Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Boxer kutyások, akik szívesen cserélnének véleményt, történeteket. stbbbb:):) fórum

Boxer kutyások, akik szívesen cserélnének véleményt, történeteket. stbbbb:):) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
4240. Ata06
2015. febr. 3. 18:41

Megtaláltam a cikket. Igaz itt a spánielekről van szó, de megemlíti a boxikat is és azt hogy köze van a színnek is az agresszivitáshoz.

[link]

4239. Ata06 (válaszként erre: 4237. - Boxer-S)
2015. febr. 3. 18:36
Még valami érdekeset vettünk észre ismerős boxeresekkel. A sötét csíkosak nem tudnak elhízni. Magasabbak és vékonyabbak, a sárgák pedig alacsonyabbak és mokányabbak.
4238. Ata06 (válaszként erre: 4236. - Boxer-S)
2015. febr. 3. 18:34

Én is így tudom. :) Szeretnék majd én is egyet, de az én boxim nem tűri a cicákat és már késő szoktatni.

"Akik a macskanyálban lévő FEL D1 fehérjére érzékenyek, hiszen a szibi nyálában harmincad annyi FEL D1 van, mint egy házimacskáéban, ezáltal a legtöbb embernél semmilyen vagy nagyon minimális allergiás reakciót vált ki."

4237. Boxer-S (válaszként erre: 4234. - Ata06)
2015. febr. 3. 18:34
Milyet szeretnék? Lényeg, hogy fekete maszkos legyen. Ha van is valami fehér a fején, az minél kisebb legyen. De itt az összes kutyus sárga, mindkét alomban, ami szóba jöhet. Ez tök érdekes, amit mondasz a minél sötétebb kutyákról, biztos van benne valami. Ha az alomnyi kutyus lenne, akkor biztos, hogy elmegyünk 4-5 hetesen is, és utána 8 hetesen elhozzuk. És előtte kikérdezném a tenyésztőt, hogy a 3 esélyes közül melyik milyen jellemre.
4236. Boxer-S (válaszként erre: 4233. - Ata06)
2015. febr. 3. 18:22
Elméletileg hipoallergén, de amúgy olyan nem létezik. Viszont ami a lényeg, tőle nincs kiütése a lányomnak, szemben a többi cicával, tehát nekünk akkor is hipoallergén. A szibi cicák eléggé barátságosak, ő meg hatványozottan, mert jól szocializálták, 3 gyerkőce van a tenyésztőnek és a 3 éves szokta őket tréningezni :D:D:D meg a mudijai.
4235. Ata06 (válaszként erre: 4232. - Boxer-S)
2015. febr. 3. 10:23

Ebben teljesen igazad van! Így én se mernék választani! Én kérném, hogy különböző feladatokat csináltasson meg vele, mert hát azért nem olcsó mulatság, azért, hogy aztán végül ne olyan legyen, amilyet elképzeltél. Az ivar érésnél a tesztoszteron befolyásol némiképp a természetén, de az alapjellemen változtatni nem tud.

Nekem van olyan kan boxis ismerősöm, ahol a fiú mindenkivel barátságos és még össze is pakol a betörőnek, de van lány is, ahol az jobb őrző-védő , mint a legtöbb fiú.

4234. Ata06 (válaszként erre: 4231. - Boxer-S)
2015. febr. 3. 10:18

Milyen kutyust szeretnél külsőre?

A legérdekesebb tapasztalatom az ahogy figyeltem a boxereket évek óta, hogy a csíkosak és a sötétek "agresszívabbak" idegenekkel. Rákérdeztem a dokimnál, mert olvastam is a szín és genetika kapcsolatáról, és azt mondta, hogy ez igaz.

Fel is sorolt jó pár fajtát ahol ez megfigyelhető.

Azt szokták javasolni a választásoknál ,hogy ülj le és figyeld őket, akár egy-két órát is, hogy melyik, hogy viselkedik. Mert azért a kicsiknél már most látszik melyik az amelyik megadó ,melyik az aki tűzön-vízen keresztül odamegy az anyja emlőjéhez. Melyik az amelyik állandóan mozgásban van, vagy éppen alszik.

4233. Ata06 (válaszként erre: 4230. - Boxer-S)
2015. febr. 3. 10:12

Szibériai cica....:) Ugye arra nincs allergia?

Milyen a jelleme?

4232. Boxer-S
2015. febr. 3. 05:56
És ahol az egy kiskutya van, eléggé messze van tőlünk. Elmentünk volna hétvégén, de hétvégén pont erre fog jönni a boxerklubba a tenyésztő és el tudná hozni. Nem arról van szó, mert én is elmehetek, de ha erre jön, akkor elhozza, de úgy én nem merek rábólintani, hgoy legalább egy videot ne láttam volna róla. Szóval most várakozási stádiumban vagyok. És szét izgulom magamat.
4231. Boxer-S
2015. febr. 3. 05:54
Van egy alom, ahol még egyik sincs lefoglalva, de a héten lehet elkezdeni kiválasztani. Csakhogy az a bajom, hogy még túl picik ahhoz, hogy én lássam a személyiségüket!!! És ez az, ami rizikós benne. A másik helyen meg már a héten elvihető alomból, van még egyetlen, aki nincs lefoglalva és külsöre teljesen olyan, mint amilyet szeretnék, és rákérdeztem a jellemére, úgy, hogy én nem árultam el, nekem milyen kellene, és azt a választ kaptam, hogy egy nagyon érdeklődő kiskutya, nem fél semmitől, őneki mindig a háta fölött a farka, elsőnek rohan oda hozzá, elsőnek akar kisurranni az ajtón. Tehát itt már konkrétan látszik, hogy nem egy anyámasszonykatonája. Kértem, hogy csináljon róla videot, azt ígérte, kapok. De még nem kaptam meg. Ugye a másik helyen meg 6 kanból lehetne választani, de honnan tudom, hogy amelyiket lefoglalom, az milyen lesz pár hét múlva?
4230. Boxer-S
2015. febr. 3. 05:49
Ez jó, ezeket a személyiségtípusokat még csak embereknél hallottam. De végülis logikus. Szerencsére a gyerekek amikor pörögnek az állatok, olyankor megállnak és odébb húzódnak :D:D:D bár ha belegondolok, pl a futtatón, ahol kisebb hely van, volt már sokszor, hogy engem is majdnem felökött több kutya. Itt nálunk valszleg a cicával rohangálna, mert a cica nagyon nyitott és barátságos, más idegen kutyával is. Nem fél semmitől, mert a tenyésztőjének is vannak kutyái és direkt kértem, hogy tegye a kutyái mellé már pici korától. Elég hatásos eredménnyel járt. Ő egy szibériai erdei macska. 2 tenyésztő van, és hol ide billen a mérleg, hol oda. A héten amúgy végleg el kell döntenem. Jajj...
4229. Ata06
2015. febr. 2. 21:29

Végül is mikorra szeretnéd a kis kutyát?

És már eldöntötted a tenyésztőt? Mert mondtad ,hogy már néztél egyet és szimpatikus volt.

4228. Ata06 (válaszként erre: 4225. - Boxer-S)
2015. febr. 2. 21:28

Nem is az a baj, hogy a kutyus bántaná, ezeknek a szájába nyúlkálhatsz ,akkor se tesznek semmit, hanem a rohangálás. Néha úgy ront neki a nagyobb kutyáknak is, mint akinek elment az esze.

Nehogy a kicsit feldöntse és megsérüljön.

Különben vannak hihetetlen jó boxer fajta könyvek. Én a többségüket a vateráról és hasonlókról szedtem össze, mert már van olyan ami nincs forgalomban. Ezek vannak fő helyen a polcomon. ;) :D

Milyen cicátok van? Házi vagy fajta macska?

4227. Ata06 (válaszként erre: 4226. - Boxer-S)
2015. febr. 2. 21:25

Van olyan ismerősöm, akihez oda ment a mostani kutyája és mégse használható őrzésre. nagyban függ ugye a kutya jellemétől.

Melankolikus - gyenge típus, kolerikus - ingerlékeny és kiegyensúlyozatlan típus, szangvinikus - erős, kiegyensúlyozott, mozgékony típus, és flegmatikus - erős, kiegyensúlyozott és nem mozgékony típus. Ezek részben fedik is egymást és ettől is függ, hogy egy kutya mire alkalmas.

A melankolikus mondjuk, hogy szinte semmire.

A kutya választásnál állítólag nagyon jó ötlet- bár a mostaniak nem osztják-, hogy bedobsz egy kulcs csomót közéjük. Amelyik odamegy érdeklődve és megnézi mi az, azt kell választani.

A kölyöktesztnél is vannak nagyon jó kis feladatok, de azt bizonyos korban kell megcsinálni és pontozni a kölyköket. Ez pedig a tenyésztőre várna, amit nagyon ritkán csinálnak meg.

4226. Boxer-S (válaszként erre: 4224. - Ata06)
2015. febr. 2. 20:38
Hmm, tudom, hogy jobban leizzad az ember egy domináns kutyával, de! Valaki egyszer azt mondta nekem, hogy egy domináns kutyából bármit ki lehet hozni, meg le lehet dolgokról nevelni, viszont egy félős bizonytalan kutyából sose lesz olyan jó kutya bizonyos tekintetben. Pl az én nj-m ilyen volt, bizonytalan és bizalmatlan. És igen sajnos félt megmagyarázhatatlan dolgoktól, fogalmam nincsen, miért. Amiben csúcs volt, az a kutyasuli, mikor feladatokat kellett végrehajtani, meg ilyesmi. A területét is erősen őrizte, de nagy szívfájdalmam volt, amikor valamelyik kutya nekiment, akkor megfutamodott. Nem akartam én harcot látni, nade bántott, hogy sokkal kisebb kutyák elzavarták. Ja, és ha 5-6 hangoskodó jött szembe, nemhogy mellém pattant volna ösztönből, hanem még jó nagy körben kikerülte őket, otthagyva engem. Szóval utólag én tudom, hol rontottam el, a kölyökválasztásnál. Olyan kiskutyát hoztam el, aki nem akart hozzánk odajönni. Nagy hiba volt.
4225. Boxer-S (válaszként erre: 4223. - Ata06)
2015. febr. 2. 20:33
5 éves a legkisebbem. De tudom, hogy imád körmös pacsikat adni, hamar le kell szoktatni róla. Végülis van egy macskánk is, még fiatal, de nagytestű, szóval a cicával való bánásra is meg kellett nevelni a gyerekeket, és ha valamit rosszul csináltak, akkor meg volt az eredménye, de a gyerekek is tanultak belőle.
4224. Ata06 (válaszként erre: 4221. - Boxer-S)
2015. febr. 2. 19:39

Igen benne van az ösztöneikben. Ata azért lett olyan ,amilyen, mert még őrző-védőztünk is.

Állítólag, ha benne van az ösztöneiben ,akkor nem szabad még ezzel fokozni is.

Attól függ milyen kutyust szeretnél. Ha a parkban el akarod engedni majd más kutyákkal játszani, akkor ajánlott időben ivartalanítani és nem csibészeltetni. Ata főként akkor reagál bárkire, ha szembe áll velem, vagy láthatóan oda akr jönni hozzánk. Na meg ha felemeli a kezét az illető. Őt mindig elég keményen kell magam mellett tartani és én nem tudom őt elengedni játszani sem más kutyákkal. Bár a lányokat szereti, sőt velük "úriemberként" viselkedik, de bármikor ott teremhet egy fiú és akkor már harc van. Nagyon félelmetes tud lenni, volt szerencsém ehhez a helyzethez is, mikor kezdődött nála. És ez a fajta nem adja meg magát, hanem halálig harcol.

4223. Ata06 (válaszként erre: 4220. - Boxer-S)
2015. febr. 2. 19:33

Én is megszenvedtem vele. 2 éves korában még tükrözésre is elvittük, hogy nincs-e valami komolyabb baj a háttérben.

Én nem vizesflakonnal mentem, de ez az ötlet jobb, mint az enyém volt. :P Én a séta után vödörrel mentem újból végig az útvonalon. :D

Nem tudom Te mivel szoktál etetni, de vannak olyan tápok ,amik sokunknak beváltak. A lakás miatt én nagyon ritkán főztem neki, mert erre is igen érdekes módon reagált. Pl. a rizs hihetetlen mennyiségű pisit eredményez, így ilyenkor majdnem egész nap az utcán "lebzseltem".

A német jucinak azt hittem csak szezonálisan hullik a szőre! :O Végül is akkor nem jobb a hosszú szőrűeknek se. Mert azt hallottam, hogy az olyan ,mint a haj- könnyű felsöpörni. :P


Meg kérdezhetem ,hogy a gyerekek mennyi idősek?

Ha nem publikus,akkor ne válaszolj.

Ezt azért kérdem, mert ez a fajta elég eszetlen tud lenni! Ezen kicsit meg is bántódtam annak idején mikor mentünk érte és az eladó kérdezte a póráz vásárlásnál, hogy milyen fajta kutyusnak veszem. Már akkor bántott, hogy ledegradálták a leendő kutyámat. :D Utóbb kiderült tök igaza volt! :D

4222. Boxer-S
2015. febr. 1. 21:25
Egyébként nem sokat lenne egyedül. Én nem dolgozom minden nap, és amikor dolgozok, akkor is 5 órán belül otthon vagyok.
4221. Boxer-S (válaszként erre: 4219. - Aed6bafa83)
2015. febr. 1. 21:24
Kutyasuliba biztos, hogy elmegyünk vele, illetve később engem a személyvédelem is érdekelni fog. De az még odébb van. Egyébként olyan tapasztalatotok van, hogy ösztönösen ez valójában mennyire van bennük? Már olvastam ezt-azt. De kíváncsi vagyok. Hogy reagál pl rossz és kötekedő arcokra az utcán, stb. Persze változó és egyénfüggő is tudom.
4220. Boxer-S (válaszként erre: 4218. - Ata06)
2015. febr. 1. 21:21
Teljesen mindegy, hogy egész évben hullik a szőre, mert a németjuhászom szőre is egész évben hullott-a lakás miatt-, de az jóval hosszabb volt! És én sem tartok szőnyeget a földszinten, csak a galérián. Na jó télen a gyerekszobában igen, de kölyök esetén inkább felszedem ott is, elég, ha egyszer belóg és lepisili. Az emésztés sem tud meglepetést hozni, mert a németjuhászomnál szarabb emésztést már nem tudok elképzelni... kezdve azzal, hogy kb egész kölyök korában fosott. Sokszor én irígykedtem azokra, akik felkapkodták a kolbászt az utcán. Én meg sokszor vizesflakonnal mentem sétálni. Itthon LAPÁTTAL és seprűvel kellet a f.st felszedni... Folytassam?
2015. febr. 1. 18:03
Szeretnék csatlakozni az előttem szólókhoz. Nekünk is 5 éve van már meg a mi kis lány boxerünk. Hát a leckét azért feladta rendesen, én nem voltam ennyire precíz és nem kérdezősködtem másoktól. Nálunk a rombolás eléggé elfajult, de hála a jó istennek sikerült kordába tartani. Most már nem csinál semmit, ha egyedül van. Iszonyat nagy a mozgásigénye, úgyhogy ha valakinek nincs elég szabadideje akkor nehéz helyzetbe lesz. Nekünk akkor fárad el ha meleg az idő, de ilyenkor télen a reggeli 40-45 perc intenzív mozgás sem kottyan meg neki. Én konkrétan 5 órakor kelet minden reggel pont azért hogy legyen időm "lefárasztani". De a sok nehézség ellenére soha nem adnám oda senkinek annyira szeretem. Nagyon emberközpontú és igényli hogy mindig legyen valaki körülötte. Ha mégis a boxer mellett döntesz, sok sikert és kitartást, hidd el meglesz az örömötök utána. Szerintem nem árt ha rögtön az elején elkezdetek járni kutyasuliba. Mi is voltunk és én nagyon sokat tanultam, és tudtam meg nem csak a kutyáról de saját magamról is.
4218. Ata06 (válaszként erre: 4217. - Boxer-S)
2015. febr. 1. 17:42

Teljesen egyetértek veled, hogy gyerekek mellé kicsi kutyust vigyél.

Háááát.... a boxi valóban nem egy szolgalelkű kutya.:D Először mérlegel, csak aztán csinálja csak, ha ő is úgy gondolja, hogy az neki jó!

Ezt a fajtát csak humorral lehet nevelni.;)

Persze lehet erőszakkal belőle gépet gyártani, de az már nem ő lesz. Én soha nem ütöttem meg az enyémet, de mindig tudja hol a helye.

Azért a kanok kevésbé bújósak, mint a lányok, hisz a tesztoszteron igen érdekes dolgokat tud produkálni.:D

Viszont Ata- így hívják a boximat- imádja a nyugalmat és a heverészést.Igaz, hogy már benne jár a korban, de ő mindig jól elvolt itthon is.

Persze nem mondom ,hogy nem csinált kárt, de tényleg nem sokat. Viszont az elég hatásos volt! :D


Sajnos én is olvastam már fórumon olyat, hogy elajándékozzák a boxit, mert állandóan rohan , csüng, rombol és " nem értik, hogy ki szerethet ilyen agyatlan, hiperaktív kutyát ". Valahogy így volt fogalmazva annak idején ,mikor olvastam.


Viszont van még két dolog ,amit jó ha tudsz. Rettenetesen hullik a szőre. Nem évszakhoz kötött. Nálunk már nincs szőnyeg, mert úgy beleáll a szőnyegbe ,mint a tűlevél. Nem lehet kiszedni belőle.

A másik meg: általában nagyon érzékeny az emésztésük. Most már több ,mint nyolc év alatt látom, hogy ez általában fajta probléma és nem egyéni.

Viszont olyan nagyszerű és jópofa kutyák, hogy el sem tudom képzelni, hogy a komoly ,precíz németek, hogy voltak képesek kitenyészteni. :D

Mert a tőlük nem erre számítanék, ha rájuk gondolok. ;)


A lényeg viszont az elhagyott boxerekkel és egyáltalán az állatokkal kapcsolatban, hogy ha valaki rászánja magát, akkor annak tudnia kellene, hogy egy kis élettel és lélekkel játszadozik. Én nem tudtam mire vállalkozok ,mikor lakásban nagytestű kutya mellett döntöttem. És nem volt egyszerű az első év, de soha nem jutott eszembe, hogy megszabaduljak tőle. Most pedig ,hogy öregszik szeretetre méltóbb, mint valaha.:) Most már nem a pasis viselkedés ;) van mindig előtérben, hanem amikor ott a helye és ideje ,akkor a bújós. <3 :)

4217. Boxer-S (válaszként erre: 4216. - Ata06)
2015. febr. 1. 08:57

Azért döntöttem a boxer mellett, mert külsőleg és belsőleg is nagyon tetszik. Nekem fontos, hogy ne mindenki kutyája legyen, viszont a németjuhász után nem akartam annyira "szolgalelkű" kutyát. Tök jó kutyák meg minden, de nem önállóak. És nem valami nyugodt idegrendszerűek. Jó tudom ez is egyedfüggő, de akkor is, én ha 15 németjuhászból legalább 14-et láttam, aki hisztérika bizonyos helyzetekben, akkor nem mondok sokat. Ezzel biztosan sokan nem értenének egyet, de nekem akkor is ez a tapasztalatom. És nekem munkavonalból volt a kutyám, hát tudom, hogy a boxernek is magas az energiaszintje, de az én kutyám ultra extra volt. Ami nem mindig baj, vagyishogy nem baj, mert le tudtam annyira fárasztani (teljesen SOHA), hogy otthon ne romboljon semmit, de láttuk rajta folyamatosan, hogy őt az élteti, hogy NA MIKOR MEGYÜNK MÁR KI VÉGRE MEGINT?!?!?? Amikor a kertes házban voltunk (anyósomnak kertes van és rendszeresen ki szoktunk menni hétvégente), akkor kb soha nem akart a lakásban lenni. Pedig bejöhetett volna, de nem. Neki tényleg nem volt való a lakás. Ja, és a boxiban még az is tetszik, hogy bújós és emberközpontú! Ez is nagyon hiányzott a nj-mben, mert ő abszolút nem volt bújós. Nagyon ragaszkodott hozzánk, de nem volt bújós és hízelgős. Mindig csak a feladat miatt csüngött rajtunk, amúgy nem. A boxi határozott (ha normális helyről van), az enyém nem volt az. Tudom, hogy ezek általában nem is jellemzőek a németjuhászra, de én így jártam.

Hogy hogyan juthat el odáig valaki, hogy elajándékozzon egy boxert, ezt lehetne sorolni, egyik ok az is lehet, hogy nem tudják megnevelni, mert ilyet már nagyon sokat hallottam. Én jártam a Noéban többször is, szoval ismerem a boxereket. Ja, és pl mondjuk van egy pár, akiknek lesz egy kölyökboxerjük, és a pár egy vagy két év után összeveszik. A kutyát meg egyik sem vállalja be egyedül, mert nincs rá ideje, pénze stb..... erre nyilván nem számítanak, mikor magukhoz veszik. Most nem védeni akarok én senkit, de ilyesmire tudok gondolni. Persze valaki csak úgy simán kirakja a szűrét, olyan is van. Azért nem szeretnék felnőttet, mert kisgyerekeim vannak és ragaszkodok ahhoz, hogy jó helyről és picinek hozzak el kutyát, ami számomra megnyugtató. Mindent tudok az előéletéről és nem ér meglepetés.

4216. Ata06 (válaszként erre: 4215. - Boxer-S)
2015. jan. 31. 22:03

Két, három hetesen a tenyésztő már sokszor látja, hogy melyik milyen jellem lesz. De szerintem ezt mindenképpen beszéld meg vele, hogy ő hogy szokta ezt csinálni. Szerintem ahány tenyésztő annyiféle elgondolás, de biztos van valami bevált gyakorlata. Kölyöktesztről eddig még csak egy dobbermanos kennelnél halottam. Hogy a boxeres tenyésztők csinálnak -e ilyet azt nem tudom.

Miért döntöttél a boxi mellett? :) Mert hogy mondtad több fajtátok is volt már. A boxer hogy jött képbe? Mindenképpen kicsit szeretnél?

Sok nagyobb boxert is hirdetnek. Épp tegnap láttam egy 21 hónapos boxer lányt ingyen. :(

Nem tudom hogy tehet valaki ilyet egy kis lélekkel.:(

Meg sajnos a fajta mentősöknél is elég sokan vannak mindig.

4215. Boxer-S (válaszként erre: 4214. - Ata06)
2015. jan. 30. 22:40
Szia, mindenképp tenyésztőtől vesszük. Én is kinéztem már egyet amúgy, és megvannak a szűrések is a szülőknek. Nagyon szimpatikusnak találom a tenyésztőt, már beszéltem vele. És kant szeretnék. Volt már több őv fajtánk amúgy. Jártunk kutyasuliba is, szóval azért valamicskét értünk a neveléshez. Csak ez a foglalós dolog nem tudom, hogy megy pontosan, mert a kicsiket már akkor el lehet kezdeni lefoglalni, amikor még baromira nem látszik, melyik milyen karakter. Mondjuk ha 3 hetesen lefoglalom és 5-6 hetesen meglátogatom (mert 3 hetesen aztán nem sok látszik még a jellemükből), és rájövök, hogy upsz, olyankor mi van? Vagy ez hogy működik?
4214. Ata06 (válaszként erre: 4213. - Boxer-S)
2015. jan. 30. 22:24

Én ha vennék..., akkor különösen egy tenyésztő az aki szimpi nekem. Már régóta figyelem az oldalát. A facen is fent van-Kárpáti Boxer Kennel néven.De van honlapja is. Ha nem találod, akkor privibe belinkelem. itt nem lehet, mert törlik.

Gyönyörű kutyusai vannak és én úgy látom, ő olyan igazi szívvel-lélekkel tenyésztő.

Tudom, hogy szaporítóktól olcsóbban lehet kapni, de amit "nyersz a réven elveszted a vámon" szokták mondani. Elég betegséggel terhelt fajta, így nem ajánlom, hogy akárhol vegyél. Nem mindegy a szülők milyen szűréseken mennek keresztül és melyik kant melyik lánykával pároztatják.

Mindenképpen fordíts rá kellő figyelmet!

Menj el a tenyésztőhöz ,nézz körül, beszélgess vele.Ráadásul ő jobban ismeri majd a kicsiket, így személyre szólóan is tud Neked ajánlani, hogy melyik illik hozzád.

Nem mindegy Te milyen habitusú ember vagy. Fontos, hogy a Neked megfelelő kutyus legyen kiválasztva, mert különben egyikőtök se fogja élvezni az együtt létet. Gondolok itt pl. egy domináns kutyára és egy gyenge kezű emberre.

Vagy éppen fordítva. Fiút szeretnél vagy kislányt?

4213. Boxer-S (válaszként erre: 4212. - Ata06)
2015. jan. 30. 09:18
Szia! Tudom, hogy van a facebookon is, de ott annyira rengetegen vannak, hogy nem lehet követni!!! Nem első kutya, több is volt már, legutóbb egy németjuhász. Van olyan tenyésztő, akit ajánlasz, vagy ismersz?
4212. Ata06 (válaszként erre: 4211. - Boxer-S)
2015. jan. 29. 21:15

Sziasztok!

Ritkán tévednek ide új tagok, a régiek, pedig elfelejtik idővel. :P

Fent vagy a fécen? Ott nagyon sok boxeres csoport van. Oda rendszeresen tesznek fel tenyésztők is képeket. Érdemes ott is fent lenni. Én nem nagyon szeretek ezekben a csoportokban irkálni -azért olvasgatom-, mert fent létem alatt sokszor alakult már ki vita, így maradok ebben a boxis csoportban.

Első kutyusod lesz?

4211. Boxer-S
2015. jan. 29. 09:13
És az is érdekelne, hogy egy-két tenyésztőt ismertek-e és kit ajánlotok, esetleg kit nem? Akár priviben is.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook