Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Boxer kutyások, akik szívesen cserélnének véleményt, történeteket. stbbbb:):) fórum

Boxer kutyások, akik szívesen cserélnének véleményt, történeteket. stbbbb:):) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
4360. Ata06 (válaszként erre: 4358. - Boxer-S)
2015. márc. 8. 10:32

Egy kis cukor borsó. :))) <3 Na de nem sokáig! ;)

Olyan gyorsan fog nőni! :/

Ha tudsz felrakni még videót örülnék, mert nagyon várom! :P Meg van már hova mentek dokihoz?

4359. Ata06 (válaszként erre: 4357. - Boxer-S)
2015. márc. 8. 10:30

Egyem meg, de aranyos! :))))) <3

Nem is olyan kicsi ám! :O Mikor a lépcső mellett áll és a cica felugrik a lépcsőre, ott lehet látni milyen nagy a tappancsa. Jó nagy kutyi lesz! :O :)

A cica meg folyamatosan vadászna....:D

Nagyon aranyosak a gyerekek, milyen türelmesen és csendben ülnek. :))

Mi volt a tenyésztőnél? Szimpi volt? A hely ,ahol a kicsik voltak? A többi kutyi is ott volt?

Volt amelyik oda kocogott hozzátok? Mikor ott voltatok nem volt olyan amelyiket szívesebben elhoztad volna? :P Vagy esetleg kettőt? ;) :P

Nagyon vagány kis "csávónak" tűnik! :))))

Tényleg... a kakija milyen volt?

De azért a szép lakásotokat sajnálom. :D

A parketta is gyönyörű...a miénken látszik a körme nyoma is. :P A cicátok nem szokta a bútorokat meg a falat karmolászni?

4358. Boxer-S
2015. márc. 8. 09:00

[link]

Itt a video. Egyébként egy normál méretű macskánál nem kisebb, csak a cicánk nagytestű fajta, nagyobb az átlag házimacskáknál.

4357. Boxer-S
2015. márc. 8. 08:47
Jajj megjöttünk, annyira ééééééééédes és tök picike!!! :DDDDDD Nem pisilt be az úton, csak már itthon. Első éjjel párszor nyüszögött, de mindig megsimogattam (az ágy mellett aludt a takaróján). Egész hajnalig nem is pisilt és csak reggel kakkantott egyet. Haláli, hogy a macska mennyire akar vele játszani, és ő meg nem tudja, mit akar tőle, de ma reggel már a kutya elkezdett felé szökdellni, és ugrabugrálni a macska körül. Mire a macska inkább felrohant a lépcsőn. Gyorsban inkább előbb egy videot mutatok, amikor először beengedtük hozzá a cicát. Nagyon vicces, mert nem vette egyből észre Rambo, hogy ott van mögötte a cica, és a farkát meg játéknak gondolta és el akarta kapni.
2015. márc. 7. 09:57

Júj de izgis majd csinálj képeket, amúgy nagyon édes a kis lúrkó. Én is ugyanazt tudnám írni mint Ata06. Nálunk iszonyat rumlit csinált, a mosógép zsinorját hetente kellett kicserélni amit ért minden szétszedett, de mi ott rontottuk, és szerintem erre nagyon oda kell figyelni, hogy nem voltunk következetessek, mivel kicsi és olyan cuki hát haggyjuk hadd csinálja azt amit akar, és oda mehet ahová ő szeretné, na igen csak amikor elmentünk annyira megvolt zakkanva, hogy amit ért szétszedett. Én elég szigorú vagyok hozzá, és ez meg is látszik, mert két éve még jó hogy már mentünk ki a nyárból, de a cipős szekrényből az összes cipőt kiszedte és csak az enyémeket szedte szét, a többihez hozzá sem nyúlt. Én kivettem a könyvtárból Cesar Millan könyvét és elolvastam, de sajnos már későn. Nekünk Luca 5 éves és kb. fél éve kezdett megjavulni, ami azt jelenti, hogy nem kell összepakolni a lakásba ha elmegyünk. De ezt is kutya válogatja, lehet hogy nektek éppen nem lesz semmi gond vele.


Belinkelek egy oldalt érdemes elolvasni.

[link]

4355. Ata06 (válaszként erre: 4353. - Boxer-S)
2015. márc. 6. 21:26

Van KONG játékotok? Amibe kaját lehet pakolni. Ajánlom, hogy ha elmész otthonról, azt add oda neki, így akkor azt eszi és nem mást.

4 óra az hosszú idő!:D Ata 5 hónapos volt, mikor a fiam szalag avatója volt. Mikor hazaértünk és kinyitottuk az ajtót, azt hittem bogarak jönnek ki a lakásból. Amit én bogárnak néztem, az a lányom vadi új kabátjának a kapucnijáról leszedett szőrme volt, amit darabokra szedett és mikor a nyáltól megszáradtak hömpölyögtek a lakásban. Mikor kinyitottuk az ajtót, akkor a szőr áramlott ki a lakásból a légáramlat hatására. A mai napig nem tudom ,hogy szedte le az előszoba falról a kapucnit. Rágott nekem szét széket fél óra alatt is. :D Olyan fonott szalma volt az ülőkéje. Mire hazaértem a szék közepén lyuk volt a szalma meg százfelé meredt a tetején.:D

Amit lehet barikádozz el, mert tuti meg fogja azt találni, amivel elszórakoztatja magát. :D

Nagytakarítás? Kár volt! Csupa pisi meg kaki lesz eleinte minden. :P Virágotok van? Ajánlom jó magasra tegyétek fel őket, mert fantasztikusan tudnak kertészkedni is. :D

4354. Boxer-S
2015. márc. 6. 20:54
Szerintem én izgulok a legjobban.
4353. Boxer-S (válaszként erre: 4352. - Ata06)
2015. márc. 6. 20:53
Hajjajj.... én már direkt bevásároltam a ma estére mindenféle nasit, és közöltem a férjemmel, hogy ma este jó sokáig nézhetünk tőlem filmet, mert úgysem fogok tudni aludni :D:D:D Habár szerintem el tudok majd aludni, csak sokszor fel fogok kelni és ezen fogok pörögni...Megvolt a délutáni nagytakarítás, elpakolás. Remélem, nem lesz egy nagy rágógép. Legközelebb kedden lesz egyedül hagyva először, kb 4 órára. Na jó nem egyedül, a cica vele lesz.
4352. Ata06 (válaszként erre: 4351. - Boxer-S)
2015. márc. 6. 20:30

Elhiszem. :D Gyerekek izgulnak jobban vagy Te? ;)

Férjed is izgul?

4351. Boxer-S
2015. márc. 6. 17:01
Nem találta meg, de van egy másik, csak azt még nem ütöttem le. Viszont most meg már nem ütöm le kb 2 hétig, mert nem akarom a vakarcsot nagyon itthon hagyni.... jajj.....ma már hasmarsom volt, annyira izgulok.
4350. Ata06
2015. márc. 6. 09:57

Elolvastad a könyvet? :)

Az antikváriumos megtalálta a másikat?

4349. Boxer-S
2015. márc. 5. 21:58
Persze, majd hozok videot is! Jjajj
4348. Ata06 (válaszként erre: 4347. - Boxer-S)
2015. márc. 5. 21:43
De jóóó! :))))) Sűrűn jelentkezz...persze ha tudsz és tájékoztass mindenről. ;) :D
4347. Boxer-S
2015. márc. 5. 20:56
Na, szóval kora délután érünk oda. Én szerintem ma még fogok aludni, de holnap tuti nem.... :D:D:D úgy izgulok!!! Reggel még kap enni, utána nem, csak ha már hazaértünk. Nem fogtam ám még fel, hogy holnapután kutyás leszek.
4346. Ata06 (válaszként erre: 4345. - Boxer-S)
2015. márc. 5. 10:21

Úgy sajnálom a kis rövid szőrűeket, akik kint vannak tartva. Mert ha mínuszok röpködnek, az azért már nekik is hideg. Nyáron meg a kánikulát bírják nehezen a rövid nózijuk miatt.

Emlékszem szegény Atát, hogy "treniroztuk" nyáron a suliban, míg nem valaki felvilágosított, hogy neki ez nem túl jó...gyorsan vigyük árnyékba , vizezzük be a buksiját és fektessük le. Még jó hogy nem kapott hőgutát. :P

4345. Boxer-S
2015. márc. 5. 07:42

Igazad lehet, mert rotik dobik is kb 10 kg körül mozognak ilyenkor. Na meglátjuk, ma biztos ír.

Az biztos, hogy vannak kint is, mert 5-6 hetesen írta, hogy 2x 1 órát kint vannak már, aztán a múlt héten meg, hogy sokat vannak kint. Szerintem azért jobb is, mert ha lakásba is hozom, akkor is hideg lesz neki az időjárás miatt... szegény elődje a boxos meg januárban kennelben volt az összes tesójával együtt... kint a hidegben.

4344. Ata06 (válaszként erre: 4343. - Boxer-S)
2015. márc. 4. 22:05

Szerintem ennek nem szabadna problémának lennie, egy tenyésztőtől.

Így legalább látja, hogy jó helyre kerül a drága.;)

Ebben az időszakban eszméletlen gyorsan nőnek, kíváncsi leszek mit válaszol majd. :)

Majd ha mentek kérdezz rá, hogy voltak-e már kint a szabadban. Mert azért most még nekik elég hideg van-gondolom. Szegény Ata úgy fázott mikor hozzánk került. Csináltattam is neki rögtön egy rucit. :D

4343. Boxer-S (válaszként erre: 4342. - Ata06)
2015. márc. 4. 19:47

Nem kértem még, lehet, hogy már így is az agyára megyek, minden héten kérdezek valamit.... ööööö

Most is megkérdeztem, hogy hány kiló, de szerintem nincs még 8.... bár lehet, tévedek. Csak 7 hetes.

4342. Ata06 (válaszként erre: 4341. - Boxer-S)
2015. márc. 4. 19:01

Szerintem 8-10 kg lehet. Ata 16 hetesen volt 18-20 annak idején. De ha beszélsz a tenyésztővel kérdezz rá. Feltett videót?


Utána meg a tőle nem fogsz tudni aludni.:D

Olyanok mint a csecsemők. :D Kértél alom rongyot?

4341. Boxer-S
2015. márc. 4. 16:40
Most már tényleg visszaszámlálás van :D Szerintem én pénteken nem fogok tudni aludni, annyira fogok izgulni. Szerinted hány kilós 8 hetesen?
4340. Ata06
2015. márc. 2. 23:00

Életkor kalkulátor fajtára lebontva. :)

[link]

4339. Ata06 (válaszként erre: 4337. - Boxer-S)
2015. márc. 2. 17:55
Aki eleinte mindenkinek örülni fog...:D
4338. Ata06 (válaszként erre: 4336. - Boxer-S)
2015. márc. 2. 17:53

Még az is lehet, hogy kibírja a pisit. De hiába is tennéd le a földre, nem is tudja mit kell majd csinálnia.:)

Nem vettetek véletlenül pelenkát otthonra. Szerintem olyat kellene tenni alá, úgyis valószínű elalszik majd a ringatástól.

Nekünk ilyen táblánk van, mint az első. Ennél jobbat én sem találtam, de a második jobban tetszik.


[link]

4337. Boxer-S
2015. márc. 2. 10:31
Azon röhögök, hogy kiteszem a vigyázz kutya harap táblát, boxeres pofival, és valaki becsönget, erre előjön majd egy ilyen kis nokedli 5 kilós vakarcs.
4336. Boxer-S
2015. márc. 2. 10:29
Igen! Olyanéééééééééédes! Ma itthon vagyok, el is kezdtem a nagy pakolást a lakásban, egész héten el fog tartani... kutya kompatibilissé kell tennem. A másik kutyánk semmit nem bántott, még a kutyatápos zsák is ott lehetett az előszobában. Na ez a kis haramia biztos mindent szétszedne, ha elöl hagynám. Nem tudsz kinyomtatható boxeres "házőrzős " táblát? Én boxeressel még nem találkoztam. Figyi, kb 2 óra lesz az út. Szerinted mit csináljunk pisi ügyben? Mert én nem merem sehol letenni, még csak egy oltása van meg. Szerinted kibírja???
4335. Ata06 (válaszként erre: 4334. - Boxer-S)
2015. márc. 1. 21:57
Milyen sokat nőtt! :O :) És látod, hogy már kisebb lett a fehér csík a pofiján. ;)
4334. Boxer-S
2015. márc. 1. 19:39
Hhhhhhhhhhellllllllllóóóóóóóóóóóóó van friss képem!!!
4333. Ata06 (válaszként erre: 4332. - Boxer-S)
2015. febr. 27. 19:52

De jóóó, hogy vásárolsz...:D Én úúúgy imádok Atának vásárolni. Örülök, ha ő örül, mert olyanok ,mint a gyerekek.:) Kinek a cipővásárlástól megy fel a boldogsághormonja, kinek ettől. :D

Már én is várom veled együtt a fényképeket! :P :D

4332. Boxer-S (válaszként erre: 4331. - Ata06)
2015. febr. 27. 14:52

Szia, a másodikat is sikerüt egy vaterás másik antikváriumban megvenni, csak most írt vissza a pali, hogy "még nem találta meg" a könyvet :D:D:D és elézést kér, ha sürgős akkor természetesen elállhatok a vásárlástól. Dehát annyira nem sürgős, még a másikat olvasom.

A cica egy éves múlt, még fiatal. Sőt még növésben van. Remélem legkésőbb kapok már fényképet, mert már tűkön ülök. Ma vettem neki egy bézs színű s-es textil nyakörvet.... :D:D:D

4331. Ata06
2015. febr. 26. 20:46

Sikerült a második is? :O :) Pedig ahhoz nehezebb hozzá jutni. Viszont a harmadikat elég gyakran látom.

Ha jóval erősebb az ellenfél akkor sem adja fel! :/ Ilyenkor az egyik szemem sír, a másik meg nevet, mert ugye így komoly baja is történhet. Az egy hátrány ,hogy rövid szőrű ,így az ellenfél könnyen rá tud fogni a nyakára. Félelmetes hogy mennek neki akár az közép ázsiai juhász kutyának is.Egy ismerősöm vidéken él kertes házban és rendszeresen vannak nála mentett kutyusok. Azt mondta, egyszer volt nála boxer és minden nevelése, ami más fajtáknál bevált a boxinál csődöt mondott. :D Mindenki megvolt a másikkal a boxi meg mindig azt figyelte kit teperhetne le.:D

A cica mennyi idős?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook