Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ciklus beállítása babavárás érdekében fórum

Ciklus beállítása babavárás érdekében (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2007. okt. 8. 14:02

Bocsi, de el kellett ugranom, mert a párom telefonált, hogy most akkor összenyitja a régi és az új fürdőszobát, úgyhogy most azonnal mentsem, ami menthető.


A férfiak márcsak ilyenek. Bármit csinálsz, mindenbe belekötnek.


Én ma korhelylevest ettem és krumplistésztát.

2007. okt. 8. 13:24

Megnyugodtam,hogy akkor más is szétszórt néha! :))


Kész lettem a papírokkal,de nem tetszett neki,mert nem fűztem össze meg nem vittem gépre,most itt lázad.Olyan édes... BRRRRR!!!!!


Ettem fini p.krumplit,méregerős csalamádéval.Ég a nyelőcsövem,de olyan jól esett.


Te mi jót ettél ma?

2007. okt. 8. 13:22
Néha én is jól elbambulok. Volt már, hogy a fiacskámat majdnem otthagytam a Tesco játékosztályán.
2007. okt. 8. 12:26

Ebéd előtti pihi van,gyorsan benézek.


Olyan dinka vagyok,leszaladtam a boltba egy-két dologért,a pénztárnál elpakoltam és indultam volna el.Fizetni nuku.Úgy elbambultam.A nő meg nemhogy szólt volna,hogy asszonyom,fizetni nem fog,vagy vmi,hanem egyből ordított a bizt-i őrnek,hogy lopok!Pedig egy lépést nem tettem még,és soha nem lopnék el senkitől semmit.Megalázó volt,bár magamnak köszönhetem!

2007. okt. 8. 11:16

Jó munkát!

Puszi!

2007. okt. 8. 11:14

Ez két nap alatt elfogy simán.Mindennap kétszer eszünk mindannyian,holnap már vége is.


Azt hiszem,meggyes süti lesz,ahhoz van minden,egyszerű is.


De hogy mikor?Mert hazajött a párom és rám sózott egy csomó munkát,másolás,könyvelés,iktatni a dolgait,szóval most elbúcsúzom egy 2 órára,mert ez még ma kell neki az irodában.Olyan mérges vagyok,hogy engem használ titkárnőnek!!!!!!


Igyekszem!! Puszi!!!

2007. okt. 8. 10:51

Egyenlőre bírják a strapát.


Úristen 3 kg krumpli?! Hány hétig fogtok paprikáskrumplit enni? Nálunk nem nagyon megy, csak a krumplipüré, vagy a sültkrumpli. Peig egy jó kis rakottkrumpliért mit meg nem adnék.


A meggyes, mákos nagyon egyszerű és finom. Nálunk most a croissant a menő, ami szintén egyszerű.

2007. okt. 8. 10:40

Oké,tapasztaltak lesznek,de nehogy ráunjanak,hogy minden hétvége a meccsről szól.Fiam is imádja az úszóversenyeit,de ha minden áldott hétvégén az lenne,sztem már abbahagyta volna.Bár nagy örömömre már két éve kitartóan vizilabdázni akar.Még addig két év,remélem átveszi majd a Domino.


Közben felraktam közel 3kg krumpliból a kaját,nagyon fini lsz!Még vmi sütin gondolkodom,de olyan béna vagyok,csak kevés sütit tudok gyártmányolni.Majd itt körülkukkantok.

2007. okt. 8. 10:35

Azért, hogy szerezzenek tapasztalatot. A nagyok elleni küzdelem jót tesz nekik, így a saját korosztályukban már könnyebb.


Majdcsak túléljük valahogy. Szerintem 1-1 serdülős meccset ki fogunk mi hagyni. Itt nem kell nyernünk, úgyhogy nem olyan fontos.

2007. okt. 8. 10:21

Egy pill-ra visszakukk!


Hát ti szegények!Az még hagyján,hogy a családi programoknak annyi,bár ez sem utolsó dolog,de szegény fiadnak milyen nehéz lesz!Lesz ő vasárnap estére majd mindig olyan fáradt,hogy beájul az ágyba.

De komolyra fordítva a szót.Miért kell nekik két korcsoport küzdelmeiben részvenniük?Túl lesznek terhelve ezek a srácok!!

2007. okt. 8. 09:58

B@sszus, most kaptam meg e-mailen a fiam meccsprogramját, amit a nagyobbakkal játszanak. Szinte minden vasárnap legalább 1 meccsünk lesz. Ehhez még jönnek majd a saját korcsoportos meccsei szombantonként.

Hurrá! Így aztán lehet családi programot szervezni hétvégekre.


Na mindegy, nem zaklatlak ilyenekkel, csak jól esett hiretlen kiírni magamból.

2007. okt. 8. 09:28

Oké, főzzél csak!

Én is dolgozgatok.

2007. okt. 8. 09:22

nem tudom,erste bank.Szóltak,hogy hitel elfogadva,majd utalnak,de csak nov. közepén. Kérdem én,mit csinálnak még egy hónapig akkor?Most hogy menjek úgy albérletbe,hogy nekem csak 1 hónapra kell?Ki sem adnak úgy egy lakást!Mérges vagyok mérhetetlenül!!!!!!


uram jól van,szerencsére,mert betegen elviselhetetlen.


Na,picit megyek,mert nem lesz ebéd,ha én itt ülök egész nap! Sietek vissza!


Puszi!

2007. okt. 8. 09:16

Még egy hónap? Mi a fr@ncot csinálnak?


Urad meggyógyult már ezek szerint?

2007. okt. 8. 09:10

Vagyok,vagyok,csak a net... De már nem is bosszankodom,megszoktam...


Felhívtam a páromat,hogy ma paprikáskrumpli lesz a kaja.Tudom,hogy nem szereti igazán,bár olyan ritkán van,hogy megeszi.Én meg imádom.Úgy hogy most mindjárt egy picit eltünök krumplit pucolni. :((


Ezek a hülye bankok kikészítenek!Azt igérik,hogy 4 hét alatt megvan a lakáshitel.Ehhez képest eltelt már 5 hét az eladásunk óta,de még kértek egy hónapot a banknál,pedig elfogadott hitelről beszélünk.Hát mit írjak én így alá a másik lakásnál???

2007. okt. 8. 08:55

Legalább gyakorolta egy kicsit ezeket is.

De aranyos, hogy nem követelőzik! Szerencsére az enyémek se. Volt, hogy bementünk velük egy játékboltba, mikor kicsik voltak, hogy válasszanak vmit, és semmit nem kértek. Más gyerek felvásárolta volna a fél boltot, tisztelet a kivételnek.


Még most próbálom felmérni az intéznivalókat. Egyenlőre nem tűnik túl soknak, de bármikor közbejöhet egy soronkívüli ügy.

2007. okt. 8. 08:48

Mi is azon poénkodtunk tegnap,hogy ha nekem kellene 200-at úsznom,akkor azt hosszú percekbe kellene mérni.Amúgy hosszú távon jó igazán,de a mell a fő száma,de vegyesen is tud.A gyors és a hát a két gyengébb,de tegnap csak ez volt nekik.Na,ennyit a versenyről,nem traktállak vele.


Ajándékot sem vettünk neki,mert közbejött egy váratlan nagyobb összegű kiadás,és hát mostanában elég csóringerek vagyunk.De nem vette zokon,az ilyen nem érdekli.A torta a lényeg neki,meg hogy egy napig főleg körülötte zajlik a világ.


Milyen napod lesz ma?Nekem egész light-os,mert csak főzni kellene vmit.

2007. okt. 8. 08:45
Gratulálok neki! Majd megtanulja beosztani az erejét. Ez i szép eredmény, én még az 50-et is alig tudnám leúszni, mert nem jó a légzéstechnikám.
2007. okt. 8. 08:42

Szia lujzika!


Hajnival folyamatosan levelezünk,csak a fórumra nem jön,mert szegény mindig fáradt,csak épp bekukkant.


Gratula fiadéknak! :))))))


Benő az 50gy-ot elrontotta,viszont 200 háton iszonyú nagyot repesztett,sokáig vezetett,végül 3. lett.Nagyon elfáradt!

2007. okt. 8. 08:16

Szia!

Na, igen. Csak mi kettenmaradtunk egymásnak, a többiek már felénk se néznek.


Nekem sűrű hétvégém volt. Szombaton este fél10-re értünk haza a meccsről. A lényeg, hogy mindekttőt megnyertük. Szegény fiam tele van kék-zöld folttal, elég durva volt a 2. csapat.

Nektek hogy telt a hétvége? Fiad versenye hogy sikerült?

2007. okt. 6. 07:57
Jaj,de lesüllyedt a topikunk,bár hétvégén nem nagyon szoktunk írni,de akkor is! :))
2007. okt. 5. 14:13
Szomorú vagyok!Akkor majd hétfőn folytatjuk!
2007. okt. 5. 13:09

Sajna akkor már nem leszek.


Szép hétvégét és Beőnek sok sikert!


Puszi nektek!

2007. okt. 5. 13:04

Na,akkor ti is legalább előre tudtok készülni a hétvégére,nem kell agyalni,hogy mikor hova.Én annyira nem szeretem ezt,de vállaltuk,csináljuk.Csak ne vasárnap délután lenne legalább!!

Három hét múlva meg Fehérvár.Én azt hogy utálom.


Na,picit megyek,mert fél2-re ott kell lennem az uszinál,nálam van a pénz a versenyre.Még majd jövök kb. egy óra múlva,remélem leszel még!

2007. okt. 5. 12:56

Látom nektek is be van osztva a hétvége. Nálunk is megkezdődött a budapest bajnokság. Ráadásul az idősebekhez is benevezte őket az edző, úgyhogy szinte minden hétvégén meccs. Holnap 2 is.

Nekünk este 7-kor kezdődik a második.

2007. okt. 5. 12:46

Itt ólálkodom néha,csak közben a másik fórumos csajoknak írtam,mert holnap megint tali lenne,de nem tudok menni és most szomi vagyok.De a hétvége az szigorúan a családé!!

Vasárnap versenye lesz Benőnek,szerencsére csak két számban indulnak a '98-asok,így talán este 7-ig vége lesz...

2007. okt. 5. 12:28

Visszaértem! Remélem itt vagy valahol!


Nem tudom, mert ez nagyon hirtelen jött.Állítólag külföldre kell mennie. Majd kiderül. Mindenesetre a nagy tortát visszamondtam és rendeltem helyette egy kicsit keddre, a szülinapjára.

2007. okt. 5. 11:32

hogy-hogy nem tartja meg?Mi lelte azt a jó embert?Jaj,pasik,pasik!!


Azért én még benézek ide mindig,hátha szerencsém van,és még talizunk!

Ha nem,én is minden jót és szépet kívánok neked!

2007. okt. 5. 11:21

Az én hajam aztán tuti nem áll 100-felé, csak 1-felé szépen lekonyul.


Ez a rohadt gép mindig kidobál!

Nem az én napom a mai. A párom most telefonált, hogy nem tartja meg a szülinapi buliját.

Most mehetek lemondani a tortát, amit tegnap rendeltem. Szuper!


Ne haragudj! Nem tudom mikor érek vissza!

Ha nem találkoznák, akkor nagyon szép hétvégét kívánok neked!


Puszillak!

2007. okt. 5. 11:07

Na,akkor roszzul írtam.A hajam tök göndör,vagy hullámos,mikor milyen kedve van.Az egyenest úgy értettem,hogy nem áll százfele a vége.De az a baj,hogy vékonyszálú,frizurát ebből kihozni szinte lehetetlen.


Most már értem!Mondom,hogy hülyeséget csinál a bank,de ezt megszoktuk. THM,meg EBKM,és nincs apróbetű!Dehogynincs!! :((

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook