Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak mi élünk így a párommal? fórum

Csak mi élünk így a párommal? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
9. forrest2010 (válaszként erre: 1. - Bibuba)
2014. szept. 23. 11:00
Hát kicsit fura ! de ha nektek így jó ! mi is külön kasszán vagyunk annyiból , h mindenki betesz valamennyit a közösbe a csekkekre + a háztartásra , de én vásárolok , havont 1-2 kisbevásárlásra elvisz a férjem , beosztom , főzök .... próbálok úgy , h mindenkinek legyen valami fogára való . Mi családiházba lakunk és itt azért vannak olyan munkák ami az ő dolga , van olyan , ami az enyém . De mindkettőnknek lehet külön pénze , ha nem költ el mindent , és igyekszik kicsit spórolni .
2014. szept. 23. 10:58
Ha nektek igy jó az a lényeg és ne törödejetek mással, én nem tudnék igy lenni, de ez nem jelent semmit. Én a régi elveknek vagyok inkább a hive. Én is ismerek olyan párt ahol még a hűtöben is külön vannak a polcok hogy melyik kié, de ott ez a nönek a dilije a pasi meg elviseli, most jön a gyerek kiváncsi vagyok akkor hogy fognak alakulni a dolgok, lehet neki is külön polc lesz meg az a gyerek egyik fele a tiéd a másik az enyém... :-).
2014. szept. 23. 10:54

Ha nektek jó, mit foglalkoztok másokkal??

Van pár dolog a leírásodban, ami nekem/nekünk furcsa, idegen, de attól nektek még lehet jó. Ahogy szerintem ti is furcsállotok pár dolgot mások életében...

6. 99279bb06f (válaszként erre: 1. - Bibuba)
2014. szept. 23. 10:54

A "papucs" nem ilyen.

Ti inkább egy fedél alatt éltek, de külön.

Miért jó ez? Miért nem tudjátok összehangolni az életeteket? Mit fogtok csinálni, ha gyerek lesz?

Van ismerősöm, akik hasonlóan éltek. Múlt idő, mert addig tartott, míg nem jött egy másik nő, és a pasi lelépett, hisz ott "otthon" érezhette magát, nem egy kolesz-szerű lakásban.

2014. szept. 23. 10:54
Ha Nektek jó, mind a kettőtöknek, ne foglalkozz mással.
2014. szept. 23. 10:53

Együtt éltek, de külön főztök és külön mostok?

Fura.

3. agis
2014. szept. 23. 10:53

En ot ev alatt nem kerultem kozo kasszara es egy percig sem banom. Nalunk nem felesben mennek a dolgok, hanem a lakast es a rezsit o fizeti, a kajat es haztartasi cuccokat meg en.

Tokeletesen mukodik.

2014. szept. 23. 10:51
Szerintem ez nagyon is jól hangzik :)
2014. szept. 23. 10:49

Két éve vagyunk együtt, és több, mint egy éve élek együtt a világ legjobb pasijával. Minden szuper, de kapunk megjegyzéseket, amiken mi csak nevetünk. :D De szívesen olvasnék néhány véleményt a dologról.

Teljesen külön kasszán vagyunk. Felesben fizetünk mindent. Én magamnak főzök, ő magának. Mindenki olyat eszik, amit szeretne. De ha tudom hogy fáradt, és meg szeretném lepni, sütök neki pl. palacsintát, sőt fordítva is így szokott lenni. :)) A házimunka is teljesen meg van osztva. Ezen sincs semmi vita. Külön mosok, ő külön mos, a vasalás se csak az én dolgom. Ha valamelyikünknek el kell lennie, értelemszerűen kiteregetünk egymás után, és segítünk is egymásnak minden teher nélkül. :)Stb.stb. Mindennel így van. Nagyon szeretjük egymást, mindenben számíthatunk egymásra. Vannak közös, és külön programok is. :) De másoktól csak azt halljuk, hogy egy kapcsolat nem így működik, meg hogy én milyen nő vagyok, a párom meg papucs. :D Mi ezen nem akarunk változtatni, de kíváncsi lennék, hogy ez tényleg ilyen szörnyen hangzik?

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook