Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Colonix (méregtelenítés) fórum

Colonix (méregtelenítés) (beszélgetős fórum)


16. 'szti (válaszként erre: 13. - Bogárka000)
2007. febr. 12. 09:37
a colon hydroterápia kicsit "mélyebbre hatol", mint a sima beöntés, van itt róla egy fórum, juniperus leírta a tapasztalatait :-)
15. Margitnéni (válaszként erre: 14. - Bogárka000)
2007. febr. 12. 09:31

Szia Bogárka! Én is próbálkoztam már a böjtöléssel, a legtovább 5 vagy 6 napig csináltam, már nem is emlékszem. Nekem a bőröm sajnos nem javult egy szemet sem, viszont az ízületeim nem fájtak annyira, a dagadt lábaim lelapadtak. De az utolsó napon kezdtem nem látni, egyszerűen elment a kép előlem, így aztán abbahagytam.

A szomorú az, hogy ahogy abbahagytam a böjtöt, a következő nap csak zöldség, aztán kezdtem enni, és rögtön visszajött minden, ami egy kicsit javult rajtam. Vagyis nálam a böjt áldásos hatása csak addig volt tapasztalható, amíg nem ettem, ráadásul az öt-hat nap alatt híztam 2 kilót, ami nem hiányzott. Hogy lehet ez, ma sem értem?

2007. febr. 11. 23:00
Egyébként az éves böjt után mindig sokkal szebb a böröm, az évközbeni zsiros kajáktól igy február környékére szinte mindig elöjönnek a hátamon és a homlokomon azok a fránya pattanások, de 10 napi böjt után se hirük, se hamvuk :-D, Margitnéni ajánlom a lányodnak Rüdiger Dahlke: A tudatos böjtölés kézikönyve c. füzetet. A lelki részével nem értek egyet, de nagyon részletesen végigvezeti az olvasót a böjtölésen.
2007. febr. 11. 22:52
Sziasztok. Ez a colonix ugyanolyan hasznos lehet böjt idején mint a jól bevált régi beöntés (vagy colon hydroterápia, kinek hogyan tetszik jobban ;-) )Lassan jön az évi másfél hetes böjtöm ideje, gyüjtöm az infókat :-)
2007. febr. 11. 19:27

Sziasztok!

A lányom is végigcsinálta, úgy emlékszem kifejezetten görcsös hasmenései voltak, nagyon kellemetlenek. Egyébként semmi, se fogyás se szebb bőr. Egyátalán nem érte meg.

11. B.Tina
2007. febr. 11. 16:15

Sziasztok!Mindenkinek köszönöm a hozzászólást.

Még mindig nem döntöttem el,hogy kipróbáljuk,vagy sem.

Nemis annyira a fogyás miatt érdekel (bár pár kilótól jó lenne megszabadulni),hanem jó lenne egy belső tisztítás.

Még gondolkodom.:-)

Várom még a tapasztalatokat.

2007. febr. 10. 22:38
Sziasztok! A párommal másfél hónapig csináltuk. Ő kifejezetten jobban érzi magától a kúrától, én viszont nem számolhatok be nagy javulásról. Sőt, híztam 2,5 kg-ot. Végülis székletem volt rendesen és az esti tea tényleg segített ellazulni, de szerintem nem érte meg az árát. Utánaolvastam a colonix fórumában..ott azzal magyarázzák a súlygyarapodást, hogy a szervezet jobban fel tudja dolgozni a táplálékot. Biztosan így van...
9. d77e128ed9 (válaszként erre: 1. - B.Tina)
2007. febr. 10. 22:13
Szia!Én és anyukám 2 hónapig csináltuk.Azt leszámítva hogy minden nap volt Wc-re járás rendesen(Ami a rostnak és a hashajtó teának köszönhető,a rost egyébként a reggeli hányingert vonta maga után...naon rossz)más nem történt,nem tudunk beszámolni pici kukackákról és semennyi fogyásról sem.Anya a puffadása miatt állt neki...hát arra sem volt jó!szóval tuti jól lkipucsol de ahhoz elég egy jófjta rost a boltból és valami gyógynövényes tea ami hashajtó!Szóval semmiképpen nem éri meg az árát...
2007. febr. 10. 21:59
Erről már én is olvastam.Elég drága dolog,3 termékből áll.Állítólag garantált a fogyás és biztosan kitakarít rendesen.Használta már valaki?Én úgy tudom,hogy Balázs Klári is ezzel fogyott le mostanában 8 kg-ot.
7. 'szti (válaszként erre: 5. - Enikö)
2007. febr. 10. 20:04

aha, megnéztem, igazad van

ez egy 3 termékből álló kúra

6. enikö (válaszként erre: 5. - Enikö)
2007. febr. 10. 20:01
csak a végsö eredmény ami közös:a méregtelenités(salaktalanitás)
5. enikö (válaszként erre: 4. - 'szti)
2007. febr. 10. 19:58
a kettő nem ugyan az!
4. 'szti (válaszként erre: 2. - F772199837)
2007. febr. 10. 19:54
szerintem ugyanaz, csak más néven
2007. febr. 10. 19:52
Én is olvastam csak róla és jó dolognak tűnik (az árán kivűl:)) )Sokan feldicsérik,nagyon elégedettek még a külföldi fogyasztok is,ugyhogy ha befejezem a mostani "kúrám"akkor egy kis szünet után ki is próbálnám én is!!!Pedig kicsit undoritónak tünnek a képek ugye????:)))
2007. febr. 10. 19:00
Van egy olyan fórum, hogy Colon hydroterápia, az nem valami hasonló?
2007. febr. 10. 18:53

Sziasztok!Pár napja találtam rá a neten a Colonix méregtelenítésre.

Nagyon jónak tűnik.Olvastam róla több fórumon is,de azt senki nem írta (vagy csak elkerülte a figyelmemet),hogy azután mi volt,hogy megcsinálta a 2-3 hónapos kúrát?

Utólag visszagondolva,megérte?

Légyszi írjon akinek van róla tapasztalata.

Előre is köszi mindenkinek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook