Bár ezt nagyrészt magának köszönheti. Ha nem lenne elutasító, szerintem Levi nem állna le ezzel a ....
2011. márc. 30. 07:29
Igen már nekem is szimpatikus. Hát az nagy baj, hogy Levi az, pedig reméltem, hogy a szöszi. :S Remélem legalább Niki vagy Kata elmondja Alíznak, hogy milyen tesznye ez a Szöszi, és intézkednek róla, hogy azzal a nőszeméllyel együtt minél előbb kitakarodjanak... :@
2011. márc. 30. 07:08
Egyre szimpatikusabb az Ádám. :)
129. Hunyorka (válaszként erre: 128. - Xiandrah)
2011. márc. 30. 07:07
Ha jól láttam akkor Levivel már megint. Nemcsak Ádám, Niki és Kata is védelmébe vette Alízt. De Ádám be is olvasott Szöszinek :) Veszélyesnek tartják a kavarását.
2011. márc. 29. 22:44
Na már kaptam beszámolót az eseményekről és le vagyok döbbenve. Eddig nem szerettem a szervezkedést, de most remélem, hogy Ádám helyre teszi ezt a ribit és a szöszit. A holnapi bemutatóban nem figyelte meg valaki, hogy kivel fetreng majd össze a sötét nőszemély?
2011. márc. 29. 22:40

Nekem Szöszi az első pillanattól kezdve taszító. A stílusa, a feje, a beszéde... Brrr...

Szerintem a két új lány közül Nikol fog kiesni.

Ádám eleinte nagyon ellenszenves volt, de már nem. Neki legalább van esze :)

2011. márc. 29. 22:36
Ez a Szöszi nagy kavarógép. Levi keveredett össze azzal a ...fekete hajúval. Az volt a titkos küldetése a 2 újnak,hogy szerezzék meg vmelyik fiú alsóját.Amelyiknek nem sikerül az repül. A holnapi adás jónak ígérkezik. :) Már alig várom
2011. márc. 29. 21:18
Hát elég szégyen akkor ez a Szöszi... Rosszabb, mint akármelyik. Ádám legalább nem áltatta soha Katát, úgyhogy még ő is normálisabb. Lányok közül Krisztát szerettem, de már nem is szeretem annyira, hogy elutasította Levit. Először kicsit nekem is furi volt a "kockafeje", de most már hozzászoktam, és szerintem jól néz ki, meg nagyon jófej. Örülnék neki, ha Levi találna magának valakit, és ha ehhez az kell, hogy leváltsa majd Krisztát, akkor tegye azt. Szerintem tuti sokáig eljut, mert egy csomó helyen Levi óriásplakát van kirakva, és gondolom nem lenne jó befektetés nekik pont őt kirakni, hogy ha pár hét múlva kiesne. Hajrááááá Levi :)
2011. márc. 29. 20:38

Nincs kizárva,hogy ez a küldetésük,de akkor is undorítóak. Krisztát nem értem...neki van a legjobb "párja",aki még szorosabbra is fűzné a kapcsolatukat mégis elutasítja. :S

Szöszi szerintem csak kihasználta Alízt.

2011. márc. 29. 19:34
Katával én is úgy vagyok, hogy kellemesen csalódtam benne. Igazából engem sem zavar túlságosan Ádám, amíg nem esik ki olyan akit kedvelek. Amíg itt vannak ezek a ribik, a többiek maradhatnak. Meg ha most ez a Szöszi tényleg ilyen nyomorék, hogy összejön azzal a nővel, azért fogok szurkolni, hogy ő essen ki. Amúgy mondta Éva, hogy az újaknak küldetésük lesz, lehet, hogy van ennek köze ahhoz, hogy mindenkire rámásznak?
2011. márc. 29. 19:08
Szia! Lányok közül nekem is Kriszta a szimpatikus, Ádám olyan ingadozó nálam,. Vannak olyan tulajdonságai,amit kedvelek, de sok olyan is amit egyáltalán nem. Felfordul a gyomrom,attól ahogy az újak viselkednek. :(
2011. márc. 29. 19:02

István mindenképpen kiesett volna, mert igazán senki nem kedvelte..

Ádámot bírom, az hogy irányít az egy dolog. a többiek mennek utána vagy sem, az meg egy másik. Ha nem lesz benne valamilyen váratlan fordulat, akkor szerintem sokáig bent fog maradni.

A többi fiúról nem tudok mit írni, nekem nem jön be, hogy rávetik magukat az új r*bikre..

Csajok közül Kriszta a legszimpibb. Kezdetben Katától borsózott a hátam, de most már kevésbé.

2011. márc. 29. 18:55

sziasztok :)


jól fellendítettétek a fórumot :)

2011. márc. 29. 17:00
okés, köszi. Közbe látom, hogy össze lettünk vonva :O
2011. márc. 29. 16:55
Majd megírom mi volt úgyis nézem, mert idegesít a Szöszi viselkedése és kíváncsi vagyok... :)
2011. márc. 29. 16:53
Majd ha valaki ráér, számoljon már be a ma esti részről, mert koliba vagyok, és pont a viasat-hoz nem találok stream-et. :S
2011. márc. 29. 16:49

@Gubóka


Nekem is feltűnt, hogy mondják, hogy majd lesz hogy nem jönnek be többen, és meg is lepett. De végülis úgy a logikus, de tulajdonképpen kiderült, hogy semmi logika nincs ebben az egészben :D

2011. márc. 29. 16:48
Tegnap az Éva azt mondta ma kiesik vki. A múltkor a Dani is kiesett a párválasztó előtt.
2011. márc. 29. 16:46
Na én most nem értem, hogy a két csaj közül esik e ki valamelyik, vagy épp az hogy ők nem. Remélem közülük, de van egy olyan érzésem, hogy pont a szőke fog, pedig az nem is olyan veszélyes. Én is sajnálom nagyon Alízt, és ha ez a férfi tényleg olyan mint amilyennek most látszik, hát akkor ezt fogom utálni a legjobban... Levi szerintem ettől függetlenül kitart Kriszta mellett.
113. Gubóka
2011. márc. 29. 16:45

sziasztok!


en ugy tudom h elöbb utobb nem kuldenek be embert a musorba, mintha valamelyik lany pont ezt mondta volna: "akkor eri meg taktikazni ha mar nem jonnek be emberek"


nekem Ádám a kedvencem, lányok közül pff passz. Kata. kis butus, de még egész aranyos, most mennem kel lde majd jövök ide rendszeresen, mert en is nagy fan vagyok :DD

112. Havran (válaszként erre: 110. - Hunyorka)
2011. márc. 29. 16:45
Nem csütörtökön?
111. Havran (válaszként erre: 109. - Hunyorka)
2011. márc. 29. 16:44
Várjuk ki az estét,mert azért tudnak úgy elözetest mutatni,hogy azt gondoljuk,hogy ........azt amikor megnézzük a müsort kiderül,hogy nem minden az aminek látszik.
2011. márc. 29. 16:43
Elvileg ma vki ki fog esni. Kíváncsi vagyok ki lesz az?!
2011. márc. 29. 16:42
Igen,ők voltak...ez a két nő minősíthetetlen...Leviben azért csalódtam,mert nem gondoltam volna,hogy ilyennel leáll..Alízt meg sajnálom,mert ő csak eszköz volt a Szöszinek.
108. Havran (válaszként erre: 105. - Xiandrah)
2011. márc. 29. 16:41
Majd kiderül este.
107. Havran (válaszként erre: 103. - Hunyorka)
2011. márc. 29. 16:41
Azért hülyültek meg,mert már multhéten is mondták már,hogy a benti lányok olyanok mint az apácák.Meg hát férfiak,pia.............
2011. márc. 29. 16:40
Személy szerint a Gabit se csíptem, de mivel Levivel van jóba, a r.biket meg leszólta, kezd szimpi lenni. Először Katát tartottam ellenszenvesnek, de már egész normálisnak gondolom, a Niki a nagy sz.kavaró itt.
2011. márc. 29. 16:38
Igen, én is pont ezt mondtam rá. Hogy megbolondultak ezektől a r.bancoktól. Leviben még nem is csalódtam nagyot, mert ő csajozni ment oda, és hát nem csal meg senkit, de a Szöszi... Szurkoltam neki meg Alíznak, de most ha jól láttam összejött azzal a sötét r.banccal... Ők fetrengtek ott az ágyon nem? :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook