Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Chilliburner tapasztalatok fórum

Chilliburner tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3
8. c154715cad (válaszként erre: 7. - Crystal0810)
2011. máj. 17. 11:57

Sziasztok!


Én jelenleg a 17. napnál tartok. Hát mit is mondjak. Nagy változást nem látok. Én múlt héten sokkal éhesebb voltam mind eddig egy lovat is meg bírtam volna enni :-)föl is hívtam telefonon egy férfit akinél megrendeltük. Azt mondta volt egy-két emberke aki így nyilatkozott, azt mondta próbáljam ki hogy nem várok a bevétel után semmit hanem egyből eszek. Most péntek óta már nem érzem magam folyton éhesnek. Én mint ahogy már írtam is pont két hónapja hogy napi 50-60 percet mozgok, végigcsináltam egy citromkúrát és így értem el elég szép eredményt, már mások is észreveszik hogy fogytam :-) így összesen 3,5 kg ment le cm-ben pedig a testemről összesen -30 cm :-)

Mióta eszem -1,5 kg és -12 cm, de hogy ez minek köszönhető.

Szerintem még nem ennek vagy nem tudom lehet csak elindított valamit. A férfi azt mondta 3 hétig legyek türelemmel mert az orvosok szerint 3 hét kell mire átáll a szervezet.

Az az igazság amit a honlapjukon írnak vélemények az nekem nem ugyan az (mert lehet csak odaírták) mint amiket itt osztunk meg egymással.

Várom a visszajelzéseket továbbra is. Kitartást mindenkinek. Mi is elosztuttuk kolléganőkkel nekem 6 heti adag van összesen, még egy hónap dúrván hátravan.

2011. máj. 16. 15:05

Oh, egy kis segítség, az imént akadtam rá. Talán megtudunk néhány új és okos információt. Csak fel kell iratkozni a hírlevélre.

[link]

2011. máj. 16. 14:56

Helló lányok, látom kezd beindulni a fórum....bárcsak a fogyás is beindulna...

Csilla: nálam sincs még semmi!:((( Remélem mióta utoljára írtál, legalább neked van már eredményed!! Az edzéstől kicsit kezd helyrejönni az alakom, de fogyásról még nem számolhatok be. Na, de ami késik, nem múlik!!!

Kati: Ha megrendelted írj mindenképp, szerintem érdemes kipróbálni.

Tehát lányok hajrá, nem adjuk fel, kitartás!!!!!

Égjen a zsír,:)))

szép napot:

Ibolya

2011. máj. 14. 19:07

Szeretném megrendelni a napokban a 3+1-es Chilliburner csomagot, ami 21 ezerbe kerül (4 doboz 4 hónapra). Mivel gyeden vagyok, keresek olyasvalakit, aki velem együtt szedné és megvenne 2 dobozt, így feleződik a költség (postán küldeném el neki vagy személyesen Szegeden). Két hónapra 10 500 Ft, ennyi idő alatt akár 8-10 kg-ot is lehet fogyni a hirdetők szerint. Olvastam a neten a tapasztalatokat, jónak tűnik. [link]

Akik szedik, azok ne tartsák vissza magukat, várom a visszajelzéseket a súlyotok alakulásáról. Tényleg felpörget a tabletta? Az étvágyat mennyire veszi el? Mennyit fogytatok tőle mennyi idő alatt? Köszi!

4. Crystal0810 (válaszként erre: 3. - C154715cad)
2011. máj. 6. 12:49

Szia!

Nos,hát én ma tartok a 8. napnál....Tapasztalat? Hát, mérni nem mérem magam...még. De már az első nap iszonyú szájszárazságot éreztem, így gyakorlatilag egész nap vedelek. Zöld tea cukor nélkül 2 liter, plusz 1 liter mentes ásványvíz. Valamelyest talán az étvágyamat is csillapította, de lehet, hogy az csak agyban dől el, és beképzelem.A mozgást évek után, most kezdtem újra, én is kb. napi 45-50 percet, zsírégető edzést. Ok, szombat, vasárnap pihenőnap..:)Ezáltal a közérzetem javult, és az izmaim is kezdenek ott elhelyezkedni, ahol alapból kell.azt hiszem 1 hét múlva megmérem magam, és majd kiderül. Bár, nem fogom tudni (ha remélhetőleg bekövetkezik a fogyás), hogy igazából minek is köszönhető.....

2011. máj. 4. 10:27

Sziasztok!


Én 5 napja kezdtem el szedni a chilliburnert. Remélem hatásos lesz. Nem vagyok nagyravágyó, másfél havi adagom van, ha azalatt 3-4 kg lemegy már elégedett leszek. Előtte végigcsináltam egy 17 napos citromkúrát, ami nagyon jó méregtelenítő, csak ajánlani tudom. Több mint 6 hete mozgok max napi 1 órát, de van amikor 40 percet, azért általában 45-60 perc között. Édességet szinte nem eszem, (nem mondom hogy soha) cukros üdítőket nem iszok (de reggel egy csuport tea cukorral, citrommal) az lemegy :-) Nagyon kenyeres vagyok, azt próbálom visszafogni kicsit. Eddig 3,5 kg ment le. De cm-ben a testemről össz-vissz -17 cm. Már észreveszem magamon. Sok sikert, kitartást mindenkinek várom a véleményeket, hozzászólásokat, tapasztalatokat.

2011. ápr. 27. 16:34

Szia!

Hát én épp ma rendeltem meg, így sok infóval nem szolgálhatok, de, ha gondolod majd visszajelzek a tapasztalataimról. Te megrendelted?

Őszintén, még ez tűnt a legbiztatóbbnak, ez nem ígért 2 hét alatt -10 kg-ot!

Majd meglátjuk.....

2011. ápr. 20. 13:24

Sziasztok!


Próbálta már valaki közületek a Chilliburnert?


[link] a címük.


Véleményeket, tapasztalatokat várnék.


Köszönöm!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook