Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cellules vákuumos készülék, van valakinek, vélemény? fórum

Cellules vákuumos készülék, van valakinek, vélemény? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2011. máj. 31. 20:59
Ja bocsi, látom olajat használsz.
78. harlekine (válaszként erre: 77. - Hmmm11)
2011. máj. 31. 20:58
Én ma vettem meg. Te olajjal használod, vagy testápolóval? Mert a használati leírás (ami persze csak angol meg spanyol) azt írja, hogy olajjal használjam, és utána ilyen anti narancsbőr krémmel kenjem be. Persze a saját termékeiket ajánlja. Ma este töltöm, holnap délelőtt kipróbálom a combomon, este meg a barátomat megfűzöm, hogy a popómon csinálja.
77. hmmm11 (válaszként erre: 76. - Harlekine)
2011. máj. 31. 11:22
Erről még nem tudok nyilatkozni. Ami több év alatt keletkezett, az nem tűnik el 3 hét-1 hónap alatt sajnos, így továbbra is azon vagyok, hogy rávegyem magam a rendszeres használatára. Az biztos, hogy a vákuumos beszippantás és az egyidejű masszázs hatással van a mélyebb rétegekre, azaz megdolgoztatja a szöveteket, sejteket. Amit most érzek, látok, hogy a combomon a bőr valóban feszesebb, szebb, de a cellulitis még nem tűnt el.
76. harlekine (válaszként erre: 75. - Hmmm11)
2011. máj. 30. 21:07
De amúgy hatásos? Eltünteti a narancsbőrt?
75. hmmm11
2011. máj. 30. 17:19

Sziasztok. Nekem van celluless md-m, mégpedig a tv-ből ismert változat. Tapasztalataim:

- A legerősebb fokozaton használva tényleg érezni az erejét, nem csak simogat a móka kedvéért. ELképesztő, mennyire be tudja szívni a feleslegeimet. (Azokat pont ki is kéne vágni, akkor néznék ki jól.) Valószínű, hogy eredményes lenne, ha minden nap használnám.

- Kb. egy hónapja van meg, és pár napja sajnos eltört két masszázshenger, a kezelőfejekben. Tehát a 2+1-ből már csak a nagyobbikban van egy a kettőből. Vissza kéne mennem a boltba, hátha lehet külön kapni, csak még nem jutottam el odáig.

- Ami zavar benne, az a hangja. Nem hallom tőle a tv-t - csak, ha ordít - márpedig muszáj valamivel lekötnöm magam, mert én 30-30 percet használom combonként, és ez bizony elég hosszú idő. Nem hiszem, hogy 5-8 perc napi használat ér valamit, bár nyilván több, mint a semmi... (5-8 perc van a használati utasításban.)

- Amiért még nehezen állok neki, az az, hogy alaposan be kell olajozni a testrészeket ahhoz, hogy használni/tologatni lehessen, ez pedig extra kényelmetlenség, minden csúszik, zsíros, vigyázni kell a kanapéra, stb. (Szóval, ha már beolajoztam magam, akkor nem csak 5-8 percig használom.)

Tehát: igazán elszánt lányoknak ajánlom, akik kitartóak, és előveszik nap, mint nap és nemcsak pár percre. Mert én az elején minden nap használtam, aztán már csak hetente 3x, most meg már egész nehezen állok neki, mert csak esténként van időm rá. De velem az alakformálás területén a kitartással amúgy is sok baj van/volt.

Hirtelen ennyi, de ha van még kérdés, szívesen válaszolok.

2011. máj. 30. 16:55
Én holnap tervezem megvenni a celluless MD-t. Velem is az a helyzet, hogy tök vékony vagyok, de tele vagyok egész a térdhajlatomig narancsbőrrel, és még csak 21 vagyok :( Szóval nagyon bízom benne, hogy hatásos lesz, mert különben nem lesz strandolás. Szívesen leírom majd a tapasztalatokat.
2011. máj. 27. 20:00
Ha jót írtok róla, lehet én is megveszem, most hogy visszakaptam a pénzem! bár ez nem a gyártón múlt, hanem a "madárkás" bevásárlóközpont jófejségén!!! a gyártóra viszont nagyon haragszom, soha többet ilyen gagyit! az ötlet jó, és működik is, csak kell egy masszívabb konstrukció.
2011. máj. 27. 11:57
Csatlakoznék az előttem szólóhoz,engem is kimondottan csak a celluless MD érdekelne!!!!!!!!!!!!Légyszi,írjon róla valaki, valamit!
71. sujet
2011. máj. 26. 13:04

Engem kimondottan a Celluless Md készülék érdekelne, de úgy látszik aki már vett elfeledkezik arról, hogy ő is milyen lázasan kutatta a netet, még a vásárlás előtt, hogy ne kelljen pénzt kidobnia:(

Szóval engem az érdekelne, hogy a Celluless Md mennyire üzembiztos, mennyire hatásos, és milyen eredmények várhatóak tőle, napi mennyi használat után. Kérem szépen válaszoljon részletesen, aki immár ezen titkok tudója!:)

2011. máj. 20. 21:13
nincs egy hetes és elromlott :( ennyit a lelkesedésemről!
2011. máj. 18. 16:52
nekem ez aksis, és azt írja, h ne használjam töltés közben. de azt hiszem nem is engedi úgy.
68. hmmm11 (válaszként erre: 67. - Natasha)
2011. máj. 18. 16:28

Ha bedugod a 220-ba, addig használhatod, ameddig akarod. :)

Én is használom 2 hete, a legerősebb fokozaton tologatom,30-30 percet combonként. Remélem bikiniszezonra látom majd az eredményt...

2011. máj. 17. 21:54

Ma is használtam majdnem egy órát (amennyit egy töltéssel bír).

Jó. Jó! Nagyon jó!!!

én csak úgy fogom hívni, hogy: embervasaló :)

de miért csak én írok, írjon már még valaki :D

2011. máj. 16. 21:21

Na ma is használtam ma már jobban bírtam az erős fokozatot is :) nekem rettenetesen tetszik.

kb egy órát bír egy töltéssel, ennyit használtam is, de komolyan mondom LÁTSZIK :) elképesztő :)


viszont ismét el kell mondanom, hogy az alakommal nincs gond, vékony vagyok, csak a narancs miat használom...

de arra úgy tűnik jó :) én úgy élvezem ezt a szipákolást:


viszont a paprika olaj: rá volt írva h végezzek bőrpróbát. gondoltam fú ez akkor biztos tényleg durva cucc. felkentem semmi. ma is felkentem semmi. gondoltam h rinocérosz bőröm van, mert meg se érzem, (meg a masszázstól sem lilulok, ahogy mások írták, pedig most már tovább rajta hagyom az erőset is.)

viszont egyből elmentem fürdeni a masszírozás után. meleg vízzel persze. (nem forró, de meleg) na azóta úgy ég a bőröm, hogy elképesztő!!! tüzel.mindegy remélem ez is használ :D

2011. máj. 15. 13:58

Sziasztok!

Én tegnap vettem meg a CelluCare-t, majd beszámolok az eseményekről. Az első negatívum: először 12 órát kell tölteni, és még vagy kétszer ki kell sütni. (teljesen lemeríteni és 12 órát tölteni)

Na ezek után is 8 órát kell ám tölteni, és kb fél óra az üzemideje a tájékoztatója szerint.


Megvettem a paprika olajat is, ahogy olvastam fórumokon. ez sűrű olaj, nem folyik összevissza.

a legmagasabb fokozat tényleg nem kellemes, és én azon a fokozaton nem is tudom húzgálni, hiába az olaj, úgy rácuppan, hogy onnan el nem húzod. erre találtam ki azt, hogy ráteszem, beszívja, megnyomom a gombot a tetején, elenged, arráb húzom, újra beszívja. olvastam más fórumon, és más is így csinálja. szóval folyamatosan nyomkodom, csak úgy fel-le húzgálni nem lehet. legfeljebb az eggyel kisebb fokozaton. olyankor be szivogatja a bőrt pulzálva, na az viszont nagyon kellemes érzés, kedvem lenne a hátam is megmasszíroztatni valakivel. :) gondolom ilyenkor persze nem is oylan hatásos, mint a durva fokozat, de majd kitapasztalom, hogy mennyit bírok és mennyit érdemes.

a legdurvább fokozat nagyon szív, ráteszem és szívja és szívja és szívja, nem tudtam kipróbálni, hogy meddig szívná, ha hagynám. elmozdítani nem a fájdalomtól nem tudom, hanem mert egyszerűen nem LEHET. úgy rácuppan. egyszerűen muszáj megnyomnom a levegőt beengedő gombot. azt nyomkodva viszont tök jól el lehet vele lenni. szív enged szív enged szív enged, közbe meg arréb húzgálni. :) szerintem így kell használni, nekem ez a logikus :)

igazából kellemes érzés.


csodát én nem várok tőle, vékony vagyok, mozgok, (aerobik, zumba, lovaglás, otthoni torna) én tényleg csak a gödröket akarom eltűntetni, remélem arra jó lesz.

2011. ápr. 26. 17:25
Sziasztok 3 centi ment le combról derékból és csípőből egy hét alatt, csak most az a baj h nincs rá időm.Nekem bevélt de csak akkor vegyétek meg ha rendszeresen fogjátok használni:)
63. sujet
2011. ápr. 26. 09:42

Sziasztok!


Ennyire semmi hír nincs erről a Celluless MD készülékről?

Vagy aki megvette úgy lefogyott, hogy már nincs is?:)

Komolyra fordítva; kérem szépen írjon róla részletesen, akinek van tapasztalata már!

Köszönöm szépen!

Zsuzsa

2011. ápr. 25. 11:02

Sziasztok!

Én ma reggel lettem figyelmes erre a csodamasinára

/cellules md/ valóban ennyire jó??

Látva a bemutató filmet, elég meggyőzőleg hatott rám.

Bár én a relax tone-t is megvettem , de nagyobb úr a lustaság..no meg tényleg jól jönne, ha vki masszírozgatna vele, én meg csak fexem:-)))

Még agyalok, hogy megvegyem e..

Üdv

Mindenkinek

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!!

2011. ápr. 20. 13:59

na helyzet?

hatásos vagy nem?

2011. ápr. 14. 22:03

Kedves x-tina89!

Nagyon szépen köszönöm, hogy írtál, és örülök, hogy hatásos a készülék :)

várom a vasárnapot :))

köszike :)

2011. ápr. 12. 18:59
Sziasztok!3 NAPJA HASZNÁLOM A KÉSZÜLÉKET EDDIG MEGVAGYOK ELÉGEDVE VELE.Ma lemértem magam és lefényképeztem a narancsomat:) majd vasárnap leirom az eredményeket és változást.Elöször féltem h gyenge lessz de nem a 3-as fokozaton elég durva 2-sel kezdek és utánna váltok.Én cellelit olajat használok hozzá.Szerintem jó a készülék.VASÁRNAP IROK.Addig is udv mindenkinek:)
2011. ápr. 9. 22:42
Én ma kaptam meg a készüléket.Egy hét mulva irok eredményt, de akinek van már tapasztalata az irjon.Köszi:)
57. stella03 (válaszként erre: 55. - 9f63999049)
2011. ápr. 3. 21:21
Van azóta tapasztalat?
2011. márc. 31. 18:11

Sziasztok!Szia ebcy!

Én is készülök, Cellules Md készüléket venni, csak nem tudom, hogy megérné-e, írtad, hogy Te megveszed?

Mi a véleményed róla, szívó erő?

Köszönöm szépen a válaszod, vagy esetleg Nektek a választ aki rendelkezik ilyen készülékkel? :)

2011. márc. 23. 11:21
Sziasztok,én ma veszek olyan Celluless Md készüléket innen a Top Shop boltból,majd leírom tapasztalataimat :P
2011. márc. 21. 15:59

Sziasztok!

Van valakinek ilyen készüléke eladó?Bárhol néztem nem találok itt nálunk.A topshop-os meg nekem nagyon drága. :S Ha van valakinek létszi írjon.Köszi :)

2011. márc. 7. 12:14

Sziasztok!

Én is szeretném kipróbálni a Topshop-os Cellules MD készüléket, és engem is érdekelne, hogy akinek ilyen van, mi a véleménye róla? Tényleg eltünteti a narancsbőrt? Megéri megvenni???? És kb. mennyi idő alatt tünteti el? Előre is köszönöm ha válaszoltok:-)

2011. márc. 6. 10:23

Sziasztok!

Van itt esetleg valaki, aki kipróbálta már a Topshop-os Celluless MD készüléket? Megéri az árát?

És Ti a saját Cellulesz gépeteket honnan rendeltétek? Nektek mennyire volt hatásos?

Kérlek írjatok!!! Minden tapasztalat érdekel!!

Üdv!

2010. márc. 13. 17:03
[link] most is van egy 5000-ért. Elég erős, úgyhogy kék-zöld-lila leszek tőle, de azért ezzel is van munka. Húzgálni kell. Tapad rendesen. Úgy lenne jó, ha valaki lenne, aki mozgatja, én meg csak fekszem.
50. zsuzso100 (válaszként erre: 49. - Fanatic)
2010. márc. 13. 12:26
Kíváncsi leszek a tapasztalataidra. Hol vetted?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook