Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Békéscsabai lányok ide:) Barátnő kereső. fórum

Békéscsabai lányok ide:) Barátnő kereső. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
2012. szept. 5. 14:39

A piacon vettem a csarnokban a pipitér-esnél. Eddig általában a Berthóti udvari baromfi boltban vásároltam, de a múltkor büdi volt a csirkeszárny, így elpártoltam.


A torta az kérdéses, anyukám nem szereti az édességet igazán, így neki mindegy :). Majd amitől összefut a nyál a számban :D.

791. Zebra25 (válaszként erre: 790. - Gömbigombóc)
2012. szept. 5. 14:05

Milyen tortát sütsz?

Én gondolkodom, hogy Kendémnek milyet süssek első szülinapjára.

Ha picit nyügi akkor a vibrucol nagyon jó, enyhe fájdalomcsillapító, viszont Nekünk volt, hogy csak a nurofen segített.

Abszolút nem vagyok gyógyszerpárti de nem hagyom tán a gyereket szenvedni.

honnan vetted a kacsacombot?

2012. szept. 5. 14:00

Én is utálom az angolt. Talán más nyelvvel hamarabb elérném a célom. Nekem is a diplomámhoz kell.


Én is szeretek sütni-főzni, inkább sütni, bár nem vagyok nagyon profi, sőt.. de nagyon imádom. Ha rossz kedvem van, meg tud gyógyítani egy kis sütisütés, főleg, ha jól sikerül :). Gyerekkori álmom, hogy cukrász legyek, akkor nem engedték anyáék, hogy szakmókusba menjek, most meg "szembe jött" egy tanfolyam :). Amúgy sem szeretem a szakmám, és örülnék, ha lenne egy kétkezi munkás végzettségem is. És persze, nagyon szeretnék tudni sok-sok jó receptet, megtanulni fortélyokat. Most lesz anyukám szülinapja, megsütöm az első tortám, azt konkrétan nem tudom, milyen lesz, de még van egy kis időm nézegetni :).

Ha egyszer összejön, szívesen átadom a tudást :).


A kisfiam nyűgös üzemmódban van. Hát, nem tudom pontosan mi lehet vele. Talán a foga. Nagyon meg van duzzadva a kis ínye, sokszor mérek hőemelkedést. Kedden megyünk dokihoz, addig remélem kihúzzuk valahogy ezt az időszakot. Délután megpróbálok szerezni osanit nevű homeos bogyót, hátha segítene. Meg új popikrémet, mert kipirosodott a popókája is.


Ebédre sütöttem kacsacombot. (Horror ára van. Igazából nem voltam tisztában az árakkal, talán azért is ért ekkora meglepetés. De már annyira kacsát akartam, hogy nem álltam el a vételi szándékomtól :).) Isteni volt.


Itthon a férjem ma, úgyhogy jó napom van :).


Na, jó sokat írtam :). Meséljetek ti is!

789. Zebra25
2012. szept. 5. 13:28

Hú csajok

L

tom nagy szakácsok vagytok:)

Na akkor tudom m

ár, hogy kihhez kell tanácsért forfulni ah szülinapi tortát akarok csinálni Kendémnek.

Főzni tudok, bár nem annyira szeretek, sütnimeg szeretek de nem annyira tudok:)

hogy vagytok? fiúk?

2012. szept. 5. 13:25
Ú nekem nem tudnának annyit fizetni, hogy angolul tanuljak. Próbálkoztam pár évig, de nekem nagyon nehéz és ráadásul még nem is tetszik. Bár nekem is kell a nyelvvizsga, hogy végre megkapjam a diplomát, de én vagy spanyolul vagy olaszul fogok majd tanulni. Cukrász is szívesen lennék, mert imádok sütni, de nem merek belevágni, mert szerintem nem lenne rá elég kereslet. Viszont, ha te megtanultál majd mutatsz pár trükköt, hogy még szebb tortákat adjak át a családtagoknak :-)
2012. szept. 5. 13:14
Nekem nagy a szívfájdalmam, indul cukrász tanfolyam itt, és teljesen beleéltem magam, hogy járni fogok, erre nem lehet, mert egy másik tanfolyamra kell járnom :(, angolra, hogy meglegyen a gecc nyelvvizsgám. De azt ígérte a férjem, hogy ha meglesz, akkor elkezdhetem a cukit. Micsoda motiváció :D.
2012. szept. 5. 13:11
Szegény Levike és szegény te. Biztos nehéz lehet ez az első pár nap.
2012. szept. 4. 14:49
Ma végig sírta Levi a bölcsit :-( De hát ez még csak az első nap volt, hogy otthagytam.
2012. szept. 3. 15:08
Jó lenne összehozni, mert már elég régóta tervezgetjük :).
783. Zebra25
2012. szept. 3. 14:46

sziasztok

Gömbi, nagyonnem jó találkahely az uszi mert ugye folyamatosan lekötnek minket a picit, nincs diő beszélgetni.

Majd mostmár jobb lesz az idő és akkor Mi is többet fogunk nappal sét

lgatni, talán akkor összejön 1 randi.

2012. szept. 3. 14:42
Szupi :).
781. sutoczkine (válaszként erre: 780. - Gömbigombóc)
2012. szept. 3. 14:36
Igen oda jár. Lesz bizony új konyhaszekrény, új sütő, új főzőlap, új mikró :-) Már alig várom. Csak az a baj, hogy a villanyszerelő elég feledékeny szóval még kérdés, hogy mikor lesz kész.
2012. szept. 3. 13:58

Lesz új sütő? Milyet választottatok? A kacsa sem hangzik rosszul, már pár hete gondoltam is rá, hogy kellene enni, lehet, hogy inkább kacsát szerzek :).


Tök jó, hogy tetszik a bölcsi Leviknek. Oda jár a Wlasssics sétányra?

2012. szept. 3. 12:11

Levike jól érezte magát, mikor mondtam neki, hogy gyere menjünk haza azt mondta: NEM. Holnap közel 2 órát marad ott nélkülem már ebédelni is ott fog. Szerintem nem lesz gond.


A párolt alma és krumplipüré nagyon jó csak én kacsát sütök hozzá, kaptunk egyet a nővéremtől. Sőt lehet, hogy a kacsa mellé bepakolom az almát is. Vagy az is lehet, hogy ezzel várok 1 hetet hogy már az új sütőbe tehessem.

2012. szept. 3. 11:32

Legalább várta az ovit Nándika :).

Milyen volt az első nap a bölcsiben?


Mára rendeltem kaját, a vacsin gondolkodok, lehet, hogy halas tésztát csinálok, ha nem lesz jobb ötletem. Holnapra is ki kell találni valamit. Van még tököm rántani, talán azt csinálom majd meg. Bár már annyit ettem mostanában ezt, hogy annyira nem vonz. Szerdára sült csirkét találtam ki párolt almával és krumplipürével.

2012. szept. 3. 08:43

Sziasztok!


Nagyon türelmetlen volt a hétvégénk, Nándi szinte csak az oviról beszélt, hogy mikor mehet már. Ma reggel is csak azt mondogatta, hogy induljunk már. Levikével meg 10-11-ig leszünk ma a bölcsibe.


Nálatok mi lesz ma az ebéd? Nekem most ötletem sincs, bár most jut eszembe van itthon 1 üveg tésztaszósz. Na az pont jó is lesz, hamar kész van.

2012. szept. 2. 18:58

Mizu Csajok?


Angi, végre ma eljutottunk egy köszönésig :D. Ez a babauszi nem a legmegfelelőbb hely a beszélgetésekre.


Hogy telt a hétvége?

2012. aug. 31. 18:38
Még nem tudom, de a Palit szeretném, ő nagyon szimpatikus.
774. Zebra25
2012. aug. 31. 14:37

sziasztok csajok

Ági gratula a vizsgához

ki lesz a vezető oktatód?


fogorvoshoz mi Simon Fiala dokihoz járunk, nagyon jó orvos szerintem

most megyek majd mert vannak fogkövek meg sajna lyukas fogam is:(

2012. aug. 31. 14:33
Nekem már 3 fogamat kihúztak, ezért nem akartam, hogy megint az legyen a vége. A kresz jó, de rengeteget kell tanulni. A műszaki szerintem sokkal könnyebb lesz ahogy olvastam.
2012. aug. 31. 13:16
És persze gratulálok a mai vizsgához! Ügyes voltál!!! :)
2012. aug. 31. 13:15

Én Endrészhez járok, nem egy finomkodó fajta. Bajusz Norbert lett volna szimpibb, a fájdalommentességre törekvése miatt, de nem vállalt, mikor nagy szükségben voltam, így maradtam ennél. Én ragaszkodtam a húzáshoz, nem akartam kezeléseket és még több fájdalomcsillapítót a tejecske miatt. na, mindegy, remélem nem leszek megkínozva megint :).


És hogy tetszik a kresz? Én anno még a tesztkönyvet csináltam meg, 4-szer az összes feladatot :). Számítógépen bizti jobb. A műszakihoz nagyon-nagyon sötét voltam (a teszteknél és a gyakorlatban egyaránt) :D.

2012. aug. 31. 11:20

Már voltak kresz órák is, és a mai eü vizsga sikerült :-)))


Mihályfi Adriennéhez járok, ő a körzeti fogdoki. Nagyon aranyos, fel sem merült a húzás csak a tömés. És ami a legjobb ingyen van.

2012. aug. 31. 11:00
Ja és kezded a kreszt? Vagy közben már elkezdted?
2012. aug. 31. 10:59

Ági, hogy sikerült a vizsga? :) Biztos ügyes voltál!


A fogorvos az kényes téma nálam is, miután megszületett Oli, kihúzattam egyet, és ott kiderült, hogy brutál íngyulladásom volt, azzal jártam egy csomót vissza. Szeptember végén is kell menni, már most gyomoridegem van. Azt se tudom, mit akar, csak lecsekkolja, hogy minden ok, vagy valami másra készül.

Hova jársz fogászatra?

2012. aug. 30. 18:11
Ma voltam fogászaton, hát az ájulás határán éreztem magam. És még van 10 lyukas fogam és 5 időpontom :-( Holnap meg megyek 9-re eü vizsgázni, szorítanátok nekem?
2012. aug. 30. 14:37
Mizujs Csajszik?
2012. aug. 29. 09:16
De jó, hogy mondtad ezeket, nem tudtam, hogy van ilyen lehetőég.
2012. aug. 29. 09:11

Én úgy tudom, hogy mindegyik oviból viszik őket úszni. És mindenhonnan oda viszik őket még a belvárból is, mert a saját uszodájukat a felső tagozatosok használják.

Játszóházból három van itt a belvárosba amiről én tudok. Van a Center 3. emeletén, ott max inni adnak a gyerekeknek, nincs beszoktatás és azt hiszem 2 éves kortól hagyhatod ott. Nem szakképzett gondozók vannak. A Belvárosi játszóház a bölcsi mögött van, ez jóval olcsóbb, van beszoktatási idő ami után akár reggel 8-17-ig is otthagyhatod. Itt adnak tízórait ami ált. keksz, ebédet ami ugyan az, mint a bölcsiseké és uzsit is ami valami kent kenyér a legtöbb esetbe. Itt 6 hónapos kortól lehet hagyni. De, ha te is vele akarsz maradni nem kell szoktatni. Itt szakképzett bölcsődei gondozók vannak a gyerekekkel akik foglalkozásokat is tartanak, ha a gyerekek vevők rá. A harmadik az Univerzálba van, de arról nem tudok semmit. Egyébként az a lényege, hogy, ha dolgod van és nincs ki vigyázzon a gyerekre akkor odaviszed elintézed a dolgod és érte mész, fizetsz. a gyerek meg addig játszik. Ha maradsz vele akkor meg van lehetősége olyanokkal játszani ami neki nincs otthon és ismerkedni más gyerekekkel. Én nagyon jó dolognak tartom. Ja a belvárosiba ebéd után lefektetik őket aludni. Szóval vagy érte kell menni fél 12-ig vagy csak alvás után leghamarabb 15-kor, ha jól emlékszem. Merthogy nem ébresztenek 3 előtt, akkor viszont mindenkit.

2012. aug. 29. 09:06

Akkor te nagyon értesz a gyerekekhez :). No meg Ági is dajkaként :).

Melyik oviban dolgozol?


Nem vagyunk könnyű helyzetben, mert nem vagyunk Csabaiak, nem ismerünk itt semmit, nem büszkélkedünk túl sok ismerőssel sem, jobb így időben gondolni a jövőre. Nem lesz könnyű úgy néz ki :).

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook