Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Botox tapasztalatok fórum

Botox tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2018. szept. 11. 12:56
En 4 eve jarok Bea dr nőhöz.botoxra szálazásra töltésre..soha sem volt problémám a munkájával..sot..mindig elmond mindent,alapos,tudom mit kapok mert a lapocskámra ra van ragasztva a cimke st ... sajnálom hogy igy jartal ..sajnos azert azt tudni kell mindig van kivétel..mindneki mas es máshogy reagál...de az a jo sok doki van ..keres másikat..es reméljük megtalálod a dokid te is ..
2018. szept. 11. 00:17
Koszonom mindenkinek a valaszokat. Szupi hogy egy kokler kezebe kerultem 😒 pedig annyira ajanlgattak...
178. 6eea6e9c26 (válaszként erre: 177. - 5d51fd695b)
2018. szept. 10. 21:53
A Honvédban van, de ott lehet csak műtét és konzultáció. Egyéb szépészeti beavatkozások nem.
177. 5d51fd695b (válaszként erre: 174. - Rawin)
2018. szept. 10. 15:37
Halmy doktor máshol nem rendel?
176. Rawin
2018. szept. 10. 15:11

Általános orvos egy 3 napos gyorstalpalós kurzussal. Nincs mögötte klinikumi gyakorlat.


Sokan azt gondolják, hogy olyan egyszerű a botox, csak szúrok párat és kész.


Valójában művészet, és nagyon jól kell ismerni az anatómiát, izmok eredését, tapadását, működését... lehet vele varázsolni, vagy elég egy aprócska hiba, és gnómmá tenni az arcot.

175. Rawin (válaszként erre: 168. - Mandy000)
2018. szept. 10. 15:07

Szegénykém, nagyon sajnálom, hogy így jártál :(


A homloknál 2 dologra kell különösen figyelni: nem lehet szemöldököt emeltetni és sima homlokot is kérni egyszerre, mert vagy az egyik, vagy a másik valósulhat meg. Ezek az izmok épp egymás ellen hatnak, olyan, mint a libikóka.


Nekem is mindig választanom kell a kettő közül: sima homlokot akarok, vagy jelentősebb szemöldökemelést. Annyit szoktam "csalni", hogy egyszer ezt kérek, máskor azt, így egyensúlyban vagyok :)


Ősember szemöldök akkor van, amikor túlzottan leesik a homlok, rossz helyre kaptad az anyagot (láttam már ilyet). Sajnos meg kell várni, hogy oldódjon a botox hatása, 2-3 hónap.

174. Rawin
2018. szept. 10. 14:56

update-elek:


-Halmy doktor csodaszépen dolgozik


-körútiban fizetéskor a számlát ellenőrizd le, mivel nem tételesen írják rá a számlára/sorolják fel, hogy mit kaptál, hanem csak annyit "esztétikai kezelés X Ft" (lényegében bemondanak egy összeget).

Ha több mindent kértél (botox, hialuronos töltés), te ennyiből -a bemondott összegből- hirtelen, kótyagos fejjel nem tudod ellenőrizni, hogy valóban helyes mennyiséget-kezelési kombót számoltak-e fel.


-számlázási rendszerük nem átlátható, nekem jelentősen túlszámláztak (nem pár ezerről van szó), emiatt én többet nem megyek (a doki munkája egyébként tényleg nagyon szép, a töltése is igényes)

2018. szept. 10. 13:27
Tegyél egy próbát korrekcióra, ha nem javul. Hátha....
2018. szept. 10. 04:07
Dysportot kaptam :/
171. 5d51fd695b (válaszként erre: 170. - Mandy000)
2018. szept. 9. 09:36

Próbáld meg vele korrigáltatni.

Kinel voltál?

170. Mandy000 (válaszként erre: 169. - 5d51fd695b)
2018. szept. 8. 22:46
Es most akkor honapokig igy fogok kinezni?
169. 5d51fd695b (válaszként erre: 168. - Mandy000)
2018. szept. 8. 07:48
Rosszul adta be.
2018. szept. 8. 04:50
Sziasztok a segitsegeteket szeretnem kerni, 3 hete lett szurva eloszor botox a homlokomba, annyit kertem hogy a 3 vizszintes rancot huzza ki es hogy ha lehet emelje fel a szemoldokomet is. Mar 2. nap eszrevettem hogy a szemoldokom mindket oldalon feldagadt mint egy majomnak es a homlokom “raszakadt” a szememre szoval a szemem kozott is a bor vizszintesen beallt. Visszamentem 1 het mulva azt mondtak valoszinuleg allergia, kaptam ra gyogyszert de semmi hatasa nem volt visszamentem 2 het mulva is, azt mondtak hogy mar javult es elfog mulni egy het mulva de most itt vagyok es semmi javulast nem latok a masodik naptol kezdve, hogy be lett szurva ugyanugy nez ki. Mi tortenhetett mi lehet a baj mikor mulik el? Nagyon csunya olyan lett mint egy osembernek a homloka :| 26 eves vagyok. Koszonom a valaszokat.
167. Velvet67 (válaszként erre: 166. - H.Zsu)
2018. szept. 7. 06:59

Monogramját ki lehet írni, anno én is kiírtam egy másik dokiét. Majd sikerült egy olyanhoz mennem, akihez szintén nem kellett volna (MM). DE mentségemre legyen leinformáltam, másnál állítólag csodákra volt képes...

Kezelés közben mint Rodolfonak járt a keze, botox és hialuron kezelés volt...fények is carok voltak... akkor már sejtettem gáz lesz itt :(

Bazi sok pénzt hagytam ott, emailen adtam visszajelzést, de még elnézést sem kértek. Igazából korrektnek azt tartottam volna, ha azt mondja ingyenes garanciában menjek vissza és segít, amin tud, de gondolom eszükben sem volt, ezt nehezményezem.


Egyébként köszi, hogy megosztottad a véleményed róla, beigazolódott, hogy anno jók voltak a megérzések vele kapcsolatban.

Szőcs H doktornővel beszélj vagy írj neki emailt. Nála lehet megoldható hogy szúrásonként fizetsz, mert anno hialuront úgy kaptam tőlem, szerintem botoxot is tudja úgy adni.

166. H.Zsu (válaszként erre: 165. - 6eea6e9c26)
2018. szept. 7. 00:22
Köszönöm, valóban ezért nem írom ki! Most volt három hete az első, illetve 2 hete a korrekció. Ma simán ki lett magyarázva, miért van meg még (mélyen)a haragos, illetve szarka láb.Valami papírra leírták, hogy legközelebb, hova kell szúrni nekem.......nem oda ahova most lett szúrva természetesen. Így jártam, most már úgy sem tehetek semmit. Ha valaki tud olyan dokit akinél szúrásonként kell fizetni nagy segítség lenne, mert egy egész ampullára nincs szükségem. Előre is köszönöm!
165. 6eea6e9c26 (válaszként erre: 164. - Ryana)
2018. szept. 5. 22:23

Ha kéred, privát üzenetben biztos elküldi neked is.

Az orvost ismerve, jobb ha nem írja ki a fórumra. Rövid időn belül úgy is leveteti az orvos. Volt már rá példa többször. Illetve a jogi következményekkel is számolnia kell, mert bíróságra is nagyon szeret járni.

Sajnálom, hogy nem olvasott vissza régebbre, már többször felmerült, milyen csapnivaló a munkája.

164. Ryana (válaszként erre: 163. - 5d51fd695b)
2018. szept. 5. 21:52
Ez engem is érdekel.
163. 5d51fd695b (válaszként erre: 159. - H.Zsu)
2018. szept. 4. 14:03
Ki botoxolt?
162. Ryana (válaszként erre: 161. - H.Zsu)
2018. szept. 4. 12:36
Csak várd meg vele, míg kimegy a botox hatása, nehogy aztán ne tudd becsukni. :D :D
161. H.Zsu (válaszként erre: 160. - Ryana)
2018. szept. 4. 12:09
Igen jól érted :-) Most szemhéj felvarráson gondolkodom, dr Fészerfalvit ajánlották. 49 leszek már amúgy is gondolkodtam egy ilyen műtéten.
160. Ryana (válaszként erre: 159. - H.Zsu)
2018. szept. 3. 16:25

Tehát egy eddig kezeletlen területbe kaptál most első alkalommal, s ilyet okozott; remélem, jól értem.

Ettől még nem kellett volna lerogynia a szemhéjadnak, pláne ennyire.

Sok sikert csütörtökön! Kérlek, majd számolj be.

159. H.Zsu (válaszként erre: 158. - Ryana)
2018. szept. 3. 15:53
:-) eltaláltad, majdcsak elmúlik. Rájöttem mi a bibi, nekem idáig a homlokomba nem adtak, mert nem ráncos, viszont fölemelte mind a két doki a szemöldököm. Csütörtökön kíváncsi vagyok mi lesz mert a haragos ránc még ott van, és a szarkaláb is..........Csak rosszat olvastam idáig a dokiról, meglátom mennyire fair....
158. Ryana (válaszként erre: 157. - H.Zsu)
2018. szept. 2. 22:04
Gondolom, kérdezted a dokit, mu történt. Mit mondott? Mi okozza? Biztatott valamivel, azon kívül, hogy várjunk, majdcsak elmúlik?
157. H.Zsu (válaszként erre: 156. - Ryana)
2018. szept. 2. 20:23
:-( nagyon kellemetlen, és az a legrosszabb, hogy előtte minden kezelésnél, pont hogy felhúzódott a szemöldököm.Ezért szebb nagyobb lett a szemem.
156. Ryana (válaszként erre: 155. - H.Zsu)
2018. szept. 1. 20:46

Nem, csak hallottam olyanról, aki így járt. Idővel elmúlt neki.

Sajnálom. Kívánok mielőbbi jobbulást!

155. H.Zsu
2018. aug. 31. 19:41
Sziasztok! Most voltam 3. alkalommal kezelésen. Most valamiért leesett a szemhéjam a szememre. Alig bírom kinyitni a szemem. Voltam korrekción 1 hét múlva,még szúrt vagy 6-ot, de csak romlott az eredmény. Most voltam 15.-én. Akció volt ezért mentem új helyre:(. Valaki járt már így?
2018. aug. 27. 17:09

sziasztok,


bocsánat, ha már más is kérdezte, nem lapozgattam vissza a hozzászólások között.. szóval van esetleg tapasztalata vkinek Dr. Varga Klárával botox-ügyben? Az orrplasztikák kapcsán mindenhol dícsérik, kíváncsi lennék, hogy botoxszal kapcsolatban is ilyen megbíhzató-e? Előre is köszönöm!

153. Csakpihe (válaszként erre: 151. - Ceccsillag)
2018. aug. 4. 23:33
Sajnos, nem azt hiszem nagyon nem időben kezdtem. De hát ez van, most ezzel a helyzettel kell valamit kezdeni.)
152. Csakpihe (válaszként erre: 150. - 5d51fd695b)
2018. aug. 4. 23:32
Igen, lehet hogy azért mondta, csak hát tapasztalatlan vagyok. :)
2018. aug. 4. 11:58
Idovel, ha rendszeresen megcsinaltatod, es nm annyira mely a vonal, eltunik az is. Ha idoben elkezdted es csak epp, hogy megtort a bor, van remeny:) nekem mar eltunt, de fel ev volt legalabb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook