Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A masszázs valóban segíthet, ha nem kell a botox? fórum

A masszázs valóban segíthet, ha nem kell a botox? (beszélgetős fórum)


12. grizus (válaszként erre: 10. - Ina87)
2014. jan. 6. 06:02

Igen, el kell tudnunk fogadni magunkat, de ennek nem mond ellent az, ha valaki ezzel együtt is szeretne fiatalos benyomást kelteni az évtizedek múlásával is. A szépség igénye emberi dolog, sőt, a szépség egyfajta adomány, isteni tulajdonság is.

Na igen...

Ami a masszázst illeti, voltam a baromi jónak kikiáltott holisztikus arcmasszázson meg a szulamiton, egyik se ért semmit. Még van egy, amit talán kipróbálok, meg vannak a távol-keleti módszerek. Azt hiszem, egy kezeléstől hiábavaló várni a csodát. Bár ha a kezelő már egy kezelést úgy ad elő, hogy hú de feszesít - mint nekem a nő a szulamitot - és nem, akkor felejtős.

2014. jan. 5. 18:57
A gépi arctornát használta már itt valaki?
10. ina87 (válaszként erre: 1. - Destiny88)
2014. jan. 5. 14:11
Ez most egy olyan dolog,h a masszázs fogyaszt e hát egyszerü a válasz nem!és mint az arc masszázs sem fogja eltünteni a ráncokat.persze jobban fogod érezni magad és láthato lesz h törödsz az arcodal,de a ráncok ott fognak maradni bármilyen krémet használnak majd.az másdolog h te ezt a dolgot majd h fogod kezelni,azt hiszem ha az ember eltudja magát fogadni olyanak amilyen már akk szebbnek láthatja magát...
2014. jan. 4. 17:46

Mandula olaj a legerősebb ránctalanító.Natúrt érdemes felkenni,étkezésit,lehetőleg este,reggelre felszívódik.

Szem környékére is kenhető.Minden krémnél hatásosabb.

8. Krisz42 (válaszként erre: 5. - Destiny88)
2014. jan. 4. 17:40
Nekem az használt,ha sok folyadékot-vízet-ittam,sokat voltam friss levegőn,szauna és homoktövis krém.Ilcsi se tökéletes,mióta nagyüzemben csinâljâk.Ja és nem elég a krémet lecserélni,szappant,shampont stb.is le kellene.Nekem a hajam mióta természetes shapmponnal mosom,sokkal egeszsegesebb,most télen nem korpásodik,pedig régebben sapkahordásnál az lett.
2014. jan. 4. 17:35
arcjóga, youtube
6. wydra21 (válaszként erre: 1. - Destiny88)
2014. jan. 4. 17:01

Szia! Én alapvetően nem vagyok a híve a sok mesterséges kencének, ezért javaslom, olvasd el az alábbi cikket, talán érdemes kipróbálni. :)

[link]

2014. jan. 4. 16:24

:) nem 88-as vagyok. Picit korabbi evjarat...


Arclemosok naponta 2x, krem reggel/este. Radir hetente. Nem pakolok, mert nem erzem hatasosnak egyiket se. Natur termekek nem tul jok, ilcsit hasznaltam regebben, de allargias vagyok a sok novenyi cuccra.


A kicsit dragabb kremek is megvolta Mo-n, igazabol 1 hatott korabban, mikor kulfoldon voltam, azota nem tudom bezserezni.


Volt valami, amit tapasztalatbol ajanlanatok?


Pedig a massszazst sokan javasoltak. Vajon miert.. Mas arckezeles?

4. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Destiny88)
2014. jan. 4. 16:09
Az arcmasszázs egészséges,jót tesz az arcodnak,de pl.a meglévő ráncokat se kozmetikai krèm,se masszázs nem fogja eltűntetni.Egyébként meg adj időt magadnak.Nekem a legutolsó szülésem után több,mint 3év kellett,mire azt mondhattam úgy èrzem,h újra olyan vagyok,amilyen voltam.Drága krémek helyett inkább természeteseket használj,mert a kozmetikai szerekkel sokkal több mérget viszünk be a szervezetbe,mint táplálékkal.
2014. jan. 4. 15:55

Ami hosszú távonbiztosan javít:arclemosó reggel-este,utána tonic,majd a megfelelő.jó minőségű krém,szemránckrém is.Most vegyél márkásabbat,drágábbat,míg el nem éred a kívánt hatást.

Hetente arcradír és pakolás.De lehet heti kétszer is.A radír fontos,ne hagyd el!

Bocs,ha ezeket mind csinálod:))

és aludj eleget!

2014. jan. 4. 15:47

Hány éves vagy? 88-as vagy?

sok ránc?

De jó, hogy én nem ismerem még ezt a problémát.

Én nem masszírozatatnék és nem botoxolnék sosem.

2014. jan. 4. 15:40

Kezdem elerni azt a fazist, amikor egyre kevesebbet nezek a tukorbe. Az alatt a par ev alatt, amit itthon toltottem a gyerekke, ugy erzem evtizedeket oregedtem.


A szemem alatt, a szam kornyeke, a fulem elott es ar arccsontom. Persze, meg igy is fiatalabbnak neznek, de nem vigasztal. Nem erzem jol magam, nem tetszek magamnak.


Elkezdtem jarni arcmasszazsra, heti 3 alkalommal. Oszinten, eddig nem sok eredmenyet latom, bar manualis a dolog. Vagy a hatoanyag nem jo, amit hasznalnak?


Botoxotmeg nem szeretnek, egyebkent sem akarok ugy kinezni, mint Lindsay Lohan - aki alapjaban veve nagyon szep volt nekem. Meg penzem sincs, de arra plane, higy 3 havonta toltessek.


Nektek mi valt be? Vagy legyek kitartobb, es massziroztassak a kozmetikusnal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook