Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cellules vákuumos készülék, van valakinek, vélemény? fórum

Cellules vákuumos készülék, van valakinek, vélemény? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2014. dec. 12. 08:36
Van-e valakinek ilyen eladó Celluless MD készüléke bontatlan vagy hiánytalan állapotban? A Top Shopban jelenleg 6990Ft az ára, de nem rendelhető. :-( Pedig ezt néztem ki magamnak Karácsonyra...! gocklermarta@biatv.hu Válaszokat előre is köszönöm.
108. sheilaa
2014. márc. 9. 10:57

Sziasztok,


van egy eladó ilyen készülékem:

[link]

2014. febr. 14. 19:55
Sziasztok! Én is vettem ma egy ilyen készüléket és lenne kérdésem vele kapcsolatban. Nektek mennyi töltési idő után mennyit időt bír? Én először azt hittem, hogy egyáltalán nem működik, mert simán a tápegységre dugtam fel és nem ment, aztán rátettem a töltöre (tartóra) és egy órát töltöttem kb és 1 percig ment, úgy hogy újra rádugtam a tápegységre. Ez normális? Vagy csak az elején ilyen, mert az aksinak sok idő kell a töltéshez, vagy ki mit tud róla? Előre is köszi a választ!
106. westi
2014. jan. 27. 10:33
Sziasztok! Eltört a görgőm a nagyobb fejben. Esetleg van valaki aki nem használja a készüléket és eladná a nagyobb fejet?
2012. aug. 7. 16:11

sziasztok én eladnám Cellules MD készülékem,amit decemberben lesz éve,hogy vettem a Top shopban kb 16 ezer körül volt.

Én 8ért adnám el,kiváló állapotban van,nagyon keveset használtam csak. Dobozában,teljes felszeréssel,leírással,hibamentesen.Ha érdekel valakit nyugodtan írjon rám :)

104. m.ancs (válaszként erre: 103. - Danzel21)
2012. máj. 11. 10:45

A topshop boltban vettem, valahol a Teréz körúton, olyan 12-13 ezerért, ne haragudj, nem emlékszem pontosan. Viszont azóta nem járok testkezelésre, ami alkalmanként 3500 volt:)

Egyébként úgy tudom, hogyha interneten vásárolod meg, akkor van egy 14 napos visszafizetési garancia, ha nem vagy elégedett, míg ha a boltban veszed meg, akkor ez nincsen. Erre külön felhívták a figyelmem.

103. danzel21 (válaszként erre: 102. - M.ancs)
2012. máj. 11. 10:43
Megkérdezhetem hogy hol vásároltad és mennyiért a készüléket?
102. m.ancs
2012. máj. 9. 11:16
Viszont hátul (pl. fenéknél) nehezen használható, mert nagyon áll kézre:(
101. m.ancs
2012. máj. 9. 11:15
Nekem van ilyen készülékem, és imádom:) Egy csomó pénzt megspórolok, hogy nem kell végre testkezelésre járnom. A nagyobbik fejet nem használom egyáltalánb, csak a kicsit. Szerintem nagyon hatásos, ha egy pár hétig minden nap használod (de min. heti 5-ször). Viszont baromi fárasztó, pláne amikor bal kézzel csinálom (mondjuk legalább erősíti a kart :D ), és kicsit hangos is, a tévét bömböltetni kell mellette:D De tényleg nagyon látványos.
2012. jan. 30. 09:10
Vateráról érdemes megvenni a cellules vákumos készüléket?
2011. szept. 7. 08:48
Már a másodikat küldtem vissza..
2011. júl. 28. 14:40
Két három naponta használtam a gépet, és kb 30 - 30 percet egy egy területen.
97. sujet
2011. júl. 21. 10:54

Rájöttem hogyan kell megszerelni a görgőket. A görgő úgy van kialakítva, hogy egy műanyag "tüskeköpeny"-henger veszi körül a két részre szedhető belső hengert. Ez rosszul van kialakítva, mert a nagy szívóhatástól az illesztő -amúgyis hajszálvékony- kis csapok kitörnek. De ez a tengely nem törik el, mivel rugós, így ügyesen vissza kell a rugót a tengelypöcökkel a helyére tenni, egy gyors mozdulattal, majd rátekerni 3-4 hajgumit nagyon szorosan, és ráhúzni a tüskeköpeny-hengert. A hajgumikat cserélni kell, a vastagabb "postagumi" jobb hozzá, tovább tart.


Akiknek jól látható a hatása a gépnek, azok hányszor és mennyi ideig szokták használni egy héten? Köszönöm a válaszokat!!!

96. adri25 (válaszként erre: 91. - Pluharniki)
2011. júl. 19. 14:02
Nekem gumiköpölyözőm van és az is nagyon jó,és nem reped el ,mint az üveg.
2011. júl. 19. 13:01
Hihetetlen változást értem el a sima kézi köpölyözővel!!:):):):)
94. sujet
2011. júl. 5. 11:15
Így van, szerintem is. Én látom a változást a Celluless Md használatával, persze kitartóan kell használni és persze nem árt ha fut is ill. ha mozog is mellé valamit az ember. Nekem teljesen jó még mindig a gép, pedig nem kímélem, szerintem megérte az árát. nem lehet hogy attól ment tönkre, hogy nem olajjal, vagy nem elég olajjal használtátok?
93. JKriszBaba (válaszként erre: 86. - HajniDorka)
2011. jún. 27. 17:26

Szia!

Te hol vetted a köpölyözős készüléket? Nem szeretnék úgy járni, hogy rossz és vissza kéne küldeni vagy ilyesmi. Előre is köszi.

92. JKriszBaba (válaszként erre: 91. - Pluharniki)
2011. jún. 27. 17:26
Köszi.
2011. jún. 27. 13:24

Szia!Én a gyogyaruhaz.hu címről rendeltem meg a 6 db-os készletet.

Elszomorodtam,mert kb 1 hét után amelyiket használtam elkezdett berepedni az oldala,és elengedte a levegőt):

Most visszaküldtem kettőt cserére de már a harmadik is reped.

Nem tudom hogy csak és vagyok ilyen szerencsétlen vagy más is küszködött ilyen gondokkal!?

2011. jún. 25. 17:14
Szia! Honnan és milyen köpölyözős készletet használsz? Köszi előre is a választ.
89. HajniDorka (válaszként erre: 88. - Pluharniki)
2011. jún. 14. 09:51

Örülök, ha segíteni tudok.. Hidd el sokkal jobban jársz vele mint a gépi változattal :)

Sok sikert a kezelésekhez :)

88. pluharniki (válaszként erre: 86. - HajniDorka)
2011. jún. 11. 13:24

Szia!


Írásodom felbuzdulva megrendeltem a köpölyözős készletet,kiváncsian várom a hatását.

Már alig várom hogy megérkezzem, és neki álljak narancsbőrt írtani!:)

2011. jún. 7. 14:43

Sziasztok, két hónapig használtam rendszeresen a Celluless md gépet. Ezalatt a bőröm jelentősen simult, és kb 70%-os a hatékonyság eddig. Előtte hiába sportoltam rendszeresen, túlsúlyos sem vagyok, normálisan eszek, de a combom hátsó és első részén soha nem hatott semmi. Próbáltam a kézi cellu masszíroztatást, amitől kék zöld voltam, de más hatása nem volt. Jártam Oxispy kezelésre, ott szinte megfőztek élve, de az sem hatott, végül az LPG kezelést csináltam végig, akkor ismertem meg a vákuumos masszírozást. Az LPG kezelés nagyon jó volt, az ára miatt hagytam abba, mert 10 kezelés után már eredményeket ígértek, de aztán kiderült, hogy ezt folyamatosan kellene csináltatni nem elég kúraszerűen.(úgy meg nagyon drága)

Kerestem a neten olyan gépet, ami hasonló elven működik, mint az LPG és rendeltem egyet azzal, hogy kipróbálom, és visszaküldöm, ha nem válik be. Eddig nekem nem volt vele bajom, olajjal használom, és hálózatról max. fokozaton. Amellett hogy hatásos, kellemesen masszíroz, szinte hiányzik már két nap után, de a hangja tényleg borzalmas. Én azoknak ajánlom, akiknek gyengébb kötőszövetük van és feszesíteni, simítani szeretnék a combjukat és elég fanatikusak ehhez, mert tényleg minden másnap használni kell. Alkarra, hasra nem próbáltam, arról nem tudok írni semmit. Remélem segítettem valakinek.

2011. jún. 4. 10:14

Szeretném én is leírni a tapasztalataimat a készülékkel, ill. magával a vákumos kezeléssel kapcsolatban, hátha tudok segíteni..

Én is vettem először csak a sima Celluless-t a vateráról (ott nem volt garancia). Természetesen az első használat után már nem volt szívó ereje. Aztán megrendeltem a Celluless MD-t a netről tv shopból, gondoltam ha már visszafizetési garanciát adnak, biztosan jó lesz..

Használtam 2 alkalommal és harmadszorra az is felmondta a szolgálatot (szerintem típushiba ezeknél, hogy egy pár használat után már nincs szívóerő) visszaküldtem ahol azt mondták, hogy visszakapom az árát... még nem jött a pénz, de elvileg jövő héten megkapom.

Szóval ennyit ezekről a Celluless készülékekről.


Magával a kezeléssel mint vákumozásos narancsből eltávolítás, viszont nagyon jó tapasztalataim vannak. Azóta vettem egy sima vákumozós (köpölyözős) készletet. 6 db harang van hozzá, műanyag és egy szívókával lehet kiszívni a levegőt. Ugyanúgy lehet húzogatni a bőrön olajat használva. Ja és hozzáteszem, hogy nincs mi elromoljon benne :) és sokkal olcsóbb volt (5000 Ft).

Kb. 2 hete használom naponta, és látványosan csökkent a combom és a csípőm körfogata a narancsbőrrel egyetemben.


Szóval szerintem a tanulság, hogy sokkal jobban jártok egy sima köpölyözővel mint a Celluless gépekkel.. A köpölyöző is ugyanazt a feladatot látja el, nem fog elromlani a 2. használat után és még hangja sincs ellentétben a Celluless gépekkel..

2011. jún. 2. 13:52
Én ma csináltam másodjára, a fenéken megszenvedtem, kb. 3 pózban próbáltam, de egyik sem az igazi. :D A 2 lábamon kb. 45 percet csináltam összesen. Eddig nem látok változást.
84. sujet
2011. jún. 2. 10:31

Sziasztok!

Nem akarok azok körébe tartozni, akiknek megvan a gép és nem segít a többinek, ezért igyekszem "beszámolni" a tapasztalataimról.

Először is a Teréz körúton vettem meg, így nem kellett szállítási költséget fizetnem, és egy év garancia van rá. Sajnos magyar nyelvű használati utasítást nem kaptam, így aki ott veszi, kérjen hozzá! (Itt is 16990 Ft, volt, mint a neten!)

Először tegnap használtam narancsos fahéjolajjal, amit az Oktogonnál lévő bioboltban vettem kb. 1000 Ft-ért, 200 ml) Ha valaki tud jobbat írja meg.

Nagyon jónak tűnik ez a gép, így elsőre, nem akad be semmilyen gombja, jó a levegőkiengedő. Én is úgy használom, hogy vagy a max. fokozat alatt eggyel és akkor nem kell a levegőkiengedőt használnom, de szerintem sokkal hatásosabb a maximumon, csak így néha levegőt kell beengednem a végén. Nem töltöttem, hálózatról használom és így jó erős. Kicsit hangosabbra állítva a tévét nem zavaró a hangja, és én magam alá terítek a fotelbe egy türcsit, hogy ne legyen semmi sem olajos.

Az eredményességéről egy nap után nem tudok írni, csak annyit még hogy semmilyen lila foltom nem lett tőle, pedig max.-on tologattam.

2011. jún. 1. 20:46

hát hátul én is szenvedek kicsit :D főleg bal oldalon bal kézzel :D

elkezdem alulról egy gyors húzás comb-fenék és mire fentre érek majdnem derékig, pont addigra szívja be úgy, hogy már tépné, és nekem is be kell engednem a levegőt. és akkor lentről fel kienged, lentről fel kienged :D

nem így rajzolják a használati utasításban, de én így tudom a legegyenletesen és legelviselhetőbben húzkodni. :D

2011. jún. 1. 09:53
Amúgy én levendulás masszázsolajjal csináltam.
81. harlekine (válaszként erre: 80. - Natasha)
2011. jún. 1. 09:50
És van valami technikád, hogy rendesen tudd csinálni a fenéken? Én most kipróbáltam, de mindig meg kell nyomnom a levegő beengedő gombot, ami az elülső combon még megy, de hátul már nem férek hozzá rendesen, mert a kezem meg csúszik az olajtól :S
2011. máj. 31. 21:36

én is megvettem. én nem töltöttem mert úgy írja, hogy tölsd 8 órát vagy használd hálózatról. Ez egyébként nagy előnye az előző gépemhez képest. Én hálózatról nyomom sokkal erősebb így.

kellemes érzés, ezek a görgők is nagyon jók rajta.

már bírom full erőn tologatni.

de veszek másik olajat, mert ez a paprika olaj szétcseszi a bőrömet, pedig nem vagyok érzékeny. elsőre semmi, másodjára sem, de a rendszeres használattól ég már.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook