Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ciklus beállítása babavárás érdekében fórum

Ciklus beállítása babavárás érdekében (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. okt. 17. 15:42

Sziasztok! :)


Szeretnék hozzátok csatlakozni!


Mi másfél éve várjuk a törpikét.. de eddig sajnos sikertelenül.

Hormonális problémával küzdök sajnos.. :( nagyon magas a tesztoszteron szintem. Januárra kaptam időpontot endokrinológiára.

A ciklusaim is elég hosszúak,,, bár a múlt hónapban 36 napra megjött. :)

9191. erika0313
2009. okt. 22. 01:39

Sziasztok!

Van akinek hasonló problémai vannak?

9190. moncus
2008. ápr. 19. 17:18

Ujjé!

Most jött a hír, hogy megvan Dóri!!!

3900 gramm és 53 cm. nagy haja van!


NAGY, NAGY GRATULA VICÁNAK!


Megvan az első topikos babánk!

2007. dec. 21. 14:39
Sajnos sok problémám jött elő az elmúlt pár évben, de úgy tűnik rendeződik minden és januártól új esélyt kapunk.
2007. dec. 21. 13:42
Az mit jelent????Mármint a te esetedben?
2007. dec. 21. 08:53
Bocsi, ne haragudj. Én lassan de biztosan haladok a cél felé legalábbis remélem.
2007. dec. 20. 19:28

Szia!


Köszi,de én már semmilyen babás oldalra nem járok,egész más témák foglalkoztatnak.Teljesen új életet kezdtem és már nem nézek vissza,csak előre!


:))))


VELED MI A HELYZET???

2007. dec. 20. 14:29

Kedves Kriszta,


maximálisan tiszteletben tartom a döntésedet és nagyon pozitív, hogy ilyen boldog vagy, nagy örömmel tölt el. Nem látlak mostanában a Cikluson ha gondolod nézz be, én mostanában a PCOS résznél vagyok, nagyon szivesen várunk ha gondolod. A régi helyünk nagyon megváltozott, azt sem tudom ki kicsoda sajnos és nem tudtam velük tartani az iramot úgymond.

9184. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 9181. - Reménysugár)
2007. dec. 20. 10:52

Szia!


Én emlékszem Rád,és örülök,hogy újra itt vagy!Én mint már írtam,nem babázom,más irányt vett ez életem és boldogabb vagyok,mint valaha.Remélem még nem jött későn a váltás!

Tanácsot szívesen adok,ha tudok,de nem szeretném,ha okoskodásnak tünne,így inkább csendben maradnék,ha lehet. :((((

2007. dec. 20. 10:50

Szia Lujzika!


Köszönöm a zenélő üdvözlést,megkaptam! :))


Moncus,nyugodtan írj ide,én már nem fogok ide járni.Egyrészt a téma már nem érint,nem is érdekel,másrészt nem rontok bele nektek.

2007. dec. 20. 10:27

Sziasztok!


Kellemes ünnepeket és Boldog Új Évet mindenkinek!


Puszi.

2007. dec. 18. 15:36

Sziasztok, Eti vagyok, bár elég régen voltam,de most újra benézhettem hozzátok. Remélem nem haragszotok rám, de én nem tudok nagyon gyakran írni, le is maradtam sokmindenről. Szomorúan olvasom leveleiteket, szerintem minden problémánk az elkeseredésünkből fakadhat.


Mkriszta, kiemelkedő egyéniségünk és segítőnk nagyon sajnálom hogy így alakulak a dolgaid, de nagyon örülök hogy boldog vagy,ez a lényeg. Nem tudom adsz-e még tanácsokat, vagy már inkább ne is nyaggassalak.


Üdv a többieknek is, tartsunk össze.

2007. dec. 14. 09:02

Sziasztok!

Moncus, nyugika, össze fog jönni.


Kriszta, sajnálom, hogy így jártatok. Annak viszont örülök, hgy pozitívan fogod fel a dolgot.

Valószínűleg edig nagy volt a nyomás rajtad, és most felszabadultnak érzed magad. A költözködés is majdcsak sikerülni fog.

2007. dec. 12. 12:01

Sziasztok!


Irok ide neked Lujzika.Sajnálom,hogy levettétek a baba-kérdést a napirendről.De gondolom nem védekeztek,szóval bármikor jöhet a picur.Ugye?

Nálunk sincs már babakérdés.Volt egy sikertelen inszemünk,ami után mentünk volna lombikra,mert az inszem mint kiderült,nekem nem megoldás.De a gyógyszerek tönkrevágtak,olyat is,ami előtte jó volt.Szóval vigyázzatok a lombikstimuval,lányok!!!!

Ezek után úgy döntöttünk,hogy vége,nincs tovább.Mert nem maradt semmi lehetőség.De tudod,mi az érdekes?Hogy ettől én megkönnyebbültem és boldog lettem!Isten bizony! Már úgy is nagyfiú Bence,kitölti az életünket,szóval nem lesz 2.,és nem is bánom! :))))))))

Még itt lakunk,mert sok minden közbejött,de elvileg jövő pénteken mennünk kell.Meglátjuk.

9178. moncus (válaszként erre: 9176. - 0efb861b00)
2007. dec. 12. 08:27

Köszi Lujzika!

Igazán kedves vagy...majd meglássuk:))))

Nem tudom miért, de az a fránya kölök nem akar jönni, talán új év és akkor akar majd!

Ha nem februártól dokit váltok, hogy végre kezdjünk már vmit, mert ez így nem mehet tovább!


Sajnálom, hogy nálatok máshogy alakultak a dolgok, de Neked legalább már van két csodaszép gyereked és azért ez mindennél jobb! Az idén merre mentek karácsonyozni?

9177. moncus (válaszként erre: 9175. - 6ee0ffb012)
2007. dec. 12. 08:25

Ez nem olyan biztos:))))

egyébként jöhetnek újak is!

a téma mindig aktuális!

2007. dec. 11. 12:48

Sziasztok!

Örülök, hogy ismét éledezik a fórum.


Engem az élet arculcsapott azzal, hogy végre beállt a ciklusom, de már nem aktuális a babavárás. Ez a sors fintora.

Moncus, neked drukkolok nagyon.

Puszi.

2007. dec. 11. 08:53
A régiek közül már nem fog idejárni senki.Mondjuk nem is olyan nagy probléma.Én sem járok,nálam nem aktuális a baba-kérdés.
2007. dec. 6. 18:25

Hahó Moncus!

Hogy vagy?

9173. moncus
2007. dec. 6. 18:23

Felélesztem a régi fórumot, mert nagyon régen járt erre valaki!

és ez nem túl jó dolog....

ha vki gondolja, akkor nyugostan jöjjön!

2007. okt. 20. 10:10

Szia Edina!


Nem,nem bántottál meg,nem írtál semmi olyat!Ez a meccs köztem és Moncsi között folyt,ezért írtam azt,amit neked.Azóta ugyan sajnos még nem rendeztem Moncsival a dolgot,sztem már sajnos nem is lehet,de tanultam a hülyeségemből,meg bizonyos fórum-szabályok is belémrögzültek ezáltal.

De itt nem akarok tovább intenziv fóruméletet élni,aki esetleg kivi rám,az úgy is megtalál.

9171. lecso* (válaszként erre: 9167. - 6ee0ffb012)
2007. okt. 20. 09:35

Szia!


Oké Kriszta,nem akartalak én megbántani!!!Isten őrizzen!

Számomra a fórumok segítő lehetőséget mutatnak magukban!Én nem akarok senkit bántani vagy ilyesmi,pont ellenkezőleg.Elkeserdett,beszélgetésre vágyó emberek keresik fel szerintem a fórumokat.Nem konkrétan erről a fórumról beszélek természetesen.És persze ha valami nem rám tartozik,nem dugom az orrom bele.

Tényleg nem akartalak megbántani,bocsi ha sikerült!

2007. okt. 20. 09:15

Hahó! Csak bekuksiztam, mert dolgoznom kell egy kcisit.

Látom, nem jöttél.

Kár!

Jövő héten újra próbálkozom.


Puszi!

2007. okt. 19. 10:00

Szia Krisztám!


Remélem ma erre is jársz!

2007. okt. 18. 11:13

Halihó!

Most estem be az irodába, de csak kapkodok ide-oda.

9167. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 9166. - Lecso*)
2007. okt. 17. 19:22

Kedves Edina!


Nincs most semmi gond,nem tudom miről beszélsz!Nem vitatkozott senki senkivel,én sérelmeztem vmit,de ez apróság.Lujzival és Hajnival napi kapcsolatban vagyok,és ez nekem tökéletes így!

Jól látod,nem tartozott rád,ennyi!

9166. lecso*
2007. okt. 17. 17:10

Sziasztok!

Látom megint zajlik a régi történet!Egyébként Meláni egy cipőben járunk,mert én sem tudom mi az oka,hogy ide jutott a fórum.De szerintem már nem is fogom,mert finom puhatolódzás után sem tudtam meg semmit.De nem baj,biztos nem rám tartozik.


Én "jól " vagyok.Sok fekvésre van szükségem naponta,mert egyébként a hasam megbosszulja.De majd csak el jön a vége(február)!


Legytek jók!Puszi nektek!

2007. okt. 17. 13:05

Sziasztok.


Krisztám:nem vagy leprás.Moncusnak írtam az iwiwen levelet hogy,hogy vannak mert érdekel mi van velük is.Ő válaszolt és megírta hogy hol tudok velük beszélgetni.Rólad egy rossz szó sem esett.Ezt felejts már el hogy mindenki téged utál.Igen egy ideje hanyagoltalak titeket de nem haragból!!!! Hanem mert nincs sok időm a gép elé jutni.Délután 5-re érek haza.Napközben meg sajnos a varrógépemmel nem tudok ide bekukantani. Tulajdonképpen azt sem tudom hogy milyen okból jutott ide ez a fórum hogy mindenki elköltözött.

NEM HARAGSZOM RÁD?NINCS IS RÁ OKOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Én jól vagyok dolgozgatok,jövőre tervezzük Pestet lombik ügyben.Januárba akarok bejelentkezni Dévaihoz.Ma éppen szabin vagyok mert nem ért ide a kamion a munkánkkal.

2007. okt. 17. 10:04

Szia Krisztám!

Már megint ez a fránya "tövis"!

Azért remélem majdcsak sikerül kihúzni, és visszatérsz ide.

Várlak!

2007. okt. 17. 09:21

Ne haragudj,lujzika,de mégsem jövök ma! Nagyon rosszul esett,hogy innen már mindenkit elhívnak,elcsalnak a lányok.Itt van Meli esete.Nézzétek vissza,HÓNAPOK ÓTA nem jött,most meg mindjárt ő is menjen oda,hozzám minek,ugye?

Jó,vétettem nyáron,megbántottam Moncsit,sajnálom,őszintén,de azért leprás nem vagyok,hogy tőlem már mindenkit elhívnak,velem ne beszélgessenek.Bár persze tiltva senkinek nincs,de azért tudjuk,hogy...


Na,mindegy,megyek a másik fórumomra.Sajnálom.


Szia lujzika!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook