Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ciklus beállítása babavárás érdekében fórum

Ciklus beállítása babavárás érdekében (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2007. okt. 5. 11:04

A lényeg, hogy van egy EUR-számlám, ha kföldre mentünk, az ahhoz tartozó kártyával tudtam pénzt felvenni, fizetni. Most ezt megszüntették és azt mindták, hogy nincs másik kártya helyette, csak banki pénzfelvéttel férek az eurómhoz, vigyek ki magammal kp-t, vagy fizessek a forintszámláról. Na, ez az, amit én nem akarok.


Nem untatlak ezzel a hülyeséggel.


Én meg annak örülnék, ha nem lenne egyenes a hajam. De olyan vékonyszálú, hogy ezzel semmit nem lehet kezdeni.

2007. okt. 5. 10:57

Húh,hát én ebből sokat nem értek,talán a lényegét,a végét igen,de megértem,hogy bosszús vagy!És ebben nekik mi a biznisz?A bankoknak sok olyan húzása van,amivel ügyfeleket veszítenek.


Na,kész lettem a hajam is,de senki meg nem mondaná,hogy fordrásznál voltam.Mondtam neki,hogy csak vágja le,nem szárítsa be,csak simán meg.Nem szeretem a megcsinált fejeket.De végre a vége egyenes! :))

2007. okt. 5. 10:54

Az egyik bank.

A drágaság kivonja a forgalomból a devizaszámlához kapcsolódó bankkártyákat és le kellett adnom. De mostantól nem férhetek hozzá az EUR-számlához bankkártyával. Ez óriási!!!!!!! Azt mondták, a forinthoz hozzáférek külföldről. Nem értik, hogy én ott nem a forinthoz, hanem az EUR-hoz akarok hozzáférni, hiszen ezért van. Ha a forintról vezsek fel kint, hatalmas díjat kell fizetnem és még árfolyamveszteség is ér.

2007. okt. 5. 10:51
Mesélj,mi a baj?Melyik hivatal húzott fel ennyire?
2007. okt. 5. 10:48
Na, itt vagyok! És sík ideg vagyok!
2007. okt. 5. 09:33

Áh,szép nem leszek,csak már a hajszálak vége ezer felé áll.Nem is voltam fodrásznál már hónapok óta.


Én úgy csinálom,hogy Bryndza juhtúróból,vajból,hagymával és pirospaprikával.A tehéntúrós változatot nem szeretem.


Várlak vissza!

2007. okt. 5. 09:23

Szia!

Szép leszel? Én évente max 2-szer jutok el fodrászhoz, akkor úgy érzem, végre emberi formám lett.

Kész túróból, vagy te csináltad a túrót is hozzá?

Én szoktam. Totál egyszerű. Tejből kell csinálni. Én általában akkor csinálok, ha véletlenül van otthon lejárt tej, amit már meginni nem lehet, viszont túróhoz szupi.

Lábosban melegíted a tejet, közben hozzáadsz literenként kb. 1-1,5 evőkanál 10 %-os ecetet. Ez szépen összerántja. Ha felforrt, akkor tiszta konyharuhába leszűröm, lecsöpögtetem, kicsit kinyomkodom, mert nem szeretem teljesen szárazon.


Most mennem kell, de majd jövök vissza.

2007. okt. 5. 09:05

Szia lujzika!


Én is picit vagyok csak,mert megyek fodrászhoz nemsokára.


Jaj,olyan finom körözöttet csináltam reggelire! :))

2007. okt. 5. 09:03

Jó reggelt!

Mst egy rövid ideig vagyok, aztán el kell rohanomm mindenfelé.

2007. okt. 4. 15:24

Nem kell lennie semmilyen tünetnek,nekem sem volt soha.Majd tesztelsz,ha már legalább a 12-13. DPO-n vagy!Drukkhegyek neked!


Én is lassan elillanok,mert mindjárt megyek Benőért.Párom szegény elaludt.Jó beteg... De imádom ápolgatni,aranyos,mikor ilyen kiszolgáltatott!! :))


Holnap én is jövök,addig is minden szépet,jót neked!

Puszi!

2007. okt. 4. 15:22

Majd meglátjuk.

Én is abban reménykedem, hogy majfd most, bár még nem érzek semmit. Igaz, van még majdnem 1 hetem, de még csak mellfeszülés sincs.


Most már muszáj mennem.

További szép napot!

Holnap jövök, addig puszi!

2007. okt. 4. 15:11

Lujzika,én elhiszem,hogy azt beszéltétek,hogy idén adtok egy esélyt a babónak,de gondolom azért védekezni januártól sem fogtok?!?! Szóval a baba bármikor jöhet!Mondjuk én drukkolok,hogy a szülinapi ajándékod most legyen kétcsíkos teszt,és ne jövőre! :)))


A 2. részt a hsz-nak köszönöm szépen!! :))))

2007. okt. 4. 14:56

Ha az első vagy a 2. babára várnánk, biztos én is mindent megtennék, de így már csak a természetre bízzuk magunkat. Ha azt nézem, hogy húsvét utántól próbálkozunk, még nem is olyan sok. De ha azt figyelem, hogy mindjárt itt az évvége, már nincs is sok időnk.


Mindenesetre neked nagyon szurkolok, tiszta szívemből, és bár jövőre mi már nem próbálkozunk, azért én kíváncsi leszek rád továbbra is.

2007. okt. 4. 14:48

Hát igen,a tél már csak ilyen! Hideg! :))

Főleg a hegyekben,ahol sielni is lehet.Mi efféle "őrületnek" nem hódolunk,főleg miattam,mert én +10 fokig jól elvagyok,alatta megfagyok.Nem szeretem a hideget.


Magánrendelő,nem zsebbe megy,hálásak egy ft erejéig még nem voltunk! Ezért is ajánlgatom minden vastag bukszájú párnak,mert itt hamar lesz baba és az oda vezető út is sima! :))

2007. okt. 4. 14:41

Az ember egészségéért semmi se drága.

Sajnos ezt tudják az orvosok is.


Régebben a téli szünetben kimentünk sielni és mi is élveztük a kinti ünnepet. Sokkal hangulatosabb, mint itthon, főleg, ha egy kis faluban vagy. Úgy volt, hogy idén végre megint megyünk, de a párom lefújta, mondván ott hideg van.:-(((

2007. okt. 4. 14:35

Dec-ben nem minden,jártunk ki eleinte minden évben,aztán két éve már csak a párom jár.Én a vásárokat szeretem amúgy,a feldiszített utcákat,az igazi rumpuncsot,amihez még ajándék pohár is jár! :))Hm!!!


Hozzáteszem,egy drága hely,ahol ez a doki van,minden magán,de itt ők úgy ugrálnak,ahogy te fütyülsz.Imádok oda járni!

2007. okt. 4. 14:27

Vigyázz, mert vasárnap minden zárva van kint!


Na, ezért nem mindegy, melyik dokihoz megy az emberlánya. Egész életre elveheti a kedvét egy béna.

2007. okt. 4. 14:21

Korlátozottak a lehetőségeim,úgyhogy vmi olcsó,de személyes,kedves ajándék lesz,az biztos!

Szeretnék a szülinapja körül kimenni egy hétvégére Bécsbe,imádom dec-ben Bécset,a legszebb főváros!Ezt is szervezgetem,mert szállás kell,de ezt titokban nem tudom.


Van egy bnőm,beajánlottam a dokimhoz,hogy ott csináltassa a hsg-t,mert mikor két éve volt neki,egy hétig fájt,vérzett.Most túl van ezen itt,és azt mondta,észre sem vette,hogy a doki már csinálja,olyan ügyes volt.Most hálálkodott itt vagy 10 percig.Aranyas! Én is így voltam,nem fájt,mikor közölte,hogy kész vagyok,megkérdeztem,hogy mivel,mert nem éreztem semmit! :))

2007. okt. 4. 14:11

Igen, de ezt az uram intézi, ebből nem enged. A torta viszont meglepi lesz, meg még egy aprócsak ajándék, mert a többit előre megkapta.


Hű de fiatalka az urad! Az enyém pont egy 10-est vert rá.


Nagyon sok ötlet van a neten.

2007. okt. 4. 13:56

Hát ha tendenciózus a mensim továbbra is,akkor karira még nem lesz,mert dec. közepe fele jön meg,utána kezdjük.Inkább újévi ajándék lesz,de ez nem számít,csak jöjjön.Mivel minden eredményünk több,mint jó,a doki szerint szinte 100% a siker.Ebben bízunk mi is!


Az én uram dec-ben lesz 30 éves,én is készülgetek neki vmi meglepivel,az már biztos,hogy a barátait titokban összecsődítem,meg még vmi extra ötlet is kell,de még ráérek agyalni.


Ti étteremben tartjátok majd?

2007. okt. 4. 13:53

Nem lesz sógorkiugrós, mert nincs időnk elkészíteni.

Rendeltem egy 3szintes tortát, aminek a legfelső szintjéből deréktől felfelé egy marcipán csajszi bújt elő. A torta alapszíne fehér, mind körbekötve piros szalaggal és csajszi kezéről is piros szalag lóg le.


Akkor karácsonyfa alá zebrás teszt lesz!!!!! Már előre örülök.

2007. okt. 4. 13:35

Bizony,15-én reggel 8-ra! :)))

Mondjuk már az alapokat tisztáztuk,de a gyogyik,kezelések,uh-k,és maga a folyamat megbeszélése még csak akkor lesz!

Bízom benne nagyon!


Uram egy kis pénzmagot már kapott,de még messze nem a fizetése.Ezért kisebb likviditási problémáink vannak,de igéret van a pénzre,szóval reménykedünk.


Én is vmi tanuláson töröm a buta fejem,de sajna nekem elképzelésem sincs,hogy mit.Védőnő lennék igazán,de azzal már picit elkéstem.Most vmi idősgondozás felé hajlok,de lesz időm a várandósság és a 3 év gyes alatt mindenre! :))


urad tortája megvan?Végül milyen lesz?Sógorkiugrós?

2007. okt. 4. 13:23
Most fogom csak fel, hogy nemsokára mentek a lombikkonzultációra! Hűha!:-)))
2007. okt. 4. 13:22

Azért kell, mert a legtöbb nyaralóhelyen spanyolul beszélnek. Egyébként is tetszik nekem ez a nyelv, már régóta gondolkoztam rajta.

Ő nem fog soha megtanulmni semmilyen nyelvet, mert nagyon rossz a hallása. MOst csináltatott magának végre fülhallgatót. Meg őszintén szólva, ideje sincs.


Muszáj valahogy talponmaradni. A hitel most nem igazán megy, mert körülöttem 9 bank, ide már csak a reménytelen esetek jönnek. Pályázatírással se nagyon bíznak meg, mert félnek az emberek, meg nincs pénzük a kis cégeknek erre. A nagyok meg olyat keresnek, aki a tűz közelében van.

Adótanácsadóra mindig szükség lesz, mert nem hizsem, hogy el fogják valaha is törölni az adókat, sőt... Aztán ennek a következő lépése már az adószakértő, azzal már igazán lehet kaszálni.


Urad munkájával mi a helyzet?

2007. okt. 4. 12:58

Most volt a másik unokabátyám esküvője,ez a 2.,de még van egy nőtlen unokabátyám.Remélem az ő fejét is bekötik nemsokára. :))


Miért kell spanyolul tanulnod?Odáig rendben van,hogy ártani nem árt,de miért kell?És ő nem akar?

Hát lujzika,te már annyi lábon állsz,hogy meglepetés nem fog érni az életben!Irigyellek a céltudatosságodért!!

2007. okt. 4. 12:53

Nálatok mindenki házasodik a családban?

Én már olyan régen voltam esküvőn. Pedig egy jó parasztlagzi, hmm.....


Nekem most a zuram kiadta, hogy tanuljak meg spanyolul is, meg tanakodunk, hogxy elvégezzek-e egy felsőfokú adótanácsadó képzést.

2007. okt. 4. 12:12

Mikor én beteg lettem,elkezdtem tömni extra adag c-vitaminnal,közben már egy hónapja kapja a Béres cseppet is.Remélem semmi baja nem lesz!Utálom,ha párom beteg,olyankor papot,mentőt,tűzoltót.Brrr!!!


Megyünk esküvőre 21-én vasárnap,kedvenc unokabátyám nősül,kell vmi ruhát szereznem.Nem nagyon van csini ruhám...

2007. okt. 4. 12:09

Micsoda jó hírek!

Mindjárt nézem a vonalzódat is!


De tüstént gyógyuljatok meg! Agyjál Benőnek ascorbinsavat, az tuti. Én 1 pohár vízbe fél műanyag kiskanállal szoktam keverni.

2007. okt. 4. 11:56

Egy csipetet vagyok megint,aztán jön apa haza,hívott,hogy olyan beteg,alig áll a lábán,így őt ápolgatom.Tudtam,hogy elkapja tőlem!Most már csak Benőt kéne óvni,mert vasárnap versenye lesz...


Láttad az új vonazlzómat,lujzika?Dec-ben leszek mégis babás,osztottunk,szoroztunk,(főleg a pénzt) és arra jutottunk,hogy még idén belevágunk,végülis a költözés pont előtte lezajlik.

2007. okt. 4. 10:39

Oké!


Én meg dolgozgatom, meg el kell intéznem az uram szülinapi tortáját is.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook