Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » AVIVA módszer fórum

AVIVA módszer (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 ... ❯❯
2009. szept. 23. 20:29
már én is nagyon szeretnék babát,de eddig még sajnos semmi,de már kezdek beletörődni,ez van,van akinek összejön van akinek nem
433. Judit.24 (válaszként erre: 431. - Leonee)
2009. szept. 23. 20:28
Szia!A keresőbe ahogy beírta,ott írta ki,hogy letöltés,de nincs ott semmi,az volt kiírva,hogy törölték ami ott volt
432. fd8e423e9e (válaszként erre: 430. - Leonee)
2009. szept. 23. 20:17
Mondjuk én is szedek flp-s dolgokat, részben babaprojekt miatt, majd meglátjuk: berry gél, multi-maca, zöldség kapszula (azt más miatt), meg vettem barátcserje kapszulát. :) Már annyi mindent beszed az ember, csak, hogy valami segítsen!:) De jól elkanyarodtunk a fórumtémától... majd ránkszólnak.
431. leonee (válaszként erre: 427. - Judit.24)
2009. szept. 23. 19:50
Szia! Honnan akartad letölteni? A torna szerintem nincs fenn a neten, csak a módszerről lehet olvasni. Könyvet lehet kapni, amiben benne vannak gyakorlatok.
430. leonee (válaszként erre: 429. - Fd8e423e9e)
2009. szept. 23. 19:48
Amúgy én is ezt olvastam róla, amit te írsz, csak az flp-nél nagyon reklámozzák a baba programban.
429. fd8e423e9e (válaszként erre: 423. - Leonee)
2009. szept. 23. 19:10
Nekem a nőgyógyászom természetgyógyász is, és mondta, hogy jó-jó a méhpempő (jó táplálékkiegészítő), de nem érti, hogy miért mondják azt (én is több helyen olvastam, hogy teherbeesés elősegítésre jó), hogy a termékenységet növeli, mert amire jó: egy általános roboráló hatása van, hatékony a koleszterincsökkentésre stb, de annyiban jó csak a gyermekvállaláshoz, hogy ha valakinek leépült a szervezete, azt erősíti. Szóval, ahogy Te is írtad, nem csodaszer :( legalábbis nem arra, amire mi szeretnénk...
428. fd8e423e9e (válaszként erre: 423. - Leonee)
2009. szept. 23. 19:03
Csatlakozom, az FLP-s méhpempő nagyon jó.
2009. szept. 23. 18:08
milyen ez az aviva módszer?én leakartam tölteni,de nem tudom:((((
2009. szept. 23. 18:07
sziasztok,én is csatlakoznék ide,ha lehet
425. ecus (válaszként erre: 423. - Leonee)
2009. szept. 23. 17:24
akkor már nem tudom mit tegyek gondoltam,hogy homeopátiás szerben hatásosabb lesz:-(:-(
424. leonee (válaszként erre: 420. - Surrender)
2009. szept. 23. 16:21

szia!

Ha elküldöd nekem priviben az emailed, akkor lehet, hogy tudok segíteni. ;-)

423. leonee (válaszként erre: 422. - Ecus)
2009. szept. 23. 16:03

Ja, értem, de elvileg attól nem kellett volna szőrösödnöd, mert ezeknek nincs mellékhatása.

Méhpempőt lehet venni a mézesnél is, én legalább is láttam a piacon. De lehet tabletta formájában is kapni. Az flp-nek van ilyen terméke(Royal jelly). Mondjuk elég húzós áron, a licitálós oldalakon is szokott fenn lenni. Én szedtem egy ideig, de csodát nem tett velem. Ha Royal Jellyként keresed, akkor többfélét is kiad.

422. ecus (válaszként erre: 418. - Leonee)
2009. szept. 23. 13:34

Sajnos nem tudom a nevét mert ő kiadagolta nekem kis zacsikba és rá volt írva mit mikor kell beszednem:-(

Most viszonz gégegyülladásom van és a homeopátiás gyógyszer segí nekem tök jó,de anno amit adott attól csak kiszőrösödtem és ez nagyon zavar sose fogok helyrejönni lelkileg:-(:-(

A pco-ra most mercformint szedek ez azért jó nekem mert nem vagyok tőle éhes:-(

Most az a problémám,hogy nem találok olyan homeopátiás szert amiben mondjuk méhpempő van mert az nagyon jó lenne,csak sajna nem tudom hogy keressek rá:-(:-(

421. ecus (válaszként erre: 419. - Fd8e423e9e)
2009. szept. 23. 13:30

szia

Én is pco-s vagyok és nagyon zavar az arcomon a szörzet szinte minden nap szednem kell,mert különben úgy néznék ki mind egy pasi,és ez lelkileg teljesen kikészít:-(:-(

2009. szept. 22. 15:32

Sziasztok!

Én is a babáért küzdök már egy ideje, és megelégelve a sok hormon- és szteriod bogyót, természetesebb módszert próbálok keresni. Így találtam rá az Aviva tornára. El is mentem a könyvesboltba, ahol csak a II. kötet volt meg, de mivel láttam a címlapon, hogy ovulációt segítő gyakorlatok vannak benne, örömmel megvettem. Aztán otthon olvastam, hogy ezek csak kiegészítő gyakorlatok az I. kötetben levő gyakorlatsorhoz. Nem tudná valaki elküldeni nekem ezt a 30 perces gyakorlatsort? Örök hálám üldözné ezután!

419. fd8e423e9e (válaszként erre: 414. - Csokipuding)
2009. szept. 21. 19:16

Ülőfürdőt vehetsz, szerintem, azzal nincs gond.

Ha van rajtad felesleg - főleg pocakon- (és nem PCOS miatt), akkor valószínűleg ösztrogéned nem lehet kevés, a zsír termeli az ösztrogént. Nekem ösztrogéntúltengés miatt nagyon gáz problémáim voltak - négy hónapig véreztem egyfolytában - aztán fogytam tizenkét kilót (még mindig fogyózom), és "magától" rendeződött a ciklusom (remélem...). Egyébként Mastodynon szedtem (ez homeopátiás), ha pedig progeszteronod alacsony (ez akkor jelentkezik ha a ciklusod második fele rövidebb - nem 13-14 nap, vagy menszesz előtt már jó pár napig barnázol, stb), arra jó a barátcserje. De mielőtt bármit iszol, vagy beszedsz járj utána a dolgoknak!

Jah és a hasamon nekem is van erősebb szőrzet, én túlsúlyos vagyok, a barátnőmnek is van, ő pedig nagyon vékony, ebből nem vonok le következtetést... de pl. erre nem mondott soha a nőgyógyász, sem az endokrinológus semmit. Inkább kékes stirákat kerestek a testemen - has, mell tájékon -, az is valami hormonális problémára utal.

418. leonee (válaszként erre: 417. - Ecus)
2009. szept. 21. 15:22

Szia! Én is homeopata orvoshoz mentem, de csak egyszer kell fizetni neki, az első alkalommal, és utána emailben, telefonon kozultálunk. Nekem alkati szertől kezdve mindenfélét ajálnott, az egyik francia cég termékei, amit a patikákban is meg lehet venni vény nélkül, de a legjobb, ha az orvos állítja be, mert nem mindegy, hogy melyik szert, hanyadik napon, és milyen menyiségben kell szedni.

Én már próbáltam néhányat, de hosszabb távon eddig egy szer sem segített. Pl. cickafark tea, méhpempő, aloe vera berry, stb. Nekem mindig van peteérésem, csak ritkán van a 14.nap környékén, inkább később szokott lenni, ami miatt a ciklusom is hosszabbá válik.

Lehet, hogy egy másik dokival kellene konzultálnod, vagy a neten lévő homeopátiás orvosokat megkérdezni. Nekem a petérésre a folliculinum lett felírva, de csak 1 napig kellett szednem, de mivel nem hatott, legközelebb már 3 napon át kell szednem.

Te miket kaptál anno?

417. ecus
2009. szept. 21. 10:05

sziasztok

Leonee tudnál nekem ajánlani valami homeopátiás szert a torna mellé peteérés serkentésére??

Egy évig jártam homeopata orvoshoz és nem használt:-(:-(Utánna kezdtem úgy érezni,hogy már pénzlehúzás volt és a szereitől nagyon kiszőrösödtem azóta is küzdök vele:-(:-(

416. leonee (válaszként erre: 412. - Edina'73)
2009. szept. 20. 21:22
Szia! Egymás után kell végezni őket általában, de van 1-2 gyakorlat ahol inkább variálásnak tűnik a másik két gyakorlat,mint a paradicsommadarasnál, ahol forogni is lehet. De nem muszáj, ha valakinek ez nem jön be.
415. leonee (válaszként erre: 414. - Csokipuding)
2009. szept. 20. 21:20

Szia! Nem biztos, hogy az alacsony örsztogénszint okozza ezeket a tüneteket. A torna mellett lehet homeopátiás szereket szedni, teákat inni, de tényleg érdemes utánanézni, hogy mi mire hat.

Hormongyógyszer szedése mellett nem ajánlott a torna.

szerintem az ülőfürdővel nincs semmi gond. A cickafarkas ülőfürdőt felfázásnál, és hasonló problémáknál ajánlják.

414. csokipuding (válaszként erre: 413. - Fd8e423e9e)
2009. szept. 20. 21:00

köszönöm, h vlaszoltál

nem voltam hormonvizsgálaton, de szerintem nekem az ösztrogénszintem alacsony mert van 1 kis bajuszum meg a hasamon lefelé is erősebb a szőrzet. Ha teát nem is iszom attól még ülőfürdőt szabad vennem?

413. fd8e423e9e (válaszként erre: 411. - Csokipuding)
2009. szept. 20. 16:13
Nem a fórumhoz tartozik, de írtál a cickafarkról. Attól függ, hogy milyen hormonális problémád van, bárki nem ihat cickafark teát. Naivan én is ittam, mondtam a dokinőmnek (aki természetgyógyász is), mondta, hogy azonnal hagyjam abba: az ösztrogéntermelést nyomatja, nekem meg egyébként is túlzott ösztrogénem van... Jók a gyógyfüvek, de utána kell járni melyik-mire jó.
2009. szept. 20. 16:06

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék: nemrég vettem meg az I. kötetet, próbálgatom a gyakorlatokat, csdak egy dolog nem tiszta előttem, az egymás alatt szrepelő A B C... gyakorlatok mindegyikét egymás után kell. végezni vagy külön az A B C... gyakorlatok csak mindegyikből?

Előre is köszi a választ.

2009. szept. 20. 07:14
Sziasztok avivázni hetente csak 2x lehet, vagy sulyosabb esetekben 3x is. Én 2x csinálom. Ihatnák mellette cckafarkfű teát vagy inkább ne? de ha inni nem is szabad akkor ülőfürdőt vehetek ugye? köszi a segitséget
410. leonee (válaszként erre: 409. - Klészi)
2009. szept. 18. 19:57
Ha jól tudom, akkor érdemes úgy csinálni,hogy egyenletes legyen, vagyis inkább legyen néhány nap a 2 torna között. Meg az is jó, ha ugyanazokon a napokon csinálod, hogy rendszeres legyen, amennyire lehet ezt tartani. Nekem mindig az idővel van gondom, de általában kedden és szombaton tornáztam régebben, most szeretném megint így csiálni.
409. klészi
2009. szept. 18. 17:05

Szia leonnee!

Köszi az információkat!

És mindegy, hogy a hét melyik két napján csinálom, vagy azért jó ha mondjuk néhány nap eltelik a kettő között?

408. leonee (válaszként erre: 407. - Klészi)
2009. szept. 18. 14:46

Szia! Üdv az Avivások körében! :)

Az 1-es kötettel kell mindenképppen kezdeni, és a 18 gyakorlatot begyakorolni. Ez a 18 gyakorlat 30 percet vesz igénybe, és ajámlott heti 2-szer végezni, és utána nem szabad fürdeni minimum 8 órát, de ha bírod tovább, akkor érdemes legalább 24 órát várni a fürdéssel (vizes törölközővle szabad áttörölni magad utána). a ciklus normalizálására az egész gyakorlatsor kell csinálni. Ha fél évig nincs eredmény babaügyben, akkor kell a kettes kötet peteérést serkentő tornáját is hozzávenni.

407. klészi
2009. szept. 18. 11:47

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy az AVIVA-torna egyes és kettes könyveiből melyik gyakorlatokat kell elvégezni és mennyi időnként, ha szeretnék teherbe esni és a ciklusomat normalizálni? Bocsi, has esetleg ez a kérdés már felmerült. Tudnátok segíteni? A könyv ismertetője kicsit kusza számomra és nem igazán tudom, melyikkel kezdjem. Köszi előre is.

406. ecus (válaszként erre: 405. - Fd8e423e9e)
2009. szept. 15. 08:47
Ja igen látom bocsi:-)
405. fd8e423e9e (válaszként erre: 404. - Ecus)
2009. szept. 14. 12:12

A méhnyálkát nem tudom, de szerintem ami a vérkeringést a méhben megindítja (gyakorlatilag mind) az jó, plusz a méhnyálkahártya normális hormonrendszer mellett jól fejlődik. Ne add fel, tornázz!:)

A petefészkeket írtam.

❮❮ ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook