Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Botox tapasztalatok fórum

Botox tapasztalatok (beszélgetős fórum)


60. Caroly
2013. júl. 28. 08:29
Jó majd este megkeresem.
59. grizus (válaszként erre: 58. - Caroly)
2013. júl. 27. 23:01

Nem, csak a kis függőleges ráncok a két szemöldök között.

Hol van az, hogy öt régió 10 ezer régiónként? Jó lenne, ha megírnád. Köszi.

58. Caroly (válaszként erre: 57. - Grizus)
2013. júl. 27. 11:46

Hát nem tudom,mi az olcsó? Van egy hely,ahol ha jól emlékszem 4 vagy 5 régiót kérsz,akkor 10 ezer/régió. Egyenlőre ez a legolcsóbb.

A másik helyen ami meg jó szerintem,ott 1 régió 40,kettő 60 és három az 80 ezer.

A haragos ráncok az a homlok egésze?

57. grizus (válaszként erre: 56. - Caroly)
2013. júl. 27. 05:07
Tudsz valahol olcsón? Engem a hargosráncok zavarnak. Az arcom többi része is, de oda szerintem ez nem jó. Köszi.
56. Caroly
2013. júl. 26. 21:13

Csajok,senkinek nincsenek ráncai?

A doki és sokak szerint a világ legjobb dolga a botox. Hogy,hogy senkit nem érdekel?

Gyertek csajok :)

55. grizus (válaszként erre: 35. - 5ed73a72bc)
2013. ápr. 27. 05:13
Szia, ezek szerint Te hyaluront kaptál a haragos ráncodra? Én úgy tudtam, hogy azon a területen csak botoxolni szoktak, mert a hyaluron csak a szem körül és a száj körül hat, ezek szerint homlokra is jó, a szemek közé? Az eltelt idő alatt milyen a tapasztalatod, sima maradt? Hol csináltattad, megírnád? Köszi.
54. grizus
2013. ápr. 27. 05:09
Sziasztok! Botoxoltatás után mennyivel nem lehet massziroztatni az arcot? Lehet egyáltalán utána massziroztatni? Köszi.
53. grizus
2013. ápr. 27. 05:06
Sziasztok, homlokon a függőleges haragos ráncok eltüntetésére - egy nagyobb és több kisebb, ferde vonalak - szerintetek hány ml kell? Hol lehet a legolcsóbban jól megcsinálni? Köszi.
52. Timky (válaszként erre: 51. - Kókuszcica)
2013. ápr. 25. 17:48
Szia! Szerintem várd meg az öt napot,mert lehet addigra lesz látványos az eredmény!
2013. ápr. 23. 11:06
Sziasztok! Tegnap voltam botoxkezelésen, fél ampulla Vistabel-t kaptam a szemöldök közti függőleges "mérges" ráncaimra és a szemráncaimra. Eddig egy másik plasztikai sebészhez jártam aki egy másik anyaggal végezte a kezelést, két alkalommal azonnal látható volt az eredmény, nem tudtam ráncolni a szemöldököm, viszont harmadszorra maradtak halvány ráncaim ezért vááltottam. Olvastam, hogy a kezelés után 5-7 nappal fejti ki a teljes hatást, de nekem ez olyan fura, hiszen egy nap elteltével szinte semmilyen változást nem látok és nem tudom mire számítsak. Van valakinek tapasztalata Vistabel-el és megosztaná velem? Köszi! :)
2013. ápr. 9. 18:17
sziasztok nekem is kellene botox a szemöldököm közé már elég sürgős lenne, tudtok pomázhoz közel eső orvost?
2013. ápr. 9. 18:00

sziasztok!

óvatosan, nagyon nézzétek meg kihez mentek el és hogy hova adatjátok be! én legutoljára múlt év márciusában kaptam a szemem alá. Rá két hétre akkor ödéma lett a szemeim alatt mint 2 bőrönd, hogy több mint fél évig cipeltem, és úgy néztem ki mintha minden nap kb. 3 órát aludtam volna, természetesen, így kaptam még plusz 1-1 óriási ráncot a szemem alá, ahol az ödéma megtört a bőrömön. Az ödéma bár már sokat visszahúzódott, de még mindig ott csücsül lecsúszva a felső orca csontomon és az alsó szemhéj határán... ráadásul olyan beesett szemem lett, mert annyira mélyre kaptam, hogy teljesen meggyengítette a szem körül izmaimat is, hogy állandóan könnyezik és gyulladásban van a szemem. Most a 2 szemorvos is szemizom műtétet javasolt, egyben alsó szemhéj műtéttel egyben. Szóval óvatosan:-(

48. Stella0807 (válaszként erre: 47. - Linn85)
2013. ápr. 4. 08:19
Hmh...34.DE nagyon száraz a bőröm, az elérhető kozmetikai kezelések sajnos nem hozták az általam várt eredményt.
47. Linn85 (válaszként erre: 46. - Stella0807)
2013. ápr. 3. 21:32
Hány éves vagy kedves Stella?
2013. márc. 24. 20:20
Kedveseim, Dr. Papp Zsuzsanna Botoxcentrum, ha jót akartok. Nálam jobban kevesen féltek, de most nagyon örülök hogy végre rászántam magam. Botoxot kaptam szarkalábakra és fél ampullával kontúroztunk. Még csak bevérzés sem keletkezett a szúrás helyén, nem is fájt a beavatkozás. Olyan helyet kerestem, ahova rendszeresen járhatok. Remélem rátaláltam :)
45. b486c9cf7d (válaszként erre: 44. - 5aabb70022)
2013. febr. 22. 23:41
Köszi!
44. 5aabb70022 (válaszként erre: 42. - B486c9cf7d)
2013. febr. 22. 20:32

Szia!

5 havonta és csak apró tűszúrások,nem fáj,és nagyon gyorsan túl vagy rajta.Nagyon vékony tűvel történik.

43. 3f2a864951 (válaszként erre: 40. - Linn85)
2013. febr. 22. 19:17

Linn, csak szeretnem megerteni, hogy mi visz ra egy 28 eves lanyt arra, hogy ilyen kezelesnek alavesse magat?


Tenyleg csak erteni szeretnem...


Onbizalomhiany? Barbie-kinezet hajszolasa? Husz ev mulva, hogyan fog kinezni az arcod, szerinted, ha most elkezded?

42. b486c9cf7d (válaszként erre: 41. - 5aabb70022)
2013. febr. 22. 19:15

Szia!

Mekkora fajdalommal jarnak a szurasok?

Hany havonta csinaltatod?

41. 5aabb70022 (válaszként erre: 40. - Linn85)
2013. febr. 22. 19:05

Szia!

37 évesen kezdtem,akkor vettem észre,hogy a szemöldököm között ráncosodom.Szerintem akkor hatásos,amikor még nincsen mély ránc.Szerencsére én még nem voltam igazán ráncos.Ha enyhén ráncos pl. a homlok,azt még ki tudja simítani.

40. Linn85 (válaszként erre: 39. - 5aabb70022)
2013. febr. 22. 18:41

Szia Párduc123!


Ha nem vagyok túl tolakodó,megtudhatnám,hogy hány éves vagy? Csak azért kérdezem,hogy mikor érdemes elkezdeni a botoxot? Én 28 vagyok és kb két hete voltam hialuronsavas feltöltésen. meg vagyok elégedve,de már most látszik, hogy kelleni fog a botox,csak egy kicsit tartok tőle. hány éves kortól lehet elkezdeni?

39. 5aabb70022 (válaszként erre: 38. - Timky)
2013. febr. 21. 19:06
Szia!Nem lehet észrevenni,hogy botoxolva van,mert meg van a mimikád,csak nem tudod olyan erősen ráncolni,így nem alakul ki a mély ránc és a meglévők is kisimulnak.Nekem még nem voltak mély ráncaim amikor elkezdtem és nem is alakultak ki és senki nem vette észre,hogy injekcióztattam,mert egy kis mozgás megmarad,nem lesz merev.A professio klinikán csináltattam és eddig jó volt.Nem volt soha mellékhatás,ha aznap kb.8 órán át vigyázol,hogy ne hajolgass,ne feküdj le,nehogy elfolyjon a helyéről az anyag,akkor nem lehet baj.Legfeljebb,ha hajszáleret ér a tű,akkor ott egy kis duzzanat v. véraláfutás lehet,ami 3-4 nap alatt elmúlik,addig meg korrektorral eltüntethető.
38. Timky (válaszként erre: 37. - 5aabb70022)
2013. febr. 21. 15:22
Szia! Nem lehet,hogy másik hatóanyag tartalmú készítményt kaptál,és az nem hat olyan jól? Nem lett mimikátlan az arcod? Én is megszeretném csináltatni,de nem tudom kihez menjek.(és ahogy nézem árak terén is elég változatosan dolgoznak).
2013. febr. 21. 14:16
Sziasztok!Én 5 éve botoxoltatok a homlokomon,a szemöldök között és a szemek körül.Eddig mindig jól kisimult,kb.5 hónapig tartott.De nemrég mentem megint csináltatni és nem hatásos,1 hét után visszamentem kontrollra,a homlokomba még szúrtak,de nem hat.1 hétre rá megint visszamentem,hogy ugyanúgy tudom ráncolni és megmagyarázták,hogy jó ez így.Teljesen hatástalan volt a mostani kezelés.Ha tudtok megbizható helyet,ahol jó anyaggal botoxolnak,kérlek írjatok.
36. Timky (válaszként erre: 35. - 5ed73a72bc)
2013. febr. 19. 13:18
Szia! Mennyiért csinálták a beavatkozást? Én mikor voltam és rákérdeztem a két szemöldök közötti ráncra,akkor még az orvos lebeszélt,hogy ráérek még a ránctalanításra,akkor mondta,hogy ő csak botoxal kezeli ezt a területet. Most már eléggé látszik és kellene vele kezdenem valamit. Ahány orvos annyi vélemény a ránctalanítási módokról.
2013. febr. 19. 11:52

Sziasztok!

Én tegnap estem át életem első ráncatlanítáán, 29 vagyok :(

A két szemöldököm között a gondolkodóránc olyan szinbten látszott, mélyült volt, hogy már ha nem hunyorogtam is úgy festettem mint aki morcos. Nagyon zavart.

Kentem én minden féle ránctalanitóval, amik nem voltak olcsók, Babor volt a legjobb de nem volt az igazi.

Tegnap elindultam botoxoltatni és ugy jöttem el, hogy hyaluronsavas feltöltést kaptam. Orvoskozmetolóusnál voltam, nem akart botoxot csinálni.Okát nem tudom, azt mondta hogy az végtére is egy méreg, inkbb csinájuk ezt.


Nem fájt a beavatkozás, viszont én aki nem vagyok fejfájós, tegnap majdnem meghaltam. Ahogy benyomta éreztem, hogy kezdi felölteniés vele párhuzamosan a fejfájs is elhatalmasodott rajtam. Egész márig tartott, reggel már nem volt bajom de tegnap... nem hatott semmi gyógyszer, fájt a fejem a homlokcsont alatt és a két fülem előtt a halántékomnál illetve a jobb szemem ha megnyomtam pokoli volt.

Elég duzzadt volt.

Mára elmult a fejfájás, duzzanat lelappadt, ránc látszik még a bőrömön, de nincs bemélyedva, ki van simulva.

Hát nem tudom a botoxm ilyen lett volna de ez a fejfájás pokoli volt.

Kiváncsi leszek meddgi fog tartani a hatás, éshogy legközelebb is fog e fájni a fejem, de ha a botox mérgező is az lebénit és attól tuti nem fáj igy az ember feje.

Nagyon véleményt még nem tudok mondani, csak azt hogy ost jó, de hogy meddig lesz az nem tudom.

Elég olcsón csinálták, meg is lepődtem, hogy 2 krém árából amit eddig rákentem megvolt a feltöltés.

34. Timky (válaszként erre: 32. - Linn85)
2013. febr. 18. 22:17

Szia!


Melyik részen csináltattál hialuronsavas feltöltést?Én anno a nevetőráncot töltettem fel,de már ismét aktuális lenne. Sőt a két szemem között is látszódik a ránc,de ezt már botoxozni kellene,de én is félek tőle! Neked nem fájt a feltöltés? Milyen érzéstelenítőt kaptál előtte? Én 37 éves vok. Szerintem a ráncosodás a genetikától is függ.

33. Linn85 (válaszként erre: 26. - Lindak)
2013. febr. 14. 12:42

Szia!

Nekem mára volt időpontom,de lemondtam. Hány éves vagy?

32. Linn85
2013. febr. 14. 12:41

Sziasztok!


Én egy hete voltam hialuronsavas feltöltésen, elég látványos volt a változás,de sajnos a fő problémán nem segít: nagyon erősen ráncolok..:( Tehát előbb-utóbb muszáj lesz a botox. Elég sok kételyem van... Én 28 éves vagyok és kicsit korainak tartom még a botoxot. Mi a véleményetek?? Ti hány évesek vagytok?

31. Timky (válaszként erre: 30. - Biusmius)
2013. jan. 17. 17:24

Szia!


Én voltam hyaluron savas feltöltésen,és egyáltalán nem volt kellemes!! Mindenképpen kérj érzéstelenitőt,nekem krémmel érzéstelenítettek,de valószínű nem várták meg a megfelelő időt,hogy hasson az érzéstelenitő,mert eléggé fájt,már alig vártam hogy vége legyen és mehessek!! 1ml hyaluronsavat töltöttek és alig látszott valami,lehet több kellett volna,de ez a ráncon múlik persze! Majd írd meg milyen lettél!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook