Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Colonix (méregtelenítés) fórum

Colonix (méregtelenítés) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
556. bigg
2009. júl. 12. 15:13

Sziasztok!


Melegitéstől nem lesz semmi baja,de jobb módszernek tartom gyümivel turmixolni,és lehúzni.Ne az ize legyen a fontos...


A többi...szal mki vegyen colonix-ot aki akar.Ha birja pénzzel,baja csak nem lesz tőle...bár a bevizsgálás uggye kérdéses ha jól tom.Ha nem akkor nem szóltam.


Szvsz a megfelelő kajával sincsenek sokan tisztában,de belevágnak minden hüeségbe amivel végül sokkal többett ártanak maguknak,de ez mki szive joga,szal hagyjuk.Pár dolog amiket itt olvastam:

-Ez a jobb rost,az a jobb rost...hüeség.A rost mindenféleképpen jó, és kell a jó emésztéshez.A psyllium/utifű rostjai viz hatására "bekocsonyásodnak",megnő a térfogatuk ezért jobban pucolja a bélfalat(attól függetlenül,h milyen csomagolásban,és mennyiért veszed meg).

-nincs székletem x napja,pedig rengeteg zöldséget,gyümölcsöt eszek,és a :1.5 liternél nem tok többet inni...nem véletlenül irták,h annyi vizet kell inni min. amennyit.Gondolkodj!ha a pohárba beleköt a cucc,akkor ha megiszod,és nem iszol rá megf.menny. vizet,akkor hova köt?alapból kéne annyi vizet inni,amit pl. colonix-hoz irnak,mivel testünk fő alkotó része,és sejtszintű folyamatokhoz elengedhetetelen.Nem agyalni kell,hanem inni.Sajna nem csapvizet,mert az..hagyjuk.mentes ásványviz ,v tisztitott csapviz a nyerő.Másik fele,amit a nagy "fogyókurások-böjtösök" szeretnek nem felfogni,hogy zsir is kell.a lenmag olaj,és az oliva is zsiradék,szal hajrá."meginditó" érzést tudnak okozni rekedéses emberkéknél,és mellesleg vannak oan vitaminok amik felszivódásához zsirok jelenléte szükséges.

-ha már vitamin...vitamin,és szintetikus vitamin.

ált.iskola kémia.ha vminek xyz a vegyjele,akkor azt mind1,h narancsból,v éppen marinéni kutyájából állitják elő akkor is xyz...ennyire egyszerü nem lehet senki,h azt gondolja csak neki szüretelnek le fél narancserdőt a multivitaminjához.Gondolkozz,és megnyilik elötted a világ.:) (mellesleg,de nem védés képpen a Lenkei vitaminoknál a mennyiségbe kötöttek bele,amiről én hallottam..bár ez is vicces téma.)

-a szervezet magától működik,nem kell hozzá semmi extra..igy van.vagyis volt az ősembernél aki élt kb 30 évet,és azt evett amit kikapart,megtalált,leszedett,stb.nyersen,káros anyagoktól mentesen.mi már 3x annyi ideig használjuk a testünket,mint amennyire "ki lett találva",és 80%-ban műkajákat eszünk,és nem kicsit szennyezettebb a környezetünk.Igy nézve sem kell semmi?

-hashajtós tisztitó kúrák.

a hashajtó,az hashajtó.nem nézi,h mit ürit ki legyen az vitamin,ásványianyag,fehérje,szénhidrát,kipucol mindent.Érthetőség kedvéért fúrj egy nagy lyukat az autód tankjának az aljára,h mikor tankolsz minden kifollyon a földre.meddig mész el utána az autóddal?a szervezetnek is kell "üzemanyag",h jól működjön.Ha kiürül minden,akkor leépülsz szép lassan.(ebből a szempontból mjuk nekem nem szimpi a colonix,h serkentő tea is a kúra része,de ez csak szvsz).


Szal normálisnak mondható étkezés részei:fehérje,szénhidrát,rost,zsir(olaj),vitamin,ásványi anyagok.Ezen kivűl pedig rendszeres testmozgás.A séta is testmozgás...ha elég hosszú,és intenziv.


Fogyósok!ua ezt kell nektek is enni,tenni ha tetszik ha nem.30 napos,12824373783napos,ma csak rigófüttyöt,holnap csak csipkebokor árnyéka diéták semmire sem jók.lehet pár kiló fogyás,de az visszajön,ha nem több.

2009. jún. 27. 15:16
Ez jó kérdés, én is kíváncsi lennék rá, hogy melegítés közben nem illannak-e el belőle a tápanyagok.. Szerintem hidegen jobb, egészségesebb. Ti hogy tudjátok?
554. Henci2 (válaszként erre: 553. - 94c02c5bb5)
2009. jún. 26. 10:23
köszi, de nem veszti el így a zabpehely a hatását?
553. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 550. - Henci2)
2009. jún. 25. 14:45
Tejet melegíteni, bele a zabpehely, fahéj, így összeforralni. Jobb mint a tejberizs. Nagyon finom, itt olvastam valahol az ötletet.
552. Henci2 (válaszként erre: 551. - 0716d92a9e)
2009. jún. 25. 14:37
köszönöm szépen, arra gondoltam , hogy fahéjt raknék bele cukor nélkül..
2009. jún. 25. 14:17
Ha engem kérdezel, én kakaót szoktam még bele tenni, és sokáig áztatom. Nagyon finom, bár valószínűleg a lényegét, hogy cukormentes legyen elveszti, de tehetsz bele szárított gyümölcsöt is. Van, ahol kifejezetten így árulják-->> no cukor!! A sok áztatást, viszont így is javaslom. Nekem elég kemény anélkül..
550. Henci2
2009. jún. 25. 12:57
sziasztok. bocsi a zavarásért, de ti szoktatok zabpelyhet használni a méregtelenítésetekhez? és ha igen, milyen formában? mert magában elég snassz, még tejjel se valami finom..
549. 90de0877e3 (válaszként erre: 543. - Törpilla90)
2009. jún. 22. 11:57
hinnye, dehogy igaz. ki tudja mit rakott bele :D amúgy a rost zselésíti a székletet, de nem ennyire. a férgeket nem is nagyon látod, ha már látod akkor nagy baj van :)
2009. jún. 18. 17:43

Sziasztok!

Két éve végigcsináltunk egy kúrát a kolléganőmmel. Arra jó volt, hogy rávezetett a bő folyadékfogyasztásra, egyéb hatást-mellékhatást én nem tapasztaltam. Nem tudom, igaz-e, hogy a szer nem rendelkezik Mo-n forgalmazási engedéllyel? Ezzel kapcsolatban írtam a honlapon nyilatkozó egyik emberkének, jött is válasz: ez nem aggályos, annál inkább az lenne, ha fordítva történne, pl. magyar szernek nem lenne engedélye külföldön.

547. 0716d92a9e (válaszként erre: 501. - Woody)
2009. jún. 17. 20:13
Jah..! Majdnem elfelejtettem.. Csináltál már saját oldalt? Vagy lemondtál az egészről? Régóta nem hallani rólad errefelé.. Viszont kíváncsi lennék rá..
546. 0716d92a9e (válaszként erre: 501. - Woody)
2009. jún. 17. 20:06
Szia! Nagyon meg szeretném neked köszönni amit ezen az oldalon leírtál. Nekem nagyon sokat könnyített a döntésben, hogy belekezdjek, és hogy megtaláljam a pénztárca-barát változatot.. Tegnap végigolvastam a fórumot, ma megvettem a kellékeket amit ajánlottál egy hétköznapi bioboltban, és holnap már kezdem is..:) Egy megfigyelés: a teád azért nem vált ki hatást, mert nem tartottál szünetet, és a szervezeted hozzászokott. A Colonix kúrában is szüneteltetni kellett 5 napig.. Mindent köszönök..
545. 0716d92a9e (válaszként erre: 521. - 1f9774333a)
2009. jún. 17. 19:59
Szia Szaabina! Kismamáknak nem ajánlják a Colonix szedését, sőt szoptatós anyáknak sem. Szerintem várd ki azt a kis időt, biztos ami biztos..
2009. jún. 17. 12:25
Sziasztok sajnos Nekem is rossz tapasztalatom van ezzel a termékkel kapcsolatben. Nem fogytam tőle, nem jött ki semmi "izé" belőlem. Nem csökkent az étvágyam. Sőt a teától hajnal négykor már rohantam, enyhe csikarások mellett. Ha valahova el akartam indulni min.2 órával előtte fel kellett kellnem, mert annyiszor mentem WC-re. Mellette ittam a vizet rendesen,járok, Ceragem-re, nem eszem csak kevés húst. Próbálok egészségesen élni ezért próbáltam ki én is, de ennyi elég is volt belőle. Sok sikert másnak hozzá.
2009. jún. 17. 12:04

Sziasztok! Én is gondolkodom rajta, hogy megveszem a Colonixot, de láttam egy videót, ahol egy pohár vízbe tesznek 2kanál Colonix port, és 1 óra múlva ugyanolyan állagú és kinézetű lesz, mint azok a "férgek" amit kihajt belőlünk! Szóval elvileg azok nem is férgek, hanem maga a Colonix! Nem akartam elhinni! Nézzétek meg! Szerintetek igaz?? (a viedó végén van a lényeg!!)


[link]

542. Paralelopipedon (válaszként erre: 540. - A0281bc392)
2009. máj. 28. 13:46
Az a probléma, hogy egy magyarországi egészségpénztár sem számolja el a Colonix-et (ha ez van a számlára írva), mivel étrendkiegészítőnek számít. Azért kéne olyan helyet találnom, ahol úgy tüntetik fel a számlán, hogy gyógyászati segédeszköz, egézségügyi szolgáltatás, vag valami hasonló, ami elszámoltatható.
541. 3f2a24452a (válaszként erre: 525. - Évike001)
2009. máj. 28. 10:07

itt a cégnél összesen 30 ember próbálta ki és használta a kúrát. ebből szinte kivétel nélkül csak pozitív hatása volt. no jó, egy úrnak néha picit jobban ment a hasa mint a többieknek, de ő nagyon szereti az uborka levet is, tehát nem biztos hogy csak a colonixnak tudható be :)


4 nap után még a hatás "se" igazán indul be :D és amúgy a vesére nem is hatnak a gyógynövények, max esővizet ittál hozzá :D

540. a0281bc392 (válaszként erre: 539. - Paralelopipedon)
2009. máj. 28. 10:03

szia!


mi zuglóban vettük, a drnatura.hu oldalon azt hiszem fent van a cím, ott úgy kértük a számlát.

2009. máj. 28. 08:27

Üdv Mindenkinek!

Tudna nekem ajánlani valaki olyan helyen (pl.Biobolt,Patika) ahol a Colonix csomagot (2-3 havi adagot), egészségpénztári kártyával, vagy egészségpénztári számlára meg lehetne vásárolni? Tudom, hogy ez a gyakorlatban nem elszámolható termék, de sok helyen viszon megoldható... ;) Segítségeteket előe is köszönöm!!!

538. 3f2a24452a (válaszként erre: 535. - Banyanya)
2009. máj. 27. 16:26
tizede az ára de pont a tizedét is éri :D és a tizedét is méregteleníti.
537. banyanya (válaszként erre: 528. - Sopi88)
2009. máj. 27. 11:23
Bocsánat, valahol lemaradtam. Te mit is szedsz?
536. banyanya (válaszként erre: 530. - 1f9774333a)
2009. máj. 27. 11:22
Bocsánat, valahol lemaradtam. Mit is szedsz?
535. banyanya (válaszként erre: 521. - 1f9774333a)
2009. máj. 27. 11:20

Javaslatom: Útifűmaghéj, szenna tea. Interneten is tudod rendelni. Tizedébe sem kerül, mint a Colonix, és ugyanolyan jó! Túlzásba ne ess! Majd meglátod, neked milyen mennyiség válik be. Nagyon-nagyon sok folyadék. Ki ne száradj! Hetekig nem javaslom. Mennyiség: a használati útmutatók szerint csinálom, nekem jó.

Fogyni is tudsz, de fogyásra még javaslom, a Callanetics DVD-ket! Szuper! Nem lihegsz, nem fáradsz, nem izzadsz, nincs izomlázad, otthon is tudod csinálni,és nekem pl. alkalmanként 40 dkg! jött le, látványosan lapult a hasam. HIHETETLEN! Nem vagyok Callanetics ügynök! :-)) Ja, és úgy vettem észre, a beleket is megmozgatja, tehát kevesebb hashajtó szert lehet alkalmazni. Ami jó, mert ezzel a mozgással még természetesebb módon segíted elő a belek hatékony tisztítását. Még egy jutott eszembe: erre is nagyon jó Kriston Andrea intimtornája. De neked, mint kismamának, biztos mondanom sem kell, még mi mindenre jó az intimtorna. DVD van a neten, de le is lehet tölteni. Keress, kutass. :-)) Sok sikert! Jó egészséget!

534. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 530. - 1f9774333a)
2009. máj. 23. 13:37
Igen, én is azt szedem. Nagyon kedvező dolgok történnek.
533. morkika
2009. máj. 23. 12:52
Na, most már mindent tudok róla, valóban jókat írnak. De csak a neten lehet rendelni? Megkérdezem majd azért a bioboltban. Jó lenne akár már hétfőn elkezdeni. 5 kilót kellene fogynom hogy elérjem az 58 kilós álomsúlyomat. (175 cm vagyok) Főleg a hasam és a derekam ami gáz, de ettől elsősorban nem fogyást, hanem tisztulást várok.
532. morkika
2009. máj. 23. 12:37
Megnéztem a naplódat Szabina, egész jónak tűnik. Hol szerezted be? Bio boltokban esetleg kapható?
531. morkika (válaszként erre: 530. - 1f9774333a)
2009. máj. 23. 12:27
Jój, de mi az???? Priviben megírnád?
530. 1f9774333a (válaszként erre: 526. - 94c02c5bb5)
2009. máj. 23. 05:29
Szerintem egy ugyanaz dolgot szedjük... Bennevan a naplómba. Én 3 napja szedem, semmi puffadás, napi 2x wc végre. s éhes sem vagyok nagyon, mert eltelít
529. morkika (válaszként erre: 526. - 94c02c5bb5)
2009. máj. 22. 22:58
Megírod priviben hogy mi az?
528. sopi88
2009. máj. 22. 19:18
én egy hete szedem és maximálisan meg vagyok elégedve. már a 2. nap végén előkerült valami amit most nem részleteznék, de hasonlított a neten látottakhoz. nem hittem volna mert én nagyon egészséges életet élek, odafigyelek a rostokra és hogy miket eszem! enyhe puffadás az volt az elején de leginkább azt éreztem h mozog az egész gyomrom. már jobb a közérzetem és a vitalitásom. ma emeltem az adagot, remélem történik vmi még. :)
527. Rozálka28 (válaszként erre: 525. - Évike001)
2009. máj. 19. 14:51

Veséd??

Pedig a rengeteg folyadék miatt amit inni kell mellette,pont az a lényege hogy át tisztítja a vesédet.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook