Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek hamarabb észre lehet venni a terhességet, ha az előző szülés császármetszéssel végződött? fórum

Szerintetek hamarabb észre lehet venni a terhességet, ha az előző szülés császármetszéssel végződött? (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 4. 19:03
Köszönöm mindenki válaszát!Ha mosogatok és hozzá érek a hasammal a szekrénynek akkor is ég!A külső (bőr) sebhely meg néha teljesen érzéketlen!Eddig azt hittem ez teljesen normális!De bele gondoltam ha jönne a kistesó az ezekkel a feltételekkel milyen lenne ha még feszülne is!?Bár hála istennek más panaszom nincs a császártól de ez is eltörpül amellett hogy van egy gyönyörű kisfiam!
8. 14c7162366 (válaszként erre: 5. - Szabianyu)
2009. jan. 4. 12:18
Nem lehet, hogy csak akkor ég, ha időjárás változás van, front? Ilyenkor minden megérzi...a fejed, a sebek, a törések is jobban fájnak, akár több év után is.
7. 5c78349980 (válaszként erre: 5. - Szabianyu)
2009. jan. 4. 12:08
Szia! Nekem 18 hónap van a kér picúr, így a két császár között. Bár mindkétszer nagyon sokat híztam (20, illetve 30 kg-ot), akkor nem éreztem semmi hátrányát. A seb az első után nagyon sokáig érzékeny volt, sok idő kellett, míg elsimult, de másodszorra is ugyanott vágott a doki, és esztétikailag maga a seb nem volt csúnya második után sem, viszon a sok hízástól, és mivel a teljes alhasi izomzatot átvágták kétszer is, a hasamon a bőr egy katasztrófa, amihez társul egy köldöksérv is, ami az első terhességkor alakult ki. Szóval nagyon kell vigyázni a hízásra, sokat krémezni a hasat, és megpróbálni a kismamamtornát. Ha lenne harmadik babámn, ami biztosan nem lesz, akkor már sokmindent másként csinálnék. Bocs, hogy ilyen hosszú voltam. Sok szép piianatot kívánok Neked a picúrral, és majd egy nyugodt terhességet a második babával.
2009. jan. 4. 12:04
Szerintem már nem kellene égnie.:(
2009. jan. 4. 11:58
Nekem Így 1 év távlatából még mindig ég a varratok helye ez normális?Nem fogja befolyásolni a következő terhességet?
2009. jan. 4. 11:49
Nálam sem volt semmi más jele. Kétszer szültem császárral :(
2009. jan. 4. 11:44
Nekem nem volt semmi jele, csak a rosszullét. A hasamban semmi különöset nem éreztem, csak mint mensikor. Nem is sejtettem, hogy terhes vagyok....
2009. jan. 4. 11:41

Szia!

Én nem vettem hamarabb észre.

2009. jan. 4. 11:39
Szerintetek hamarabb észre lehet e venni a terhességet ha az előző szülés császármetszéssel végződött?Kinek mi a tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook