Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Chilliburner tapasztalatok fórum

Chilliburner tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. aug. 3. 08:54
Nagyon érdekesnek találom, hogy eltüntek a negatív hozzászólásaink.... Hová is lett az utolsó két hónap beírása?? Gondolom a moderátor ezt is eltünteti.
2011. aug. 2. 19:22
Van valakinek tapasztalata a Chilliburner-ről?
2011. aug. 1. 12:52
Sziasztok. Csak azért regisztráltam, hogy én is beszámolhassak negatív tapasztalatainkról. Nem lehet mellébeszélni, mert mi hárman kolleganők vettünk 3 havi adagot. Három különböző súlyú és korú nő, három különböző életvitellel. Meg sem mozdult semmi egyikőnknél sem. Megérdemeltük ezt a fejenként huszonezer forintos büntetést, mert azt hittük, hogy majd a csoda meg pár kapszula segít. Ajánlom mindenki szíves figyelmébe Somlósi Lajos előadásait amit a netről ingyen le lehet tölteni. Én is itt az egyik fórumon hallottam róla, letöltöttem, végig hallgattam. Lesétáltam az agyamról a végén. El kell ezeken a dolgokon mélyen gondolkodni, és sürgősen abbahagyni a mérgek ilyen mennyiségű felzabálást. Mindenki (én is) tudom, hogy ez nem megy egyik napról a másikra, lévén születésünk óta gyakorlatilag rossz nyomon járunk, de járunk rajta és megszoktuk.
2011. júl. 31. 20:43
Én most adtam fel ezt a dolgot, a kollegináim közül egy valaki "fogyott" egy kilót, de szerintem ez bármi másnak is betudható, én viszont kegyetlen éhes voltam tőle ééééés 3 kilót HÍZTAM!!!!!!! KÖSZÖNÖM, de elég!!! SENKINEK SEM AJÁNLOM!!!!! pénzkidobás!
34. buksmuks (válaszként erre: 33. - Gabri85)
2011. júl. 31. 09:21
Sziasztok én is rendeltem és várom a csodát:)Nálam is felmerült még nem szedem egy hete sem de estére olyan éhes vagyok hogy hihetetlen remélhetőleg elmúlik :)Jó lenne tudni hogy kinek hogy alakul a tapasztalata ezzel a bogyóval kapcsolatban..én olyan fene nagy aktivitást sem tapasztalok és szeretném megkérdezni van e köztetek olyan aki esetleg még ebéd előtt is vesz be egyet?
2011. júl. 9. 15:31
Én valami borzasztóan éhes vagyok tőle folyamatosan. 1 hónapja szedjük a kolleganőimmel és eddig nem érte meg... sőt pénteken majdnem haza is kellett jönnöm annyira fájt a gyomrom, hogy a chilitől-e nem tudom...
2011. jún. 19. 13:55
Egy hónap alatt -2 kg diéta nélkül, bűnözésekkel (édesség). Nem sok, de én ennek is örülök.
2011. jún. 18. 22:28
Mit tudtok a chilliburnerről? Hatásos?
30. Mucmuc987 (válaszként erre: 29. - Erica18)
2011. jún. 11. 18:23
Köszi Erika! Neked is! Egy hét múlva beszámolok, mennyivel ment lejjebb a mérleg nyelve. Kitartást! Ja, ha nem is érdemes a 17 napos citromkúrával együtt csinálni a Chilliburner kúrát (nehogy gyomorpanasz legyen belőle), azért egy citrom leve étkezés előtt 20 perccel jó hatással van a szervezetre, mindez napi 2x. Frissebb az ember tőle és nincs annyira kiélezve az édességre.
29. Erica18 (válaszként erre: 28. - Mucmuc987)
2011. jún. 11. 11:34

Sok sikert! Remélem sikeres lesz a kúrád!

Pár nap szedés után nagyon nem érzek semmit,de azt tudom,hogy innék egyfolytában.

Szedtem a p57-et,nekem nagyon sokat segített,de sajna volt egy szemideg gyulladásom és nem merem szedni,ugyanis "némileg" az idegrendszerre hat. Ezért váltottam volna a chillire,hátha...

Kíváncsi leszek!!!

Erika

28. Mucmuc987 (válaszként erre: 27. - Erica18)
2011. jún. 5. 14:51
Azt olvastam valahol, h csak 3 hét után kezdi igazából bontani a zsírt. Még nem tartok ott. Az édesség iránti vágyamat annyira nem csökkentette, mint ahogy vártam. Egy hónap után mérem meg magam. Nagy csodát nem várok tőle, mert volt, h bűnöztem és ettem édességet.
27. Erica18 (válaszként erre: 18. - Mucmuc987)
2011. jún. 5. 11:55

Szia!

Most rendeltem meg a chilliburnert.

Légyszi meséld el,hogy Neked használt-e vmit ez alatt a 2 hét alatt mióta szeded!

Erika

26. borso87 (válaszként erre: 24. - C154715cad)
2011. máj. 30. 09:37
Csali71,elmentem bőrgyogyihoz és semmit nem mondott szinte!adott rá kenceficét és mára nincs semmi az arcomon!lehet megpróbálom megint ha ez tényleg igy ürül a szervezetből a méreg!nekem sem volt közepe a pattanásoknak,olyasmi volt mint a napallergia!köszi hogy válaszoltál!:)
25. c154715cad (válaszként erre: 17. - Crystal0810)
2011. máj. 26. 17:30

Szia!


Az én kúrám 17 nap volt.

24. c154715cad (válaszként erre: 23. - Borso87)
2011. máj. 26. 17:29

borso87 abba ne hagyd, nem alergiás vagyok, csak a méreg ürül kifelé a szervezetedből többen írták ezt, nekem a nyakam körül jöttek ki pattanás szerűek, bár közepe nem volt, még egy hónap után is, most vagy három napja nem jött ki talán újabb, pedig húsvét másnapján volt az utolsó napom

Úgyhogy nem tudom mikor hagytad abba de folytasd ez a jó ha méregtelenedsz!

2011. máj. 25. 18:46
sziasztok lányok!sajnos nem tudom folytatni mert citrom-allergiás lettem az egész arcom kipattogott,ki apró pöttyök lettek rajtam!Úgy sajnálom mert ,simán megittam higítatlanul!:(brühühűűűű!!!:(((((( Majd megpróbálom a chilliburnert.....
2011. máj. 23. 18:03
sziasztok én ma kezdtem el a citromkúrát!a chilli-t majd ha végzek a kúrával akkor kezdem.majd írok ,hogy haladok!megmérem magamat három naponta! kíváncsi vagyok hogy sikerül e leadnom a kilóimat! :D
2011. máj. 23. 13:11

Sziasztok!


:-))))))))))))))) Mekkora hülyeséget írtam hogy 30 óráig nem lehet enni, :-) helyesbítenék 30 percig :-))))

20. c154715cad (válaszként erre: 19. - Crystal0810)
2011. máj. 20. 11:29

Szia Crystal!

Én csak annyit írnék neked, hogy szerintem nem olyan jó hogy a kettőt együtt csinálod én azt nem merném bevállalni. Azért mindkettő a gyomrot izgatja, nehogy balul üssön ki. Lehet semmi baj nem lesz tőle, vagy lehet utána néztél, de én befejeztem a citromot és csak pár nap múlva kezdtem el a chillit. Én 17 napos citromkúrát csináltam éhgyomorra egy citrom kifacsart leve, utána 30 óráig nem szabad enni. Vízzel lehet higítani és minden nappal egyel növelni az adagot majd fölrakom a linket. Mindenki számoljon be hogy halad :-)

19. Crystal0810 (válaszként erre: 18. - Mucmuc987)
2011. máj. 20. 10:52
Igazából a citromkúra (én így csinálom), 21 napig tart, és fokozatosan emelve napi 9 db-ra iszom a kifacsart citrom levét étkezés előtt fél órával. Én higítatlanul iszom, de sokan vízzel higítva. Bővebben tudsz róla olvasni, ha beírod a googleba, hogy citromkúra. Ha bármi kérdésed van, írj. Én ebben a kúrában a 3. napnál tartok. A chillit szedem szorgalmasan, vasárnap "mérlegelek"....
18. Mucmuc987 (válaszként erre: 16. - Crystal0810)
2011. máj. 19. 21:37

Megérkezett a Chilliburner. A házhozpatikától rendeltem, 2 nap alatt ideért. Majd beszámolok a hatásáról, egyenlőre szedem.

Miből áll egy citromkúra?

17. Crystal0810 (válaszként erre: 14. - C154715cad)
2011. máj. 18. 16:23

Szia Csali!

Gyomorproblémáról nem tudok, remélem bírni fogom, ma kezdtem. Te 3 hétig csináltad? Próbálom majd a húst visszafogni, de azért nem mondok le róla. Talán így is segiít valamicskét. És a 3 felől támadás (chilliburner, citrom, edzés) remélem meghozza az eredményt.:) Írd ám meg, ha olvadnak le a kilók!!!!

Puszi mindenkinek:

Ibolya

16. Crystal0810 (válaszként erre: 15. - Mucmuc987)
2011. máj. 18. 16:20
A fogyókúra szó hallatára én is inkább megéhezem és az önsanyargatás jut eszembe. Megérkezett már a kapszulád? Hol rendelted, a házipatikán? Én ott rendeltem 2 dobozzal és úgy emlékszem másnap már jött is....egy....és másnap a másik. Hát elég ostobán oldották meg, de mivel nem volt postaköltség, engem nem érdekelt a dolog. Örültem, hogy hamar megjött.
15. Mucmuc987 (válaszként erre: 11. - Crystal0810)
2011. máj. 18. 09:56
Egyenlőre 10 kg-tól szeretnék megszabadulni, de ennél több van rajtam. A mozgás napi fél vagy egy óra séta, biciklizés. Ja, és nem fogok fogyókúrázni, csak normálisan enni. Ha fogyókúráznom kell, úgy reagál a szervezetem, hogy még éhesebb leszek (már a fogyókúra szó hallatán kezdek éhes lenni).
14. c154715cad (válaszként erre: 13. - C154715cad)
2011. máj. 18. 08:34

Sziasztok!


Crystal azt elfelejtettem hogy esetleg amire még érdemes odafigyelned míg csinálod a kúrát, hogy próbálj meg minél kevesebb húst enni, vagy egyáltalán ne ha el vagy nélküle, úgy állítólag még jobban méregtelenedsz. Sok sikert!

13. c154715cad (válaszként erre: 9. - Crystal0810)
2011. máj. 17. 20:55

Szia Crystal!


Én nem csináltam diétát a citromkúra mellett. Édességet szinte egyáltalán nem eszem. Azt írta, hogy egy étkezést se hagyjál ki, sőt inkább 4x, ötször egyél csak kevesebbet. A lényeg amit még írt, hogy 9 után ne egyél. Én azért fél 7 körül ha lehetőség van rá vacsizok.

Több kolléganőm elkezdte utánam csinálni mindőnk máshogy reagált rá én csak ajánlani tudom. Ha viszont van valami komoly gyomorbetegséged, akkor nem ajánlatos.

2011. máj. 17. 18:57

sziasztok!

Nagyon kivancsi vagyok az eredmenyekre, ugyanis 3 kolleganőmmel szeretnénk kipróbálni, de túl szép, hogy igaz legyen... Köszike

11. Crystal0810 (válaszként erre: 10. - Mucmuc987)
2011. máj. 17. 14:48

Szia Kati!

Igen, valószínű igazad van, ami a sportolás, súlyvesztél dilemmát illeti. Tehát akkor úgy fogod csinálni, hogy nem sportolsz? Legalább tudni fogjuk, úgy milyenek az eredmények:). A mozgásról nem mondok le, mert nagyon "kívánja" a szervezetem. Talán előbb-utóbb a fogyás is beindul. Te hány kg vagy, és mennyit szeretnél fogyni? Ja és a magasságod is mérvadó. Én 168 cm vagyok és 69 kg, ami főleg a nehéz csontozatomnak és az izmaimnak köszönhető.

Remélem lesznek eredményeid, és nem kell csalódnunk ebben a kapszulában.

2011. máj. 17. 13:49
Én a napokban kapom meg az első Chilliburner csomagot. A honlapon sikertörténetek olvasásánál azt vettem észre, hogy azok fogytak többet a kapszulától, akik nem túl sokat mozogtak mellette (vagy egyáltalán nem mozogtak). Én mikor sokat sportolok, az étvágyam is megnő. Volt mikor spinningre jártam, pár hónap alatt 1-2 kg ment csak le, pedig nagyon kemény edzések voltak (heti 2-3 alkalommal) és mellette lúgosító folyadékot is ittam és vigyáztam az étkezésre. Az izmaim keményedtek, szóval ezért nem is billent annyira lefelé a mérleg nyelve. Szerintem a napi fél óra intenzív séta is elég, ha valakinek nincs ideje vagy módja az intenzív sportoláshoz. Majd beszámolok az eredményeimről pár hét szedés után. Mindenkinek nagyon szurkolok! Kitartás csajok!!!!
9. Crystal0810 (válaszként erre: 8. - C154715cad)
2011. máj. 17. 13:29

Szia!

Utána olvastam a citromkúrának, és az lenne a kérdésem (mert igazán teljes cikket nem találtam), hogy az étrendedben min változtattál a kúra alatt? Nagyon szigorú volt?

Köszi a válaszod, szép napot:

Ibolya

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook