Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szolnokon ajánlanátok nőgyőgyászt, aki vállal császármetszés után természetes szülést? fórum

Szolnokon ajánlanátok nőgyőgyászt, aki vállal császármetszés után természetes szülést? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 17. 09:01
Sziasztok! Ez engem is érdekelne, ha minden rendben lenne,lehet,hogy majd én is megpróbálnék simán szülni császár után. Szerintem Erdődi dr. nagyon jó és rendes orvos, de kicsit óvatos, úgyhogy ő nem hiszem, hogy nyugodt szívvel vállal ilyesmit.Talán Dinya dr, róla hallottam, hogy nagyon természetes szülés párti.De nekem is azt mondta a szülésznő, hogy Szolnokon gyakorlatilag kizárt az ilyesmi, programcsászár a bevált gyakorlat.Ha meg tudod valahogy oldani, a Szent Imre vagy Szent László Pesten, vbac szempontjából ott sokkal jobbak az esélyek.
2012. ápr. 5. 11:33
őszintén? Szerintem Szolnokon senki... van szülésznő ismerősöm és 4-et szültem a Hetényiben... elég sokat láttam-hallottam.....
2012. ápr. 4. 22:28

Én is Dr.Erdődihez jártam, őt akartam ajánlani. Viszont nem tudom erre mit fog mondani...Én császáros voltam, azt mondta, hogy emiatt a következő is az lesz. De egy próbát megér. Svédnél és Gyenesnél szültem,mert szabin volt Erdődi. Dr. Svéd a faros babámmal sem akart megcsászározni először, azt mondták, a természetes szülés híve. Talán emiatt még ő...(Bevallom én nem örültem, hogy nála szültem, de sokan szeretik.)

Miért nem akarsz császárral szülni? Oka van, hogy akinek már volt, annál később is császároznak.

2012. ápr. 4. 22:09
Szerintem - de csak szerintem - Dr.Gyenes Orsolyával meg tudod beszélni.
3. b235ac96d5 (válaszként erre: 2. - NTDK)
2012. ápr. 4. 22:08

Szia! Nem tudom erről mi a véleménye, de szerintem jó orvos, keresd fel!:)

Dr. Erdődi Zoltán - Anna Med Kft. Telefon, 56/230-316 5000 Szolnok Rozmaring u. 9.

2. NTDK
2012. ápr. 4. 21:10

Sziasztok


Tudnátok valakit ajánlani, aki nem zárkózna el a természetes szülés levezetésétől császármetszés után?

1. NTDK
2012. ápr. 4. 21:06
Szolnokon keresek nőgyőgyászt, aki vállal császármetszés után természetes szülést

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook