Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Császármetszéses szülés után, mire számíthatok? fórum

Császármetszéses szülés után, mire számíthatok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. júl. 7. 18:26

Kedves Holly!

Hát nem is tudom, mit mondjak! Nem véletlenül tartottál te a császártól...! Mit csináltak veled, hogy idáig fajultak a dolgok?! Fertőzés, benned felejtett valami....Ez szörnyű!

Vigyázz magadra!

2012. júl. 7. 17:36
Sziasztok! Hát azt hozzá kell tennem, hogy egy másik kórházba mentem át ugye, Ajkára, mert itt Vp-ben...a lényeg a lényeg, remélem hétfőn pont kerül a végére a történetnek. Ti is vigyázzatok Magatokra és a picikékre ebbe a melegben!
343. nvlivi (válaszként erre: 341. - 982a4ba0ea)
2012. júl. 7. 17:13
Szia!Szóval műtéti fertőzés,vagy benned felejtettek valamit.Nem azért,de ezeket már nem is tudom hány hete írtad,mint gyanúsítottakat.Ennyi idő kellett,hogy meg is vizsgáljanak végre ezekre?Hajrá egészségügy!Remélem,tényleg hamarosan végetér ez a rémálom.Vigyázz magadra ebben a melegben!
342. Anika70 (válaszként erre: 341. - 982a4ba0ea)
2012. júl. 7. 16:30

Ez már tényleg regénybe illő, amit veled művelnek..

hát marha jó..lezajlott dolog...nagy szerencse, hogy így túlestél rajta.


Azért jó, hogy végre gondolnak arra is, talán bent maradt valami...:-(

2012. júl. 7. 11:42
Sziasztok! Bocsi hogy így eltüntem! Hát...egyenlőre semmi bizonyíthatót! Azt mondták, hogy valószínű valami szeptikus folyamat zajlott le a műtét után, amit "lábon" hordtam ki. szerintük ez már egy lezajlott dolog, 1-2 hónap is lehet még, mire teljesen rendbe jövök! Viszont, továbbra sincs kizárva hogy nem e maradt bennem valami, így kértek egy hasi CT-t végre, hétfőn reggel 9:30-ra megyek. Még aznap meglesz az eredmény.
340. nvlivi (válaszként erre: 339. - 982a4ba0ea)
2012. júl. 5. 18:05
Szia!Mi a helyzet?Hogy vagy?Találtak valamit?
2012. júl. 3. 21:39
Sziasztok! Holnap gondoljatok rám!!!! 9:30-ra megyek Ajkára! :) Mindenkinek szép napot és jó éjszakát!!!
338. 982a4ba0ea (válaszként erre: 335. - Fr.andi)
2012. júl. 2. 20:24
szia! :) Üdv. újra itthon! :) Igen, sajnos ez a legrosszabb az egészben, hogy nem tudok felhőtlenül örülni! De azért nagyon igyekszem ám! :)
337. 982a4ba0ea (válaszként erre: 336. - Nvlivi)
2012. júl. 2. 20:24
Hát nagyon remélem hogy mostmár mihamarabb vége ennek! Megjött a laborvizsgálatom eredménye: minden értékem jó, kivéve az összbilirubin, az 28, a SALP (alkalikus foszfatáz) 306. Remélem szerdán kiderül valami okosság!
336. nvlivi (válaszként erre: 332. - 982a4ba0ea)
2012. júl. 2. 18:33

Szia Holly!

Tudom,éppen elég a bajod,de örülök,hogy kicsit jobb a kedved(az írásodból ítélve legalábbis).Mindig is azt mondtam,hogy egy jó háziorvos többet ér,mint a legtöbb szakorvos együttvéve.Az enyém is ilyen.Bízom benne,hogy végre a végére érsz!

335. fr.andi
2012. júl. 2. 14:20

Nyaralni voltam...most olvasom a fejleményeket.

Nagyon szomorú ez az egész, az lehet a legrosszabb, hogy nem tudod magad átadni a babázás boldogságának. Bízom benne, hogy azért vannak szép pillanatok.

334. 982a4ba0ea (válaszként erre: 333. - Derya)
2012. júl. 2. 13:22
Persze bízom benne, csak egyre jobban félek is! :)
333. Derya (válaszként erre: 332. - 982a4ba0ea)
2012. júl. 2. 13:21
dehogyis, szerencsédre úgy tűnik, hogy legalább a háziorvosod lelkiismeretes, bízzál benne, hogy mihamarabb megtalálják a probléma okát!
332. 982a4ba0ea (válaszként erre: 331. - Derya)
2012. júl. 2. 13:17
Szia! :) Köszönöm szépen! A háziorvosom még mindig nem zárja ki az idegen tárgyat a hasüregben, és még az is előfordulhat, hogy valahol valamit megsértettek persze. Ide már dr. House is kevés lenne! :)
331. Derya (válaszként erre: 330. - 982a4ba0ea)
2012. júl. 2. 13:02

akkor passz... :-(

nagyon sajnálom, ami Veled történt, és mielőbbi gyógyulást kívánok!

(még akkor az nem lehet, hogy a műtét során megsértettek valamit, vagy mittudomén?)

2012. júl. 2. 11:21

Sziasztok!

Megjöttem a dokitól. Voltam reggel vérvételen, ahol kért a dr.nő az ált.labor mellé egy mononukleózis tesztet + egy cytomegália tesztet. Akart még hepatitist is csináltatni, de ezt a sima laborban nem csinálnak. Ma délután 3ra lesz eredményem. Majd megírom. Szerdán délelőttre kaptam időponton az Ajkai Kórház infectológiai ambulanciájára, ott egy dr.nővel meg van beszélve hogy megyek, várni fog. A háziorvosom ennyit tudott intézni. Még azt mondta, az is elképzelhető hogy bennmaradt valami a hasüregben, amit nem vesznek észre, és az okoz problémát. Azért érdekes ez az egész, mert császár után kezdődtek ezek a problémák. Derya, erre is gondoltunk, hogy esetleg műtét közben kaptam el valami fertőzést, de gyanítom nem erről lesz szó, mert ahogy engem a műtőből kihoztak, azóta fáj a gyomrom meg a hasam folyamatosan. A lázam viszont csak rá 6 napra jelentkezett, gondolom ezért lehet a fertőzés kizárva. Bár nem tudom!

329. Derya (válaszként erre: 328. - 982a4ba0ea)
2012. júl. 2. 10:32

szia!

én nem tudom, de nem lehet, hogy valami fertőzést kaptál a kórházban a műtét alkalmával és az csinálja a galibát?

2012. júl. 1. 21:42
Sziasztok! Holnap igen, megyek dokihoz. Nem tudom mit lesz, félek is, hogy mi lehet ez az egész. Ti mire gondoltok? Kiváncsi vagyok a véleményetekre, mert én nem tudok mire gondolni, de nagyon félek. Szülés óta ugye többször volt magas lázam, már csak hőemelkedésem van néha-néha. Megnagyobbodott a májam, lépem ugye, és vannak kiütések a karomon és a combomon (tudom ez lehet a májtól is). Műtét óta rohamokban jelentkező tarkótáji fájdalmam van, de olyan szinten, hogy az ájulás kerülget. Szerintetek ezek között lehet valami összefüggés? Soha semmi bajom nem volt, viszont műtét óta ezek megvannak és nagyon ijesztőek, félelmetesek! :(
327. nvlivi (válaszként erre: 323. - 982a4ba0ea)
2012. júl. 1. 10:13
Szia!Bocsi,tévedtem!Ez a sok szakkifejezés néha teljesen összezavar.Az ember lánya ha orvoshoz megy,legjobb,ha két lábon járó értelmező kéziszótárrá alakul!Csak legyen már hétfő,gondolom,te is várod.Remélem én is,hogy mostmár minél előbb vége lesz!Puszi!
326. Anika70 (válaszként erre: 325. - 982a4ba0ea)
2012. jún. 30. 16:22
Én nagyon drukkolok, hogy vége legyen ennek a rémálomnak:-((((
325. 982a4ba0ea (válaszként erre: 324. - Anika70)
2012. jún. 29. 19:55
Sajnos nem tudom! Már csak abban bízhatok, hogy nem lesz semmi baj és a háziorvosomra számíthatok! Aztán ha vége lesz ennek egyszer, akkor nagyon boldog lesze!!!
324. Anika70 (válaszként erre: 323. - 982a4ba0ea)
2012. jún. 29. 18:11

....csak tudod azt nem értem, hogy miután a bélelzáródási dologgal majd mindenki tisztában van, hogy sajnos ilyen előfordulhat, az orvos miért nem gyanakodott ilyesmire???


Szörnyű :(((

323. 982a4ba0ea (válaszként erre: 322. - Nvlivi)
2012. jún. 29. 17:30
Szia!! Ételallergia? Dehogyis! Kezdődő bélelzáródás, ami ugye műtétek után előfordulhat, és hát ő még egy lezajlott májgyulladásra gondol...megyek hétfőn hozzá, laborba, stb...majd meglátjuk!
322. nvlivi (válaszként erre: 319. - 982a4ba0ea)
2012. jún. 29. 16:18
Szia Holly!Azért ez gusztustalan,hogy az embert löködik ide-oda,orvostól orvosig,és egyik sem csinál semmi érdemlegeset!Ha gasztroenterológushoz mész,akkor jól tudom,hogy ételallergiára gyanakszik a háziorvosod?Nem irigyellek.Kitartás,talán hamarosan meglesz a megoldás!
321. Anika70 (válaszként erre: 319. - 982a4ba0ea)
2012. jún. 29. 15:58

Ó na hát ez borzasztó!


Nagyon sajnálom ezt az egészet.

Egyszerűen elképzelhetetlen ez az egész ügy:-((


Igen, nagyon jól teszed, ha keresel egy jó ügyvédet.

Hát ez már tényleg katasztrófa!


Remélem a háziorvos segítségével sikerül végre meggyógyulnod.

Hihetetlen a magyar egészségügy:-((


ÁÁÁÁ nem is tudom mit mondjak :-(

320. Derya (válaszként erre: 319. - 982a4ba0ea)
2012. jún. 29. 13:29

hááát, nem is tudom, mit mondhatnék, nagyon sajnálom, jobbulást kívánok és ne hagyd magad semmiképpen se.

ez egészen elképesztő, le vagyok döbbenve. :-(

még tiszta szerencse, hogy elolvastad a zárójelentést.

mielőbbi gyógyulást kívánok!

2012. jún. 29. 13:23
Sziasztok, már itthonról írok. Nem tudom hol kezdjem. Először is ott, hogy keresek egy psychológust, vagy psychiatert. Ugye leírtam lentebb, hogy a kórházban csináltak egy hasi, mellkas RTG-t. A nőgyógyászom odajött hozzám, azt mondta, hogy teljesen negatív minden. No, ma kiderült mikor hazajöttem és olvastam a zárójelentést, hogy a májam és a lépem durván meg van nagyobbodva + még a vékonybelemben folyadékgyülem látható, ami kezdődő bélelzáródásra utal. Szóval hívtam azonnal a nőgyógyászomat, aki mondta hogy azt sem tudja hogy miről van szó, ő egy teljesen negatív leletet látott. Aztán hívtam a háziorvosomat, aki azt mondta hogy azonnal menjek be hozzá, sőt vissza a kórházba, mert ilyen durva máj-, és lépmegnagyobbodással valami nem oké tutira! Hát a nőgyógyászom sűrű bocsánatkérések mellett közölte velem, hogy rossz felvételt nézett meg tegnapelőtt délután, de mivel már hazaengedtek a kórházból, ezért intézzem el ambulánsan a gastroenteorológust. A háziorvosm próbál most nekem segíteni ebben, mert azt mondta, hogy ebből nagy baj is lehetett volna. Mi pedig úgy döntöttünk a férjemmel, hogy keresünk egy jó ügyvédet!
318. 1e1856d100 (válaszként erre: 314. - 982a4ba0ea)
2012. jún. 28. 17:40
Rendben vagy? Ennél a bizonytalanságnál minden csak jobb lehet! Szorítok neked!
317. Anika70 (válaszként erre: 316. - 982a4ba0ea)
2012. jún. 28. 16:21

Szia!


Elhiszem, hogy nem érzed jól magad:-(

Csak legalább már lenne értelme ennek az egésznek:-(


Kitartást és jobbulást kívánok!


Ilyenkor a picire ki vigyáz? Biztosan ezt sem könnyű megoldani.

2012. jún. 28. 16:12
Szia. Hát eddig minden negatív. Hogy érzem magam? Nem jól :(
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook