Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ciklus beállítása babavárás érdekében fórum

Ciklus beállítása babavárás érdekében (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
9072. 8b68ade120 (válaszként erre: 9071. - Akvamarin)
2007. okt. 13. 16:00

Szia!

Nem igazan vagyok nyugodt. Es a baj, hogy mivel nem magyar az orvosom, pontosan elmondani sem tudom, hogy mi is aggaszt igazabol.

A dokim elkuldott hasi es huvelyi ultrahangra. Az nem mutatott ki semmit. Csinalt hormonvizsgalatot is, az is normalis lett. Ha a kremtol nem javul semmi, akkor a jovo honapban megint visszamegyek es konkretan rakerdezek a hiperplaziara.

Koszonom a segitseget!

9071. Akvamarin (válaszként erre: 9070. - 8b68ade120)
2007. okt. 13. 00:44

Szia!

Nekem is volt hiperplasiám pár éve,de nálam másképp működött:a vérzés késve jött meg és nem múlt el,bő élénkpiros,darabos volt,és 2-3 hétig tartott--akkor megműtöttek.Sárgatest elégtelenség mellett ösztrogén túlműködésem volt.Azóta egy orvos mondta,hogy a hiperplásia endometriumnak további 4 fajtája van,de nem részletezte a különbségeket.Ezek alapján a tiéd is lehet az.Az a 9 napos gyógyszer amit kaptál valószínű progeszteron lehet,kiküszöbölendő a barna folyást.Ez csak tipp,az én Norcolut kúrám is 10 napos volt--innen gondolom.

9070. 8b68ade120 (válaszként erre: 9069. - 6ee0ffb012)
2007. okt. 12. 13:10

Szia!

Tehat a hormonvizsgalat kimutatja a peteerest es ha ezek szerint ez normalis volt, akkor oruljek? A orvosom javasolta a tablettat, de en visszautasitottam, mert babat szeretnenk. Viszont igy minden marad a regiben.

Az eredmenyeket meg nem tudom, mert nem mondta es leletet nem kaptam. Igy utannanezni sem tudok. Minden ott van a kis dossziemban, ami ottmaradt a rendeloben.

Koszonom. Egy kicsit megnyugodtam.

9069. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 9068. - 8b68ade120)
2007. okt. 12. 12:59

Szia mokusvirág!


A barnázásból látatlanban is egyből azt mondtam volna,hogy egyértelműen sárgatest-elégtelenség.Erre ma már létezik gyógyszer,én is kaptam,mert ugyanez volt a problémám sokáig.A hormonvizsgálat egyértelműen megmutatja,hogy volt e peteérésed,ha volt,a tüsző megrepedt-e.Ha érdekel,küldök egy linket,ahol az értékeknek utána tudsz nézni.

A fogamzásgátlót nagyon sokszor javasolják ilyen esetben,sőt,a lombikosok is kapnak előtte,szóval valóban egy áldásos dolog tud lenni.De ehhez vérvétellel alátámasztott eremény kell!Viszont ha a kinti orvosod minden rendben talált,és ezt nem javasolta,akkor nem szedném.A hormonvizsgálat többet mond,mint egy levél,ami mindenféle vizsgálat nélkül íródott.Kétségtelen,hogy van abban is ráció,amit az a doki írt,de ezt inkább olyan sablonos válasznak minősíteném.

2007. okt. 12. 12:39

Sziasztok!

Elore is szolok, hogy hosszu leszek. Ezert bocsanat. De nem hagy nyugodni egy gondolat es szeretnem kerni a tanacsotokat.

Nem olvastam bele abba, hogy ki mit irt, de gondolom az en problemam is ide tartozik es hatha volt mar valakinek ilyen.


Szoval. Minden honapban megjon a verzesem. Egy hettel korabban vagy egy hettel kesobben, de szabalyosan minden honapban. Es 6 napig tart. Ez asszem normalis.

Ket eve hagytam abba a fogamzasgatlot. Azota minden mensi elott 4-5 napig barnas folyasom van, ami az utobbi idoben olyan eros lett, mintha ez is a verzesem lenne. Es mindenfele csomok is vannak benne.

Mivel kulfoldon elek, irtam egy internetes orvosnak, aki a kovetkezot valaszolta:

"A tüszőrepedés rendszeresen almarad, így a tüsző helyán sárgatest sem képződik. A szervezet egyoldalú ösztrogénterhelése miatt a méhnyálkahártya burjánzik (endometrium hiperplázia). Mindenképp kezelni kell. Így nehezn esne teherbe, ha mégis sikerülne, könnyen elvetélné. Másfelől az ösztrogénterhelésnek számos egyéb szövődménye lehet a végleges meddőségtől az emlőrákig. Kezelése gyógyszerek segítségével történik, de szükség van a háttérben meghúzódó stressz eredetének feltárására is...mert ezt az állapotot stressz okozza, a stressz így tiltja le a szaporodást. "


Tehat, o nem vizsgalt meg, csak a tunetek alapjan erre a kovetkeztetesre jutott.

Elmentem vegul is orvoshoz itt. De mivel nem tudok jol angolul, ugy erzem nem ertett meg teljesen a dokim. Csinalt hormonvizsgalatot es hasi es huvelyi ultrahangot. Ezek szerint semmi bajom. A hormonjaim rendben vannak. Az meg, h ilyen folyasom van, arra azt mondta, h elo szokott fordulni a gyogyszer abbahagyasa utan. Es szerinte ujbol kellene szednem fogamzasgatlot,. mert az allitana helyre. Mondtam en, h nem akarok, mert babat szeretnenk. Es adott valami kencsot, amit 9 napig kell majd hasznalnom. Es minden marad a regiben.

Most akkor kinek higyjek? Az internetes dokinak, aki nem vizsgalt meg vagy az en orvosomnak, aki megvizsgalt es mindent rendben talalt? Kozben meg semmi nem valtozott. A folyas azota is megvan.

Menjek vissza az enyemhez es mondjam meg neki, mint mondott az internetes vagy fogadjam el azt, h nincs tenyleg semmi bajom.

Nem vagyok megnyugodva. Valami nem jol mukodik bennem, szerintem.


A hormonvizsgalat ki tudja mutatni, h van-e peteeres es kepzodik-e sargatest vagy ehhez masmilyen vizsgalat kell?

Bocs, h hosszu lettem, de el kellett magyaraznom a dolgot.

2007. okt. 11. 14:30

Megjöttem!!


Itt vagy még lujzika??Miután elküldtem,akkor már rájöttem,hogy milyen hülye kérdést tettem fel.-pirul-


Belevágunk,persze,csak aztán ha sikerül,akkor hogy vigyázok magamra a költözés kellős közepén??

2007. okt. 11. 11:54

Repcsivel megyünk, holnap hajnalban. Gyerkőcöket ma este átvisszük a szüleimhez.


Ne habozz!!!! Vágj bele!!! Tudod, az idő....

2007. okt. 11. 11:53

Mennem kell... Muszáj,mert még van dolgom bőven és a bnőmhöz is el kell jussak.Sztem azért ma még összefutunk,mert 3-ig visszaérek!


A dominómért majd küldök vkit,hogy gyűjtse be...


Puszi és jó étvágyat neked is!!

2007. okt. 11. 11:49

Az is jó! Kocsival mentek? Jaj,olyan jó nektek!Én lenni picit irigy! :))


Főleg,hogy a költözés az új lakásba igen elhúzódik,mert ugye a tulaj szivat rendesen...


Legalább a baba vigasztalna,bár most ilyen csúszással megint a legkritikusabb időszakban költöznénk... Nem tudom...

2007. okt. 11. 11:47

Az szupi lenne! Karácsonyi ajándéknak jobb nem is lehetne!


Csak a hétvégére megyünk.

2007. okt. 11. 11:43

Most én is premensizem már,ami nem baj,mert legalább tudom,hogy nagyon nem fog késni.Mert a lombik miatt jó lenne,ha maradna a 28 nap,és akkor karácsony előtt meglenne a beülti!!


Mennyi időre mentek?

2007. okt. 11. 11:41

Nagyon ügyi vagy! Hmm, fincsi brokkoli.


Na, igen. Így jártam, de már megszoktam. Csak azért vagyok mérges, hogy pont most nem tudott 26 napra jönni. Akkor hétvégére túllettem volna az egészen.

2007. okt. 11. 11:22

Egy picit jöttem.


Kész az ebéd,finom rakott brokkoli,de nem hagyományos módon.Szupi lett!

Ajándék megvéve,majd ebéd után vmikor elmegyek és átadom!


A pecsételést sajnálom,bár elvben lehet beágyi is!Főleg így pihenés,utazás előtt jobb lett volna,ha piri nem jönne...

2007. okt. 11. 10:42

Hát eddig tartott a remény. Pecsételés beindult.

:-(((

2007. okt. 11. 09:12
Képzeld, nálam még mindig semmi. Lehet, hogy csak visszaállt a ciklusom a rendes kerékvágásba. Azt sem bánnám.
2007. okt. 11. 09:07

Hello Krisztám!

Nizzába egy kicsit pihenni. Az uram szervezte.


Mi finomat főzöl?

2007. okt. 11. 08:58

Szia Lujzika!


Majd írok bővebben,de most ezer fele jár az agyam,mert egy igen időigényes kaját csinálok,bnőmnek ma van a sz.napja,még ajándékért is mennem kell.

Nem is sokat leszek,mert ugye megyek majd fel is köszöntöm.


Hova utaztok?

2007. okt. 11. 08:34

Jó reggelt!

Tegnap már sajna nem tudtam visszajönni. Ma vagyok, de holnap nem léeszek, mert elutazunk.



Mire jó az a szemcsepp? Egyébként mint mondott a doki?

2007. okt. 10. 11:59

Megjöttem,de csak kis időre,mert nem vittem magammmal elég pízt,sem kártyát,úgyhogy szinte semmit nem tudtam megvenni.

Kaptam szemcseppet és ez a hülye elküldött megnézetni a vérnyomimat...

2007. okt. 10. 09:53

Oké!

Sok szerencsét és jó vásárlást!


Én ma csak délig vagyok, mert mennem kell ügyeket intézni. Azért remélem, sikerül még összefutnunk.


Puszillak!

2007. okt. 10. 09:50

Na,el is köszönök lassan,mert 10 utánra mondták,hogy mehetek a dokihoz igy időpont nélkül.Aztán visszafele megyek a pálmámnak földért,meg Rossmann-ozok egy picit,de sietek vissza!

Biztos találkozunk még ma!!


Szia,puszi!

2007. okt. 10. 09:49
Én most várom a csodát. Semmi jele annak, hogy meg akarna jönni, de annak se, hogy esetleg terhes lennék.
2007. okt. 10. 09:49

Tegnap átjött a tesóm,mert hozott egy csomó mindent arab barátainktól.Hát ne tudd meg mi mindent kaptunk!Csúcs pasi az öcsém!!

Hozott ilyen szépen,díszesen becsomagolt fűszereket,rengeteg különleges édességet,édes mogyit,stb.Bögrét,de vmi eszméletlen édes,nem olyan hagyományos,hogy itt van a teve rajta és kész.Hamutartót,ez is édes.Nekem egy bőr kistáskát,imádom máris!Egy gyönyörű igényes sakkkészletet,homokot a sivatagból,és ami nekem most az abszolút favorit,az egy datolyapálma!Szép nagy és gyönyörű!!!Most megyek venni neki egy kis földet meg szakmai tanácsot kérek a gondozáshoz.Ja,meg hozott fügelekvárt.Nekünk anyuéknál volt egy fügefánk,mindenki odajárt enni,mert különleges volt.Azóta sem ettem.Most hozott lekvárt az öcsém,és vmi eszméletlen finom.Meg még kisebb dolgokat,nagyon elkényeztetett minket!! :))))))))))

2007. okt. 10. 09:40
Amíg a humorérzékedet nem veszítetted el, addig nincs baj.:-)))
2007. okt. 10. 09:25

Köszönöm a mélt,nagyon jót nevettem! Egy rövidebb változatát már olvastam régen,de most ez szupi volt! :))


Hát a cica alig 2kg,attól nem lehet.Mindennap vagy 20x lehajolok felvenni,vagy cipőt kötni,és soha nem volt semmi baj.Most megy oylan csúnyán nézek ki.Még jó,hogy süt a nap,mehetek napszemüvegben dokihoz.

2007. okt. 10. 09:22
Megpattantak az erek a szemedben. Ez fura, mert erölködésnél szoktak. Bár ha lehajolsz, nyomás is lehet rajta és esetleg attól. Mindenesetre akkor is túl könnyen megpattantak, úgyhogy jó lesz, ha megnézi a doki.
2007. okt. 10. 09:17

Szióóó!


Most 10-ig tudok csak maradni,mert megyek szemészetre.Tegnap képzeld,este lehajoltam felvenni a cicát,és éreztem,hogy vmi hideg érzés van a szememben.Rohanok a páromhoz,mondja,hogy csupa vér a bal szemem!Nem fáj,látok is vele,de meg kell mutatni dokinak,mert azért csak csúnya,meg hát egy lehajlástól???

2007. okt. 10. 08:27

Jó reggelt!

Hogy vagy ma?


Nálam egyenlőre semmi, de nem akarom elkiabálni.

2007. okt. 9. 12:53

Kár!


Puszi és szép napot!


Holnap ismét újrakezdjük.

2007. okt. 9. 12:43

Pont jöttem elköszönni,mert már késésben vagyok így is,csak olyan lusta voltam készülődni...


Nem szégyenkezem,mert a párom rengeteget dolgozik,mindenünk van az autón kívűl,szóval panaszkodni nem szeretnék.Igen,BMV... De jó lenne,ha a az M helyett N lenne...(és nem a metró miatt!!)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook