Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Colonix (méregtelenítés) fórum

Colonix (méregtelenítés) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
496. klenca (válaszként erre: 495. - Petka)
2009. ápr. 7. 18:32
Nem tudom, nekem a kórházban nyomták a kezembe, hogy fenékig.
495. petka (válaszként erre: 494. - Klenca)
2009. ápr. 7. 10:33

Szia!

Ricinusolajat hol lehet vásárolni? Gondolom gyógyszertár, de azért rákérdezek. És kb milyen áron van?

494. klenca
2009. ápr. 7. 10:30

Anno én is a béltisztítás után érdeklődtem, amikor idejutottam a hoxa-ra.


Nem kezdtem el a Colonixet, (pénz, pénz, pénz...) a mit alant olvastam, a természetes állapotban előforduló rostokra, vitaminokra szavazok. Aki a beleit akarja tisztítani, vegyen Ricinus olajat, annak is ritka rossz íze van, de úgy kipucol, hogy a WC-re sem mersz utána gondolni.:))

Biztosan nem véletlen, hogy a hasi műtétek előtt 1 dl-t itatnak a pácienssel. Arra a napra 1 tekercs WC papír még spórolósan is szükséges.


Engem a belekben megbújó férgek érdekelnének.

Mindenkinek volt?

493. yvett24
2009. ápr. 7. 10:06
Valaki próbálta már a hydro-colon kezelést???
492. paranix
2009. ápr. 6. 12:57

Üdv mindenkinek. Már valamivel több mint egy hónapja használom a colonixet, megosztanám a tapasztalataimat ha valaki épp elkezdené.

Olvastam olyan szkeptikus véleményt hogy a képeken látható hosszú bélizéket esetleg maga a rost eredményezi, de ez nem igaz, böjttel ugyanerre az eredményre lehet jutni.

A paranil kapszulák viszonylag kicsik és könnyen lenyelhetőek, még annak is menni fog akinek egyébként gondot okoz (mint nekem).

A rostot én vízzel szoktam inni, nem jó ízű, de aki szerint ez lényeges szempont, és gyümölcslével is gondot okoz neki, az feltehetően életképtelen és úgysincs szüksége az egészre.

A tea teljesen iható sima forró vízzel, az áztatás kicsit furcsa, mert szerintem 2-5 perc után már nem annyira forró a víz hogy az egyébként reklámozott 10+ perc annyira sokat jelentene. Először kettő percre tettem be a teát és másnap épphogy elértem a vécét, de nem volt sok gondom a vécére járással egyébként sem. Általában rámtör egy elég erős hasgörcs amit tíz perces fájásnak hívok, mert kb annyi időm van hogy találjak magamnak egy ülőkét. Ez néha gondot jelentett és, volt hogy leizzadtam, szóval aki valahova megy másnap és tudja hogy gondot okozna egy ilyen élmény, akkor szerintem ki lehet hagyni 1-1 teát. Ezt egyébként írják is: a normális anyagcseréjű embereknek nem kötelező minden nap teát inni. Én mégis használom, és gyakran 20 percre is otthagyom, ha kihűlve ez sokat már nem is jelent. A tea nélkül nem lehet furcsát produkálni, kell az a hasgörcs hozzá.

2009. márc. 31. 12:44
én narancs szörpbe szoktam tenni, akkor olyan mintha rostos gyümilevet innék.jó.finom.
490. vivili (válaszként erre: 487. - Ipszei Kata)
2009. márc. 27. 15:57
Én nagyon szeretem, főleg kisütve. Nagyon ajánlják cukorbetegeknek is.
489. vivili (válaszként erre: 488. - Emeralda)
2009. márc. 27. 15:56
Hú, ez még eszembe se jutott! Számomra elképzelhetetlen... Én leginkább szűrt gyümölcslével szeretem, kóstold meg és utána biztosan el tudod dönteni, hogy érdemes-e tejbe keverni.
2009. márc. 26. 19:18

Sziasztok,


én ma kaptam meg a Colonix complett csomagot. Érdeklődnék,h gyümölcslén, vizen kívűl tejjel is lehetne inni a rostot???


Köszi:D

2009. márc. 14. 11:20

Ma észrevettem a piacunkon egy termelőt, aki csicsókát árult, még életemben nem ettem, így „mit veszthetek”-alapon vásároltam 1 kg-t (230 forint). Itthon szépen meghámoztam, és elrágcsáltam. Nyersen az íze hasonlít a karalábéhoz, bár sokan burgonyához hasonlítják, szerintem nyersen elég távol áll tőle.


Miért írtamle mindezt? Mivel fogalmam sincs mire lehet felhasználni, nekiálltam keresgélni a neten. Első találatom rögtön a magyar wikipédia volt: [link]


Idéznék belőle:

---

A csicsóka fő hatóanyaga az inulin növényi rostanyag, amely képessé teszi a szervezetet arra, hogy öngyógyító tevékenységének maximumát érje el. A leggazdagabb inulinforrás eddigi ismereteink szerint a már a Bibliában is említett csicsóka. Az inulin vízben oldódó nagyméretű rost, amely a bélben sértetlen marad, s így magához vonzza a jó baktériumokat a táplálkozásra.

---


Az oldalt látható tápanyagtáblázat szerint, ha valaki napi 30 dkg csicsókát elfogyaszt, 22 gramm jó minőségű természetes rostot vesz magához. Ez pedig a napi szükséglet kb. 95%-a. Olvassátok el a szócikket, én azt hiszem kiegészítem étrendem ezzel a méltánytalanul mellőzött gumóval.

486. Ipszei Kata (válaszként erre: 484. - Woody)
2009. márc. 9. 16:52

A 486-ban leírtakat tapasztalom. Persze azt nem tudom, hogy ez minek a hatása, lehet, hogy ha simán csak az útifűmagot innám, akkor is ezt érezném. Az a helyzet, hogy nem tudnám azt mondani: feltöltöttebb vagyok vagy ilyesmi, mert sokat dolgozom, túl sokat. És lehet, hogy kicsit jobban bírom, de nem veszem észre, mert akkor annyival többet ülök gép előtt... :-(


Mindenesetre annak már nagyon örülök, hogy jóval kevesebb étellel is beérem, és mintha kicsit változna is az, hogy mit fogyasztok szívesen.

485. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 484. - Woody)
2009. márc. 9. 09:44
szia, én szedem több mint egy hónapja, igazán semmi eredmény.
484. woody (válaszként erre: 480. - Ipszei Kata)
2009. márc. 9. 08:41
Kata, hogy vált be az AM/PM, mik a tapasztalataid ?
483. Ipszei Kata (válaszként erre: 482. - Ipszei Kata)
2009. márc. 6. 15:52
Jah és a kenyérszeletek kb. 7x7 centisek. :)
2009. márc. 6. 15:49

Nem tudom kellőképp hangsúlyozni, hogy aki belekezd a rendszeres rost fogyasztásba, és valóban tisztul a bélrendszere, az fokozottan figyeljen oda arra, hogy mit, miből és mennyit eszik!


Én magamon látom leginkább. Egyrészt messze-messze nem kívánok annyit enni. Sokkal kevesebb étel is eltelít, s nem kell többet enni belőle. Másrészt finoman jelzi a szervezet, hogy mi az az étel, amit mellőzni kellene.


Tudom hülyén hangzik, én sem hittem abban, hogy ilyen létezik, de valóban. Ha húst eszem pl. akkor utána érzem, hogy nehéz vagyok, lomhább, esetenként ingerlékenyebb. Vagy hasonló az édesség esetén is. Itt inkább azt érzem, hogy a bélrendszeremben felpuffad a finomított cukor és liszt, bélgázok keletkeznek és zavaróan büdös is.


Már kb. két hete minden nap tönkölybúza kenyeret eszem házi sajttal vagy épp házi tejföllel. A kenyeret jól megrágom, és talán ennek köszönhető, hogy két darab fél kisujjnyi vastagságú kenyérszelettel jól tudok lakni.


Szóval igaz lehet az, hogy a tiszta bélrendszernek sokkal jobb a felszívóképessége, ezért jóval kevesebb étel is eléri a jollakottság érzetét (talán nem is jó szó ez, mert nem csak érzet, hanem valóság).

481. Dorka29
2009. márc. 6. 14:35

Sziasztok!



Még nem sikerült az összes hozzászólást végigolvasnom, csak kb. a felét, ezért bocs, ha már volt szó róla:


Az érdekelne, hogy volt olyan colonix használó, aki candida miatt kezdte el a kúrát?


Ha igen, kigyógyult teljesen belőle, vagy még kellett utána is diétázni? Fogyott-e a colonix alatt vagy a kóra után?


Előre is köszi.

480. Ipszei Kata (válaszként erre: 478. - Ipszei Kata)
2009. febr. 26. 09:48
Meg is jött, majd beszámolok, bár azt írják, hogy az első jelek igazán csak a harmadik hét után jönnek.
479. a0281bc392 (válaszként erre: 460. - Woody)
2009. febr. 25. 14:35

Jajj szia!


bocsi, nem járok itt minden nap (de majd igyekszem:)).


köszi, hogy írtál. Igazából nekem is ajánlotta egyik barátnőm aki kipróbálta már vagy fél éve, neki még azóta is jó mindene. Nekem most jött össze rá a pénzem, és úgy gondoltam ennyit megérek magamnak :) megelőzés miatt vettem és egyéb ilyen-olyan női bajaimra.


Félek a kis férgektől, jajj, mi lesz ha megjelenik majd egy olyan kis izéé? Agyon kell csapni vagy míí ? :)De izgii, majd írok.


Pusz

2009. febr. 25. 07:38
No nagybátyám megrendelte nekem ezt az am/pm-et. :-)
477. woody (válaszként erre: 476. - Woody)
2009. febr. 21. 18:17

"Bár, veszélyes is lehet a szabad kommentezés, mert az ellenpropaganda könnyen tudna üzleti indíttatásból beleszemetelni"


,ahogy teszi már ebben a fórumban is...


( bár az üzletileg helyes magatartásuk pont ezt kívánja meg, hiszen minden hozzászólással itt akár tíz-húsz vásárolót téríthetünk el az 55000 Ft kiadástól. )

476. woody (válaszként erre: 475. - Ipszei Kata)
2009. febr. 21. 18:11
köszi Kata! Elgondolkodok rajta. A fórumot fontosnak tartanám, hogy ne csak én töltsem fel a véleményeket email-ek alapján, hanem tényleg benne legyen az, hogy mi-hogyan válik be nekünk. Bár, veszélyes is lehet a szabad kommentezés, mert az ellenpropaganda könnyen tudna üzleti indíttatásból "beleszemetelni". A Wikipedia-ra nem is gondoltam eddig. Majd beszámolok mire jutottam...
475. Ipszei Kata (válaszként erre: 473. - Woody)
2009. febr. 21. 17:55

Nos, ilyen portál rendszerekből Dunát lehet rekeszteni, csak győzzed megtalálni a számodra legalkalmasabbat. :) Csak néhány példa: Drupal, Joomla, e107 stb. Egy szinte teljes listát találsz itt:


[link]


Ha viszont a közösségi alapon működő információmegosztás lényegesebb, akkor talán jobb lenne egy Wikipédia-szerű oldal. Csak mondjuk ahhoz nem tartozik fórum.

474. woody (válaszként erre: 471. - Ipszei Kata)
2009. febr. 21. 17:36

Ha már aktuális lesz a honlap alapítás akkor azoknak akik így, egyszerű emberi jóérzésből szívügyüknek tekintenék, hogy tegyünk meg ennyit (elősször) a magyar emberekért, hogy mondjuk kevesebben kapjanak vastagbélrákot, akkor azoknak írok majd emailt. A találó név nagyon fontos, hogy minnél többen ránk találjanak a honlapon. Itt ne mondjátok a javaslatokat, mert a drnatura.hu közeli csoportok biztos figyelnek minketl.Még az is meglehet, hogy köztünk is lesz titkos ügynök.. igzi!:)


Megint mondom: A colonix program szuper ! csak drága.

473. woody
2009. febr. 21. 17:17
Elkezdek tanulmányozni egy portálrendszer oktató anyagot. A portálok ( mint ez ) a sima weblapokkal szemben kínálnak olyan lehetőségeket, amivel nagyrészt az olvasók töltik fel tartalommal az oldalt. Egy ilyet szertnék csinálni, a lényegi dolgok ismertetésén felül egy szabad fórumot, ahol felvesszük a különböző készítményeket, árral, elérhetőséggel és mindenki nyilatkozhat, hogy az adott szer hatásos volt -e nála, vagy hatástalan.
472. woody (válaszként erre: 471. - Ipszei Kata)
2009. febr. 21. 17:13
Természetesen igazad van. A csodaszarvas csak egy poén volt, csak nem akartam hogy elsikkadjon a borotválkozótükör előtt :)
471. Ipszei Kata (válaszként erre: 458. - Woody)
2009. febr. 21. 16:47
Talán jobb lenne egy beltisztitas-olcson.hu (vagy -maskepp) domain, a netezők sokkal valószínűbben találnak rád, ha kulcsszó benne van a címben.
470. woody (válaszként erre: 464. - Banyanya)
2009. febr. 21. 15:34

Ehhez a kommenthez még jár egy összemosolygás:


:) (:

2009. febr. 21. 15:09

Érdekes lehet még ez is:


[link]


Persze árban ez már alulról verdesi a colonixét...

468. Ipszei Kata (válaszként erre: 447. - Megryan)
2009. febr. 21. 15:01
Igen, természetesen.
467. Ipszei Kata (válaszként erre: 466. - Woody)
2009. febr. 21. 14:46

Megnéztem én is, figyelemre méltó. Azonban pont úgy mint woody, én is nagyon szkeptikus vagyok atekintetben, hogy egy-két kapszulából fel tudna szabadulni olyan mennyiségű rost, mint amit az útifűmaghéjporból egy evőkanállal bejuttatok a szervezetembe.


Ám úgy gondolom ez a kapszulás rendszer jó _kiegészítője_ lehet a magában fogyasztott rendes mennyiségű útifűmag mellé. Még gondolkodom, de lehet megrendelek egy am/pm-et. :)

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook