Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Éden Hotel fórum

Éden Hotel (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯
224. Re87 (válaszként erre: 223. - A360345bdd)
2011. ápr. 2. 11:08
Szerintem most Ádám,meg Niki összeállnak,de ha Kristóf miattuk megy,akkor nagyon nagy gyökerek!
2011. ápr. 2. 08:58

Nekem azóta tetszik, hogy Szandra megjelent ;)

Végre egy kis izgalom! A Kata butácska és kész, nem fog hiányozni. A Szöszi is maradhat még kavargatni!

Levi? Na ő szerintem a szőke nő :D

Egyébként meg aki sokat gondol magáról az Ádám és Niki, nem is értem miért nem egy pár ők...


És persze Ádám most Alízra akar támaszkodni, eddig meg ki akarta ejteni. Érdekes...

2011. ápr. 1. 20:59

Sziasztok!

Én is az eleje óta nézem ,és nagyon imádom ,tegnap nagyon megsajnáltam Katát:(


Ez az egérfejű Szandra ,meg mit nem mondjak túl sokat hisz magáról,nagyon várom hogy cseszegetik majd jövő héten.

Nekem Kristóf a legszimpibb az összes között ,a Krisztát nem nagyon bírom.

2011. ápr. 1. 20:49

Szerintem Alíz sem megbízható, mintha kezdene lepaktálni szandrával. Annak örülnék,ha Pöszit kiejtené.

Milyen már,hogy napokig logó nyelvvel szalad a ribi után, aztán meg simogatja Alízt,hogy bocsásson meg neki?! Gerinctelen hülye gyerek...

220. Re87 (válaszként erre: 219. - Zsanetta)
2011. ápr. 1. 19:43

Biztos lesznek!Alíz szerintem azon lesz,hogy

Szöszi menjen!

2011. ápr. 1. 14:28

Egyébként talán itt írta is vki,hogy valószínűleg a Niki és Ádám lesz egy pár,és hogy Alíz maradjon,mert Szöszinél nincs biztonságban,akkor vissza megy a Kristófhoz.

Végülis ők maradtak volna együtt,de a Dani kiesése miatt a Niki maradása veszélyben volt anno,szóval lehet taktikai szempontból Párcserék lesznek.

2011. ápr. 1. 14:24

Sziasztok!!!


Én is nézem kezdetektől.

A Szandra felkavarta az álló vizet.

Én azt hittem ,hogy buta,de a csajok közül talán a legokosabban taktikázó.

A szétrobbantást biztosra vettem én is ,és tudtam senkit nem hagy ,hogy befolyásolja,nem is tudta volna.

Az Ádám emberére talált és ha a csaj jól játszik ,még benn marad!

Én sajnálom a Katát,erős volt az Ádámmal,de látjátok így is ki lehet esni.

Tény ,hogy minden úgy volt ahogy az Ádám és csapata eldöntötte.

Ki feláldozható és ki nem!

Visszanyalt a fagyi,szóval nem föltétlen jó vezetőnek lenni.

A Levi és a Szöszi fiatalságuk vagy butaságuk miatt elég bele bonyolódtak a dologba.

Megbomlott az erős négyes.


Én a négyest bírtam legjobban ,de abban igaza van a Szandrának,hogy mi jogon döntik el ,hogy ki maradjon és ki feláldozható.

217. szafi_4
2011. ápr. 1. 13:30

Sziasztok!

Szandra szerintem teljesen jól csinálta a tegnapi ceremónián. Ideje volt kicsit szétszedni a négyes szövetséget. Ádám azt hiszi,hogy bábszínházban van és irányíthat bent mindenkit.

216. Hunyorka (válaszként erre: 215. - 3b41f6053f)
2011. ápr. 1. 13:07

Szia!


Erre én is kíváncsi vagyok! Remélem az a qrva azt is megbánja,hogy jelentkezett a játékra! Amit művelt a párválasztó alatt...ha lehetne, benyúltam volna a tv-be és jól megtekergettem volna a nyakát!


Nem szívesen lettem volna Ádámékkal még egy légtérben sem nemhogy egy szobában,ezután a ceremónia után!

2011. ápr. 1. 11:40

Sziasztok!


Én arra leszek kíváncsi,hogyan keserítik meg a Szandra életét :)


Remélem vannak ötleteik

214. Nóruska (válaszként erre: 213. - Törpikék)
2011. ápr. 1. 11:34

Szia!:-)

Igen engem is a helyszín fogott meg,az valami isteni.

VV-vel én is így vagyok,háttérzajként megy a tv,de én is akkor még javában vacsi,fürdés,fektetés,szóval családozom:-)

Azt sajnálom,hogy csak 4 nap van egy héten :-(

213. törpikék (válaszként erre: 210. - Nóruska)
2011. ápr. 1. 09:25

Látom egy cipőben járunk én is azért kattantam erre rá, mert elfogadható időpontban van, a gyerekek már elszanak és mégsincs éjfél!

Amúgy a VV-t nem néztem egy percig se, persze tudom ki-kicsoda, mert a csapból is az folyik, de ez a műsor 100*jobb!

Őszintén szólva először a táj miatt néztem bele, aztán ittragadtam!!

212. törpikék (válaszként erre: 207. - Horvvik)
2011. ápr. 1. 09:23

Sziasztok!


Te jó ég mennyit írtatok tegnap este óta! Látom mindenkinél kiverte a biztosítékot Szandra!

Igaza van annak aki azt mondja, hogy taktikai szempontból jó döntést csinált, DE ebben a nőben én egy másodpecrig nem bízom, mert ahogy ő fogalmazott"úgy nézek én ki, mint akit bárki is érdekel" könyörgöm ő mondta, hogy kitartott nő volt, mikor beköltözött ezzel kezdte!!

Ezútán a céljai érdekében még a saját anyját is elárulná!!

ÁÁÁÁÁÁ egy borzalom!!


Nekem még mindig Ádám a nyerő, bírom a beszólásait!! Ja és a Kristóf is olyanokat szólt este kész voltam, vagány dumája van!

A Szöszi minősíthetetlen!!!


Jenny, Gábor aranyos nem zavar senkit! Alíz mindenkinek nyalizik hogy ne essen ki, de nem bántó félti a saját pozicíóját!!

2011. ápr. 1. 07:03

Szerintem nem kell sokat várnunk és a Niki az Ádám mögött fog feszíteni! Már csak azért is,mert Kristófért nincs oda túlzottan.

Pöszi az elején szimpi volt,de most borsózik tőle a hátam...

Remélem Ádám sokáig bent lesz még és eltakarítja ezt a ri.gyót!

Szép napot!

210. Nóruska (válaszként erre: 207. - Horvvik)
2011. ápr. 1. 06:27

Ez tetszett,kb röviden ennyi!!Jól leírtad!

:-)

Én nem nagyon szoktam valóságshowkat nézni,ezt a műsort is csak azért van időm,mert viszonylag késői időpontban adják,addigra alszanak a gyerekek,elcsendesedik a ház. :-)

A viasaton szerettem még a Négy esküvő,és a Márk átváltoztatjuk műsorát is.


Szép napot mindenkinek!

209. dzsetta (válaszként erre: 175. - Klotildácska)
2011. ápr. 1. 00:50

Pontosan! Ugyanez lenne a helyzet, csak nem az Ádám, hanem a Szandra irányítana, és ő szerintem a saját anyját is eladná, ha azon múlna...


Egyébként tavaly ősszel forgatták, úgy tudom, kb. 3 hónapig.

208. horvvik
2011. ápr. 1. 00:39
Na jó, módosítok az előbbi hozzászólásomon, mert közben megnéztem az 15. rész végét is, Szandra tényleg ribizli, hogy ezzel a primitív kukival ujjazza meg magát. Szóval tényleg mehet a levesbe, ettől még Katát se sajnálom. A legjobb az volna, ha Niki Ádámmal, Kriszti Kristóffal paktálna le. No csak ennyit végszónak. Ideje aludnom. :)
207. horvvik
2011. ápr. 1. 00:30

Sziasztok! Bevallom, én is valóság show függő vagyok, és eddig ez az a műsor, ami leginkább tetszik az összes többi között a bár után.

Nos akkor egy kis vélemény. Bár sokan ócsárolják Szandrát, és nekem sem a legszimpatikusabb, de valahol meg tudom érteni... Végül is újként került be, volt egy feladata, szerintem sejtette is, hogy mi lesz a jutalma, ha teljesíti (talán el is hangzott ez a szájából a védettség) és ennek megfelelően cselekedett. Rámászott a leggyengébb vidéki sutyerákra (Levi), aki még egy luxus szálló erkélyét is lehányja, majd elvette az alsóját, de ezen kívül mást nem csinált, vagy én legalábbis nem láttam olyan kockát, ahol épp kielégítette volna, bár egy két résszel le vagyok maradva, mert a hülye honlapon letölteni nem lehet normálisan a részeket, a tv adást meg nem nézhetem, mert a párom sikítva káromkodik, mikor átkapcsolom... :) Szóval elítélni még Őt nem tudom, maximum csak a múltja miatt. Persze ha a lemaradásomat pótolom,, akkor ki tudja... Nos írtátok, hogy Katát kiejtette, szerintem ez nem volt meglepő. Én is valószínűleg így tettem volna a helyében, mivel Ők voltak a leginkább ridegek Vele, illetve elég nyilvánvaló, hogy az a négyes manipulál mindenkit, mint ahogy ezt a Krisztával teszik (Ádám egyből lehordta, holott pont az a négyes érdekében beszélt Szandrával). Nekem speciel nem szimpatikus Ádámék hozzáállása, hogy megmondják azt, ki maradjon és ki nem, ki jó fej és ki nem. Főleg, hogy számomra Kata nem túl szórakoztató egyéniség, mivel egész nap döglik, mint egy hal a parton és próbál úgy tenni, mint akinek van agya... Leginkább Jenny a legkedvesebb számomra, mivel erényes, nem taktikai szempontok alapján dönt, csupán szimpátia alapján, bár Őt sem tartom egy észlénynek. Illetve még Gábort is jó arcnak tartom, már csak azért is, mert azt az ordenáré logó mellű Nicolt leszólta. Nekem egyébként Tünde is szimpatikus volt, csak rosszul taktikázott. Dani /vagy hogy hívták a vízilabdás srácot/ kiejtésével nem volt gond (szerintem halál sótlan volt a figura a homi táncával együtt), csak akkor inkább Mr. Ostoba Nyíregyház mellé kellett volna állnia. No de mindegy, Ő a múlt. :) Szöszi egyszerűen borzalmas, azt hiszi, hogy Ő a Jani, de egy nagy nulla a srác kívül/belül egyaránt. Kristófot is bírom, már csak a hangszíne miatt is. :P Levi botrány, egy újságpapírral agyoncsapott hangya is értelmesebb nála. Niki, hááát.. Külsőleg szerintem elég gáz a nő, de ettől még szórakoztató. Aliz meg sodródik az árral, Ő sem egy színfolt a játékban. Kriszti még szimpatikus, bár ez a Levi iránt tanúsított kiborulása röhejessé tették a nőt. Helyében én rég élvezném a napsütést, buliznék és társasági életet élnénk, nem egy ilyen paraszt után siránkoznék. A lényeg, hogy szerintem elég fordulatos kis műsort sikerült összerittyentenie a Viasatnak, kíváncsian várom a végét! :) Jóccakát mindenkinek!

2011. márc. 31. 23:28

Még egy apró vicces megjegyzés:

Nem gondoltam,hogy még visszasírom Mr Nyíregyháza butaságát :P :-DDD

205. Mikmiku (válaszként erre: 203. - Nóruska)
2011. márc. 31. 23:25
:)
204. Mikmiku (válaszként erre: 202. - Nóruska)
2011. márc. 31. 23:25

Nekem is szimpi volt az elején!


Na, tényleg megyek!:)


Sziasztok!

203. Nóruska (válaszként erre: 201. - Mikmiku)
2011. márc. 31. 23:24
Jó éjt!
202. Nóruska (válaszként erre: 199. - Mikmiku)
2011. márc. 31. 23:23

Nekem az elején tetszett,hogy na végre egy értelmes tanult ember,aki még érzelmeket is visz a játékba!

HATALMAS CSALÓDÁS VOLT A SZÍNJÁTÉKA!!!

Most már kimondottan ellenszenves figura,és valóban ciki a pöszesége:-)))

201. Mikmiku
2011. márc. 31. 23:22
Lassan megyek szunyálni! Jóéjt Mindenkinek!
200. Mikmiku (válaszként erre: 198. - Nóruska)
2011. márc. 31. 23:21
Ja, tényleg, focista! Akkor már értem! (Elnézést kérek az absztinens focistáktól!) :)
199. Mikmiku (válaszként erre: 197. - Nóruska)
2011. márc. 31. 23:20
Szöszi tényleg gáz. Kicsit belekeveredett a kis dolgaiba... és úgy zavar, hogy pösze. :D
198. Nóruska (válaszként erre: 196. - Mikmiku)
2011. márc. 31. 23:18
Nem egy IQ bajnok,de a focisták nem is arról híresek(bocsi a tanultabb fajtától:P)
197. Nóruska (válaszként erre: 192. - Mikmiku)
2011. márc. 31. 23:16

Majd meglátjuk,remélem mihamarább hazaküldik,és szöszit is.

Nekem nincs még tippem ki lehet a nyerő,viszont az már biztos kit nemszeretnék ott sokáig látni:-)

196. Mikmiku (válaszként erre: 195. - Nóruska)
2011. márc. 31. 23:15
De szemmel láthatóan őt ez nem zavarja... engem annál inkább. :) Látszik, hogy nem ma kezdte az ivászatot. :)
195. Nóruska (válaszként erre: 193. - Mikmiku)
2011. márc. 31. 23:13
Valóban nagyon gáz a fiú,viselkedhetne,illetve tanulhatna abból,hogy mindig ez a vége ha iszik :-D
❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook