Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Boxer kutyások, akik szívesen cserélnének véleményt, történeteket. stbbbb:):) fórum

Boxer kutyások, akik szívesen cserélnének véleményt, történeteket. stbbbb:):) (beszélgetős fórum)


10. Ata06
2011. jan. 2. 12:34

Lilimiának is van boxija,, úgyhogy szólok neki!

Jó?

9. Ata06 (válaszként erre: 8. - 088158464e)
2011. jan. 2. 12:33

Farka van? Vagyis hosszúra van hagyva?

Én már nagyon sok boxit láttam hosszú farokkal!

Engem nem zavarna, hogy hosszú! Az enyémnek, már akkor rövid volt mikor először megláttuk! Igy aztán nem volt min gondolkodni, mert EZ volt!

8. 088158464e (válaszként erre: 14. - Ata06)
2011. jan. 2. 11:11

Köszi!:)


Engem nem zavar, hogy rossz, csinálja csak.:) ... és attól, hogy eszetlen, még nagyon okos, csak még minden játék neki.:)

Én meg mikor vittem oltatni, az idióta állatorvos, azt mondta, hogy: Farka van a boxernak, de csúnya!

2011. jan. 1. 16:12

A témához hozzászólok én is: Nálunk kint vannak a kutyusok az udvaron, mert bent hatalmas pusztítást végeznének :)

De csináltunk nekik nagyon jó házat, amibe hárman is beleférnek, össze tudnak bújni. Szigeteltük is hogy ne fázzanak, a bejárathoz is tettünk ilyen műanyag szerűséget (nem tudom a nevét, olyan mint egy függöny), így nem megy be hozzájuk a hideg.

2011. jan. 1. 16:07

Szia vkatka

Jó, hogy itt vagy eggyel többen lettünk.

2011. jan. 1. 16:06

Sziasztok!

Nekem három rosszcsont boxerem van :)

5 évvel ezelőtt egy nagyon jó barátomtól vettem egy csodaszép barna szukát. Tavaly úgy gondoltuk, hogy szeretnénk kiskutyákat, ezért pároztattuk Gigit, és tavaly októberben megszületett a két rosszaság: Boxos és Panna.

Többen is voltak az alomban, de sokan elpusztultak sajnos, így besegítettem a nevelésbe Giginek, így megmaradtak hárman. Gyurcit, a harmadik kölyköt eladtuk.

Őrület rosszak, de nagyon szeretem őket :)

2011. jan. 1. 14:54

Sziasztok!

Szegény csirkék , tyúkok és macskák ,Hát ezt nem tudom miért csinálják , lehet ,hogy csak játék mert nem eszik meg őket.

De ez van. A kutyák nálam sem értékelik a macskákat, a szenyok hát ezt jól tudják , pofátlanul kiugranak az utcára és a kerítés előtt leülnek, a két kutya meg tombol míg meg nem unom és behozom őket.Na meg a madarak , szegénykék a madár etetőt már magasra raktuk mert amíg elérték addig baj volt, de ha madár leszáll az udvarra akkor uccu utána:):)de már megszokták a kutyák jelenlétét, és így ők a gyorsabbak :):)

Hála nálam nem szednek szét semmit , kivéve a lányaim sajt papucsát azt igen de az enyémét nem merik elvinni .

Szegény lányom szalad a nyáron az udvaron Roxán meg elkapta a papucsát , és ő meg elesett, hát ez véletlen baleset volt, de ezért kapott, amúgy meg jó kutyus, tudja hol a határ és kinél medig feszítheti a húrt:):)

2011. jan. 1. 10:01

Sziasztok, és BUÉK!


Nekem majdnem egy éves barna fekete pofájú, szuka bokerom van. Nem szobakutya, mert albiba lakom, és nem jöhet be. Ő nagyon rossz, mindent szétszed, szétrág, a falat lebontja, a bokrokat kirágja, hiperaktív.:D De így szeretem. Nagyon okos. Itt is vannak csirkék, elősször nem nagyon érdekelte őt, aztán mikor a többi kutya elpusztított párat, akkor ő is elkezdett szaladgálni velük, úgy, hogy a nyakuknál fogva a szájába vette.:D Macskák is vannak, elősször nagyon pikkelt rájuk, be sem engedte őket az udvarra, de már megbékéltek, mióta nem szaladnak el előle...

2. bözsemama (válaszként erre: 1. - Inci-finci)
2011. jan. 1. 03:47

Szia .


Először is B.U.É.K.

Nekem egy másfél éves tigriscsíkos boxer kislány

kutyusom van. Ő Couline. Ő is szobakutya, holott

falun élünk. Nyugodt, kiegyensúlyozott kutyus.

Gyermekemet, unokáimat imádja, akik viszont őt is.

Sajnos egy hibája azért van. Mivel falun élünk,

vannak tyúkjaim is, amit ő egyáltalán nem szível. Külön udvarban vannak a baromfik, ha véletlenül előre jönnek abba az udvarba ahol

a kutyám van vége.

Megverni érte nem akarom, de nem tudom leszoktatni róla. Nem öli meg, csak míg mozog szegény tyúk, addig játszik vele.

2011. jan. 1. 02:22

Roxán a legújabb családtag::)

2009-12-27- én vettem meg az első Boxer kutyámat, ő Roxán a fiam nevezte el így:) igazi kis hercegnő.

Több okból kifolyólag is ez a fajta mellet döntöttem , vagyis részben véletlen műve volt az egész, mivel az egyik barátom átküldött egy linket : ingyen elvihető kiskutya. Hát igen, mire felhívtam a tulajt már nem volt meg, sajnos. Szerintem más is járt már így.Kicsit mérges voltam , kicsit dühös. Karácsony elmúlt a gyerekek nem kaptak semmit az apjuktól , én meg csak ígérgettem nekik a kutyát, hogy majd, meg majd de amilyen helyzetben voltam , semmi hangulatom nem volt még egy kutyát is a gondjaimba venni de elnéztem a lányokat, hogy milyen csalódottak voltak , hogy a kutyus már nincs meg. Nekiálltam hirdetéseket nézni, és így találtam rá a kis vörösre, egy gyors telcsi és már mentünk is érte.

Elvileg egy tigris csíkost fiút szeretünk volna , de a gazdinak nem mondtam, így pont előttem vitték el , hát a négyből maradt kettő , egy kis lány, és egy kis fiú. Ő volt az aki először oda jött és a nyakba mászott,a lányokon ugrált és egyből bele szeretünk . Na persze ez sem jött össze , se fiú se tigris csíkos, de lett helyette egy kis csajszi vörös fehér foltos. Mikor hazaértünk vele és behoztuk a házba , akkor tudatosult bennem, hogy ő egy kutya, a fenyőfa a földön , és holnapra minden romokban lesz, se alvás,se nyugalom és hozzá a nyüszítés. De jó értelemben , csalódtam egy nagyot, minden rendben volt, a lakás ép maradt minden a helyén és még alvás is volt , igaz hogy ott aludt a lábamnál , de legalább nyugi volt. Ennek már egy éve. A naplómban ezt majd folytatom ..

Azóta még egy Boxer boldog tulajdonosa vagyunk , de ő már Tigris csíkos és fiú. TAYSON .folyt..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook