Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Au pair munka? fórum

Au pair munka? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
9139. Lillus23
2013. szept. 20. 17:26
Van Rómában valaki , aki szinten au pairkedik? Vagy esetleg tudtok , olyan olasz családról , aki aupairt keres sürgősen ?
9138. Lillus23 (válaszként erre: 9136. - Arrival)
2013. szept. 20. 17:25
Szerződést nem kötöttünk , úgyhogy amint megvan az uj család , itt bejelentem es lépek , mielőtt ők tennének ki
9137. Gabido (válaszként erre: 9135. - Lillus23)
2013. szept. 20. 13:44
Kedves Lillus, keress magadnak egy közvetítőt az adott országban! Ők segiteni fognak egy uj családot találni! Hogy több esélyed legyen,jelentkezz be több agenturhoz!
9136. arrival (válaszként erre: 9135. - Lillus23)
2013. szept. 20. 12:39

Barmikor elmehetsz te is, es a csalad is kirakhat akarmikor.

Nem szep, de ez igy mukodik.

A " szerzodes" amit nehanyan irnak, max. Wc papirnak jo, kiveve ha ugyveddel van hivatalositva.

9135. Lillus23
2013. szept. 20. 09:00
Sziasztok! A felmondási ido , hogyan mukodik ? Főleg , ha anyuka mar elso heten mást keres a helyetekre, es megmondja , hogy ez csak a próba hónap ...
9134. Nina8704
2013. szept. 18. 13:12
Sziasztok ! Mi a véleményetek a Brick au-pair ügynökségröl ?mennyire megbizhatoak ? köszi elöre is válaszokat :)
9133. darkania (válaszként erre: 9132. - Smile2013)
2013. szept. 10. 20:16
Szia! Melyik országba keresi a család?
9132. smile2013 (válaszként erre: 9131. - Vera777)
2013. szept. 4. 19:11

Sziasztok. Egy kedves vidéki család Au-pairt keres szeptember végi/október elejei kezdéssel.

A családban 1 kisgyerek van: 2 éves kislány. Az anyuka vietnami, apuka magyar-nemet, de egy alap német vagy angol nyelvtudás itt is elvárás! Jogosítvány szükséges.

Ami kapsz: Külön szoba, teljes ellátás260 EUR zsebpénz +40 EUR nyelvtanfolyami hozzájárulás havonta.

Amennyiben 18-26 közötti vagy, van egy kis német vagy angol nyelvtudásod és szívesen foglalkozol gyerekekkel, keress bizalommal!

Vik

9131. Vera777 (válaszként erre: 9129. - Icu85)
2013. szept. 2. 20:22

Szia Icu,


guglizz rá a neten, van sok au pair-es oldal. Biztosan megtalálod a neked valót. Ha már voltál au pair biztosan tudod :)

Ha nem riadsz vissza a távolságtól, próbálkozz az USA-ban. Sok helyen olvasom, hogy nagy élmény és még a fizetés sem rossz. Biztos el is megy, mert nem olcsó mulatság ott élni (máshol sem). Au Pair-kedésből nem lehet meggazdagodni, nem is az a cél. Viszont biztos izgalmas, én megtenném (lehet később fogom is), de egyelőre megpróbálom itt folytatni. :)

9130. Vera777 (válaszként erre: 9128. - Koriander)
2013. szept. 2. 20:16

Nem küldött magáról képet, de a neve alapján spanyol vagy valami ilyesmi lehet. Nem vagyok híve az ilyen "barátságoknak", szóval inkább nem mentem bele. Az őszintesége nekem is imponált, jobb így előre tudni, mint később. Azóta szerencsére találtam más utat. Befejeztem az Au Pair-kedést, és Brémába költöztem. Még munkakeresőben vagyok, ha van munka beindul az élet :)


Ha valaki van a közelben és társaságra vágyik, keressen fel nyugodtan. Még nekem se sikerült barátokra szert tennem, a magyar szó pedig mindig jól jön. z e-mail címem kalmanvera7@gmail.com

9129. icu85
2013. aug. 30. 12:00

Sziasztok!szeretnék érdeklődni valaki tud e segíteni nekem.Voltam már eu pair Belgiumba,de ismét kiszeretnék jutni külföldre...sokminden okból kifolyólag.nem tudtok nekem valami munkát?az email címem:icu85@freemail.hu

Köszönöm előre is!!!!

9128. koriander (válaszként erre: 9127. - Vera777)
2013. aug. 29. 20:10

És az apuka milyen? Küldött magáról fotót?

Ez lehet egy "csodálatos barátság kezdete"!:-)

Bocs, hogy humorizálok!

Nekem nagyon szimpi, hogy őszinte volt veled!

9127. Vera777
2013. aug. 23. 16:49
Szóval.. szerencsére hamar kibukott a dolog. Személyes találkozó nem volt. Viszont képet kért rólam, hogy mégis lássa már kivel levelezik és kire akarja rábízni a kislányát. A kép küldése után azt a választ kaptam, hogy túl attraktív vagyok, ő egy normális nőt képzelt el de én túl jól nézek ki és hát hiába csak bébiszittert keres, nem többet, azért mégis csak férfi és nem tudná elképzelni hogy velem csak szimplán együtt éljen.. ennyi!
9126. Sunny1991
2013. aug. 12. 22:08

Sziasztok! Nem tudom mar volt-e hasonlo tema, de akik nagyon jol kijottek a csaladdal hogy viseltek az elvalast?

En nagyon joba vagyok az anyukaval, apukaval, a kislanynak lassan 2 eve en vagyok a babysittere, de regota mar csak nagyneninek hiv. Nagyon megszerettem oket, rengeteg segitettek mindenben, bar igaz sok mindent lenyeltem en is, es szerintem ok is, en sem vagyok tokeletes :D de teny hogy megerte, mert nagyon jo kapcsolat alakult ki.

Viszont en ugy erzem nem tudnek au-pair lenni mas csaladnal...Ti hogy birkoztatok meg ezzel?

9125. Tyotyi01 (válaszként erre: 9120. - Darkania)
2013. aug. 11. 19:23
Tudom min mész keresztül, én is sajnáltam a csóri gyereket, amikor az anyukája nagy ívben szart rá szombaton és az ágyában döglött vagy facebookozott. De sokáig nem lehet bírni a nonstop gyerekfelügyeletet, takarítást stb. Mindenképp beszélj a családdal, mert előbb-utóbb ki fogsz bukni. Ha meg nem változtatnak a hozzáálláson, akkor szerintem válts.
9124. Tyotyi01 (válaszként erre: 9123. - Tyotyi01)
2013. aug. 11. 19:19
vagyunk :)
9123. Tyotyi01 (válaszként erre: 9121. - Vera777)
2013. aug. 11. 19:18

Szia!

Ez abszolút lutri és apuka függő. Szerintem találkozz vele, beszélgessetek el, nézz körül. Nekem az egyik barátnőm au pairkedik egy elvált apukánál és nagyon jól kijönnek. Sokszor, mi barátnők is hivatalosak vagyok vacsorára hozzájuk ;)

Szóval szerintem, ha a tag normálisnak tűnik, vágj bele...

9122. arrival (válaszként erre: 9121. - Vera777)
2013. aug. 6. 19:59

Ez mindig rizikos.

Toled fugg.

Nekem az egyik nagyon jo baratnom ugyanilyen helyzetben volt, apukaagyaban kotott ki. Jol elvoltak , azon az egy even. Utana a baratnom hazament, a sztori veget ert.

9121. Vera777
2013. aug. 6. 15:58

Halihó,


már korábban hozzászóltam. Már kint vagyok 11 hónapja Németországban. Augusztus végén jár le az 1 évem, itt szeretnék maradni, nem terveztem hogy gyerekekkel foglalkozom tovább is, de most úgy néz ki, hogy mégis.

És most jön a lényeg.. van valakinek tapasztalata az egyedülálló apukákkal kapcsolatban? Lehet csak szerintem, de én úgy gondolom hogy a csak apukás családoknál 2x nagyobb a rizikó mint ha egy házaspárhoz mennénk. Mivel már itt lakom, van lehetőségem a személyes találkozóra, mégis az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mik azok a dolgok amikre figyelnem kellene. Ez amúgy nem Au Pair-kedés lenne, hanem csak Tagesmutter de ottlakással, mivel munka miatt korán megy, későn jön. Végülis.. a feladatok ugyanazok mint az Au Pair-nek, csak a fizetés 450, tehát mini-job. Na de nem is az elnevezés a lényege. Tudom, az egész csak akkor derül ki, ha már ott lakom. De szeretném tudni nektek van e tapasztalatotok, véleményetek ezzel kapcsolatban.

9120. darkania
2013. aug. 4. 22:31

Azt sem tudom mit csináljak... Egyrészt sajnálom szegény gyereket, mert a szülei hazajönnek és egyik a kanapé bal sarkába netezik, másik meg a jobb-ba... A kicsi meg játszani akar állandóan, mert egyke, s unatkozik egyedül. Sokszor olyan szépen kér hogy játszodjunk, hogy megesik a szivem rajta. Semmi gond ezzel, de több óráért több pénzben voltunk megállapodva és egyelőre nem látom azt a kezembe. Nagyon rendesek, rosszat nem tudok mondani tényleg, megsérteni sem szeretném, de napi 12 óra gyerekfelügyelet, meg játszás és takarítás után jól esne pihenni... :/

Még egyelőre nem merészkedtem be egyedül a városba, 7km-re van tőlem, és fogalmam sincs hogy kell itt buszozni vagy jegyet venni, egy kukkot nem tudok németül...angoloknál vagyok akik itt élnek. :( Sokszor őrjítően unalmas...

9119. arrival (válaszként erre: 9118. - Darkania)
2013. aug. 4. 21:06

Ezt a csaladdal kell letisztazni, es nem hagyni magad.

A gyerek pl. miert van a szobadban? Ne engedd meg neki. Nalunk a szulok megmondtak a 3 gyereknek, hogy tilos bejonni a szobamba. Megertettek. 1-3-5 evesek voltak, es megis.

Hetvegen pedig ne ulj otthon, menj, fedezd fel a varost, keress baratokat!

9118. darkania
2013. aug. 4. 17:25
Ti naponta hány órát dolgoztok? Most hogy vakáció van, reggel 7 től este 6-7-ig a gyerekkel vagyok... miután apuci hazajön én megvacsoráztunk azután sem hagy békén, állandóan a szobámba van és hív játszani...Ja és a hétvégékről ne is beszéljünk... Szeretem a kölecet, de ez így nagyon nagyon fárasztó! :(
9117. Bubiq (válaszként erre: 9116. - Bubiq)
2013. aug. 3. 15:15

És tényleg ennyit kéne jelentenie!

De itt angliában már nagyon raalltak az au pairek kihasználására. Sajnos a nyelven nem fejlődött a 3 hónap alatt mert a család nem igen segítőkész ilyen téren, pedig mindenkinek egyszerűbb lenne ha tanitgatnanak angolul mikor milyen szót nem értek. Na mind1!


LÁNYOK NE HAGYJATOK MAGATOKAT!!!

9116. Bubiq
2013. aug. 3. 15:12
9115. Julianne (válaszként erre: 9086. - Arrival)
2013. júl. 29. 14:13

Az azert eros tulzas, hogy ezek nem borzaszto dolgok. En nem tudom, hogy ti mit elhettek at a csaladjaitokkal, de en ezt el se tudom kepzelni. Ne felejtsuk el, hogy mirol szol az au pairkedes! Nem olcso cseledek vagyunk, hanem normalis esetben csaladtagok, "nagytestverek", akik segitenek a szulokonek, hogy nekik konnyebb legyen, cserebe pedig teged is mindenben tamogatnak es itt elsosorban a nyelvtanulasra es ismerosok szerzesere gondolok. Na es persze a jovod epitesere. Elolvasva a kommentjeiteket, most azt gondolom, hogy en a vilag egyik legszerencsesebb embere vagyok. Az en csaladom mindenben segitett amiben csak tudott! Igaz, en franciaorszagba jottem au pairkedni es nyilvan mas a kultura, de hat akkor is, egy au pair mindenhol ugyanazt erdemli!

Amikor kijottem, konkretan 2 szot tudtam franciaul, azota folyekonyan beszelek,11 honap alatt! Nyilvan ebben az en szorgalmam is benne van, de nyelviskolaba jartam 4 honapig es a csaladom folyamatosan eroltette, hogy franciaul kommunikaljunk! Az a baj, hogy keptelenseg lenne leirni azt a sok jot, amit kaptam, egyetlen rossz szavam se lehet rajuk! Nekem pl. nagyon sokat segitettek abban lelkileg, hogy itt tudjak maradni es egy uj eletet kezdjek, mint egy felnott fiatal no!

3 kisfiura vigyaztam, 10, 7 es 3 evesek, de ok is nagyon jol neveltek, annak ellenere hogy neha rosszak voltak, de tekintve, hogy fiuk, ez normalis. Mindegyikkel megvolt a magam nehez idoszaka, de ezt turelemmel kell kezelni!

Szoval, roviden szolva, senki ne turjon el semmit, amibol azt erzi, hogy cseledkent van kezelve. En biztos vagyok abban, hogy nagyon sok kedves csalad van, aki au pairt keres, rajuk kell talalni! :)

Nagyon sok erot es kitartast kivanok mindenkinek aki csaladot keres/valt vagy csak epp kuszkodik a beilleszkedessel!

2013. júl. 28. 23:25

Sziasztok! Ez tényleg úgy van, hogy munkaközvetítésért nem kérhetnek tőletek pénzt!

Van egy két korrekt cég, a Little Stars Au Pair Agency is ilyen akikkel kijöttem, és tényleg egy fillért sem kértek! Ne dőljetek be, semmilyen jogon nem kérhetnek tőletek pénzt!!!

9113. bee5630
2013. júl. 25. 20:07
Sziasztok! Van itt valaki aki Dublin, Howth kornyeken van? Meg csak ma jottem de szivesen ismerkednek masokkal is es nem csak aupairekkel!
9112. gomboc7
2013. júl. 22. 20:53

Én amikor egy eldugott helyen voltam, 1 hónapig bírtam. Nem azért, mert semmi nem volt, más miatt. De tényleg őrületbe kergető...nekem anno azt javasolták, sétáljak át a másik faluba. Meg is tettem, nem bántam meg. :)

De azért 100 km-t ne gyalogolj...:D Nem lehet rábeszélni őket, hogy kiránduljatok? Nem olyan jó a viszonyotok?

9111. cilcos90 (válaszként erre: 9110. - Zizigirl)
2013. júl. 22. 20:43

a család nyári szállásán vagyunk most,az isten háta mögött,abszolút semmi nincs itt,a szomszédba is kocsival járnak,olyan messze van.igaz már csak néhány hetet maradunk,de kezdek begolyózni!:P


kíváncsi lennék,ilyen helyeken dolgozó au pairek hogy ütik el az időt.


sajnos jogsim nincs,pedig 100km-re van egy nagyváros,amit szívesen megnéznék:DD

9110. Zizigirl (válaszként erre: 9109. - Cilcos90)
2013. júl. 22. 20:24
Fú azt én nem vállalnám be... szerintem aki külföldre jön, az nyilván szeretné látni az adott országot és nem az a cél, hogy ugyanazt a pár házat nézze egy évig, meg ne tudjon elmenni sehova vasárnap mert nincs közlekedés. Meg eleve egy fiatalnak szerintem nem előnyös..
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook