Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Colonix (méregtelenítés) fórum

Colonix (méregtelenítés) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2009. máj. 19. 11:30
A napi wc látogatásra találtam egy tényleg hatásos dolgot, ami 4 havi adag és az ára ennek csak töredéke. Amióta azt szedem, minden reggel pontos a dolog. Van hogy kétszer is van egy nap, és elmúlt a puffadtságom is.
2009. máj. 19. 10:46

Nekem borzasztó rossz tapasztalatom van ezzel a termékkel.


4 napig szedtem, a vesémet majdnem kicsinálta, iszonyatos fájadalmaim voltak.

2009. máj. 18. 16:25

Sziasztok!

Némi tapasztalatot szeretnék megosztani Veletek,elsősorban azoknak akik még gondolkoznak a megvásárlásán.Most tartok a 18.napnál és nekem nagyon bejött.Mármint a napi nagy dologgal semmi baj nincs van úgy,hogy kétszer-háromszor is megy.Ami még a legjobb,hogy nem hasmenősen dolgozik,nem kell sprintert futni az illemhelyig.

A tea is nagyon jó,én nem tudom mi van benne,de én olyanokat alszok tőle mint még soha.Nekem az éjszakai alvással soha nem volt gondom,inkább azzal,hogy kipihenni nem tudtam magam,szóval hogy hétvégén is reggel korán már fennt voltam és fáradtan keltem.Most ha nem keltenek délig úgy elalszok mint a bunda.

Fogyás...hát az nincs,mondjuk én nem tapaszaltam iszonyatos éhség rohamokat mert azért a rost az telít reggel nem kicsit,de biztos hogy oda kéne figyelni a kajára amire én konkrétan nem nagyon vagyok képes.A mozgás viszont sokat segít,bármit meg lehet enni,ha megvan a megfelelő mozgásmennyiség mellette!(ez csak egy jó tanács)

Szóval ismeretes az ára,de amennyi pénzt már kidobtam teára,hashajtóra,ilyen-olyan szerekre,hát...

Szóval 18.nap után én azt mondom aki megteheti annak Hajrá!!!!

2009. máj. 12. 17:39

En meg a pattanasokrol nem olvastam...

Irtam oda is ahonnan megrendeltem a termeket, szerintuk ez termeszetes mellekhatas, ami par nap alatt el is mulik. Allitolag igy tisztul meg a szervezetem a meregtol. Be is masoltak egy par sort, hogy meg milyen kellemetlensegek lehetnek.

Nem tudom... Eltelt azota par nap kb. ot. Csillapodott a viszketesem, de nem szunt meg. Ilyen problemam sosem volt. Nem tudom meddig kell meg varjak. Azt tanacsoltak igyak sok vizet.

Naponta minimum 3 litert iszok, mennyit kellene meg??? :):P Mind1, majdcsak levakarom magamrol az osszes hamreteget.. :D :D Szep napot mindenkinek! :)

2009. máj. 12. 13:55
Valamint volt itt olyan hölgy, aki csak a rostablettát használta? mert a tea nekem drágának tűnik, az helyett gondolkodom a natur varázson
2009. máj. 12. 13:47

Sziasztok. Én egy 26 éves kismama vagyok. sokat gondolkoztam a colonixen, lehet ráveszem magam, hgoy rendeljek egy dobbozzal. Kérdésem lenne: valaki fogyott is tölle?

Nektek jött ki olyan izé? én attól tartok valamiért...

2009. máj. 12. 11:11

Az oldalon pattanást írtak, azaz ennyi jelenhet meg maximum.


A Te problémád szerintem nem colonixból adódik hanem más lehet, szerintem is allergia. Ilyenkor tavasszal előfordulhat.


Ezeknek a gyógynövényeknek nincsenek mellékhatásai, mert nem tudod túladagolni. Innen nem eredhet a probléma.

2009. máj. 10. 04:08

Sziasztok!



Megrendeltem a keszitmenyt, amivel teljesen megvagyok elegedve.

Csak van egy kis problemam. A 12. napnal tartok, es ket napja iszonyatos borviszketesem van.

Sajnos aludni sem tudok. Kerdesem az lenne, hogy ez most allergia, vagy csak egy mulo mellekhatas?

Olyan erzesem van, mintha belulrol tuk szurkalnanak.. A boromet teljesen szetvakartam. Mit tehetnek, meddig varjak, hogy elmuljon?? Esetleg hagyjam abba?

Nektek voltak mellekhatasaitok? Remelem valaki tud segiteni.

Elore is koszonom a valaszt!

M

518. a0281bc392 (válaszként erre: 515. - 68caad5157)
2009. ápr. 30. 11:34
Az én barátnőm is candidás (volt), neki is segített.
517. a0281bc392 (válaszként erre: 511. - Manci9)
2009. ápr. 30. 11:33

szia!


vedd vissza a rost adagot a felére vagy talán hagyd is el pár napra, és a teát maximális 8 10 percig hagyd ázni.


így menni fog.

516. Rozálka28 (válaszként erre: 515. - 68caad5157)
2009. ápr. 29. 15:40

Köszönöm mégegyszer a segítséget!

Azt hiszem ma belevágok lesz ami lesz,és majd beszámolok itt a "fejleményekről".:-)

Még csak annyi kérdésem lenne,hogy olvastam előző hozzászólóktól,hogy napokig nem indult be a várva várt hatás,akkor rá lehet segíteni más módszerrel?

Ez alatt azt értem,hogy én szűztea kapszulát vettem be hamár napokig nem volt semmi.Csak nem szeretném ha valami baj lenne belőle...

2009. ápr. 29. 13:10

Szia,


nekem nagyon sokat segített!!! Engem nem hajt meg, reggel normálisan,hasfájás v bármi rossz érzés nélkül működik a dolog. Nem hasmenés!!! Nálam nem volt erre példa. A candidára ajánlom bátran akinek , akinek szükséges,mert oké,h a diétával nem juttatunk be új táplálékot a gombáknak, de a már meglévő esetleg súlyosabb esetben már a bélfalon lévő fonalak v pakkokat a colonix gyorsabban és hatásosabban kipucolja. Nem akarom részletezni, h mi távozik.....de nincs negatív tapasztalatom,sőt teljesen meg vagyok elégedve .

A legtöbb bőrön megjelenő tünetet csökkentheted, orvosolhatod sztem belső tisztítással,így szerintem próbáld ki!!!


P.

514. Rozálka28 (válaszként erre: 513. - 68caad5157)
2009. ápr. 29. 09:10

Kedves Paki77!

Nagyon köszönöm hogy megpróbáltál segíteni,mert erre problémára valahogy senki nem tudja,hogy mi lehet a megoldás.Akkor azt mondod,hogy a Candidára is jó hatással volt a tisztítókúra?

És még arra lennék kíváncsi,hogy mennyire hajtja meg az embert a Colonix?Csak azért mert én sokat vagyok úton és nem szeretnék egyetlen napot sem kihagyni,de toalett közelében sem lehetek mindig.

Előre is köszönöm a választ

2009. ápr. 28. 17:41

Szia,


konkrétan a bőrgyógyászati próblémára nem tudom, csak véleményt mondhatok, nekem a candida, gyulladások miatt állandó apró pattanások voltak az állam alsó részén,arról nem is beszélve,h kb 3 naponta tudtam wc-re menni. Az első naptól kezdve miután beveszem a tabi és a port 1/2 óra múlva megyek,de van mikor naponta 2 X- 3 X is . A pattanások az első napokban felerősödtek, amint felgyorsult a mérlegtelenítés, béltisztulás,de most a 3. hét után tisztul az arcom, az anyagcserém pedig teljesen felgyorsult.Nekem bevált, tényleg nem olcsó,de nem költöttem kevesebbet a drasztikus candida diétára és a gyógyszerekre sem,amitől állandóan fájt a gyomrom.


P..-D

2009. ápr. 28. 14:30

Sziasztok!

Végig olvastam elejétől a végéig a fórumot,hogy el tudjam dönteni megvegyem a Colonix-ot vagy sem.

Több éve küszködöm én ezzel a problémával,hogy szinte napkig nem vagyok képes a "nagy dologra".

Valószínű holnap meg fogom venni,mert már ha valaki én mindenféle hashajtó módszert kipróbáltam,de most már valami értelmesbe szeretném fektetni a pénzemet.A kérdésem viszont az lenne,hogy ez bőrgyógyászati problémára is jelenthez megoldást a Colonix?!A dekoltázsom és a nyakam tele van kiütésekkel és bőrgyószászok hadát jártam végig senki nem tudott segíteni csak külsőleg adtak különféle krémeket amkből már szintén patikát nyithatnék.Örülnék ha valaki tudna segíteni ebben a kérdésben.

Előre is köszönöm!

511. manci9
2009. ápr. 28. 13:43

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem Colonixxal kapcsolatban. Nem tudom, lehet hogy valamit rosszul csinálok, de nekem talán még rosszabb a helyzet mint volt. Ma van a 12. napom, de ma még nem volt székletem, és ez sajnos az előző napokban is előfordult. Pedig iszok minden nap legalább 2,5-3 liter vizet. Tényleg nem tudom hogy mit csinálok rosszul. És már kezdek nagyon elkeseredni.

510. 68caad5157 (válaszként erre: 509. - Dorka29)
2009. ápr. 28. 07:08

Sziasztok,


sajnos én is candidával kínlódtam/kínlodom. December óta próbálkozom a diétával,mellette nystatin-t kaptam,mycos. tablettát,olvastam a fórumot is"excandidások tapasztalatai", de őszinte leszek,ahány ember annyi válasz,annyi tapasztalat. Sok volt az ellentmondás és 1-2 hónap után már rendesen meg voltam keveredve, így a saját fejem és a természetgyógyászom által ajánlott utat választottam. A diétát nem drasztikusan ,de csinálom ma is,de SEMMIT nem vonok el a zervezetből,értem ez alatt pl. a húst. Természetesen a szénhidrát, cukor fogyasztását mással pótolom,de ami a fórumon van diéta,azt nem tartom. Lényeges , hogy mióta a Colonixot iszom sokkal jobban vagyok és gyorsabb javulást vettem észre magamon,mint amikor a gyógyszerekkel együtt a szigorú diéétát csináltam. Nekem a colonix nagyon bevált, felgyorsult a gomba távozása a szervezetből,tisztul a szervezetem folyamatosan.Nekem teljesen pozitív a véleményem és tapasztalatom, a gombaszintemet a héten mérték, lényegesen alacsonyabb pedig a 3. hétnél tartok. JJJAAA, vettem egy könyvet: Dr Papp János: Candida igazságok és tévhitek. Ajánlom figyelmébe a colonix mellé minden candidásnak,mert sok félreértésre és kérdésre választ kap az ember!!!! Szóval az én véleméényem: COLONIX és a könyv,nekem többet ér/ért,mint bármely gyógyszer és drasztikus diéta!!!!


Szép napot!!!

509. Dorka29 (válaszként erre: 507. - Anittta)
2009. ápr. 27. 20:55

Nem ártott volna, ha az össze hozzászólást elolvasom.:)


Azért, mert Candidás vagy, még nem biztos, hogy nőgyógyászati problémát is okoz. Nekem pl. először nem okozott, most a szülés után viszont igen.


Amit a gyógynövényboltban ajánlottak, az természetesen csak a nőgyógyászati problémák esetén hatásos, de akkor is csak akkor, ha mellette belsőleg is kezeled magad, ha mást nem úgy, hogy candida-diétát tartasz.

Nekem szinte azonnal érezhető volt a hatás, egy-két hét múlva pedig már nagyon jól voltam.


A felsorolt termékek hasznosak, de ha mindenképpen otthon akarod kúrálni magad, akkor inkább a gyógyszertári tejsavat próbáld ki irrigálásra. Nekem is nemrég ajánlották itt a hoxán és bevált. Nem drága, nincs benne semmi tartósítószer, stb.

508. Dorka29 (válaszként erre: 503. - Anittta)
2009. ápr. 27. 20:49

A felsorolt tüneteid alapján Candidád lehet. Nekem legalábbis voltak ilyen tüneteim.


Korábban már kérdeztem ezen a fórumon, hogy van-e a használók között, aki candida miatt kezte el a fogyasztását, de eddig nem kaptam választ.:(

507. Anittta
2009. ápr. 24. 17:39

Sziasztok!

Voltam egy gyógynövényesnél, és ő mondta hogy valószínűleg candidám vagy valamilyen baktériumos fertőzésem van. Azt javasolta többek között, hogy a probiotikumos kapszulát szedjem szét, a benne lévő port öntsem bele az intim zuhany készülékbe, csepegtessek bele 5-6 grapefruit cseppet és azzal irrigáljak 2 héten keresztül mindennap. Valaki megtudná mondani, hagy hallott-e hasonlót, káros-e vagy sem? köszönöm

506. Anittta (válaszként erre: 504. - Vivili)
2009. ápr. 24. 17:06

Szia vivili!

Köszönöm a gyors és pontos választ. Kételkedésem nem igazán a termékkel kapcsolatos, hanem a licites oldalon található 10 000 Ft-tal (2 csomagnál ennyi) olcsóbban meghírdetettel. Neked hála ez most leellenőrizhető, köszönöm :)

Még egy kérdés: a colonix bármely terméke ugye nem hashajtó hatású? (olvastam már máshol hogy az)Ugyanis én napi 2-szer 1 órát utazom busszal és nem szeretném ha közben érne el valami. :S

505. vivili (válaszként erre: 500. - Hooó!)
2009. ápr. 24. 16:11
És nem is csináltad tovább? Nekem akkor fáj a gyomrom, ha éhgyomorra vizet iszom.
504. vivili (válaszként erre: 503. - Anittta)
2009. ápr. 24. 16:09

Szia!

A kérdésedre válaszolva.

A dobozban, ami érkezik, háromféle termék van, kettő csavaros kupakú műanyag dobozban, amiknek a kupakja pluszban le van ragasztva, ha felszakítod a ragasztót, akkor még egy lezáró lapocska van rajta, és egy erős papírú zacskó, a teának. Nekem elég meggyőző volt, hogy az van benne, amit hirdet.

A magam részéről mi a férjemmel kettőt vettünk, az ugye azt jelenti, hogy egy hónapig elég fejenként, de a második dobozból a nagyobb műanyagosat, amiben a vízben rost van, még fel se bontottuk, tehát a rost bőven elég egy embernek két hónapra. A másik két egység egy havi adagot tartalmaz. Én úgy tervezem, hogy nem veszünk másik csomagot, ha csináljuk még, akkor darabonként megrendeljük a terméket, de 3 hónapig szerintem amúgy sem csináljuk, max. 2-ig.

A rost olyan vizes-homok színű, por állagú valami, amit vízben kell feloldani, és összecsomósodik, megdagad. A féregirtó zöldesbarna színű kapszula, a tea meg szokásos gyógytea kinézet, négyzet alakú, cérna/zsinór nélküli kis (szokásos) teás zacskóban. Külön egyenként már nincs a zacskón belül átcsomagolva.

Hogy visszatérnek-e a problémák? Szerintem igen, de a természetgyógyászok amúgy is azt ajánlják, hogy évente egyszer illene mindenkinek méregteleníteni. Nem tudjuk, mi van az ételben, amit megeszünk.

503. Anittta
2009. ápr. 24. 12:53

Sziasztok!

Kb. 8 éve vannak olyan tüneteim (székrekedés, fáradékonyság, alvászavar, szédülés, hasi fájdalmak, puffadás, állandó teltség érzet, és a túlzott édesség iránti vágy stb.), amiért elhatároztam hogy kipróbálom a Colonixet, de nagyon drága. Egy internetes licites oldalon ha 2 csomagot rendelek kb. 10 000 Ft-tal olcsóbb, de mivel nem ismerem a terméket, és gyanús is hogy ilyen olcsó, ezért kérek valakit, hogy részletesen írja le (méret, forma, szín, illat, állag stb.), vagy esetleg küldjön fényképet mindhárom termékről az e-mail címemre. Hallottam már olyanról más termékkel kapcsolatban, hogy kicserélték a tablettákat valamilyen vitaminra (ami sokkal olcsóbb volt, és ettől ugyan baj nem történt, de hatása sem volt). Nem akarok felesleges kidobni annyi pénzt!

Érdekelne, hogy van-e közületek olyan, akinek semmiféle javulást nem hozott, vagy az abbahagyása után a tünetek hamarosan újrajelentkeztek?

2 havi adag is elég?


Előre is köszönöm a segítséget!

502. hooó! (válaszként erre: 501. - Woody)
2009. ápr. 17. 22:29
Bocsánat kedves Woody, nem tudom, mit jelent az, hogy "szakértő=MLM ügynök", én Kovács Mihály természetgyógyásszal beszéltem a említett probléma kapcsán, akihez egy hölgy irányított a dr Naturától. Csak azért nem írtam le korábban a nevét, mert ő nem fontos, a jelenség a lényeg, nem pedig egy név.
501. woody (válaszként erre: 500. - Hooó!)
2009. ápr. 17. 18:05
szakértő = MLM ügynök
500. hooó!
2009. ápr. 17. 17:06
Mélységesen csalódott vagyok. Nagy körültekintéssel választottam ki a Colonix kúrát. Megvettem két hónapra való csomagot. Az előírás szerint el is kezdtem a kúrát, de sajnos már ez első napon émelygéssel járó gyomor panaszaim támadtak. A dr Natura szakemberéhez fordultam, akinek elmondtam, hogy ilyen panaszom, csak antibiotikum szedésekor szokott lenni. Legnagyobb döbbenetemre egyetlen mondat volt a válasza, hogy vigyem vissza a terméket, majd megszakadt a vonal. Visszahívtam, hogy megkérdezzem van-e bármi javaslata, hiszen ez mégsem antibiotikum? Nem volt. Így, ilyen egyszerűen.Mivel egészségem tudatában és mert fontos volt, nagy érdeklődéssel fogtam bele a kúrába, reméltem egy kis szakértő segítséget vagy legalább a látszatát. Sajnálom, hogy komolyan gondoltam, többé nem fog előfordulni.
499. danya
2009. ápr. 9. 20:13

sziasztok:)


a colinoxot egy napon sem lehet emliteni a ricinus olajjal. a colinox nem okozot nálam sem hasmenést, egy jó állagu, nagyobb kiürülést eredményezett.

azok az érdekes cuccok amik kiürültek belőlem is, az nem más mint a bélben lerakodótt méreganyagok, toxikus anyagok - sok sok éven át.

én ezt ugy tudom elképzelni mint a cseppkővet amik évszázadokon át cseppenként rakodott össze.

de én sem szedtem végig a három nónapig, kicsit vagy nagyon drágának tartottam. a másik ami nem fedi a valóságot, egyetlen egy dekát sem fogytam tőle pedig rám fért volna.

a tea kifejezetten fincsi volt.

a puffadásom nekem is megszünt.

de ami a legjobb érzést nyujtotta a reggeli kiürülés, olyan könnyünek éreztem magam, mégha kilóban nem is lehetett mérni.

akinek van rá valója én ajánlom, akinek nincs egyen sok rostot, sok zöldet, és igyon sok folyadékot. zab dolgok is nagyon hatásosak és ráadásul finomak is.

498. klenca (válaszként erre: 497. - Vivili)
2009. ápr. 8. 13:53

Köszi a tapasztalataidat!

Bátorító volt.:))

497. vivili (válaszként erre: 494. - Klenca)
2009. ápr. 8. 11:23

Szia!

Mi a férjemmel mindketten csináljuk a Colonixot, néhány dolog eszembe jutott, ahogy olvastam a hozzászólásodat. Nekem nagyon komoly gondjaim vannak az emésztéssel, tehát nálam a rostok és néha-néha a hashajtó jellegű (mondjuk mályva) teák szinte mindig előfordulnak, de ezek csak kiürítik a belet (főleg a teák), a bélfodrokban lerakódott "holmikat" nem szedik ki. A teákat nem is lehet, csak kúraszerűen alkalmazni (bár a Colonixban is van szenna tea, azért az is tud hajtani rendesen).

Tény, hogy más állagú a széklet ilyenkor, de én nem hiszem, hogy egyértelműen fel lehetne fedezni benne a parazitákat, és férgeket, én sok esetben nem tudom megállapítani, hogy maga a rost-e az, ami a különös állagot okozza. Olyan nagyon nem turkáltam benne... AMúgy van a Colonix honlapján oldalt a tapasztalatokkal kapcsolatban egy hozzászóló, na azon nagyon röhögtem, amikor olyanokat írt, hogy még a "gerincét is látni vélte" - úristen, valami emlős állat lakott benne?

NODE. Amiről fixen be tudok számolni: rendszeres, könnyű széklet (néha hasgörcsös), eltűnt az ekcémám, korábban minden nap puffadtam, mostmár nem, sosem ég a gyomrom, a férjemnek pedig szinte teljes egészében megszűnt a pikkelysömörhöz hasonlító begyulladt, hámlás a fejbőrén. És mindez mellé lapos has. De jó lenne, ha fizetnének érte, hogy itt reklámozom!!! :D

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook