Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Normális ha egyáltalán nem, vagy csak nagyon ritkán beszélünk telefonon? fórum

Normális ha egyáltalán nem, vagy csak nagyon ritkán beszélünk telefonon? (beszélgetős fórum)


30. michelle.r (válaszként erre: 21. - Epresturmix)
2021. szept. 2. 08:11
Úgy 12 körülire tippelek 😛
2021. aug. 31. 18:52

Ha jól értem, nem arról van szó, hogy nem keres. Mindössze arról, hogy a kommunikációs csatornát illetően nem a telefonhívást preferálja.


Ha csak magamból indulok ki, én lehetőség szerint igyekszem elkerülni, hogy telefonon kelljen beszélgetnem (a kapcsolat jellegétől függetlenül). Mindig az írásos formulát részesítem előnyben és kizárólag akkor indítok hívást, ha nem elkerülhető és/vagy azonnali választ igényel a helyzet.

Szerintem sokan vagyunk ezzel így. Elképzelhető, hogy ő is ilyen és ez a viselkedés nem a személyed vagy a kapcsolatotok ellen irányul.


Mindenesetre tájékoztathatnád róla, hogy benned ez hiányérzetet kelt, mert magától nem fogja kitalálni.

28. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 31. 14:03
Ír, van mondandója is vagy csak nyom 83 cuki matricát, 2-3 vicces képet? Esetleg kérdez felőled is, érdekli amit írsz, reagál rá azon kívül, hogy tesz valami ikont?
27. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 31. 13:19
Ha ebben az egyszerű dologban nem tudod elmondani neki, hogy mit szeretnél, akkor mi lesz veletek, amikor igazán problémás helyzeteket kell megoldani?
26. Channa* (válaszként erre: 23. - L.luiselotte)
2021. aug. 31. 11:28

Engem a férjem 1988. óta minden nap felhív (kivéve, ha együtt vagyunk), naponta több alkalommal.

Igen, van olyan, hogy csak az érdekli, hogy vagyok;) (mert tudja, hogy reggel hányingerem volt pl.), van olyan, hogy elmesél valamit (vicces sztorit pl. vagy bármit), vagy azért, hogy mit vacsizzunk és bármiért.


Ha véletlenül nem hív fel néhány órán keresztül, akkor felhívom én, hogy miért nem hív?:DDDD


Engem nagyon szórakoztat a férjem, így sosem zavart, hogy felhív;)


A fiam is fel szokott hívni szinte naponta. Ha úgy alakul, hogy napokon át elkerüljük egymást (más munkaidő beosztás miatt, ő alszik vagy én), akkor csak azért felhív, mert olyan régen találkoztunk és beszéltünk:D

25. Channa* (válaszként erre: 22. - L.luiselotte)
2021. aug. 31. 11:23

De! Egyet értünk;)


Nálunk is így van. Hívjuk egymást, ha nem jó, akkor kinyomjuk és később visszahíjuk egymást.


Ha gáz van, akkor kinyomás után ismét hívás. Ha ilyen van, akkor én lazán elnézést kérek és felveszem.

Ezt így beszéltük meg. A gáz nem az, hogy nem találom a majonézt.


Tehát, ha a srác nem hívja, akkor próbálja ő felhívni. Ha alkalmas, akkor biztos felveszi vagy felhívja majd.


Számomra ez a történet, megint egy hülyeség. A semmiből probléma gyártás kategória;)

24. Bichi (válaszként erre: 22. - L.luiselotte)
2021. aug. 31. 10:48

Hát szerintem azért többé-kevésbé kiokoskodható, hogy mikor nem alkalmatlan a hívás, ha ismerjük a másik időbeosztását. Ha mégis, akkor meg visszahív és ennyi...

Mi is jellemzően írunk egymásnak a férjemmel napközben, de elképzelhetetlen, hogy ha külön vagyunk, akkor ne beszéljünk minden nap, még akkor is, ha a másik a világ végén van, és csak műholdas telefon működik...

2021. aug. 31. 10:44

A másik, hogy van-e értelme a másik telefonon zaklatásának

- volt férjem csak arra volt kivácsi többször naponta, hogy vagyok

- fiam meg én, el lehetett volna halasztani,ilyenek láttam egy jó farmeert vagy felsőt, megvegyem-e neki- mi legyen a kaja ha hazajön, - néha ugy alakult hogy nagyon későn értem haza, ilyenkor mondtam jöjjön el utánam, - szóval ehhez hasonlók, - ezek azért fontosabban voltak, legalábbis nekem

22. l.luiselotte (válaszként erre: 9. - Channa*)
2021. aug. 31. 10:37
Sok mindenben egyetértüNk, de ebben nem. A fiammal minden nap találkozunk, de vannak olyan dolgok, amit sürgsen meg kellene beszélni. AMikor még bejárt munkahelyére, néhányszor felhivtam, de nem tudott beszélni, mert vagy konferencia hivása volt vagy tárgyalt, szóval nem volt alkalmas. Persze, aztán valamikor visszahivott. Lehet h FI fiúja is elfoglalt. Ellenben z első férjem naponta 5-6 alkalommal telefonált, abba klis hiján bele lehetett őrülni. Szóval nem mindig alkalmas a tel. besz
21. Epresturmix (válaszként erre: 19. - Michelle.r)
2021. aug. 31. 10:36
Tényleg azok. Néha kiváncsi lennék, hogy ezek az emberek hány évesek. 🤭
2021. aug. 31. 10:14
Elszemélytelenedik a világ. Egyszerűbb bepötyögni. Ezt hozta a világ, az elektronika, a számítógép fejlődése. Persze mindenki tudja, hogy semmi nem helyettesíti a személyes kapcsolatokat.
19. michelle.r (válaszként erre: 13. - Epresturmix)
2021. aug. 31. 09:38

A sorozatban nyíló anonim fórumokból nekem az derül ki, hogy a nők jó része ugyanolyan nyomi - ha már ezt a szót használjuk - mint a pasi. Egy-két fórumból nekem az derül ki, hogy a pasi talán nem is tudja, hogy ő már párkapcsolatban van 😂


Milyen párkapcsolat az, ahol nem lehet megkérdezni, hogy drágám, miért nem hívsz fel, ahelyett, hogy rommá koptatod a klaviatúrát? Rögtön kiderülne, hogy pénze nincs, utál telefon beszélni, vagy olyan helyen van, ahol inkább ír.

18. Epresturmix (válaszként erre: 16. - 00dfb24292)
2021. aug. 31. 09:30
Nem tudom. 25 volt a pasim amikor megismerkedtünk. Mindig hívott, naponta többször is, amikor râêrtünk.
17. unom (válaszként erre: 15. - Epresturmix)
2021. aug. 31. 09:29

Szólni kellene, hogy szeretné.

Előbb indít fórumot, minthogy szólna a pasinak?

Ebből lesz az, hogy az első veszekedésnél a fejéhez vágja, a pasi meg csak les, hogy mi van.

16. 00dfb24292 (válaszként erre: 8. - Epresturmix)
2021. aug. 31. 09:23
A fiatalabbak.
15. Epresturmix (válaszként erre: 14. - Unom)
2021. aug. 31. 09:23
Maradjunk annyiban, hogy annyiban igazatok van, hogy mindkettő gáz. De tényleg. Most meddig tart felhívni valakit? Semeddig.
14. unom (válaszként erre: 8. - Epresturmix)
2021. aug. 31. 09:21

Itt a fórumindító gáz.

A pasiról annyit tudunk, hogy nem gondolatolvasó.

13. Epresturmix (válaszként erre: 12. - Michelle.r)
2021. aug. 31. 09:21
A sorozatban nyíló fórumokból derült ki, hogy minél több a lehetőség annál nyomibbak a férfiak. Én nem is értem minek ilyenek mellett szenvedni? Gondolom sajnálja a pénzt telefonálásra, ezért inkább küld hangüzit. Nálam repült az ilyen hamar. :)
12. michelle.r (válaszként erre: 8. - Epresturmix)
2021. aug. 31. 09:18

Ez miből derült ki? 🙄

A fickó jobban szeret üzenetet írni, mint telefonálni. A nője pedig ahelyett hogy felhívná, csak várja, hogy majd kiolvassa a gondolataiból, hogy mi az elvárás. Én egyre inkább azon csodálkozom, hogy mennyire kommunikáció képtelenek az emberek. Nem egyszerűbb elmondani, hogy mit szeretnék, mint várni és duzzogni? Igazi kapcsolatgyilkos dolog.

11. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 31. 09:11

Nem mindenki szeret telefonálni, szóval nem biztos hogy azért nem hív, mert nem jut eszébe. Pl. én is sokkal jobban szeretek írogatni, nehezemre esik a telefonálgatás. Bevásárlás közben meg aztán végképp 😰


Amúgy meg miért nem hívod fel és mondod ezeket el neki...?

10. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 31. 09:10

Nekem sokszor mondta a fiam, hogy most "beszélgetek a barátommal", mikor én felvilágosítottam, hogy, nem fiam, te chat-elsz...

Én mondjuk hülyét kapnék, ha valaki csak írogatna, de ez az új módi, én inkább felemelem a telefont, és 1 perc alatt letudom, amit akarok, mint hogy órákig írogassak, vagy várjam, hogy visszaírjanak. Nekem ez nem jön be, másnak meg igen.

Hangüzenetet meg aztán végképp nem küldenék senkinek...

2021. aug. 31. 09:09

Te is felhívhatnád.


Miért várod, hogy felhívjon, ha beszélni akarsz vele, akkor hívd fel és meg van amire vágytál;)

2021. aug. 31. 08:51
Én azon csodálkozom, tényleg ennyire nyomik a hapsik? 😵😁
7. Idhikai (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 31. 08:46

Én se vagyok telefonálós. Szívesebben írok vagy hangüzenetet küldök. Simán, nem akarok rosszkor zavarni... vagy bármikor. Az írott és a hangüzenet előnye, hogy akkor nézi/hallgatja meg az illető, amikor éppen arra nyitott, azzal tud foglalkozni.

A munkahelyem fizeti a telefonszámlámat, kemény 300 Ft körül szokott lenni.

6. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 31. 08:44
Nem tudom milyen környezetben van a fiú,de sokkal diszkrétebb írni,,,,,,mint pl bevásárlás közben (ezt mondjuk nem értettem)beszélni.Nem hiszem hogy átérezné mi bajod.
5. BeauIieu (válaszként erre: 4. - BeauIieu)
2021. aug. 31. 08:40
D
4. BeauIieu (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 31. 08:40
Te miért nem hívom?
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 31. 08:37
Neked ugyanannyi lenne felhívni...
2021. aug. 31. 08:32

Mondjad neki, néma gyereknek tudod...

A pasik nem tulajdonítanak ilyen dolgoknak jelentőséget, sőt mivel keres mert folyamatosan ír ne is panaszként mond el neki hiszen foglalkozik veled csak írásban. Mond el neki, hogy néha inkább telefonon beszéljetek mint írogassatok, ezt nagyon szépen csalógatóan is elő lehet adni hiszti nélkül és akkor mindenki jól jár.

2021. aug. 31. 08:17
Ha nem tudunk együtt lenni 3-4 napig egyszer sem jut az eszébe hogy fel kéne hívnia. Írni folyamatosan írunk messengeren, vagy hangüzenetet küld. De még ha otthon is van akkor is írunk messengeren. Es arra várok hogy végre eszébe jusson hogy esetleg fel hívjon, de nekem ez olyan rosszul esik. Mindig úton van ez igaz van hogy váltásban dolgozunk. De ha mondjuk az apukájánál van, vagy esetleg bevásárolni. Akkor sem hív csak ir, vagy hangüzenetet küld. Pedig néha sokkal jobb lenne hallani a hangját, nem csak ilyen személytelenül írni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook