Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Colonix (méregtelenítés) fórum

Colonix (méregtelenítés) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2009. dec. 10. 11:01

azért mert 1 valakinek nem használt azért még kár lenne leírni valamit.

pl nekem használt, akkor most jó a kúra vagy nem? :)

4 barátnőm is csinálja miattam és nekik is csak pozítiv a véleményük.


Nem lehet így beskatujázni valamit.


A lenmaggal vigyáz mert hosszú időn át alkalmazni veszélyes is lehet. Kimossa a szervezetedet - ami önmagában is káros - de mi regenerálja.

Ezektől a hashajtóktól leszünk mi nők nagyon hamar candidások.

585. ae0bfddd7a (válaszként erre: 569. - Mz/x50)
2009. nov. 29. 19:49
Ez is csak egy üzleti fogás,mint a hozzá hasonló ,,csodaszerek,,Én a Super Greens nevű löttyöt ittam hónapokon keresztül(de minek)mert a sima viz ivással is ugyanott tartanék.Többet nem dőlök be semmilyen reklámnak!
584. ae0bfddd7a (válaszként erre: 581. - 1841b3b309)
2009. nov. 29. 19:38
Egy időben én is gondolkoztam rajta,hogy meg kéne próbálni,de egy ismerősöm próbálta,és semmi nem történt,úgyhogy vissza is küldte az egészet.Az az igazság,hogy nagy reklámot tudnak neki csinálni,de nem hozza meg a kivánt hatást.Egyébként a legjobb,,bélseprű,,a lenmag!(sok folyadékkal,vagy kefirbe,joghurtba,levesbe keverve)Nagyon jól kitisztitja a lerakodásokat,és nem kell több ezer forintot kifizetni érte!
2009. okt. 22. 11:44

Kár,hogy mindenki lelépett....

Sok jó hozzászólást olvastam,jó lenne,ha még írnátok,hogy a továbbiakban hogy müködött a'tisztulás' ,kinek milyen negatív-pozitív élménye volt....

Szóval írjatok!!!

582. 3c0814215c (válaszként erre: 580. - 1841b3b309)
2009. okt. 12. 12:18
Nincs mit tisztítani rajt mert öntisztító rendszer. Nincsenek olyan mérgek, vagy salakanyagok amelyek felhalmozódnak.
581. 1841b3b309 (válaszként erre: 580. - 1841b3b309)
2009. okt. 12. 11:33

Persze, elolvasom az eddigieket!!!!

Most találtam erre a fórumra,nagyon örülök neki,mert épp gondolkodom,hogy rendeljek-e.....

2009. okt. 12. 10:28
Colonix béltisztítást csinált már valaki?A tapasztalatokat légyszi írjátok meg!!
579. danya
2009. okt. 5. 06:58

sziasztok:)



valaki csak magába szedte már a colonix rostját? én is csináltam egy két havis kurát, akkor rendesen ahogy elő van irva, de most csak a rostjára gondolnék, hogy kipucolna sok folyadékkkal.

amig szedtem ürültem is rendsen, férget egyik alkalommal sem láttam, és tulajdonképpen nem kellene hashajtós teát fogyasztanom, mivel ez nálam nagyon rendszeres.

2009. szept. 25. 10:42

most olvastam, hogy a h1n1 megelőzhető ha normálisan működik a immunrendszer, ehhez meg a méregtelenítést ajánlották!


nosza!

2009. szept. 23. 12:21
Az egyik legjobb döntésem volt, hogy megvettem és végigcsináltam a kúrát!!!:-)
2009. szept. 22. 10:26

csatlakozom az 580.hoz.


Mindenkinél müködik eddig a kúra, érdemes további vizsgálatnak alá vetned magad, nehogy valami nagyobb gond legyen és netán azért nem érezted a pozitív hatásokat.


Én is reagálok a visszafizetésre, mindenhol ( az én cégemnél is ) úgy van hogyha vasárnapra esik a lejárat akkor szombatig kell visszahozni.


A toxionout érzetre nem annyira drasztikus mint a colonix. Nem érzed a hasznos bél flórákat a bélrendszeredben. ( jó lenne ha egy egy joghurt után éreznél valamit )

De eredményes minden féle képpen. Egyik barátomnak fém allergiája volt, és a toxinout kúra után elmúlt neki.

2009. szept. 21. 11:14

mz: kellemetlen :(

viszont vagyunk itt jópáran akiknek nincs ilyen élményük.

Szerintem kevés folyadékot fogyasztottál. Minden rost, nem csak a colonix, folyadékot igényel. Ha kevés a folyadék akkor a rost nem tud végig terülni a szervezetben, egy helyen megdagad.

Max napi 2 litert kell meginni, azért ez nem sok:)


A visszavásárlás meg valahol érthető, gondold el, ha visszaviszed a cipődet oda is viszed vissza az egész csomagot, tokkal vonóval.

574. 00346cf747 (válaszként erre: 573. - 00346cf747)
2009. szept. 17. 18:27

Én élveztem a kúrát, és semmilyen "produktummal" nem találkoztam, amit a honlapon mutogatnak. Hasznos volt a sok folyadék (alapból keveset iszok), a wc-vel nem volt gond.

Amúgy, az ígértek szempontjából hatástalan.

573. 00346cf747 (válaszként erre: 572. - Mz/x50)
2009. szept. 17. 18:25

Én ezt nem láttam, de két éve csináltam egy kúrát. Lehet, hogy akkor még nem szerepelt?

Volt egy rost, egy tea, és egy kapszula.

572. mz/x50
2009. szept. 17. 18:16

Toxinoutot együtt ajánlják használni a Colonix-szel.

Azt írják, hogy a májat,vesét stb. méregteleniti.

Nekem látható, érezhető változást 3 hét után nem hozott, kivéve hogy sárgább lett a vizeletem.

571. 00346cf747 (válaszként erre: 569. - Mz/x50)
2009. szept. 17. 17:43
Mi ez a Toxinout? Újabb termék a palettán?
570. 3c0814215c (válaszként erre: 569. - Mz/x50)
2009. szept. 17. 17:39

Az az anyag amit a képeken látsz a táplálékkiegészítő amit előtte beveszel. Az áll össze ilyen izévé.

Salaktalanítás méregtelenítésről:

[link]

569. mz/x50
2009. szept. 17. 17:26

Okulásképpen leirom kalandomat a Colonix-szal.


Néhány évvel ezelőtt egy allergiavizsgálaton megállapitották, hogy le van 'savanyodva' a szervezetem, ezért aztán másfél éve kapóra jött a lugositó megjelenése, melyet Mészöly emlékezetes interjújára elkezdtem szedni, melynek hatására addigi porallergiám gyakorlatilag 10 nap után megszűnt.

E termék honlapján találkoztam először a méregtelenítés lehetőségével, melyre jobban rákeresve a neten jutottam el a Colonixhoz.

Elolvasva honlapját 2 hónappal ezelőtt elhatároztam, hogy megpróbálom.50 éves vagyok, jelentős túlsúllyal, jó nagy pocakkal.Ezeken kivül más nem motivált, nincs semmi eü. problémámm az anyagcserém rendben volt, a közérzetem jó volt, már amennyire jó lehet 30 kg túlsúllyal.

Elmentem hát a forgalmazó belvárosi irodájába, ahol az előszobáig jutottam / a benti helységben egy hölgy tárgyalt/ ahol is egy úr elmondásom alapján átadta a 3 hónapos mennyiséget egy számla kiséretében.Tájékoztatása annyiból állt. hogy minden le van irva a dobozban lévő használati utasításon.

A kúra elkezdése után vártam a honlapon leírt fenomenális változásokat, de azonkívül hogy a reggeli WC használat rendszeres lett semmit nem tapasztaltam a leirtakból.Se jókat, se rosszakat, a reggeli enyhe fejfájásoktól eltekintve.No meg az undort, hogy reggel meg kell innom egy csomó vizet meg a jó izűnek nehezen nevezhető 'valamit'.

7 nap után felhívtam a központi zöld számot ahol elmondtam, hogy semmi változás nem történt velem.

A hölgy rendkívül szivélyesen elmondta, hogy nem mindenkinél hat 1 héten belül, várjak nyugodtan.

Vártam! 1 hónap használat után a helyzet gyakorlatilag nem változott.Vagy 2 alkalommal fordult elő a reggeli szokásos WC-n kívül napközben is ihletem támadt.2-3 alkalommal a reggeli WC is elmaradt.

Egy hónap után ismét hívtam a központot, ahol azt mondták, hogy hát ez ritkán szokott előfordulni, de még lehetséges, hogy én is megtapasztalom a honlapon leírtakat.Ez nem nyugtatott meg kellően ezért, felhivtam az eladó urat is.Ő már nem volt olyan szivélyes.Elmondta, hogy csak azt várjam amit ők írtak le.Amit a hozzászólók, írtak az vagy jön vagy nem, azt nem ők írták.Kérdésemre, hogy van-e értelme folytatni, azt mondta hogy nekem nincs mert ugyis csak vissza akarom adni a terméket.Kérdésemre, hogy akkor miért vásároltam volna 3 hónapot, már nem tudott válaszolni.Ennek ellenére, mivel rosszabb nem lett semmi a kúra elkezdése óta, valamint hogy egy havi Toxinout kúrát is megvásároltam, melyet a Colonix tanács alapján csak 1 hónap után kell elkezdeni, ezért úgy döntöttem folytatom.Annyi változás történt az előírt 5 napos pihentetés alatt, hogy a reggeli inkább híg széklet igencsak keménnyé változott, mely a kúra indítása után visszaállt a normál állapotra.

Most 5 nappal a 2 hónap letelte előtt semmi sem változott.A Toxinout kúra is csak annyi változást hozott, hogy a vizeletem sárgább lett.

A mai napon felhívtam ismét a központot, hogy várható-e még valami észrevehető változás, van-e értelme neki állni a 3 hónapnak.Azt a választ kaptam hogy nem valószínű, de megpróbálhatom, viszont a 60 napos garancia letelik.Kérdésemre. hogy ez a garancia hogyan működik, azt mondta hogy a vásárlás helyére kell visszavinni a terméket.Kérdésemre, mivel vidéki vagyok mennyire gond egy-két napos csúszás a felvitelben, azt mondta nem szokott gond lenni.

Felhívtam a vásárlás helyét, ahol a már ismert Úr nem teljesen ezt mondta.A 60 nap nem 2 hónap és ha a 60. nap (mint jelen esetben) vasárnapra esik akkor szombat 13 óra a legutolsó dátum.És most jön a lényeg: Azt fizetik vissza aminek a zacskóját vagy dobozát akár üresen is de visszaviszem.Kérdésre. hogy ha az üres teás zacskót kidobtam akkor nem fizetik azt vissza, a válasz igen volt.A visszafizetés pedig úgy működik, hogy IBAN és SWIFT kódos számlaszámot kell adni, amire 10 napon belül utalnak.

Ennyi hát az esetem a Colonix-szal.Még nem döntöttem el hogy szombat 13 óráig érdemes-e ezzel Budapestre utaznom.

Ami biztos:Én a reggeli általánossá vált WC használaton kívül semmi mást nem tapasztaltam.Se jót, se rosszat. Mindezért kifizettem 65.000 forintot, melynek egy részét 10 napon belül vissza is kaphatom, ha felutazok a még fellelhető dobozokkal Budapestre.

Mindenesetre kíváncsi lennék rá hogy valóban léteznek-e olyanok akikből távoztak olyan anyagok amelyek a fényképeken vannak, akiknek kisebb lett a hasuk, akik fogytak, akik úgy érzik magukat mintha kicserélték volna stb.

Én 2 hónap után nehezen tudom elhinni.

568. 90de0877e3 (válaszként erre: 567. - Fokker70)
2009. szept. 3. 09:57

hogy hogy leállított ?

ezt nem lehet gyógyszerek mellett szedni ?


gyógynövény, elvileg nem lehet semmi baj.

na, telefonálok :)

2009. aug. 31. 12:27

Sziasztok!


FIGYELEM!


Ha valakinek szüksége lenne olcsóbban a Colonix termékre akkor nálam megvásárolhatja.


A porból 1 mérő kanál hiányzik, a kapszulából 4 db, a tea originál csomagolásban van.

Két napig csinálhattam a kúrát majd a gyógyszereim szedése miatt az orvosom leállított róla.

Szívesen átadom annak akinek szüksége van rá 16 ezer Ft. ( 23 ezerért vettem)

Tel: 06-20-489-4818

2009. aug. 26. 07:48

Sziaszok.

Ha valaki el szeretné kezdeni akkor nézzen körül a www.teszvesz.hu ill a www.vatera.hu oldalon. Sokkal olcsobban meg lehet vásárolni mind 20e ft.

2009. aug. 24. 13:11
nekiálltam megint a kúrának!
2009. júl. 21. 11:06

én irodában dolgozom, nálam semmi nem volt több mert mindig ennyit ittam, azaz, min másfél liter / munkaidő.


aki kevesebbet iszik annak természetesen gondot okozhat a folyadék. persze később majd a ránc és a narancsbőr is:))


a folyadék fontos, ezt meg kell érteni. és a colonixnak nem kell plusz folyadék, hanem a napi alavető minimumot kell elfogyasztani - ha van colonix ha nincs.


BIGG:

van egy fehér hun törzs, az a nevük hogy HUNZA törzs. a himalája lábánál élnek, kb. 15.000emberből áll a nép.

kb. 120 évig élnek, 110 éves korukig kapálnak termesztenek és vizethordanak. főbb ételük a sárgabarack. a hölgyek 80évesen kezdenek el "öregedni" a férfiak 90évesen még nemzőképesek.


tehát a szervezet sokat fejlődött.igaz. de mi használjuk el az egészségtelen kajákkal és vizekkel. a környezetünkkel. nyugtalan életünkkel.


az ősember a nyers kaja miatt halt meg "korán". olvassatok utánna és rájöttök hogy a hunza élet mindenkinek adott, csak akarni kell.



Laller14:


vannak 11.000 forintos méregtelenítők, épp nemrég volt a tvben hogy milyen átverések ezek :) no meg utána mehetünk a dokihoz új májért :)

sőt a naplóban szó is volt róla, hogy vitaminokat adtak el méregtelenítő cimke alatt...


olcsó hús esete...

563. Laller14 (válaszként erre: 562. - 00346cf747)
2009. júl. 15. 00:06
pff vhogy sejtettem. Nekem már elsőre rákvíz gyanús volt a dolog. Amikor megláttam h közel 20ezer Ft-t akarnak a kakikígyókért kérni akkor kezdtem el keresgetni,hogy ezt muszáj megkérdeznem:D. Alapból nem tartam butaságnak meg jó dolog ez a méregtelenítés,de szerintem ha ilyen lenne az emberekben akkor arról tudnánk meg az orvosok is. Köszi a gyors választ.
2009. júl. 14. 23:39
Nem. Viszont megkeserítette az életünket az erőltetett ivás, hol ezért, hol azért kellett a wc-t keresgélni. Ha valaki kötött munkahelyen dolgozik, jobb ha nem kezd ilyesmibe.
561. Laller14 (válaszként erre: 560. - 00346cf747)
2009. júl. 14. 23:08
És jött bélkígyó?:D:D:D
2009. júl. 14. 22:58
Egy adagnyiba tudatlanul beleugrottunk (ketten), de megbántam, egyértelműen nem éri meg az árát.
2009. júl. 14. 22:54

Hello



Én most láttam nemrég ezt a colonix-et. És le vagyok döbbenve. Azt szeretném tőletek megkérdezni,aki próbálta vagy tud róla vmit,hogy ilyen létezik,hogy ekkora már bocsánat,de bélszarokat nyomnak ki a használói?

558. bigg
2009. júl. 12. 15:30

Jahhhh,még az is tetszett..hogy is volt...nem szó szerint idézve :a fokhagyma csak a 70-es évekig volt jó féregtelenitésre,ma már nem ér semmit.

Fene ezekbe a bélférgekbe...únézki rájuk is hatással volt a hippy korszak lázadó szelleme..."Eddig utáltuk,de mosmá szeressük ezerrel":))))

557. bigg
2009. júl. 12. 15:23

Azért irtam csak ennyit,mert ezek maradtak meg legjobban a fórum végig olvasása után.

De minden amit irtam az szigorúan SZVSZ inkább,mert nem vitázni akarok,csak néhányan érdekesen gondolkoznak ami mindig megindit.:)

a lényeg,h ha érzed a bajt,akkor tegyél is ellene.Azt viszont senki ne várja el,h pár hónapos bixbaxoktól szuper egészséges lesz.Azért sajna tenni kell,nem is keveset.


Jahh,és persze vegyél colonix-ot ha akarsz.:)

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook