Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Colonix (méregtelenítés) fórum

Colonix (méregtelenítés) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. szept. 9. 21:30
kakazselésítő program drága pénzért. A szenna maghéj uezt megteszi neked az ár töredékéért.A vastagbélben emésztést elősegítő baktériumok vannak, amik a normál bélflóra alkotói. Ha kigyilkolod őket, az emésztésed teszed tönkre.
2012. okt. 26. 20:48
Sziasztok. En most kezdtem el szedni ezt a cuccot. Ketto napja szedem es napi haromszor megyek nagywcre...de nem megy a hasam...hallottam olyat is vkinek gyomorbamtalma lett korhazba kerult...de ez termesztes anyagokbol van akkor nem is ertem....lehet ilyen?????
2012. júl. 6. 16:18
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy van-e olyan hatékony a colonix, mint a kolon terápiás vastagbéltiszítás. Ha jól gondolom, akkor nekem azért tűnik hatékonyabbnak, mert ott a víz kimossa mérgeket... Jól gondolom? Érdemes olyat választani?
2012. jún. 27. 10:22
Lehet, hogy bántani fogtok, de elmondom,mit gondolok/tudok erről.Olyan természetes anyagok vannak benne-ami nem rossz- amik zselésítők (szezámmag, szenna, növényi rostok) . Ezzel nincs is gond, csak sztem borzasztó drága, mert ha magadnak összeállítod a készítményt, vagy egyes összetevőit alkalmazod, az ár töredékéből érhetsz el pozitív eredményt.
2012. jún. 27. 10:10

én 2 éve csináltam meg egy programot,vagyis csak másfél hónapot.. nem bírtam tovább,mert nekem óránként kellett wcre menni.. néha a legrosszabb pillanatokban tört rám.. a sok f.sás miatt hagytam abba.. amúgy nem változott semmi,én vissza is igényeltem a pénzt,amit kiadtam rá..

szerettem volna valamit fogyni,de semmit nem fogytam..

821. rzsook
2012. jún. 5. 11:38

Sziasztok,


Én már túl vagyok egy jó két hónapos kúrán, ennyi úgy érzem elég volt. (Pozitív tapasztalatom volt, jövőre is megcsinálom.) Viszont 3 doboz Colonix rost-ot vásároltam, úgyhogy egy bontatlan dobozom van, amit szívesen átadnék valakinek, mondjuk 7 ezer Ft-ért. 2013. áprilisig használható fel. Érd: 30 944 5403.

2012. máj. 10. 15:05

Én szerepelek a közös méregtelenítésen! Egész jó kis csapat verődött össze. Egészen kellemes így méregteleníteni.



Te is csatlakozol ?

2012. máj. 4. 11:54

én most rendeltem és azt mondták küldik, szerintem van nekik max akkor nem volt :)

van aki részt vesz a colonix blogos közös méregtelenítésen ?

2012. ápr. 25. 21:13

Sziasztok!


Én is akartam rendelni toxinout programot, de raktárkészlet hiányuk van! De szedrától lesz nekik újra! Én ugy tudom, hogy colonix programjuk van! Mond meg a csajszinak, hogy fontos lenne! És elöbb megkapod, hidd el ;)


szép estét

2012. ápr. 24. 22:50
Én próbáltam rendelni, de nincs raktáron:((
2012. ápr. 11. 08:25

Sziasztok!

Befejeztem a 3 havi kúrát és nagyon jó!

Doctor Emett Brown, épp a minap láttam egy adást , a vastagbél tükrözésről, ha megnézi tisztába lehet vele, hogy sima víz vagy amit ön irt nem olyan hatásos mint a Colonix rost! Mivel ez megdagad a belekben és és a kis barázdákból is kinyomja úgymond a felesleges dolgot! De mindenkinek a saját dolga! Én úgy vagyok vele, hogy az egészségemet nem lehet megvenni pénzel, ha gáz megbaszta a kutya, már bocsánat! :) Ezért teszek az ellen, hogy gáz legyen.

815. hatasos (válaszként erre: 814. - F1e23b97ee)
2012. ápr. 9. 10:46
De épp ez az. A víz, meg az a fahéjas-kakaós ízű gyógyszeres büdös hashajtó, amit tükrözés előtt kell meginni, csak meghajt. Ennek a rostnak nem az a lényege, hogy hashajtást végezzen. A kulcsszót megadtad: nem próbáltad ki. Biztos vagyok benne, hogy nem mindenki érzi a pozitív hatását, talán nem hat mindenkinek egyformán. Én örülök, hogy nekem bevált. De hidd el, attól, hogy egy por alapú tapadós rostot megiszol, nem csinál a székletből különféle formájú székletet. Mert ez fizikailag képtelenség. De ha már úgy éreztem magam, akár az álomcsapda című filmben, mert már ,,jobb,, jelzőt nem tudok magamra és ez segített akkor ez van. Én csak örülök, hogy nem hajítottam ki a moneyt feleslegesen. Viszont én meg az orvoslásban vagyok csalódott, sok területen, mert a profit a lényeg és nem az, hogy a beteg embereket meggyógyítsák. Úgy tudom, vannak országok, ahol gyógyszertárban árulják ezt, itt persze:) nem. Pl pesszáriumot sem tudok vásárolni itt Magyarországon :). Nem tudom kínomban és MÉRGEMBEN röhögjek vagy szánjam magam, hogy ilyenek vannak. De hát vannak országok, ahol még rosszabb a helyzet. Egy szó mint száz, mindenki döntse el maga, megissza e vagy sem. Mindenesetre nemcsak a látottak pozitív hatása nyerte el a termék felé a bizalmamat. Nekem bevált.
814. f1e23b97ee (válaszként erre: 813. - Hatasos)
2012. ápr. 8. 20:18

Előre szólok én sem próbáltam ki és nem is fogom. De azok az izék amik kijönnek belőled az nem más, mint ami abban a Colonixben benne van. Az emberekben nincsenek olyan földönkívüli dolgok. Valahogyan reklámozni kell és el kell adni ezt a vacakot méghozzá ahogy olvasom nem is olcsón. Mi lenne ennek jobb formája, hogy mindenféle gusztustalan dolgot mutogatnak, hogy ettől megszabadulhat az ember, ha a colonixet megeszi. Még egyszer mondom ilyen dolgok nincsenek az emberekben.


Többször végeztek már nálam vastagbél tükrözést és akkor bizony alaposan ki kellett tisztítani magam. Tehát tapasztaltam már mi jön ki ilyenkor az emberből.


Próbáld ki azt, hogy megiszol nagyjából 1 l hunyadi vizet éhgyomorra. Az is kitisztít rendesen, de nem fogsz tapasztalni semmiféle érdekes vackot, ha majd magad mögéd nézel.


Ez az egész olyan becsapás, mint az a karkötő amit egykor nagyban hirdettek a televízióban is, hogy ha felhúzod a karodra akkor sokkal jobb lesz az egyensúlyod és stb...

813. hatasos
2012. ápr. 8. 20:05
A colonix ,,tisztító,, rostról:Szkeptikus voltam, féltem,hogy kidobok egy tizest az ablakon,amikor 2éve megvettem az 1.dobozzal.Idén a másodikat rendeltem meg és használom is.Hogy nekem hatásosan működjön,ahhoz reggel bedobok egy kávét,kb.20percre rá megiszom egy adaggal belőle, rá kb.5percre megreggelizek.Másképp nem az igazi.Nekem valóban hatásos,sajnos belőlem is olyan ,,csodás,, dolgok távoznak, mint a képeken az adott oldalról.Korábban rendszeresen néztem egy méregtelenítő kúrát,de nekem erre SAJNOS nincs lehetőségem,még a rostra is alig.Ezért nem hittem a rost működésében,mivel e mellett lehet étkezni.Én úgy vélem,aki megpróbál vmit is tenni az egészségéért,az ki fogja próbálni.Csak mosolygva olvasok nem egy ,,lejárató,, hozzászólást,amelyek legtöbbje adja magát,hogy ki sem próbálta a rostot, vagy a programot.Bár valóban a ,,féregtelenítőtől,, tartok, a tea szükségét nem érzem,de a rost,amit valóban kipróbáltam,nekem használt,az ára,semmi ahhoz képest, ami hasznot nyújt.Tudom,ha ismét problémám van,mit kell ahhoz szednem.Sajnos,mikor gyerekként beteg voltam,az egyik gasztroenterológus hölgy nem mondta,mi lehet a probléma oka.Aki már részt vett disznóvágáson,az tudja,hogyan néz ki a vastagbél belülről.Szóval???Almamag,meg mi a fene,annak mi hatása van?Egy adag permetanyagot tartalmaz.A sima búzakorpának mi hatása van?Székletbővítő.De az biztos,hogy normál székelésnél nem jönnek ki a letapadt ,,régi,, széklet maradványok, a c.rosttól viszont igen.Ha valaki megvásárolja, erősen ajánlom,hogy nézzen bele a wc csészébe,mit hagyott maga után. Jó egészséget mindenkinek.
2012. márc. 28. 11:48
jó a blogod, gratulálok!
2012. márc. 13. 12:31

Sziasztok!


Elkezdtem egy blogot írni, ahol szubjektíven írok az általam kipróbált méregtelenítő kúrákról.


Ha van kedvetek nézzetek be:


meregtelenitokura.blogspot pont com

810. tuttilola (válaszként erre: 796. - Krisszi77)
2012. márc. 9. 11:00
Én most gondolkozom egy tavaszi tisztítókúrán. Olvastam, hogy te elégedett voltál a Colonix tisztítókúrával. Én elsősorban egy ilyen kész csomagot keresek, mivel nem akarok füveket kavargatni saját magam boszorkánykonyha-szerűen. Megköszönném, ha megosztanád velem, hogy mit jelent számodra a megelégedettség? Milyen hatása volt az emésztésedre? Nekem az a problémám, hogy ülőmunkát végzek, és az utóbbi időben megfigyeltem, hogy lelassult az emésztésem, gyakrabban megülik a gyomromat a könnyebb ételek is, és az orvosok sem tudnak konkrét diagnózist mondani. Tehát elméletileg semmi bajom, de mégsem érzem magam a toppon. Ezért aztán tisztítókúra mellett döntöttem. Várom válaszod, illetve mások tippeit is.
809. rzsook
2012. febr. 15. 19:13

Sziasztok,


Másik kérdés: van e esetleg valakinek eladó Colonix rostja?

808. rzsook
2012. febr. 15. 19:07
Sziasztok, van egy kérdésem a Colonix rost használatával kapcsolatban. Kell e mellé a bélflórát visszapótoló szert is enni vagy az csak akkor szükséges, ha szedem az élősködőket elpusztító szert is. Nem tudom a nevét. Előre is köszönöm.
807. Fajin (válaszként erre: 800. - Dolores007)
2012. febr. 2. 10:31

Szia Dolores, azt szeretném tőled megkérdezni, hogy útifű maghéj szedésekor nem borul fel a bélflóra vagy nem tudom, hogy nevezik " a bél háztartása"? Nem kell szedni semmit mellé, ami visszaállítja azt? Vagy ilyen hatása nincs?

A másik kérdésem pedig az, hogy használati időszakban iszol hashajtó teát?

2011. dec. 13. 15:56

Sziasztok!

Látom elég megosztó ez a termék itt! Én nem rég kezdtem csak el használni, de nekem eddig nagyon bevált, igaz, sokat gondolkodtam az ára miatt, de nem bántam meg(eddig). Reggelente totál friss vagyok, és a nagy dolgomat is rendszeresen letudom, ami régebben nem volt megfelelő! Remélem, nem csak igy vagyok ezzel igy! Bárki bármit mondhat, nekem eddig nagyon bejött! :)

805. Dolores007 (válaszként erre: 804. - 53dfddad18)
2011. okt. 11. 10:02
Hát ja, akinek jó az emésztése, az ne is szedje. Én akkor szedtem, amikor leszoktam a cigiről, és lelassult az anyagcserém. Vagy 3 naponta intéztem a nagydolgom. Utána terhesen kellett, mert akkor is nehezen ment. Most ott rohad a polcon 2 dobozzal. Minden rendben van, minek is szedném?
804. 53dfddad18 (válaszként erre: 802. - Dolores007)
2011. okt. 11. 10:00
De minek? Az égvilágon semmi értelme.
803. Dolores007 (válaszként erre: 802. - Dolores007)
2011. okt. 11. 09:56
Persze nagyon fontos a megfelelő vízfogyasztás hozzá, hogy tartsa a víztartalmát, különben bedugulsz...
802. Dolores007 (válaszként erre: 801. - 53dfddad18)
2011. okt. 11. 09:55
Azért nem teljesen úgy működik, mint egy kanál almahéj pl. A maghéjat vízbe kell szórni és egy kupac zselés vacak lesz belőle. Ez elég könnyen végigcsúszik a beleken.
801. 53dfddad18 (válaszként erre: 800. - Dolores007)
2011. okt. 11. 09:50
3-ezer is sok egy kis rostért. Egy csomó élelmiszer tartalmaz megfelelő mennyiségű rostot.
2011. okt. 11. 09:48

Sziasztok,

Annak idején én is érdeklődtem a Colonix után. Jobban átolvasva úgy döntöttem, hogy nem veszem meg a nevet, hanem én is inkább beszerzek vmi noname útifűmaghéjat. Teljesen megfelelt. Amúgy is visszatántorított a Colonixtól, hogy bekamuznak mindenféle óriásférget a beleidbe. Sajnos sokan elhiszik.

Nem méregtelenítek és nem lúgosítok. Akit kicsit érdekel a kémia és beszélt már orvossal, az rájön, hogy mint a kettő egy nagyon nagy néphülyítés. De nem itt fogok csodát tenni, azt gondolom. Az emberek sosem fogadják el, hogy amiben hisznek, az nem úgy van.

Pedig tévedni emberi dolog.

Összegezve, a Psyllium csodás növény, de mindegy, hogy milyen márkanév alatt fut. Jó, mert nem szívódik fel, terhesek is szedhetik. A te döntésed, hogy 20 ezerért vagy 3-ért veszed meg. Vitamint is vehetsz 500-ért, meg 10 000-ért, akkor is ugyanaz van a dobozban...

799. 53dfddad18 (válaszként erre: 798. - 6168851553)
2011. okt. 11. 09:33
Mily nagyvonalú gesztus!
2011. okt. 10. 20:56

sziasztok,



Elajándékoznám: colon controlo zöldvér program (por)/így rá lehet keresni a neten/. Még majdnem tele van. Moszkva vagy Blaha környékén átvehető

797. Virág00 (válaszként erre: 794. - Szklarissz)
2011. szept. 11. 15:22

Sziasztok!

Én is évekig töprengtem,míg végre megvettem,mondván az egészségem az első.Az első 2 hét klassz volt,nem volt hasmrnés,de napi 4-5-ször kipucolt.Már a második nagy doboz vége felé járok,elmúlt a varázs,dupla filterrel iszom a hashajtó teát mellé,hogy legyen valami.Állandóan fel vagyok puffadva tőle,pedig az egyik ok amiért megvettem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook