Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Levegő hűtő készülék van valakinek tapasztalata? fórum

Levegő hűtő készülék van valakinek tapasztalata? (beszélgetős fórum)


10. misz
2010. júl. 16. 22:33

Sziasztok!

Nekünk van ilyen, nem ez a márka, de a lényege ugyanez.


Mi is azért vettük, hogy ha 1-2 fokot hűt a szobán, az nagyon jó lesz. Hát erre nem alkalmas. :(


Bezártunk ajtót-ablakot, ahogy kell, és bekapcsoltuk. 10 perc után azt hittük elpusztulunk. Ugyanis a levegő hőmérséklete nem csökkent, és mivel minden zárva volt, még csak meg se mozdult a levegő.

Aztán próbáltuk nyitott ajtóval is. A hőmérséklet így sem csökkent.


Beszéltünk egy klímás ismerősünkkel, azt mondta ezek a ketyerék erre a célra nem alkalmasak. igazi fokban mérhető lehűlést csak a klíma tud csinálni.


Annyival jobb viszont a ventilátornál, hogy nem a meleg levegőt forgatja, hanem hideget fúj ki. És az nagyon jól esik 33 fokos szobában. Lehet ezt is ide-oda irányítani, meg ionizál és párásít, ha akarod. A levegő hidegségét meg azzal lehet szabályozni, hogy milyen hideg a víz, amit beletölt az ember és tesz- e bele jégakut.


Összességében: a ventilátortól jobb, de nem tudja azt, amit egy légkondi.

2010. júl. 16. 22:04
ja:-(
8. 0ca6f8eb1b (válaszként erre: 7. - Clau26)
2010. júl. 16. 22:00
Hát igen, viszont akkor nem sokat érhet.:)
7. Clau26 (válaszként erre: 5. - 0ca6f8eb1b)
2010. júl. 16. 21:26

szia


De pont azt írják,hogy ezt scak úgy lehet használni nyitott ablak,ajtó mellett mert nagyon párásít

2010. júl. 16. 21:10
A hálóba kéne, kb 12m2.
2010. júl. 16. 21:01

Hali!


Nekem ez a szakmám, megérné megvenni, nem tudom mekkora a szoba, de ha nem nyitogatod ajtót ablakot akkor biztos érezhető lesz.:)

2010. júl. 16. 20:48
Én is ezt néztem ki. Jó lenne, ha valaki írna.
2010. júl. 16. 20:44

[link]


ilyesmire gondoltam

2010. júl. 16. 20:42
ja bocsánat ? jel lemaradt,szóval érdemes megvenni?
2010. júl. 16. 20:41
jelenleg 35fok van a lakásban és ezt a 7hónapos kislányom igen nehezen viseli..ventilátor van,de ugyebár azt nagyon nem lehet miatta bekapcsolni,de néha muszáj mert megpusztulunk.Klímára nincs pénzem,viszont hallottam erről a levegő hűtő készülékről és nem tudom van e valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata.10ezer körül van már..érdemes megvennem.Elég lenne 28fok is a szobába..csak ne 35 legyen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook