Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ciklus beállítása babavárás érdekében fórum

Ciklus beállítása babavárás érdekében (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
9102. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 9100. - Rena85)
2007. okt. 15. 14:00
Milyen vizsgálatokon voltál eddig?Endokrinológusnál jártatok már?
2007. okt. 15. 13:59

Nálunk is ipari mennyiségű tej fogy,én is és Benő is fél litert iszunk meg naponta.Cicc is iszik,bár ő max 2decit. :))


Engem az egész babavárós dologban az bosszant,hogy így ugye nem tudok dolgozni menni,hogy hetente dokihoz kell mennem,viszont pénz meg kéne,ezért most nagyon tudok morogni mindenért.Tudom,nem az a kismama tehet az én nyűgömről.De akkor is!! :))

9100. Rena85
2007. okt. 15. 13:58
Nekem is el kellene mennem vásárolni,de így,hogy megjött semmi kedvem. Kezdek én is harapós lenni dehát nem ők tehetnek arrol,hogy én ilyen szerencsétlen vagyok,hogy nem esek teherbe.Igazából megamra vagyok dühös és értetlenkedve állok mert nem tudom miért nem jön össze már pár éve a baba.
2007. okt. 15. 13:51

Nem szíp dolog füllenteni!


Ma nekem is be kell vásárolnom, mert ugyebár péntek óta nem voltunk otthon. Még szerencse, hogy tejből mindig betárolok, legalább az volt a gyerkőcöknek még a reggelihez. De uzsira pénzt kellett adnom a leányzónak, a fiamnak meg vettünk útközben.


Eddig engem nem zavart ennyire a dolog, de most valahogy totál kiakadtam. Irigykedve nézem a nagypocakosokat és az újszülöttet tologatókat. Kezdek meghülyülni. Talán, mert egyre inkább szorít az idő.

2007. okt. 15. 13:38

Áh,üres a hütő,mert hétvégén kiettük,és nálunk a páromnál az a minimum,hogy a hütő tele legyen,kaján nem spórolunk elve szerint. Most vajhmi kevés kaja van benne. De megoldottam,mert mondtam neki,hogy nincs nálam a Metro-kártya,mert tesónál maradt.Ez egy kis lódítás,de most muszáj volt.Majd este szánom-bánom bűnöm! :)))


Engem is mostanában kezdtek irritálni a kismamák,de nem kispályás szinten.Ma például a metrón úgy adtam át a helyet az egyiknek,hogy bizony duzzogva egy megállót kivártam.Csúnya dolog,de most harapós vagyok.

2007. okt. 15. 13:26

Ne legyél depis. Látod, nekem már kettő is van, mégis "megőrültem", itt nyügizek.

Az első napot én is utálom, pedig nem fáj semmim.

De cipekedni amúgy se szeret az ember, hát még ilyenkor.

Holnap nem lehet menni?

9096. Rena85
2007. okt. 15. 13:26
Már elég türelmetlen vagyok én is!És még rosszabbá teszi a helyzetem az,hogy körülöttem mindenki kismama.Elég depissé tesz.
2007. okt. 15. 13:14

Hát én már olyan kitartó vagyok,hogy ihaj! Szó nem érheti a ház elejét! De egyre türelmetlenebb is! Bár én lapítok,hisz már van egy fiam,de a kudarc most erőssé,hanem depissé tesz.

Közben hazajött az uram ebédelni és itt nyúz,hogy menjek ki a Metro-ba. Semmi kedvem,pedig közel van,busz visz háztól házig,de ilyen első napos pirinél ehhez lusta és nyügi vagyok.

2007. okt. 15. 13:04

Na igen "lassú víz partot mos." Ennek is az a mondanivalója.

Szóval patak módjára maradjunk kitartóak.

2007. okt. 15. 12:51

"A patak és a szikla összecsapásakor a patak kerül ki győztesen. Nem az ereje,a kitartása miatt!"


Nagyon jó idézet,megfogott!

2007. okt. 15. 12:50
Nagyon szívesen!
9091. Rena85 (válaszként erre: 9090. - 6ee0ffb012)
2007. okt. 15. 12:49
Köszönöm!
2007. okt. 15. 12:48
Az 50 ml-es 1900 ft,a 100 ml-es 3200 ft. Nem olcsó,de jó!!
9089. Rena85 (válaszként erre: 9088. - 6ee0ffb012)
2007. okt. 15. 12:45
Köszönöm!Azt még megtudnád írni,hogy mennyibe kerül?
2007. okt. 15. 12:43

Lehet,hogy mert potyára szedted,és nagyon összekuszált vmit a hormonjaiddal.


A csepp neve MASTODYNON.

9087. Rena85
2007. okt. 15. 12:42
Novemberben megyek ismét.Köszönöm a tippet kérni is fogom a cseppet.De ha nem a bromo. akkor nem értem miért rövidült meg?
9086. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 9084. - Rena85)
2007. okt. 15. 12:40
És mikor nézik meg újra az eredményedet? Sztem te is kérj helyette ilyen homeos cseppet!Ez is receptre van,picit drága is,de nagyon jó! Nekem már egy dokim nem javasolja a Bromot,mind ezt a cseppet favorizálja.
2007. okt. 15. 12:39

Hát nem tudom.Ha majd egyszer vmikor talán mégis eljutok a "nagy vízhez",akkor majd sóvárgás helyett,lehet kipróbálom.Spontán babánál azért könnyebb a helyzet,lombiknál több minden tiltott és ez érthető is.


Ha mész dokihoz,úgy menj,hogy középidőben és nézesd meg magad uh-n.Abból minden kiderül majd!

9084. Rena85
2007. okt. 15. 12:37
Ez a második hónap,hogy szedem.
9083. 0efb861b00 (válaszként erre: 9080. - 6ee0ffb012)
2007. okt. 15. 12:36

Már én is elmélkedtem, hogy el kéne mennem a doki magánrendelőjébe. Majdcsak rászánom magam. Lassan úgysem árt megint egy szűrés.


Pocakkal is lehet fürdeni a tengerben. A sós víz jót tesz.

9082. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 9081. - Rena85)
2007. okt. 15. 12:32
Én hónapokig szedtem,de a mensit nem zavarta össze.Sztem talán nálad sem ez lehet a baj.Mióta szeded?Mert én is szedtem asszem 4 hónapig,aztán kiderült,hogy feleslegesen.Most kaptam helyette homeos cseppet,ez jó a prolaktinra is és a beágyazódást is segíti.
9081. Rena85
2007. okt. 15. 12:27
Sziasztok!Szerintetek normális,hogy a ciklusom 26 napos?A magas prolaktinomra szedek bromociprint és azóta rövidült le 28-napról 26-ra a ciklusom.Van valakinek tapasztalata a bromo. szedésében?
2007. okt. 15. 12:20

Málnalevél teát.Mert amit nálunk lehet kapni,az semmit sem ér,erre a Leo-s teára meg sokan esküsznek.Meg vettem még tesztkazettát végül,és egy bogyót,olyasmi,mint a múltkori,ami neked is van,pé-t segíti.


Lehet,hogy nemcsak megtapadni nem tud,hanem meg sem fogan.Nem azért írom,mert károgni akarok,csak ugye hiába vagytok együtt pé-kor,az magában még kevés.Tudom,hogy csak doki nélkül ténykedtek,de egy sima nőgyogyis vizsgálaton is meg tudnák nézni,hogy például elég vastag -e az endod,rendesen megrepednek-e a tüszők,és hogy nő -e egyáltalán 20mm fölé. Egy uh az egész.



Majd nyáron,nagy pocakkal már nekünk is összejön az utazás ne félj,mikor csak sóvárogva nézhetem a tengert...

2007. okt. 15. 12:12

Valamiért nagyon nem akarják odafönt, hogy utazzatok. Csak tudná az meber, hogy miért.


Milyen teákat meg bogyót vettél?


Én most azon elmélkedek, szedjem-e megint a bogyókat. Most valahogy annyira beleéltem magam, hogy tutira összejött, mert időben voltunk. De úgy tűnik, nem akar megtapadni.

2007. okt. 15. 12:08

Elvben ha minden mensim így jön meg,akkor január végén vagy csak február elején lenne a nagy nap,mert azért ez nem egy inszem,hogy odamegyek,felfecskendezik és kész.De majd meglátjuk,most mindenesetre bevásároltam Leo-nál.Vettem teákat meg még egy bogyót,addig sem tétlenkedünk. :))


Még azt a jó ovu-tesztet kell beszereznem,mert most már 2. alkalommal hagy cserben a Corax...



Dec-ben mi is készültünk külföldre,igaz,csak max. ausztriáig,de én már nem is foglalkozom vele.Nyáron miután eladtuk a horvát utat,beütött a mennykő és nem jött össze a görög út.Anyósomék mentek el.. Szóval minket vmi extra balszerencse sújt utazás terén...

2007. okt. 15. 11:59

Azért ezek nem olyan rossz hírek.

Újévi bébi lesz, már a fogantatást tekintve.


Régebben már voltunk it. Akkor még úgyszólván csórón beültünk a kocsiba és meg sem álltunk Nizzáig. Igaz, nem volt egyszerű szállást találnunk, de azért jól sikerült az a kiruccanás is.

2007. okt. 15. 11:08

Örülök,hogy jól telt a hétvégéd! Páromnak mondtam merre voltatok,rögtön besárgult,mert ezer éves vágya arrafele csatangolni... Hát talán egyszer vmikor eljut...


Nos,ma érdemi dolgok nem történtek igazán.Megvizsgálni nem tudott,mert megjött,csak egy uh volt,hogy a rendkívűl vastag(hála istennek!!) endom rendesen levált-e. Igen,ez kipipálva!

Elvben mi dec-ben lombikoznánk,de ugye akkor csak 21-éig van a kórház,nem biztos,hogy addig sor kerülhetne a beültire a mensimet ismerve,így abban maradtunk,hogy inkább január,mert közel 400e ft-ot ne dobjunk ki azért,hogy aztán ne legyen beavatkozás.Sebaj,6 év után az az egy hónap már nem oszt nem szoroz.

2007. okt. 15. 10:53

Szia!

Olyan szép idő volt, 30 fok. A párom dolgozott egy kicsit, közben én pihiztem, aztán sétáltunk a tengerparton, körbenéztünk a helyi fűszerpiacon, felmásztunk egy kisebb hegyre körülnézni. Egyszóval szuper volt.

Csak az a fránya miki ne lett volna.


Na mesélj! Mizujs?

2007. okt. 15. 10:22

Szia lujzika!


Hogy telt a hétvége?Mi jót csináltatok abban a gyönyörű városban?


Mi most jöttünk haza,mindjárt mesélek.

2007. okt. 15. 09:37

Sziasztok!

Szép jó reggelt Krisztám! Ma van a nagy nap nálatok!:-))))


Látom, vannak új tagok is, ennek örülök.


Mókusvirág, sztem is sárgatest elégtelenség áll fenn nálad, ami azért probléma, mert így nem marad meg a terhesség.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook