Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Császármetszéses szülés után, mire számíthatok? fórum

Császármetszéses szülés után, mire számíthatok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
255. 982a4ba0ea (válaszként erre: 253. - Nvlivi)
2012. jún. 8. 21:15

Köszi a viccet! :D

Jól esett! :D

254. 982a4ba0ea (válaszként erre: 252. - Nvlivi)
2012. jún. 8. 21:14

Szia! :)


Köszi szépen az infókat, nem tűnt olyan ijesztőnek ám ahogy leírtad! :) ;)

Már szerencsére ne kakál zöldet a fiam! :D Köszi! :)

Nekem azt mondták, hogy kell is szoptatni, nehogy elmenjen a tejem! Pedig fájdalomcsillapítókat szedtem meg Dalacint! :S De terhesség alatt is kellett Dalacint szednem mondjuk, mert ott volt az a drága jó streptococcus agalactie baci ahol nem kellett volna...meg császár előtt is azt kaptam. Többen azt mondják,hogy még arra gondolnak, hogy a belső varrataim gyulladnak be, viszont valamelyik nap láttam egy jó pár cm-es zöldes cérnadarabot távozni zuhanyzás közben. :S Gondoltam az volt, mi más lehetett volna.

A másik, hogy már azt is mondták, bennem hagytak valamit! Jó mi? Ja és felhívták a figyelmemet, hogy tegnap volt valami hasonló a tv-ben. Mondom köszi, még jó hogy nem láttam! :(

253. nvlivi (válaszként erre: 252. - Nvlivi)
2012. jún. 8. 18:09

Horgászik a család,kifognak egy aranyhalat.

-Ha visszadobtok,lehet három kívánságotok!

Gyerek:-Sünit!Sünit!

Apa:-Sünit ám az anyád p****ba!

Anya:-Vedd ki!Vedd ki!

252. nvlivi (válaszként erre: 248. - 982a4ba0ea)
2012. jún. 8. 18:05

Szia!

1.Szerintem fejd ki a maradék tejcit.

2.Az én lányomnak végig zöld volt a széklete,amíg csak tápszeres volt.Szerintem ha más tünete nem lesz,akkor nem baj.

3. Én is belázasodtam császár után,csak jórészt letagadtam,hogy végre hazaengedjenek.Másnap reggel loholt a férjem a gyerekorvoshoz,hogy írjon tápszert,mert lázam van,és még a kórházban a lelkemre kötötték,hogy lázasan nem szoptathatok.Neked nem mondták?Habár ez 8 éve volt,azóta biztos változott a nézet.

4.Bakker,egyre több bajt találnak,remélem,minél előbb összeáll végre a kép.Rendesen drukkolok neked,hogy rendbe gyere,pedig nem is ismerlek.Mármint úgy hétköznapi értelemben.

5.Most nézem,milyen komoly kinézete lett a hsz-nak így,hogy pontokba szedtem.Ennek feloldására a következőben küldök neked egy disznó viccet.Remélem,nem baj!

251. 982a4ba0ea (válaszként erre: 250. - 982a4ba0ea)
2012. jún. 8. 17:32
jó sok szerda lett a hozzászólásomban :)
2012. jún. 8. 17:32
Sziasztok! Ma megjött az újabb labor vizsgálat, ami már emelkedett gyulladásos értékeket mutat, nem is kicsit. (CRP:21,1 FVS:12,8 süllyedés:23) A nőgyógyászommal beszéltem, azt mondta valószínűleg méhgyulladás okozza ezt az egész cirkuszt, azért vette le a hüvelykenetet szerdán. Csak ezt elfelejtette velem szerdán közölni. Elméletileg szerdán már meglesz az eredmény, ha valamit kimutat, azt mondta tudunk célzott terápiát rá! Ezen kívül még az epémnek is baja van sajna, terhességi cholestasisom volt, ami úgy néz ki megmaradt, ma is volt egy epegörcsöm! Hát röviden ennyi!
249. Anika70 (válaszként erre: 246. - D0b7178f40)
2012. jún. 7. 21:22
Hogy ennyire ne tudjon valaki uralkodni magán...
248. 982a4ba0ea (válaszként erre: 245. - D0b7178f40)
2012. jún. 7. 21:21

Igen, egyénfüggő a tejtermelés. Anyukám sem szoptatott minket sokáig, sőt tesómat csak 2 hétig tudta. Bár megmondom őszintén, én már azon gondolkodtam, hogy abbahagyom a szoptatást, főleg ha amiatt van ez az állandóan visszatérő láz. De mi van ha mégsem? Mindegy, a végére fogok ennek járni, csak nem tudom hol kezdjem el, miből induljak ki. Jövőhétre bejelentkeztem egy természetgyógyászhoz. Hátha ő mond valami okosat!

Más téma...szerintetek normális hogy a kisfiamnak zöld a széklete? Tegnap óta? Doki szerint belefér, másik szerint nem. Tapasztalatok? Jó éjt Nektek ha ma már nem jönnék! :)

247. 982a4ba0ea (válaszként erre: 246. - D0b7178f40)
2012. jún. 7. 21:18
Hát ez nagyon durva!!! De hát akinek ennyi esze van, már bocsánat! Elég szomorú hogy ilyen megtörténhet!
246. d0b7178f40 (válaszként erre: 244. - 982a4ba0ea)
2012. jún. 7. 20:26
sajnos vannak olyan dolgok, hogy az ember bele sem gondol. jogos a kérdése adokinak. egy rövid példda. amikor bennt voltam a nagyobbikat szülni akkor engedtek haza egy pár nappal előbb szült kismamát. elmondtáák neki is, hogy mit szabad és mit nem. értem itt a szexet. másnap este hozták vissza, hogy erősen vrzik. és nem tudták csillapítani. és amikor már az orvos szegény a haját tépte és rákiabállt a kismamára, hogy árulja el mit tett mert ez nem normális, akkor vallotta be, hogy szexelt. és az lett a vége, hogy 20 évesen kipakolták mert nem állt el a vérzés. de peteérés van szoptatás alatt. csak nem biztos, hogy az ovuláció végéig el is jut.
245. d0b7178f40 (válaszként erre: 243. - 982a4ba0ea)
2012. jún. 7. 20:23

sajnos én hiába fejtem szorgalmasan. ettem méregdrága gyógynövény kapszulát és akkor is csak 4 hónapig ment. annyira örülnék neki, ha még most is csak elővenném és ciciztethetnék. de sajnos már nem. :(


az első 2 hónapban anyni volt, hogy ment még a fagyasztóba is. aztán a 4. hónapban mintha elvágták volna. bíztam benne, hogy ez is csak talán igény növekedés de hiába tettem óránként cicire a lurkót. nem lett több. ez nagyon adottság függő. ahhoz képest, hogy az anyu engem sem és a tesómat sem szoptatott ez már nagy szó. 4 hónap. de jó volt.

244. 982a4ba0ea (válaszként erre: 242. - D0b7178f40)
2012. jún. 7. 18:58
Igen, ezt tudom, de én nem szorongok, már nem. Műtét előtt szorongtam, meg tény hogy megviselt nagyon az egész, de azt hiszem már "túl vagyok" rajta. Teljesen jól érzem magam, kivéve mikor jön a napokig tartó hőemelkedés, aztán láz...a kedves háziorvos már megkérdezte: nem maláriás maga? :D De már a sürgősségin vasárnap azt is megkérdezték, hogy nem e vagyok terhes? :D mondom viccel? 4 hete szültem. Erre mondják nekem, hogy hát attól lehet terhes....ennyit az egészségügyről :D
243. 982a4ba0ea (válaszként erre: 241. - D0b7178f40)
2012. jún. 7. 18:55
szia. Nekem szerencsére nem csomósodik be a mellem, fejem kitartóan, igaz én szopi előtt. Viszont marad benne utána, az tuti, de nem fejem le, mert azt mondták ne fejjem, mert több tejem lesz még ennél is. Ki tudja mi a jó. Viszont ma megint felment a lázam, kész vicc ez az egész. Már csak nevetni tudok rajta, már lehet így jön ki az "agybaj"!
242. d0b7178f40 (válaszként erre: 239. - Nvlivi)
2012. jún. 7. 06:58
sajnos a lázat nem csak vírus v baktérium okozhatja. van, hogy pszichoszomatikusan is előidéződik, és úgy gondoljuk, az tuti nem. de belül örlődünk.
241. d0b7178f40 (válaszként erre: 238. - 982a4ba0ea)
2012. jún. 7. 06:56
szorítok, hogy ne legyen gond. a maradék tejcit érdemes lefejni, én már beleestm ebbe. Ó csak kevés van bennepár óra múlva olyan volt mintha kaviccsal rakták volna ki a mellemet. én meg bőve maszíroztam a zuhanyalatt a melegvízben.
240. nvlivi (válaszként erre: 238. - 982a4ba0ea)
2012. jún. 6. 20:29
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
239. nvlivi (válaszként erre: 238. - 982a4ba0ea)
2012. jún. 6. 20:28
A fene se tudja,hogy van ez.Nekem sehogy se fér össze az,hogy nincs gyulladás,és mégis lázat okoz.Az,ami nincs?!Meg szerintem ha szoptatás után nem tudod fejni,akkor talán nem is marad benne.Hát,tudom,hogy nem kellemes,meg idő,meg vesződség,de minden lehetséges vizsgálatra el kell menni.Pont ebben vagyok a lánykámmal,olvasd el itt,úgy kezdődik:8 éves lányomat.
2012. jún. 6. 19:12
De, megkérdezték, sőt meg is nézték. mit mondott? azt, hogy ez a mell nincs begyulladva most. mondtam neki, hogy én is így gondolom. De hozzátette, hogy ha túl sok a tejcsi, és ott pang benn, az okozhat magas lázat. én meg ugyebár nem nagyon tudom utána lefejni, inkább előtte és érzem hogy van is benne. még urológiára megyek majd katéteres vizeletvizsgálatra, hogy mi lehet az a baci. kezd már elegem lenni pici. köszi, igyekszem kitartani és pozitívan hozzáállni, hogy nem lesz gond :)
237. nvlivi (válaszként erre: 235. - 982a4ba0ea)
2012. jún. 6. 17:45
És azt megkárdezték,hogy TE gyulladtnak érzed-e a melled?Mert ugyebár azt magad is felismered.Én is láttam már pár betegséget,de ilyen baromságot még nem hallottam,hogy a melledtől fáj a gyomrod meg az alvázad.Kíváncsi lennék,ezt hogyan kombinálták össze!Talán a leoltás választ ad.Addig kitartás!
236. Anika70 (válaszként erre: 235. - 982a4ba0ea)
2012. jún. 6. 17:34
Hmmmmmmmmmmm hát megáll az eszem:-(
2012. jún. 6. 14:11
Sziasztok! Hát mit mondjak. Voltam bent ma a kórházban. Nem tudtak mit mondani. Annyit tudott a dr. nő még tenni, hogy vett hüvelykenet mintát, hátha ebből kiderül valami. 10 nap múlva lesz eredmény. Azt mondták, másra nem tudják fogni, csak mellproblémákra. Napi fél liter tejet tudok tenni a fagyóba pluszba még a fiam szopiztatása mellett, úgyhogy azt mondták ha ennyi tejem van, nem lehet mástól csak a mellgyulladástól. Egyenlőre ennyi.
234. Anika70 (válaszként erre: 233. - 982a4ba0ea)
2012. jún. 6. 09:17

Szia!


Remélem ma már kezdenek valamit a problémáddal.

Ez tényleg már mesébe illő, hogy ennyire nem érdekel senkit a lázad.


Ha fáj valami, annak oka van. Ezt a doki nem tudja???


Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ma mire jutsz az orvossal.

233. 982a4ba0ea (válaszként erre: 231. - Nvlivi)
2012. jún. 5. 21:12
még annyit, hogy műtét óta iszonyatosan fáj a gyomrom és hányingerem van. Meg ha nagy wc-zek, néha görcsölget közben a hasam. Bocs a részletekért. Én is gondoltam valami bélgyulladásra. De majd holnap kiderül! Remélem! Sziasztok
2012. jún. 5. 21:11
Sziasztok! Nagyon köszönöm a jókívánságokat!! Annyi fejlemény van még, hogy fölhívtuk a nőgyógyászomat, hogy mostmár csináljanak valamit. Először jött megint a melleimmel...mondtam ne szórakozzanak velem mostmár. Azt mondta, menjek be holnap 11-ig, megbeszéljük a további teendőket és hogy mit lehetne tenni! Szorítsatok nagyon!!!! Jó éjt mindenkinek, jelentkezem majd!!!
231. nvlivi
2012. jún. 5. 20:37

Hahó!

Jaj csak bacit meg vérsejteket ne!Vagy tényleg felfáztál,vagy ami még rosszabb:mivel azt írtad,a katéter óta fura érzésed van,lehet,hogy összeszedtél valamit a kórházban(pl. e.coli).Hát,a felfázással jobban jársz!Jobbulást!

230. Anika70 (válaszként erre: 228. - 982a4ba0ea)
2012. jún. 5. 20:13

Hát megáll az eszem!


Bacit találtak a vizeletben és vörös-fehér vérsejteket?


Szerintem jól fel vagy fázva......


Megáll az eszem, sok idióta orvos:-(

2012. jún. 5. 18:50
sziasztok lányok! Hát ismét kezdődik az egész cirkusz előlről!! :( Egy dr. ajánlotta a szent lászló kórház lázambulanciáját, hogy keressem fel! Szerintetek?
2012. jún. 5. 14:47
sziasztok. azt mondták a kórházban, hogyha valami gyulladás lenne, akkor magasabbak lennének a gyulladásos értékek. De mivel minimálissal a normális alatt voltak ezek, azt mondták, ez még belefér. Egyébként bacit találtak a vizeletemben, fehér és vörösvérsejtet, de erre nem mondtak semmit. Mondtam hogy mióta a katétert kivették, fura érzésem van, ha pisilek, meg néha kellemetlen is, de erre sem reagáltak. Csütörtökön megyek a háziorvoshoz, hátha majd ő mond valamit.
2012. jún. 5. 12:44
Hát szerintem is van valahol valamilyen gyulladás. A láz nem véletlenül jelentkezik!
226. Anika70 (válaszként erre: 224. - 982a4ba0ea)
2012. jún. 5. 11:53

Akkor csak nincs valami rendben, ha van gyulladás.


Egyébként nekem egyszer egy évig hőemelkedésem volt teljesen negatív leletek mellett. 37,2-37,3

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook