Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Colonix (méregtelenítés) fórum

Colonix (méregtelenítés) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
406. woody
2009. febr. 6. 15:07
A google-ben ha rákerestek a "colonix"-ra akkor nektek is már második találatnak jön elő ez a fórum, rögtön a colonix.hu után ?
405. woody (válaszként erre: 403. - 90de0877e3)
2009. febr. 6. 14:59

A colonix nem jobb annyival az olcsóbban megkapható főbb összetevőinél mint amennyivel drágább. A colonix oldalon ódákat zengenek a cleriteáról, hogy kis túlzással még az elromlott házasságot is rendbehozza. A 240 Ft-os szennatea gyanúsan ugyanolyan filterben van, emlékeim szerint szinte ugyanolyan volt annak is az illata.


Ha 3000 USD-t keresnék akkor sem venném meg most már 90-ért, hiszen 10-ért szinte ugyanazt kapom.

Az eladási árának legalább a 3/4-e profit.


Lehet, hogy egy JÓ MINŐSÉGŰ MÁRKÁS pólónak is a 3/4-e profit. Viszont évekig hordhatod. A tizedannyiba kerülő póló viszont nagy valószinűséggel pár mosás után tönkremegy.


Itt a tizedannyiba kerülő termék tapsztalatom alapján szinte ugyanolyan jó. Minek vegyem akkor tízszer annyiért ? Hogy gazdaggá tegyek pár amcsit és a hazai forgalmazót ?


Egyébként meglehetősen ártalmatlan a mi kis fórumunk itt. A hozzászólókon kívül is olvashatja még párszáz ember. Csinálja csak a colonix a bizniszét egy ideig. Sok dobozzal tudnak eladni mire elterjedne, hogy lehet olcsóbban is.

Aki meg érdeklődő a google-ról úgyis megtalálja ezt a topicot. Jól van ez így.

2009. febr. 6. 12:53

Én arra értettem, hogy mindenkiben vannak baktériumok, mert azoknak ott kell lenniük.

Tessék:


A baktériumoktól általában félünk, pedig testünk felületén és szervezetünkben (a bőr hámján, a szájnak, a nőkben a hüvelynek a nyálkahártyáján és a vastagbélben) számos baktériumfaj lakozik még akkor is, amikor makkegészségesek vagyunk. Közülük a vastagbélben lakó baktériumoknak az összességét bélflórának nevezzük. (Flóra= valamely vidék növényzete. Utalás arra, hogy a baktériumokat rendszertanilag a növényvilághoz sorolják.)


Ezek szabad szemmel nem látható mikroorganizmusok vagy mikrobák minden életfeltételüket, így táplálékukat is megtalálják a vastagbélben. Ami számukra táplálék, az az ember számára már nem hasznosítható salakanyag. Az emberi szervezetben ugyanis az emésztés és a tápanyagok felszívódása a vékonybélben befejeződik. A vastagbélből számottevő mennyiségben már csak víz szívódik fel, s ez a béltartalom besűrűsödésével jár. Ide a táplálék fő alkotórészeinek – a fehérjének, a szénhidrátoknak, a zsíroknak – már csak az a „hulladéka” kerül, mellyel az emésztőszervek nem tudnak megbírkózni. Ellenben a növényi eredetű táplálék rostjai változatlan állapotban jutnak a vastagbélbe, mert ezek a rostok jórészt cellulózból állnak, s az emberi szervezet nem termel cellulózbontó emésztőnedvet, cellulózenzimet. A béllakó baktériumok azonban le tudják bontani a cellulózt. Ebből és az emészthetetlen hulladékból táplálkoznak. „ Ellenszolgáltatásul” a baktériumok nélkülözhetetlen vitaminokat (B2, B12, K-vitamin, biotin, pantoténsav, fólsav) termelnek, és a vitaminok a vastagbélből felszívódó vízzel az emberi szervezetbe kerülnek. Ezeket a vitamikokat az élelmiszerek több-kevesebb mennyiségben tartalmazzák ugyan, de a bélflóra termelte kiegészítő mennyiséget a szervezet nem tudja tartósan nélkülözni.


Fontos tevékenységük ezenkívül, hogy a szénhidrátokat levegő hiányában (anaerob módon) szerves savakká - részben tejsavvá – bontják le, széndioxid- és hidrogéngáz fejlődése kíséretében. A lebontásnak ezt a módját erjedésnek nevezzük. Az erjedési savak hatására a vastagbélben savas kémhatású közeg alakul ki. Ez meggátolja, hogy a fejlődésükhöz semleges vagy enyhén lúgos kémhatást igénylő kórokozó baktériumok a vastagbélben elszaporodjanak.


Nem azt mondom, hogy nem lehet hasznos egy egy tisztító kúra, de mint már korábban is említettem abban nem hiszek, hogy csak az a jó, ami baromi drága. Így szerintem a woody által említett útifűmaghéj és szenna levél tea kombináció is eléri hatását!

De, akinek van rávaló, vagy nem sajnálja ebben a gazdasági válságos világban, akkor vegye meg... ezen nem veszünk össze! :)

403. 90de0877e3 (válaszként erre: 382. - Woody)
2009. febr. 6. 12:32

Az Amerikában élő rokon (aki valójában ajánlotta is a kúrát) csak ennyit mondott:

nem drága a kúra, csak kevés a fizetésed hozzá. Igaza is volt, mert amcsiban keres 3000$-t, abból nem túl vészes kiadni, 90$t.


Bár az egészség minden pénzt megér, kivétel ha gyógyszerekre költjük.

402. 90de0877e3 (válaszként erre: 398. - Monee1986)
2009. febr. 6. 12:30

kár hogy a nagyanyáink nem ettek ennyi E-t, silány minőségű ételt vagy akár kemikáliát. Ők elvoltak, éltek is vagy 90 évig. De a tescos zacskós kajától garantált a bélrák.


A rák miért "modern" betegség ? Azért mert most már olyan rossz az étel minősége, hogy sajna gondoskodni kell a megfelelő ürítésről.

Miért szenvednek egyre többen székrekedéstől? Mert az amit manapság ételnek nevezünk tele van Evel, ami lelassítja a perisztaltikát és/vagy megáll a bélmozgás.

2009. febr. 5. 21:42
Segítsetek nekem: kinek mi vált be olyan esetre, amikor nem éhes, de „úgy ennék valamit, csak hogy ízt érezzek a számban”-érzés tör rá? Én azzal küszködom, hogy bármennyire is fogyasztom ezeket a superfood-okat, egyszerűen hiányzik édesanyám csülkös bablevesének füstös-csípős íze. Ezeknek a húdeegészséges dolgoknak se íze, se bűze és folyton azon veszem észre magam, hogy bár egyáltalán nem vagyok éhes, mégis nekiállok pl. rakott krumplit készíteni füstölt/lángolt kolbásszal...
400. nevemez (válaszként erre: 378. - 3f2a24452a)
2009. febr. 5. 21:04

KOszonom relapse, hogy vegigolvastad a hozzaszolasomat, es pontrol pontra megirtad a velemenyedet az altalam irottakrol. Most kicsit rovidebben, csak annyit irnek, hogy


- igazad van, a humbug szot nem kellett volna hasznalnom, elismerem, hogy a Colonix tud segiteni


- Talan eleg lett volna annyit irnom, amit woody a 384. hozzaszolasaban, mert szerintem is az a lenyeg valahol (u.a. a hatas sokkal olcsobban megoldhato, es a *tobbi* a humbug...)


- nekem ez a Forum azt mondja, hogy vannak, akik tenynek veszik egy nagyon profi kampanyszoveg minden mondatat, es vannak, akik sok oldalrol szarmazo informaciokbol probaljak a vegso kovetkeztetest levonni.


- Az a helyzet, hogyha a szoveg orvosi nyelven lett volna leirva akkor is ertettem volna

399. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 396. - Mandella)
2009. febr. 5. 20:31
Ja most értettem meg a szenna főzet nem távolítja el a hasznos baktériumokat nagyon úgy néz ki, azokból marad mindíg annyi amennyi kell.
2009. febr. 5. 20:31

Meg vannak őrülve az emberek ezektől a baktériumoktól... mindenkiben vannak, és nagyanyáink is elvoltak velük colonix nélkül is, meg minden nélkül. Én is hülyíthető vagyok, és a colonixon is gondolkodtam (bár nem most mert most nincs rávaló) de ez a fórum meggyőzött arról, hogy felesleges ennyit költeni rá...

Mindig kitalálnak vmit...annó volt a safeguard, ami minden bacit lemos...pedig mint utána kiderült nincs erre szükség...

397. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 396. - Mandella)
2009. febr. 5. 20:27
Normál körülmények köztt a bélben tenyésznek hasznos baktériumok nem tudom mit kellene szedni.Azt hogy nem jó lenne az általános bélműködésem nem hiszem hisz akkor nem tartanám a 92-94kg súlyomat.
396. mandella (válaszként erre: 395. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 5. 20:15
és szedsz mellette hasznos bélbaktériumokat?
395. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 389. - Mandella)
2009. febr. 5. 20:14
Nem mese hanem hazugság. A mese mindíg kötődik a valósághoz annak tükröződése. Nekem hosszú évek óta székrekedésem van muszály a hashajtás. Mivel a tabletták nem váltak be elértem a szennalevélhez aminél tudtam hogy van hideg vízben oldódó és melegvízes fázisú hatóanyaga is. Egy púpozott evőkanál levelet beáztatok nyolc órára majd utána felforralom nem túlforralva. Hagyom lehűlni és langyosan megiszom. Nem okoz alhasi vérbőséget nagyon szervezetbarát és a teljes bélhosszt kitakarítja. És ami lényeges ha a mennyiség jó volt az eredmény garantált és nem szokja meg a szervezet. Általában 3 órán belül hat és több részletben távozik úgyhogy egy napot rá kell szánni.
394. 68f3da251d (válaszként erre: 391. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 5. 20:03
Helyes diagnózis. Az ilyen tüneteket a leghatékonyabban csakis gondos pszichiátriai kezeléssel lehet kezelni.
393. mandella (válaszként erre: 392. - 68f3da251d)
2009. febr. 5. 20:03
aha
392. 68f3da251d (válaszként erre: 389. - Mandella)
2009. febr. 5. 20:02
Nem mese; parasztvakítás.
391. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 377. - Nevemez)
2009. febr. 5. 20:02

"És, mint gondolható, előtte semmi randa kötegek nem távoztak belőlem. Ügyes, hogy a Colonix-ba tesznek olyasmit, amiktől ilyen létrejön."


Épeszű ember hogy gondolhat olyat hogy a belében kötélszerű dolog van hacsak nem nyelt le kötelet. Akkor viszont pszichiáterhez kell menni.

390. 68f3da251d (válaszként erre: 388. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 5. 20:02

A válasz egyszerű! Éjjel önkívületben megeszik egy tekercs spárgát. Persze műszálasat teflon bevonattal, hogy ne emésztődjön. Azután Yóga gyakorlatokkal megelőzi az ileust és a spárga a rectumában várakozik akár évekig a sorsára, ameddig nem jön valamilyen guru, aki kiöblíti a beleit.

:-)))

389. mandella (válaszként erre: 388. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 5. 19:57
akkor szerinted mindez csak mese?
388. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 385. - 60a1b835aa)
2009. febr. 5. 19:54
Tessék nekem megmondani hogy a búgattyús francba jöhet valanek a beléből kötélszerű valami? Hacsak nem nyelt le valamilyen emészthetetlen kötelet? Mi a francnak vannak a fogak? Dísznek? Hogyan a fenében képzeli valaki hogy a bele belső felületét lezárja valami is? Akkor már rég meghalt volna.
387. Ipszei Kata (válaszként erre: 381. - 90de0877e3)
2009. febr. 5. 19:50
Én woodyval értek egyet. Ő kipróbálta, végigcsinálta, érezte a pozitív hatását a Colonixnak, de abszolút realista, és teljesen igaza van abban, hogy ezért a cuccért huszonsokezer forint egyszerűen szabadrablás. Jó tudja a drnatura, hogy az ember olyan állatfaj, aki ha sokat fizet valamiért, akkor azt hajlamosabb komolyabban is venni (értsd: kúraszerűen végigcsinálja kihagyások nélkül).
386. Ipszei Kata (válaszként erre: 384. - Bese Petra)
2009. febr. 5. 19:45
Petra, a képek amiken érdekes dolgokat mutogattak nem egy 24 éves szervezetből valóak. Hacsak nem éltél egész életedben cukron, akkor semmi félni valód nincs.
385. 60a1b835aa (válaszként erre: 384. - Bese Petra)
2009. febr. 5. 18:55
Olvasd el a 314-es hozzászólásomat. Nem kell aggódnod. VAlószínűleg semmi extra nem fog távozni. Ami meg madzagszerű lesz az kijön és kész. Nem akad be vagy ilyesmi.
2009. febr. 5. 18:31

Sziasztok!

megrendeltem a csomagot, holnap érkezik. Információra van szükségem. Én nem szeretnék tudomást a férgekről. Szóval se érezni se látni nem karom őket. teljesen be vagyok parázva. És ugye nem mozognak mint a csontkukacok!???? Fuj! SEGÍTSETEK! nem tudom, hogy be fogom e szedni a félelemtől. Lehet legyilkolnám magam ha meglátnám, vagy megérezném. És ugye az a hosszú "madzag" nem akad meg bennünk, kijön azt kész. Ugye??? Ezek visszatartanak megkezdéstől.

Kérlek írjatok, h megnyugodhassak, vagy tényleg be sem szedem, iszonyodok az egésztől.

Köszi!

383. woody
2009. febr. 4. 10:24
Közben szólt a menyasszonyom aki szintén elkezdte inni a rostot reggel, hogy vízbe próbáljam tenni, úgy pont jó az édessége az epres változatnak is.
382. woody
2009. febr. 4. 10:20

Én a saját személyes tapasztalatom alapján írok: három hónap alatt végigcsináltam a colonix programot és itt írtam közben a tapasztalataimról, hogy nagyon jó és folytatni kéne mindenképp a rost szedését nade de nem huszon x-ezerért. Nézzünk körül az alternatív lehetőségek között.


Most iszom reggel az 1400 Ft-os utifűmaghély rostot és a 250 Ft-os szenna teát este. Összehasonlítva a többszörösen drágább colonix-szal a hatás, a jó emésztés érzését tekintve szinte megegyezik.


De szedd csak a colonixot ha telik rá, tényleg nagyon jó a minősége, egy rossz szavam nincs rá az árán kívül ami aránytalanul magas.

381. 90de0877e3 (válaszként erre: 380. - Woody)
2009. febr. 4. 10:12

ha neked az orvos felír valamit akkor is megkérdezed: jó de hol a bizonyíték?


és neked mutattak bizonyítékot amikor utifűmaghéjat ajánlottak?


nolátod.

380. woody (válaszként erre: 379. - 3f2a24452a)
2009. febr. 3. 13:33

Hol van erre a bizonyíték ?

Ezzel a szöveggel lehet eladni tízszeres áron annak aki beveszi :)



Az általam javasolt utifűmaghéjhoz egy kiegészítés: én most epreset vettem, de inkább a natúr ízesítésűt ajánlom. Ez túl édes.

2009. febr. 3. 12:06

A bevitt folyadék megkötésével a rost fellazítja és kimozdítja a lerakódott salakanyagokat a vastagbél redőiből és hasadékaiból. A tiszta vastagbél meggátolja a káros baktériumokat és a parazitákat, hogy az emberi ürüléken élősködjenek. A legtöbb kereskedelmi psyllium kiegészítő általános minőségű psylliumot tartalmaz. Ezzel szemben a Colonix a legjobb minőségű psylliumot tartalmazza, ami napjainkban beszerezhető. Ez az egyik oka annak, hogy a Colonix hatásosabb, mint bármely másik rost termék. Ráadásul, túl a psylliumon, a Colonix rost 14 olyan alapvető gyógynövényt is tartalmaz, amelyek mind fontos szerepet töltenek be a vastagbél átfogó megtisztításában. Ezen gyógyfüvek az Egyesült Államok legjobb forrásaiból származnak, és minőségileg szintén a prémium kategóriába tartoznak.


Colonix Béltisztító folyamatos használata biztosítja, hogy a bélben képződött nyálka, a méreg- és a salakanyagok ne zárják el az emésztőrendszert. Segít tisztán tartani a vastagbelet, és elősegíti a salakanyagok szabad és hatékony kiürülését. A rost szintén elősegíti egészséges szinten tartani a bélflórát.


[link]

2009. febr. 3. 09:58

Talán nem az én dolgom megvédeni a colonixot. Biztos van a fórumon olyan akit kötnek a szálak a colonixhoz. Védje ő meg a saját termékét, de pár szóval hozzászólnék mert a félremagyarázás direkt, nemdirekt ne vezessen senki se tévútra.


1. Humbug, de sok embernek segített, nekem és családomon belül több komoly problémával küzdő embernek. (orvosilag igazoltan...)


2. hasonlótól való szenvedés volt otthon is.


3. jól mondod, egyik fő hatóanyaga. Emellett még van pár összetevő ami szintén segíti a problémák megszüntetését. Nézd át melyik összetevő mire jó. Gyógyszertári, tehát valószínű, hogy nem természetes anyagokat tartalmazott, hanem szintetikust. Colon cleanse kb. ugyanaz mint a colonix, csak a lebutított változat. (értsd, fele annyi összetevő és minőségű).


4. A kutatás az összetevők mögött győzött meg engem, hogy rendeljek egy kúrát. Szerintem igen hatásosan és átláthatóan van leírva. Ha minden orvosi nyelven lenne leírva, szerinted mit értenél belőle? :)


5. ehhez nem tudok hozzászólni, mivel a tükrözésen csak Te voltál ott:)

Maximálisan csak annyit, hogy ha mindenki ennyire "tiszta" belül, akkor miért vezetünk a vastagbél rák kialakulásban?


6. A effajta méregtelenítés jó, csak éppen leépíted a szervezeted. Nagyon nem egészséges. A környezetemben van olyan akinek ilyen nem eszem kúra miatt lett bélelzáródása és bélcsavarodása. Nem kell ecsetelnem mennyire jól érezte magát.

A színek se tesz jót, a bőrnek se és a hajad is kihullhat. Csak ezeket szeretik nem mondani azok akik ezt ajánlják.


Nem szeretem azokat akik nem próbálták és csípőből elutasítják. Nekem és családomnak segített és ez a lényeg.

60 napig visszaveszik ha lenne jó a dolog. Ez is humbug? Átverés?

377. nevemez
2009. jan. 31. 16:39

Próbalom röviden pontokba szedni szerteágazó hozzáfűznivalóimat az eddigiekhez.


1. Először is, köszönöm Fórum szerzőinek, hogy megértették velem: a Colonix humbug. A legújabb szövegbányászati módszerekkel bizonyítani lehetett, hogy a közösségi szövegekből gyakran leszűrhető egy kollektív bölcsesség, a jelen Fórum ennek kiváló példája. Tehát hálám jeléül írom:


2. Évek óta – de csak 2 éve diagnosztizáltan – IBS-től szenvedek. Az utóbbi időkben kevésbé, mert néhány dolog segített, többek között a psyllium husk (indiai útifű korpa). Jó még a Pro Gastro 825 is, ezek együtt a székrekedéses, puffadásos, stb napok számát jelentősen lecsökkentették.


3. Az indiai útifű a Colonix egyik fő hatóanyaga, és Magyarországon beszerezhető. 2 havi adag kb 7-8000 Ft. Én bementem a közeli gyógyszertárba, és *kértem, hogy hozassák meg* a számomra, 2 nap múlva ott volt náluk (colon cleanse, amerikai gyártmány).


4. Akit érdekel a Colonix összetétele, megnézheti, egy hosszú lista itt: drnatura.hu/kutatas.php

Öszintén szólva, nekem az egész inkább gagyi, mint tudományos. A legismertebb, az emésztésre elvben jó hatással levő gyógyfüvek vannak összeömlesztve benne. A hivatkozások a kutatásokra átlátszóak, nem komoly szakmai lapokban megjelent cikkekre vonatkoznak.


5. Az egyik legjobban az a hozzászólás tetszett, amelyik a colonoscopia előtti béltisztítás és a Colonix szedése közben távozó förmedvények közötti ellentmondásra világított rá. Nekem is volt vastagbéltükrözésem, és előtte egy napig annyi hashajtót kellett szedni, hogy másnapra „kitisztuljak”. Amikor visszafele húzta a doki az endoszkópot, láthattam, hogy tényleg semmi sem maradt bent (egy pici kocsonyaszerű vacakról először azt lehetett hinni, hogy talán egy kis polip, de aztán a kolonoszkópból bespriccelt víz elmosta ezt is: ennyi piszok maradt bent). És, mint gondolható, előtte semmi randa kötegek nem távoztak belőlem. Ügyes, hogy a Colonix-ba tesznek olyasmit, amiktől ilyen létrejön.


6. A fentiek mellet még egy közismert tanulságot – merthogy saját tapasztalatom van róla – írnék meg. Tudok egy jó méregtelenítési módszert: 1 hétig nem szabad enni semmit. Embert próbáló, bár ez talán külön előnye. Mindenesetre, 1 éve, amikor csináltam, a 6. napra (a heti rendszeresség miatt) egy teniszmeccsem jutott a haverommal. Először le akartam mondani, félvén, hogy esetleg összeesek a pályán, aztán inkább próbáltam óvatosan játszani, de 20 perc után világos lett: könnyebben, jobban megy a játék, mint általában.

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook