Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Colonix (méregtelenítés) fórum

Colonix (méregtelenítés) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
466. woody (válaszként erre: 465. - Csigahugi)
2009. febr. 21. 08:03

Szia!


Hmm, a komplex összetevői, a délelőtt-délutáni kapszula és nem utolsósorban az ára miatt mindenképp figyelemreméltó. Jó lenne ha valaki tudna írni konkrét tapasztalatot.


Én még kapszulás rostot nem szedtem. A kollégámtól, aki elkezdte szedni az utifűmaghéjat minden reggel kérdeztem, hogy érzed már a hatást ? Első három nap: semmi ! Javasoltam, hogy emelje az adagot és dupla mennyiséget igyon meg reggel. Péntekre jelentkezett a hatás.


Szóval amire gondolok, hogy vajon az egy kapszulában található rost mennyiség elegendő -e a kivánt hatáshoz. (könnyen meglehet) Jó lenne olvasni véleményt olyantól aki fogyassza ezt.

2009. febr. 20. 19:07

Sziasztok!

Béltisztítást kerestem a neten.

Előszőr a Colonixot találtam meg, az árától hanyatt estem, tovább kerestem és megtaláltalak titeket. :)

Sok okosságot olvastam. Nem tagadom tudnám értékelni, ha jó hatású szert találnék, nem elrettentő áron!

A már említett olcsóbb variációkon kívül találtam mégegyet.

Használta valaki közületek, van bárkinek tapasztalata a szerrel?

Itt megtalálható a termék:

[link]

4 havi adag: 6990 Ft.

Neve: Am/Pm Daili Cleanse

Köszi.

464. banyanya (válaszként erre: 460. - Woody)
2009. febr. 20. 14:27

KÖSZÖNÖM!!!! IGEN!!!

"a colonix "parasztvakítás" részét illeti, az az amerikából importált túlzásokra épülő marketing, az, hogy abszolút egészséget és harmóniát ennek a terméknek a fogyasztásával igérnek egyszerűen nem állja meg a helyét."

MEGSPÓROLTÁL NEKEM EGY MONDATOT! SZÍVEMBŐL SZÓLTÁL, MINTHA CSAK A SAJÁT GONDOLATAIMAT ÍRTAD VOLNA LE!

Tényleg ránk férne már egy friss, új fórum.

463. banyanya (válaszként erre: 459. - A0281bc392)
2009. febr. 20. 14:21

Mielőtt ilyet írsz:

"rosszat attól aki még nem próbálta."

szerintem tájékozódj jobban, mert itt igenis arról van szó, hogy próbáltuk, mára mégis más módszernél kötöttünk ki.

Vagy ennyire nem közérthető, ami itt folyik?

2009. febr. 20. 14:18

Ez a nadrág leárazás és a Colonix összehasonlítás már megen mellébeszélés érzetét kelti. (Bennem) Ezért:

Ha a Colonix-et nem vesszük meg, mert drága, és van olcsóbb és jó, azt hogyan lehet összehasonlítani azzal, hogy asztalra csapunk-e vagy sem a nadrág leárazások miatt? Ha nem veszünk Colonix-et, ettől még miért ne háborodhatnánk fel a 70 % -os leárazásokon?

...

Mi van????

Én vagyok általában (család, ismerősök, barátok körében) a "morgós", mert: én igenis fel vagyok háborodva a 70 %-os leárazásokon IS! Mert át akartak verni.

De ettől még fel vagyok háborodva a Colonix (és természetesen más hasonló cégek) módszerein is.

Nem az egészségünk rovására-való spórolásról van szó, hanem arról, hogy miért tömjük tízezer forintjainkat olyasmibe, amit pár ezer forinttal kiválthatunk?

461. woody
2009. febr. 20. 13:42

Szerintem az itt megjelenő colonix-embereknél zavart okoz, hogy semmi rosszat nem mondok a Colonixról, a minőségéről és a hatásáról csak pozitívakat fogok tudni mondani mindig.


Akinek SOK pénze az vegye meg és fogyassza mert hasznára válik.


Akinek viszont meg kell gondolnia, hogy mire ad ki annak sem kell lemondania a könnyű emésztésről, arról a jólesű komfortérzetről ami a rostdús táplálkozással járna normálisan.


Nem kell felhívni a Provident ügynököt, hogy meg tudja venni a három doboz colonixot :)

Van olcsóbb megoldás, ami persze lehet hogy nem olyan profi de az eredménye érzésem szerint ugyanaz.


Én nem fogok a colonix fórumra írni, mert az egy üzlet. Egyrészt azonnal kimoderálnának másrészt tisztelem másnak az üzletét amibe időt-fáradságot fordított. Viszont engedtessék meg, hogy kihasználva az internettel járó szabadságot alternatívát nyújtsunk azoknak akik utánaolvasnak a témának. Az emberek nagyobbik része úgysem keres, hanem fog venni a colonixből ha nagyon akar.

460. woody (válaszként erre: 459. - A0281bc392)
2009. febr. 20. 13:32

Én három hónapig szedtem rendesen, végig, a napi folyadékmennyiséget is megittam hozzá.

Szuper a minősége, egyben van benne tényleg minden.


Sajnos, a három hónap után nem éreztem azt, hogy most akkor rendesen kitisztultam, élhetem tovább a megszokott életet colonix nélkül. Ahogy abbahagytam a rostot, szinten azonnal visszajöttek a három hónapig nem tapasztalt negatív hatások, nem hatékony emésztés, eltömődöttség érzés, stb.


Személyes három hónapom alapján mondom azt, hogy ami szerintem a colonix "parasztvakítás" részét illeti, az az amerikából importált túlzásokra épülő marketing, az, hogy abszolút egészséget és harmóniát ennek a terméknek a fogyasztásával igérnek egyszerűen nem állja meg a helyét.


A tizedannyiba kerülő változattól is ugyanolyan könnyűnek és komfortosnak érzem magam mint a méregdrága colonixtól. Hogy nincs benne minden rost ? Nem tudom, nem látok bele de van egy olyan gyanúm, hogy a megnevezett három fő hatóanyagon kívül a colonix is úgy tartalmazza a többi hozzávalót, mint ahogy a csokipapíron van:

"nyomokban mogyorót is tartalmaz" :)

2009. febr. 20. 13:10

Én ma vásároltam Zuglóban 4csomagot, holnap kezdem. Remélem beválik. Sok jót olvastam, általában jókat azoktól akik kipróbálták, rosszat attól aki még nem próbálta.


Majd nyilatkozom.

458. woody
2009. febr. 20. 08:33

Még gondolkodom a honlap frappáns nevén.

Reggel fogmosás közben ez jutott az eszembe:


www.csodaszarvas.valami ( .hu már foglalt )


:)

457. woody
2009. febr. 20. 08:31

Igen, ahogy olvasom az összetevőket szintén utifűmaghéj alapú. Az ára is jó szeerintem.

( 150 gramm - 2000 Ft körül )


Ha valaki használta már ( és ivott is rá két liter folyadékot naponta ) beszámolhatna a tapasztalatairól ! Ahogy nézem a mucofalk-os fórumban, sokan nem is tudtak a napközbeni sok folyadék szerepéről.

2009. febr. 19. 19:28
Már egy másik fórumon írtam, de a Mucofalk nevű, gyógyszertárban kapható dolog (por, vagy granulátum, nem tudom minek nevezzem), gyakorlatilag ugyanaz, mint a Colonix, kb fele-harmada árért.
455. megryan (válaszként erre: 452. - Woody)
2009. febr. 19. 19:14
én is várom
454. banyanya (válaszként erre: 452. - Woody)
2009. febr. 19. 18:31
HAJRÁ!!!
2009. febr. 19. 18:31

Rben! Megveszem! (ha hlye lennék!) Fizetek egy valag pénzt (már bocsánat! ...Bár, most esett le, hogy ebben a témában pont passzol a v-s szó! Ha-ha :-)) ), vagy mondjuk szebben: súlyos tízezreket fizessünk olyasmiért, amit ezrekért is megvehetünk? Nálam a 60 napos visszafizetési garancia sem jön be, mert ez a legátlátszóbb fogás, amit, mióta a rendszerváltás megvolt, sajnos nagyon hatékonyan, nagy szeretettel alkalmaznak a "kevés befektetéssel mások rovására sokat akarok keresni" cégek. És itt a leggusztustalanabb a "mások rovására" kifejezés!!!! Kamatmentesen használják a pénzünket 60 napig? Ki az a hlye, aki ennek hosszú távon bedől? Bocsánat colonix-hívők! :-)))) Aki meg is vette, annak számára is egyértelműen látszik e fórum alapján, hogy van más alternatíva, sokkal olcsóbban, ugyanolyan, ha nem jobb hatásfokkal! Miért vennénk colonixot? Hogy tömjük az "okosok" zsebét? Sajnos "okos" a magyar szótárban az utóbbi 20 évben az, aki mások kárára tömi a zsebeit. Gratulálok hozzá! Remélem, még sokan lesznek, akik hozzánk hasonlóan megtalálják ezt az oldalt, mielőtt tízezreket szánnának a colonixre.

Jó egészséget, zavarmentes székelést mindenkinek!

452. woody
2009. febr. 19. 17:06

Kezdem úgy érezni, hogy igazán elkélne már egy önálló honlap összeszedett információkkal a szélesebb nyilvánosságnak, hogy alternatívát nyújtson azoknak akik méregteleníteni szeretnének de nem súlyos tízezrekért.


Kürül is nézek milyen találó név nincs még lefoglalva aztán lehet, hogy összedobom ...

451. woody
2009. febr. 19. 16:23

Colonix fórumon vizsgálJUK ? :)


Az én javaslatom még mindig, 1 hónapra:


- utifűmaghéj 1300 Ft körül

- szennatea 300 Ft körül

- fokhagymatabletta 700 Ft körül

-------------------------------------

összesen: 2300 Ft


Tizedannyiba kerül ember mint amit a fórumon vizsgáltok. Tizedannyiba, és működik ! :)

De persze vizsgáljátok csak, szabad országban élünk!



( a fokhagymatabletta annak aki féregteleníteni is akar, mellesleg jót tesz a vérnyomásának és érfalak állapotának is )

450. woody
2009. febr. 19. 12:56
A nature care-es utifűmaghéj hatodik napján még mindig azt mondom, hogy a hatása kiváló és inni pedig ezt a legkönnyebb. ( Ilyen téren véleményem szerint ráver a colonix-ra is )
449. bkka (válaszként erre: 445. - Megryan)
2009. febr. 18. 12:11
Virtuálisan én is beálltam a sor végére megryan után! :-)
448. bkka
2009. febr. 18. 12:09
Elteszem a csülköt, és másnap reggelire megeszem 1 tojással, tormával. Vagy akár 3-4 nap múlva csinálok belőle jó kis sonkás tésztát, tejföllel, sajttal, ebédre, nem vacsira! :-))
447. megryan (válaszként erre: 446. - Ipszei Kata)
2009. febr. 17. 20:45
zabkorpa is jó? ;)
446. Ipszei Kata (válaszként erre: 445. - Megryan)
2009. febr. 17. 17:25
Ez egyértelmű. A colonixnek összes valós vagy vélt előnyei közül azt kell felismerni, hogy igenis a szervezetnek szüksége van napi 25 gramm rostra, és nem azért kell örökre colonixet venni, hogy gazdag székleted legyen, hanem azért kell olyan életmódot választani, ahol a megfelelő rostbevitel biztosított. Megsúgom, egy jól működő bélrendszernél elegendő napi egy evőkanál búzakorpát enni egy kis tejföllel, aminek az ára havi szinten néhányszáz forint körül mozog.
445. megryan
2009. febr. 17. 16:32

Elég sokat elolvastam a Colonix honlapon.

Pár mondatot kiemelnék:


"Colonix egy olyan táplálék kiegészítő, amelynek rendszeres használatával újra fantasztikusan érzem magam. "


"A rostot azóta is folyamatosan szedem, "


"A gondom azonban a következő: amióta befejeztük a kúrát, nem járunk olyan gyakran W. C. -re és emiatt sajnos sokkal jobban oda kell figyelni arra, hogy mit eszünk, mivel előfordulhat, hogy nehezebben távoznak el a salakamyagok, ami kissé problémás. "


" Mikor elfogyott a doboz, észrevettem, hogy a székletem ismét kezdett kisebb lenni és nehezebben is távozott. Ma ismét felnéztem az oldalra és 4 dobozzal rendeltem! Többé nem is akarok a termék nélkül élni. "


"Ahogy a tanácsolták is, három hónapig folytatom majd a programot, utána pedig a rostokat fogyasztom életem végéig!"


"Mind a ketten életreszóló vásárlók leszünk!"


És még folytathatnám a sort.

Nem tudom, de én nem szeretnék életem végéig táplálékkiegészítőn élni, nem is beszélve a megfizethetetlenségéről.

444. Ipszei Kata (válaszként erre: 435. - Bkka)
2009. febr. 17. 16:28
Szia bkka! Köszi a választ! :) Jézusom, mit csinálsz a bablevesbe főtt csülökkel, ha mellőzöd a fogyasztását? Hozhatnád nekem! :-D Az erős ízű zöldségek fogyasztása jó ötlet, megpróbálkozom vele, én sajnos a zellert nem szeretem, de országos szinten is ritka állatfaj vagyok, mert a nyers krumplit viszont imádom. :)
443. megryan (válaszként erre: 441. - Megryan)
2009. febr. 17. 16:26
Pontosabban én azt hallottam, hogy a Colonix egyik hatóanyaga a gyomorsavval vagy egyéb bélben található anyaggal áll össze ilyen szépségekké.
442. Ipszei Kata (válaszként erre: 440. - 2f4fe453b8)
2009. febr. 17. 16:25
A psyllium husk egészen biztosan nem okoz ilyeneket, ez maga az utifűmaghéj, itt a fórumról többen is fogyasztunk csak ilyet (tehát nem a colonixot), és semmi, még csak a legtávolabbi jele sincs azoknak, amiket a képeken látsz.
441. megryan (válaszként erre: 440. - 2f4fe453b8)
2009. febr. 17. 16:07
Ezt én is hallottam már. És 54.000-ért húzós kipróbálni. Ráadásul a vizsgálatok előtti mélyebb béltisztítások akkor miért nem hoznak ilyen trutyikat felszínre?
2009. febr. 17. 15:15

[link]


Egyes rosszmájúak szerint a benyelt gyógyszer bocsánat táplálékkiegészítő) áll össze ilyen nyúlós-ragacsos izévé. Pontosabban az egyik osszetevo, az utilapu-rost (psyllium husk) az ami ilyet produkal.

439. woody (válaszként erre: 438. - Kalmanica)
2009. febr. 16. 17:17
Ott a linkben a webshop hivatkozás: rendeljél és kiviszi a futár. Én is rendelek legközelebb mert háromszázzal olcsóbb mint a boltban. Három doboznál már visszajön a postaköltség és idehozzák az ajtóhoz.
438. kalmanica (válaszként erre: 427. - Woody)
2009. febr. 16. 15:26
Ez az utifűmaghéj engem is érdekelne. Jelenleg teával próbálom a "problémát" megoldani./mályva, szűztea, ginseng slim tea/ de a vérnyomásomat felviszi. Hol lehet ilyen utifűmaghéjat beszerezni?- és vajjon nem emeli ez is meg a vérnyomásomat?
437. bkka (válaszként erre: 396. - Mandella)
2009. febr. 16. 15:12

Bélbaktériumok pótlására (akár kihalnak, akár nem a tisztító kúra ideje alatt), nagyon tudom ajánlani a Forever Living (aloe termékeket forgalmaz) ezt a célt szolgáló tablettáját: Active Probiotikum. Szerintem elég, ha pár naponta 1-2 tablettát bekap az ember.

Mielőtt belemennénk egy NE REKLÁMOZZ! hadjáratba, gyorsan közlöm, hogy SEMMIFÉLE ÜZLETI KÖTŐDÉSEM NINCS a Forever Living-gel. Pár terméküket sikerrel használom, anyagilag nem engedhetem meg magamnak, hogy minden terméküket magamba tömjem, ha kell, ha nem, de ezt a tablettát tudom ajánlani ilyen esetekre, vírusos hasmenés vagy antibiotikum szedése után.

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook