Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Boxer kutyások, akik szívesen cserélnének véleményt, történeteket. stbbbb:):) fórum

Boxer kutyások, akik szívesen cserélnének véleményt, történeteket. stbbbb:):) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
4300. Ata06
2015. febr. 8. 19:33

Jaj de gyönyörű, egyem meg! <3

Kíváncsi lennék meddig tartott mire így megállt. :D

4299. Boxer-S
2015. febr. 7. 20:18
Tettem fel 3 hetes képeket.
4298. Boxer-S
2015. febr. 7. 11:53
Jaj ezt már láttam! Irtó cuki!
4297. Ata06
2015. febr. 7. 00:19

Egy kis kedv csináló. :D <3


[link]

4296. Ata06
2015. febr. 6. 21:50

A szöges nyakörv helyett én inkább a haltit ajánlom. Ha megszokja azzal nagyon könnyen lehet közlekedni. És nem olyan brutál, mint a szöges.

Amíg nem ismertem a haltit, én is szögessel próbálkoztam ,mert másképp nem bírtam megtartani.

De inkább megfulladt, mint hogy lassabban menjen.

Már hányt olyan fehér ,habos trutymót és még mindig ment. A halti olyan, mint az álom.

Ha megszokja, alig kell fogni, mert a fejébe nem tud bele feküdni és húzni.

4295. Ata06 (válaszként erre: 4290. - Boxer-S)
2015. febr. 6. 21:46

Hogy ment a séta? :D Na erről érdekes dolgokat tudnék mesélni. Igazából egy káosz volt. Ez a fajta egy hihetetlen energia bomba. A napokban találkoztam egy boxeressel, akinek 7 hónapos volt a boxija. Nem tudtunk állva beszélgetni.

Hol jobbra rántotta ki a karját, hol balra repült. Aztán még egy kicsit próbáltunk beszélni és végül a csaj elrepült akutya után. Még futtában odakiabálta, hogy viszlát. :D Na hát kb. én is így voltam. Elindultunk a dokihoz és végig rohantunk. Mielőtt odaértünk ki kellett kötnöm egy fához és leülnöm egy padra-télen-, mert folyott a hátamon a víz.

Az is egy jó példa, hogy egy az egyik minisztériumnál álló őr próbált nekem segíteni, megmutatni, mit hogy kell, aztán végül annyit mondott, hogy hát vele még nem lehet ,mert nagyon kicsi.:D

4294. Ata06 (válaszként erre: 4288. - Boxer-S)
2015. febr. 6. 21:37

Igen... nagy. Bár fáj a szívem érte, de én csak úgy tudom csinálni, ahogy a nagy könyvben meg van írva. És így már elég drága mulatság. Most már kellenek neki gyógyszerek is.

Ráadásul a mindennapi séták azért nem olyan egyszerűek, majd meglátod! ;)

4293. Boxer-S (válaszként erre: 4291. - Ata06)
2015. febr. 6. 21:36
Ok köszi!!! Amire azt mondod, érdemes megvenni, annak utána nézek!
4292. Ata06 (válaszként erre: 4287. - Boxer-S)
2015. febr. 6. 21:35
Megnéztem ezt a tápot, azért ez nem egy túl jó minőség, ahhoz képest, hogy egy tenyésztő etet vele. Rengeteget számít, hogy mit kap. Persze jó, hogy ezt vettetek, mert ne legyen neki hirtelen annyi féle változás, de majd utána szerintem másikat kellene adni. Nagyon sokat számít ,én látom ám Atán. Mikor minden izma kirajzolódik, az olyan gyönyörű. :) :)
4291. Ata06 (válaszként erre: 4282. - Boxer-S)
2015. febr. 6. 21:21
Több is van. Holnap majd előveszem őket és leírom- ha szeretnéd.
4290. Boxer-S
2015. febr. 6. 21:18
Nálatok hogy megy és hogy ment még fiatal korában a pórázas közlekedés? Az előző kutyám sem rángatott ugyan, de fél testhosszal folyton előrébb ment, de ő egy iszonyat zsizsegős kutya volt. Bezzeg a kutyasuliban a mellkasa volt a térdem mellett, mert tudta, hogy ott csak úgy szabad! Én már szögessel sétáltam vele az utolsó évében, a férjem bezzeg nem, és ki is röhögött miatta.
4289. Boxer-S
2015. febr. 6. 21:16
Az alom rongy eszembe sem jutott, de jó ötlet!!!
4288. Boxer-S (válaszként erre: 4286. - Ata06)
2015. febr. 6. 21:16
Ata mellé mehetne egy kislány? Vagy kettő túl nagy falat lenne?
4287. Boxer-S
2015. febr. 6. 21:14
Acc Energyvel etet, de gondolom a felnőtt kutyáit. Ezért vettünk mi puppyt. Viszont azt is mondta, hogy ő ad nekik húst meg rizst is. Én BARF-oztam egy időben a németjuhászommal, akkor fél évig tünetmentes is volt, de utána már az sem segített.
4286. Ata06 (válaszként erre: 4281. - Boxer-S)
2015. febr. 6. 20:56

Igen. Csuda jó fejek, majd meglátod! :D

Én ennyit életemben nem nevettem ,mint mióta megvan Ata.;)

4285. Ata06 (válaszként erre: 4280. - Boxer-S)
2015. febr. 6. 20:55

Vigyázzatok a nagy fehérje és energia tartalmú tápokkal, mert neki nem szabad hirtelen nőni.

A tenyésztő melyik táppal etet?

Jut eszembe ad nektek majd alom rongyot? Ha nem akkor szóljatok előre, hogy szeretnétek.

4284. Boxer-S (válaszként erre: 4283. - Ata06)
2015. febr. 6. 20:54
Háziorvos nincs köztük? Mert akkor átjelentkezek én is a kartonommal :D:D:D
4283. Ata06 (válaszként erre: 4279. - Boxer-S)
2015. febr. 6. 20:45

Teljesen reális árak vannak.

Úgy foglalkoznak a kedvencekkel, ahogy szeretnénk , hogy velünk is foglalkozzanak az eü-ben. :/

4282. Boxer-S
2015. febr. 6. 20:16
Tényleg milyen boxeres könyveket ajánlasz, amikről írtál?
4281. Boxer-S
2015. febr. 6. 18:56

Ezt láttad már?!?!? Behalok...

[link]

4280. Boxer-S
2015. febr. 6. 18:38
Baromságot beszéltem, összekevertem a felnőtt táppal, amit legutóbb rendeltünk. Szóval ACC puppy tápot rendeltünk a kicsinek.
4279. Boxer-S
2015. febr. 6. 18:36
A járólapot már megvettük. De, kül-és beltéri, szoval jó strapabíró! De a fugás dolgot megjegyzem... És ebben a rendelőben milyen árak vannak? Csak mert voltam én már olyanban is, ahol a vizsgálati díj 7000 Ft volt. Mi a 11. kerben lakunk.
4278. Ata06 (válaszként erre: 4277. - Boxer-S)
2015. febr. 6. 17:51

Ha járólapot választotok, akkor olyat vegyetek, aminek a legnagyobb a kopásállósága. Atából látom nekünk is az kellett volna. :/ A rohangálásától és a focizástól megkopott és kikoptak a fugák is.

Úgyhogy a fugák közül is olyat válasszatok, ami jó erős és kemény.

Nekünk is parketta van, Ata körmei azon is meglátszanak.

Melyik tápcsalád energy tápja?

Én pesti vagyok és nagyon szuper társasághoz járunk. Nem tudom, hogy tőletek milyen messze van a Belgrád rakpart, én oda járok. Nagyon felszereltek RTG, EKG, Ultrahag, mély altatásban is tudnak műteni. Mindig fejlesztik a rendelőt és nagyon jó diagnoszták. Sok boxis jár hozzájuk, már elég tapasztaltak boxi témában. :D

4277. Boxer-S (válaszként erre: 4276. - Ata06)
2015. febr. 6. 14:14

Nincs szőnyegpadló, még csak az kéne! Laminált padló van, illetve tavasszal lesz az előszobában egy felújítás és járólap lesz oda és a konyhába is letéve. Most még parketta+pvc van :(

férjem elég jól bírja a pisi kaki témát, mert én úgyis előbb felkelek, mint Ő.... :D:D:D Mi táppal és hússal is fogjuk etetni, a tenyésztő is ajánlotta, mert Ő is hasonlóan etet. Most az energy puppy tápját néztük ki, remélem beválik, mert a férjem már meg is rendelte.

Állatorvos ügyileg nem tudom még, hova megyünk. Mert oda nem szeretnék, ahova az előző kutyámmal jártunk, bár az a baj, hogy vele kb a környék összes állatorvosánál voltunk, szóval..... még kitaláljuk. Ti Budapesten laktok?

4276. Ata06 (válaszként erre: 4275. - Boxer-S)
2015. febr. 6. 09:42

Hát jó fáradt leszel egy darabig! :P

Szőnyeg padló nincs? Mert ha az van, akkor nem túl jó ötlet a szobába vitel. ;)

Tegyél majd le neki pelenkát, mert most télen kizárt ,hogy leérsz majd vele időben.

Párod hogy fogja viselni a szobatisztaságos fennforgást? Az enyém nagyon nehezen bírta. :D

Nekem akkor kezdett kevesebbet pisilni, mikor teljes egészében átálltunk a száraz tápra.

Te mivel fogod etetni?

Jó dokitok van?

4275. Boxer-S (válaszként erre: 4274. - Ata06)
2015. febr. 6. 06:07

Helló! Úristen.... hát én el is képzeltem a pisilve körbeszaladós jelenetet ::D:D::D:D:D::D:D

Hát igen, nem egyszerű az elején. Mondjuk én sosem értettem, amikor lakótelepes gazdik jöttek nekem, hogy az ő kutyájuk 4 hónapos és szobatiszta.... persze, mert 3 óránként lent voltak vele 2 órákat. De komolyan. Nagy volt a család és mindig valaki lent lógott vele. De könyörgöm attól nem szobatiszta a kutya!!!!

Nálunk az nj-vel a kaki volt, amit még sokáig nem tudott vissza tartani, másnál fordítva van. Azért is lehetett így, mert kölyök korában kb folyton kolbász helyett plecsniket csinált, és azt nehezebb visszatartani.... én a pisinek még örültem is volna. Nem nincs kertünk, illetve mi ha jó idő van, hétvégente anyósomnál szoktunk lenni, és ott van kert (és egy másik kutya). Télen kb 2 hetente megyünk. Én most arra gondoltam, h amíg kicsi lesz, talán nem is zárom ki az előszobába éjjelre, hanem jöjjön be a szobába az ágy mellé, és akkor talán nyugodtabban alszik, és ha nagyon mocorog, kirepülök vele az utcára. Ez így leírva elég könnyelmű gondolat.... meglátjuk, mi lesz a megvalósításból! :D

4274. Ata06 (válaszként erre: 4272. - Boxer-S)
2015. febr. 5. 21:03

Ja, igen a kutyagumik. Én 8 hónapos koráig kínlódtam vele. :P Hajnalban egy órával előbb keltem, hogy rendet tegyek és kiszellőztessek. Mikor kinyitottam az ajtót boldogan csattogott felém a pisi, kaki kombón keresztül és a fülei csak úgy repkedtek. Aztán eljött az az idő, hogy már kicsit vissza tudta tartani, de annyira még nem ,hogy kivárja míg lemegyünk. Akkor elkezdett pisilni lavórnyi mennyiséget és nem tudta elzárni, viszont tudta, hogy nem szabad így elkezdett szaladni is közben. Na el tudod képzelni mi volt itt? :D

Neked van kerted?

4273. Ata06 (válaszként erre: 4272. - Boxer-S)
2015. febr. 5. 20:58
Egyszerűen elkezdtük dobálni, ő meg el akarta kapni. De egyszer-kétszer eldurrantotta, mikor leesett, de rákiáltottunk egy párszor, hogy NE! és egy idő után már nem rontott neki a földön. Akkor megsimiztük és az volt a jutalom, hogy játszottunk tovább. A végén mindenképpen ki kellett durrantani. mert addig nem hagyott békén minket . Hiába tettük fel a szekrény tetejére, ő ott ült alatta és hol arra nézett, hol rám. :D
4272. Boxer-S (válaszként erre: 4270. - Ata06)
2015. febr. 5. 20:02

IIIIgen, annyira cuki, meg ahogy liheg... Igen most úgy érzem, hogy de jó nekem, de amikor a kutyagumikat fogom hajnalban kerülgetni, akkor lehet, hogy nem lesz olyan jó...:D:D:D mindennel együtt olvadozni fogok még akkor is szerintem. A tk-s "keresztneve" a Rambo igen, de eskü nekem tetszik!!!

Ez a lufi irtó cuki lehet, hogy tanítottátok, és sosem harapta el?

4271. Ata06
2015. febr. 5. 17:26
Te hívod Rambonak, vagy ez az alom neve? :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook