Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ciklus beállítása babavárás érdekében fórum

Ciklus beállítása babavárás érdekében (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2007. okt. 9. 12:40

Visszaértem végre.

Remélem még itt vagy.


Nincs min szégyenkezned! Ti becsületsen megdolgoztok azért, amitek van. Arról nem tehettek, hogy nem gazdag családba születtetek.


Különbenis BMV-vel jártok!:-)))

2007. okt. 9. 11:50

Nem,mi onnan nagyon kilógunk.Mindig csak feszengek versenyen is,hogy mi csak ilyen csórók vagyunk.De gondold el,együtt úszik a fiam például a Plusszos(volt Plusszos) fickó fiával.Saját helin közlekedik,meg olyan autója van... Mi meg megyünk bkv-val edzésre...


Várlak vissza,bár sajna már csak max. egy fél órát vagyok,mert indulok Benőért!

2007. okt. 9. 11:37

Szóval te a felső 10.000 közé jársz!:-)))


Nekem 2naponta muszáj hajatmosnom, hogy álljon valahogy.


Most elugrom picit, de igyekszem vissza.

Addig puszi.

2007. okt. 9. 11:05
Ráért volna ez a mosás,csak hát viszem Benőt az usziba,ott a felső tízezer várja sarját,míg úszik,ilyenkor picit jobban oda kell figyelnem nekem is magamra.Mondjuk nem szebb leszek,de legalább úgy nézzek ki,mint aki a fodrásztól esett ki munkaidőben. :))))
2007. okt. 9. 11:03

Hát ilyen híres embereket ismerünk!?:-)))

Oké, mosd a hajad! Nekem olyan kevés és vékony, hogy 5 perc alatt meg is szárad.

2007. okt. 9. 10:48

Moncusunk is volt a Milliomosban és nyert is pénzt Pista bácsitól! :))

Na,majd még rágom a zuram fülét egy picit,én meg összekapom magam és megyünk!


Picit lelépek,egy 15 percre,mert hajat kell mosnom.Mindjárt jövök vissza!

2007. okt. 9. 10:36

Sztem magával ragadna a játék menete. Az első pár perc feszültség után feloldódik az ember. A TV-ben úgyis felvételről megy mnden, össze vannak vágva a jelenetek. Ettől nem kell félni.

én csak attól félek, hogy egy alapkérdésre nem jut eszembe a válasz. A képernyő másik oldaláról könnyen kritizálok, de ki tudja mi történne velem ott.

2007. okt. 9. 10:32

ő még csak 9 éves,nem olyan okos! Amit tud,az a korosztályában nyerő,de több tudást nem nagyon akar magába szippantani egyelőre.

Párom egy ideig a Legyen Ön is...-re pályázott,mert ő okos.Minden témakörben otthon van,nagyon széles a skála,amikben nem lehet megfogni.De nem került be,azóta hallani nem akar semmilyen tv-s játékról.Meg sztem igazán velem nem akar menni,mert hogy én nem tudok viselkedni.Szóval hogy ott kukulok,meg pirulok,és ez ciki.

2007. okt. 9. 10:26

Köszönöm, hízik a májam, ahogy fényezel! De azért ez túlzás.

Kedv az van, megbeszélem a sógival, aztán lesz ami lesz.


Párod bennevan ilyenekben? Vagy vidd a fiadat. Amilyen eszes, nyerő lenne.

2007. okt. 9. 10:20
Nem tudom,lutri!Elmész,azt majd ott kiderül,hogy mi is ez.De azért nektek ez ilyen kisújjbólkirázós-dolog lenne.Van ész is,talpraesettség is,humor és szerencse is. Most már remélem rádumáltalak! :))))
2007. okt. 9. 10:17

Próbáltam utánanézni, de semmi nincs róla.

Azért jó lenne tudni, hogy milyen vetélkedő ez: erő vagy ész kell hozzá????

2007. okt. 9. 10:13
Nem tudok a játékról semmit,mert még csak a casting folyik,de biztos jó buli,én mennék,bár ahhoz még nem ártana fejlődnöm a kommunikáció terén! :((((
2007. okt. 9. 10:10
Megnézem, miről szól, aztán lehet, hogy benevezünk. Egyszer már csak összejön.
2007. okt. 9. 10:03

Gondolom itt nem okosnak kell lenni,inkább szerencsésnek.Mert ugye nem az eszemért szeret a párom,az fix!Ciki,nem ciki,ez van,érettségim van,semmi több.


Akkor menj a sógoroddal,úgy is lehet! Meg anyós a vejével,após a menyével,sógorok,anya-lánya,stb.Mindegy,csak rokonok legyetek! Na????

2007. okt. 9. 09:58

Na, én aztán nyúzhatnám az enyémet! A sógorom biztos benne lenne. Már többször is jelentkeztem ilyen játékokra, de sose hívtak be.

Pedig a sógorommal együtt tutira tarolnánk.

2007. okt. 9. 09:49

Azért most is csalamádét eszek és csak iszom a kakaómat... Egyiknek sem bírtam ellenállni. :))


Van egy új játék az rtl-en asszem,a Széf. Rokonoknak lehet jelentkezni.Most ezzel nyúzom a páromat,hogy menjünk el.Hátha egy kis zsebpénz összejönne!

2007. okt. 9. 09:40

Aha! Hát nem szerencsés párosítások. Én is tudok össze-vissza enni, de szerencsére az én gyomrom mindent bevesz.


De szupi lehetett neki. Ott azért jobb idő van.

2007. okt. 9. 09:35

Tegnap olyan ügyes voltam,hogy ettem sok paradicsomot,ittam rá kakaót,aztán a csalamádét kevertem sajtkrémmel.Szóval most ezek hancúroznak valószínüleg odabent.


Tesókám este hazajött Tunéziából,ma át is jön élménybeszámolni,már nagyon várom!Hiányzott,sok volt ez a két hét nélküle,amúgy mindennap beszélni szoktunk.

2007. okt. 9. 09:27

Oké, az leszek.


Benyeltél valami vírust, vagy szedsz vmi bogyót, amitől ilyen rosszul lehetsz?

2007. okt. 9. 09:24

Azért még reménykedjünk!Én is elég pesszimista vagyok,de amig nem jön meg rendesen,addig reménykedek.Tessék neked is így tenni!!!


Eddig az ágyban döglöttem,mert olyan carul voltam.Csak a dominóért másztam ide,most próbálok enni,de már kéredszkedik is ki. :(((((((((

2007. okt. 9. 09:21

Hahó!

Mert már (elnézést a naturista fogalmazásért)időnként mustárszínű a folyásom.

Egyébként semmi más jel nincs, se mellfeszülés, egyszerűen semmi.

Tegnap és tegnapelőtt egy kicsit fájdogált a hasam, mintha meg akarna jönni, de ez is abbamaradt.

2007. okt. 9. 09:05

Nem,csak be kellett mennem vmiért az usziba.Ma meg én viszem úszni 2-re Benőt,úgyhogy csak fél 1-ig leszek ma,mert megyek érte a suliba,útközben beugrunk az Europarkba.


DE:JÓ REGGELT,LUJZIKA!! Ezt elfelejtettem! :((


Honnan tudod már,hogy felesleges volt az akció????

2007. okt. 9. 08:26
Sajnos úgy tűnik, az elmúlt hónapban megint fölöslegesen munkálkodtunk./:-(
2007. okt. 9. 08:23

Jó reggelt!

Tegnap te voltál úszni?

2007. okt. 8. 14:58

Szia! Legytek jók!

Puszi!

2007. okt. 8. 14:57

áh,rég rájöttem,csak vhogy lusta voltam még válni is.Szeretem én őt,csak tudom,hogy nem az igazi.De ebbe a nagy lelkizésbe most ne menjünk bele. :))


Sajnos mára el kell köszönnöm,mert mindjárt indulok,suli előtt még beugrom az usziba.


Holnap talizunk! Szió,puszi!

2007. okt. 8. 14:30
Jókor jössz rá! Márt lejárt a csereszavatossága.:-))))
2007. okt. 8. 14:28

Ja,itt rakosgatom közben,de mindjárt odavágom.Nincs nekem ehhez sem kedvem,sem türelmem.Ráadásul ma mindenért morog,asszem mindjárt el is tolom a biciklit itthonról.

Sztem én nem ahhoz mentem hozzá,akihez kellett volna....

2007. okt. 8. 14:23

Na végre jó úton haladtok.:-)


Hozzáépítettünk a házhoz egy konyha étkezőt és megnagyobbítjuk a fürdőszobát. Csakhogy eddig még az új fürdőszobarésznél semmi nem történt. Most végre egybenyitja és ezután jöhet a burkolás. Muszáj volt, mert jönnek a hidegek és rá kell csatlakoztatni a fűtésrendszerre.


Felvitted gépre a cuccokat?

2007. okt. 8. 14:18

Akkor finit ettél,a levest imádom,a krumplistészta sem rossz,jól megborsozva!


Régi és új?hát hány van nektek?(költöi kérdés volt!)


Nem is írtam,múlt héten váltottunk Moncsival asszem két privit itt a hoxan,és normális hangvételű volt!Tudom,még utál,persze joggal,de nekem olyan jó volt,hogy válaszolt és nem küldött el melegedni... Bár több a sütnivalója,mint nekem! :))))))

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook