Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Colonix (méregtelenítés) fórum

Colonix (méregtelenítés) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
646. 3c0814215c (válaszként erre: 645. - Rékus*)
2010. ápr. 2. 08:28
Miféle évtizedes lerakódások? A bélrendszer öntisztító. A WC-ben a "szer" maradványait láthatod. Az áll össze ilyen ijesztő szönyeteggé. :)
645. Rékus*
2010. ápr. 1. 22:28

Itt nem a hitről van szó!

Ki kell próbálni és végig csinálni,nem egy hétig vagy egy hónapig!Ennyi idő nem elég az évtizedes lerakódásoknak!

Ha csinálod és betartod az előírásokat,hidd el az eredmény nem marad el!Csak nézz bele a wc-be és amit ott fogsz látni,utána nem fogod fel tenni a kérdést a hitről! :)

644. CsillagTM (válaszként erre: 643. - 90de0877e3)
2010. ápr. 1. 10:29
te tényleg hiszel ebben a cuccban?
643. 90de0877e3 (válaszként erre: 641. - Habgab)
2010. ápr. 1. 09:59

nem vagy túl kitartó ha 15 nap után feladod :)


a colonix nem radikális kúra - mint a legtöbb hashajtó - hanem intenzív, ezért is adnak 3 hónapos adagot, nem véletlenül, talán.

642. 90de0877e3 (válaszként erre: 640. - Anufi)
2010. ápr. 1. 09:57

tuti nem a colo-tól, mert 3,5 hét szedés alatt teljesen "hozzászokik a szervezet".


ott valami más volt

641. habgab
2010. márc. 24. 20:32
Nos,abbahagytam és bár a wc-t azóta sem látogatom,-nagy dolgokkal-a puffadás és a rossz közérzet elmúlt.Úgy tünik ezt nem nekem találták ki.
640. anufi
2010. márc. 24. 20:23
Én is kipróbálta, 3,5 hét után iszonyatos gyomorgörcsöm volt, nem biztos, hogy a colonix kúrától, bár enni sem ettem semmi olyat. Egyébként nekem addig jó volt, sok és rendszeres székletet eredményezett, s 1,5 kg-ot is fogytam. Nem merem folytatni, mert, ha többet eszem, most is érzékeny a gyomorszájam.
639. habgab
2010. márc. 19. 21:16

Sziasztok,

én a 10.napon tartok.Kezdem úgy érezni,hogy egy nagy átverés áldozata lettem.Semmi nem történt,csak puffadok,fáj a hasam és az emésztésem sem gyorsult-indult be-.Még folytatom a hétvégén és ha semmi pozitívum akkor visszakérem a pénzemet.

Szóval én nem ajánlom.

2010. márc. 16. 13:53

Aki végigolvassa a topicot annak egyértelmüen kiderül, hogy relapse-nek érdekeltsége lehet mert nagyon védi XDDDD


Nos az én tapasztalataim:


én is végigcsináltam a 3 hónapos kúrát és sajnos nem tapasztaltam semmi változást.


Nem fogytam, alienek sem távoztak belőlem. Az ihlet persze könnyebb lett de azzal végül is eddig sem volt gondom.

Woodyval értek egyet, hogy olcsóbban is el lehet érni ugyanezt a hatást.

És nem a vízivással volt gondom, mert többet is ittam.


Mindenki arra dobja ki a pénzét amire akarja.


De relapse véleményére reagálva egy kis testmozgás és baromi sok víz colonix nélkül is fogyaszt .)


"Személyes tapasztalatom többet ér mint bármelyik fórum bejegyzés, amit bármilyen konkurens cég írhat. "


És amit más civil emberek írtak, hogy nekik nem használt pedig rendesen végigcsinálták? akkor ők ellencéget reklámoznak vagy mi?


Ne érts félre örülök, hogy neked bejött, de nekem semmilyen hű de pozitív végeredmény nem volt ami a 60kt megérte volna.


De azért mindenkinek hajrá a továbbiakban!

637. 3f2a24452a (válaszként erre: 633. - CsillagTM)
2010. márc. 3. 11:44

Mivel én már többször megcsináltam a kúrát és minden használatkor segített, sőt, azért elég komolyan utána is olvastam, több tapasztalt emberrel is beszéltem, erre jogosan kontrázok:


1., nincs a colonixban semmilyen olyan anyag (összetevő - ennek magad is utána kereshetsz) ami bélproblémákat okozhat. nincs egy darab se.

ha bél problémák léptek fel, akkor valószínűleg volt már valami bél gyulladása és ha arra szedte be, persze, gyulladásra bármi beveszel, egyből tárcsázhatod is a körzetit.


2., persze, hogy az, ki mondta, hogy nem az? a rost összeáll a bélrendszerbe és zselés anyag miatt mindent magába tapaszt, így működik.


3., fogyás az, egy kicsit egyéntől függ. A bélrendszerben lerakodott salakanyagot eltávolítja, ezzel viszont fogyaszt. Méghozzá kilót, kilókat. Egy kis testmozgással együtt tartósan meg lehet szabadulni 5-7 kilótól, ez tapasztalat. Személyes tapasztalatom többet ér mint bármelyik fórum bejegyzés, amit bármilyen konkurens cég írhat. Nálam a kúra tökéletesen bevált és ezt nem fogja elvenni tőlem semmilyen rosszakaratú emberke :)


A méregtelenítési folyamatot egészében kéne megérte és rájönnél, hogy simán folyadékkal nem lehet méregteleníteni. Semmilyen savval vagy teával. Egészségesen tuti nem. Ez majdnem olyan mint fogyni 1-2 kapszulától. Abszolúte lehetetlen. Ilyen a szervezet, ilyen a felépítésünk.

636. 3f2a24452a (válaszként erre: 632. - Rékus*)
2010. márc. 3. 11:22

szia!


1 hónap alatt meg lehet szabadúlni pár évtizedes salakanyagtól, csak komoly károkat okozhatunk a szervezetben, ha mindenféle hashajtó teát alkalmazunk. Az ideig óráig megfelelő vígasz de hosszú ideig egyáltalán nem. Ok és okozati összefüggésben bélrenheség okozhat, és az komoly problémához vezet.


Türelmesen kell végigcsinálni az intenzív kúrát, és vele együtt a góc pontot kell kiiktatni.

De 5 perc alatt ne számítson senki 10-20-30év káros anyagainak eltávolítására.

635. CsillagTM (válaszként erre: 634. - 3c0814215c)
2010. márc. 2. 12:34
(ja, a mozgást kihagytam:))
634. 3c0814215c (válaszként erre: 633. - CsillagTM)
2010. márc. 2. 12:12
Mélyen egyetértek!
2010. márc. 2. 11:57

új olvasóknak:


Végigolvastam egy másik erről szóló fórumot, és gondoltam, összefoglalom a lényeget.


Két dolgot emelnék ki a Colonix ellen (az árán kívül:)):

- valaki írta, hogy komoly bélproblémát okozott neki a cucc, meg is műtötték

- a hatásosan kinéző trutyi, ami kijön, maga a cucc, amit bekajálsz

Ja és még vmi: általában, ahogy olvastam, nem fogynak tőle az emberek (sőt, van, aki hízott).

Úgyhogy szerintem:

- ha renyhe a bélműködés, egyszerűen sok folyadék+rost (korpa, zabpehely, bármi)+esetleg almaecet (méregtelenítésre), és persze viszonylag egészséges életmódot kell fenntartani. ennyi...olcsó és hatásos!


(még vmi: normál esetben az ember bele tisztul...)

632. Rékus* (válaszként erre: 631. - 3f2a24452a)
2010. febr. 27. 23:43

Egyet értek veled relapse!

Sajnos az a baj,h azonnal akarunk elérni mindent,fogyás,méregtelenítés stb...

Én is elolvasgattam a hozzászólásokat...

Az én véleményem,h 1 hónap alatt nem lehet megszabadulni az évtizedes lerakódásoktól!

Ha már meg van a lehetőség rá célszerű a 3 hónap!

Kíváncsi lennék azokra,akik nem hagyták volna abba,és végig csinálják a 3 hónapot,mit tapasztaltak volna?!

631. 3f2a24452a (válaszként erre: 628. - Mojagi)
2010. febr. 23. 13:07
kitartónak kell lenni, a méregtelenítést nem lehet 2 nap alatt elvégezni... legyünk türelmesek egy picit :)
2010. febr. 18. 12:11

Sziasztok!


Van valaki Bp-en, aki rendelne Colonix csomagot?

Több rendelése olcsóbb és imádott főnököm betársulna egybe... :)


Előre is köszi!

629. bonanzamokus (válaszként erre: 628. - Mojagi)
2010. febr. 15. 17:12

Hát igen. Egyetértek veled. Sajnálom, hogy neked nem jött össze, átérzem a bajaidat... :( Naná, hogy mindenképpen igényeld vissza a pénzt!


Én tényleg csak örülni tudok, hogy nekem segített, meg hogy mákom volt a párkapcsolatos dologgal.

Viszont módosítom az előbb leírtakat Mojagi története alapján: nyilván mindenki maga dönti el, kipróbálja-e, ezért van ez a fórum, hogy segítsük egymást.


Nyilván én ajánlom a terméket, mert nekem segített, de hát sajnos örök igazságot idézek a Brian életéből: ti mind egyéniségek vagytok! :)

Valakinek ez vagy az használ, valakinek nem...

628. Mojagi
2010. febr. 13. 12:11
Ez mind nagyon szépen hangzik, és az eseted nagyon hasonlít az enyémhez...magam is évek óta krónikus székrekedésben szenvedem és semmi sem segített, sajnos csak hashajtó teákkal tudok néha enyhíteni magamon...ezért próbáltam én is ki a Colonixot, de sajnos ebben is csalódnom kellett...amint azt leírtam, az első 3 nap kiváló volt, napi 2,3xos kimenő...de sajnos a többi 12 nap már semmit sem eredményezett...szóval a 15ik nap után abbahagytam...visszafogom igényelni a pénzem a megvásárolt 2 havi adagra és igyekszem orvosolni a lelki gondjaimat, bár szerintem a székelés az ettől függetlenül egy természetes fizikai funkció aminek működnie kéne...
2010. febr. 12. 12:52

Hali!


Én is leírom a tapasztalataimat.

Először is kezdeném azzal, hogy egyetértek: szerintem is a reggeli trutymó állhat össze dzsudzsuvá...

De engem mégsem érdekel, ugyanis érdekes módon belőlem nem jött ki se "gumikesztyű", se féreg, se más borzalom, viszont nagyon sokat segített a kúra. :)


Én többször is használtam - amikor még jó pénzt kerestem bankos dolgozóként - 1-2 hónapokra, viszonylag kevés szünettel (átlag 2 hónap szünet, mert mindig visszajött a bajom).


Én azért használtam, mert hosszú ideje tartó, állandó székredésem volt. Orvoshoz is jártam vele, vizsgálatok, stb.

Nem túlzok, minden alkalommal sírva mentem wc-re, mert annyira sebes voltam (belül a bélfalon)...

Annyi kiderült az orvosnál, hogy a vastag és végbelem belső nyomása az átlag érték 3xosa volt!

Sokat szórakoztam rajta, hogy én seggre gyúrtam, hehehe! :)

Kipróbáltam minden féle terméket: lenmagolaj, hashajtó teák, lekvárok, zabkorpa, joghurt, csak folyadékon éltem napokig, hogy ne jöjjön ki belőlem kemény dolog, stb.

Semmi sem segített.


!!!!!A sima szennalevél teát nem ajánlom senkinek semmire, mert iszonyat durva görcsöket okoz, nagyon durva cucc!!!!!


Szóval így álltam.

Egyszer csak hastánctanárom ajánlotta ezt a colonix dolgot, mert ő próbálta, és ódákat zengett a termékről...

Mondom, ezek után mit veszíthetek? Pénzt maximum, de akkoriban elég jól álltam anyagilag, szóval megengedtem magamnak próba szinten 1 havi adagot és belevágtam.


Első 3 napban kicsit émelygős voltam én is, és volt kevés hasgörcsöm is, de nagyon enyhék.

Aztán a 3.naptól semmi. :)


3.nap után minden nap legalább 1x mentem kotlani és elmúlt minden bajom!


Lehet, hogy a rost áll össze trutyivá, de az tuti, hogy kipucol sokminden mást is a bélből, mert jobban éreztem magam és most kicsit vulgáris leszek, de nem tudom máshogy leírni:

Azelőtt ettem normálisan minden nap, mégis 3 naponta jártam wc-re, és akkor is csak pár bogyó jött ki. Szerintem ez azért nem normális azok után, amennyit ettem.

A kúra alatt pedig minden nap min. 1x jártam wc-re, és annyi motyó jött ki, hogy még a rosttal együtt is több volt, mint amit hittem...

Szóval szerintem tuti jót tesz.


Miután abbahagytam a kúrát, egy hétig ugyanúgy maradt minden, aztán visszaállt a régi rendszer,

de már nem voltak sebek, csak egészséges széklet, csak hát 3 naponta... Kiegyeztem ezzel.

Aztán a siker miatt mindig újranyomtam a kúrát.

Amúgy megjegyzem, hogy nem lett lapos a hasam, nem fogytam semmit, de nekem nem az volt a lényeg, az alapgondomon kellett segítenie.


Aztán kiderült életem turpissága: nagy valószínűséggel a stresssz és a rossz párkapcsolatom okozta az összes beles bajomat, mert szakítottam az akkori fickómmal és egyből elmúlt minden baj.

Mondjuk én amúgy is hiszek ebben, hogy a betegségek nagyrészt lelki eredetűek...

Jött is másik pali és a boldogság, azóta is istenien megvagyunk. Egyikünk sem tökéletes, de vele tényleg összepasszolunk.

Azóta sem volt semmi beles problémám.


Viszont összegzésnek még annyit, hogy a stresszmentes élet elég nagy luxus manapság, szóval ha valakinek hozzám hasonló gondjai vannak, és a stresszmentesítés nem jöhet annyira össze, akkor érdemes kipróbálni a kúrát!


Hát, ennyi!


Szép napot mindenkinek! :)

626. 3c0814215c (válaszként erre: 625. - Borsi80)
2010. febr. 10. 17:51

"Nem lehet mégis, hogy egyszerűen ez a fűrészpor szerű anyag alakul valami borzalommá bennetek??

Mert akkor ez egy csalás, nem hogy még pénzt is adjunk ki érte (??)"


Pontosan ez történik.

625. Borsi80 (válaszként erre: 125. - Woody)
2010. febr. 10. 17:16

Sziasztok! Évek óta egy tisztító, böjt jellegű kúrán gondolkodom, mivel visszatérő betegségeim vannak - gyakori megfázás, hörghurut, ekcéma, afta, herpesz, kötőhártyagyulladás, hullámzó kedélyállapot (bár az ezek miatt is bőven lehet).. de sosem bírtam elszánni magam a colon hydro-terápiára sem és a Colonixra sem. Ráadsául ijesztően szomorú dolgokat írtatok le idáig, ami kevéssé hasonlít a weblapjukon található örömódákhoz.. a hasgörcs, a brutál pattanások, fejfájás valahogy nem hiányoznának az életemből a meglévő gondok mellé...


Dolgozom, egyetemre is járok, rengeteg feladatom lesz, kutatást is kell végeznem... egyszerűen nem tudom ilyen tünetek mellett ezt hogyan lehetne csinálni(??).


Arról nem beszélve, amit Woody írt: "Ragadt már bele pohárba a reggeli rost valakinek ? Olyan mint a szilikon-gumi, alig akar kijönni."


Nem lehet mégis, hogy egyszerűen ez a fűrészpor szerű anyag alakul valami borzalommá bennetek??

Mert akkor ez egy csalás, nem hogy még pénzt is adjunk ki érte (??)


Nem lehet, hogy a colon hydro-terápia alaposabb és panaszmentesebb?


Ha mégis elkezdeném, most kezdjem, a szorgalmi időszakban kockáztatva, hogy pattanásos, wc-re rohangálós leszek, vagy várjak nyárig és a nyaramat tegyem tönkre?


Kérlek segítsetek, mert az eddigi tapasztalataitok alapján nem merem elkezdeni...

624. Mojagi
2010. febr. 10. 08:56
Immár 14ik napja a kúrámnak és azt kell hogy mondjam nálam nem vált be...az első 3 nap oké volt, 2x, 3x is kimentem, de sajnos az utóbbi napokban ez meg sem történt, minden olyan mint a kúra előtt. Nem tudom minek köszönhetem, hisz mindent betartok...:-(((
623. ef1191cb08 (válaszként erre: 622. - Mojagi)
2010. febr. 3. 17:48
Ezt a cleri tea okozza,teljesen ártalmatlan,ez a mellékhatása.Nekem nem kicsi,hanem iszonyatos görcsöket okozott.Egyébként nekem nyombél és gyomor fekélyem is volt,most az tünet mentes,nem lett rosszabb a kúra után sem.De én összességében a 2 hónap után nem éreztem semmi változást,10dkg-ot nem fogytam,nem lett jobb a közérzetem,tehát nem éreztem a jótékony hatását amit max 3 hét után kellett volna a reklám szerint,ezért nem vettem meg a 3-ik hónapot.
622. Mojagi
2010. febr. 3. 12:12

Sziasztok!

megosztanám én is a tapasztalatom, mert kicsit gondban vagyok hogy valóban biztonságos-e ez a kúra.

6ik napja szedem és 2 napja hányingert érzek ill.gyomorgörcsök kínoznak...persze iszom elég folyadékot, ez nem kétséges. Sajnos én nyelőcső fekélyben szenvedem és lehet hogy ez a kúra csak ártana ennek a betegségnek...

Viszont a kúrának köszönhetően (és csakis ennek) napi 2-3x is kimegyek...semmi egyéb hasi görcsöt nem érzek, tehát ha nem lenne ez a fekélyem akkor nem gondolkodnék el azon hogy folytassam vagy sem! Ha bárki tudna ehhez hozzászólni megköszönném!

621. f979700a86 (válaszként erre: 619. - Tempest)
2010. jan. 31. 20:31
Természetesen jelentkezem:-))Szia
2010. jan. 31. 19:58
Én csináltam a Colonix kúrát 2 hónapig,a harmadikat már nem vettem meg,Azon kívül,hogy minden reggel futottam a wc-re(de ezt enélkül is) semmit nem tapasztaltam.Egyetlen dekát nem fogytam,sem közérzetileg nem lettem jobban tőle.Ezért nem fejeztem be a 3 hós kúrát.Mindent betartottam úgy,ahogy előírták.Szóval nekem ez a tapasztalatom vele.
619. Tempest (válaszként erre: 618. - F979700a86)
2010. jan. 31. 19:54
Aha , hát akkor az kb. 20 napi adag, akkor másfél doboz kellene havonta. Az még talán kibírható. Jövő héten megveszem. Ha közben van valami tapasztalatod, az érdekelne. Köszi Szia
618. f979700a86 (válaszként erre: 616. - Tempest)
2010. jan. 31. 19:42
Reggel kell bevenni.1 pohár vízben elkeverni 1 csapott evőkanállal,és rögtön meginni.Arra figyelj,hogy legalább 2 liter folyadékot igyál napközben.Egyébként utasítás van a dobozon.Méregtelenítés végett szedem én is.kb.1 hónapja hagytam abba a szűztea kapszula szedését.Az sem volt rossz,csak néha durva hasgörcsöket csinált.Na meg ha készültem valahová,akkor kihagytam a szedését,nehogy menet közben probléma legyen:-))Mivelhogy tegnap kezdtem a szedést,nem sokat tudok még róla mondani.Talán annyi,hogy reggel probléma mentesen volt kiadós székletem.
2010. jan. 31. 18:26
Van olyan, akinél menzesz-zavart okozott a méregtelenítés?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook