Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Au pair munka? fórum

Au pair munka? (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. dec. 16. 11:35
Sziasztok, del-spanyolorszagba keresek 8 eves kisfiam melle segitseget. Ketten elunk ig amikor dolgozom arra az idore szeretnek megbizhato, vidam, sportos tenylegesen gyermeket szereto rugalmas au-pairt. Valamennyi angol (vagy spanyol) tudas jo lenne. Kulon szoba ellatas biztositott es zsebpenz. Szeretnem ha a jelentkezo barat is lenne mi igy szeretnenk legalabbis fogadni es nem csak 'munkanak' tekintene. Ha van valaki akit erdekel kerem a gluckandrea@gmail.com email cimre kuldjon magarol reszletes bemutatkozot, kepet. Januartol lenne aktualis. Koszonom!
2013. dec. 10. 14:08
Sziasztok!Au pair munkát vállalnék német nyelvterületen de nagyon kevés a német tudásom!Ha tudtok ajánlani megbízható közvetítőt az is érdekel!Párommal együtt mennénk ki de a szakmám engem a gyerekekhez köt és ehhez ragaszkodok is:)
9227. pp.lili
2013. dec. 6. 21:29

Sziasztok!


Tud esetleg valaki megbízható családot Angliában?

9226. Ami.
2013. dec. 3. 21:08
Münchenbe van valaki?
2013. nov. 16. 21:23
Sziasztok! Jelenleg Németországban dolgozom au-pairként egy remek családnál,de az otthoni dolgaim miatt sajnos haza kell mennem. Igértem, hogy segítek valakit a helyemre találni. Ha valakit érdekelne a dolog, kérem keressen meg privátban és minden információt és részletet elmondok. Nagyon nagy segítség lenne!
9224. koriander (válaszként erre: 9223. - Anda-27)
2013. nov. 13. 15:45
Írnál erről nekem egykicsit részletesebben? Angol családról van szó? Előre is köszönöm a választ!
9223. Anda-27
2013. nov. 12. 19:44
Birminghamben keresek egy kislany melle bebiszitert.
2013. nov. 10. 11:57
Sziasztok! 2 év után elhagyom bécsi családomat és új lányt keresünk a helyemre!Orvos -ügyvéd házaspár, két gyerekkel, egy 5 éves kislánnyal és egy 7 éves kisfiúval, Bécs legjobb kerületében élnek, a délelőtt szinte mindig szabad, csak délután kell a gyerekekre vigyázni este kb 7ig, persze van hogy tovább, ha éppen a szülők programon vannak. Délelőtt nyelviskolába járhatsz, fizetik az első tanfolyamot , a többi időt meg kedved szerint töltheted :) Ami fontos, nagyon nagyon megbízható és rugalmas lányt keres az anyuka, fontos, hogy szeresd a gyerekeket! A legjobb, ha jol beszélsz németül és picit angolul, vagy nagyon jol beszélsz angolul és picit németül :) itt írhattok nekem üzenetet és privatban küldöm a részletes tájékoztatást :)))
2013. nov. 8. 19:35
Sziasztok! Én jelenleg Olaszországban vagyok au-pair, és szeretek itt lenni, de sajnos úgy adódott a helyzet, hogy haza kell mennem családi okok miatt. A család nagyon aggódik, mert év közben nagyon nehéz segítséget találni. Megígértem nekik, hogy segítek valakit találni a helyemre. A magyarokra esküsznek, 10 éve van au-pair a háznál, jórészt mind magyarok voltak. Ha valakit érdekelne bővebben, kérem írjon!
9220. Vandrea
2013. nov. 1. 20:15
Sziasztok! Volt már valaki a Pannonia Aupairs által kint külföldön?
2013. nov. 1. 09:16

Minden hozzászólást nagyon köszönök,nem gondoltam volna, hogy ennyi választ kapok. regisztráltam az aupair worldre,és tetszett is pár család,most várom a válaszaikat.Bár félek,hogy hátha átverés... :(

az aupairmunkak.hu-t próbáltam,tetszett,de még nem tudom.... az iwiwre még nem gondoltam,köszönöm az ötletet,mindent meg kell próbálni :) köszönök mindent!!

9218. Gabido (válaszként erre: 9217. - Cilcos90)
2013. okt. 31. 23:08
:) ha nem vagy olyan rég náluk,akkor biztos nem ismer és teszteli a határait. Legyél vele határozott,mutasd meg neki,hogy meddig mehet el. Kitiltani a házból nem tudod,de az anyukának mond meg,hogy félsz,hogy a "tiéd" is elkezdi és beszéljen a szüleivel.
9217. cilcos90
2013. okt. 31. 20:15

Lányok,szerintetek gáz,ha megmondom az anyukának,hogy a kislánya barátnőjét nem kedvelem?

szemtelenkedik,kigúnyol,ha rosszul mondok valamit,próbál csicskáztatni. iskolában/utcán nem köszön.szinte minden délután velünk van (valamiért az 'enyém' nem szeret náluk lenni).

ma egy kicsit felhúztam magam,mert kajánál Ő finnyáskodott :(

hiába gyerek,és nem az én házam,de én nem szívesen látom.

9216. Anda-27 (válaszként erre: 9208. - Szandiika22)
2013. okt. 31. 10:07

Ugynokseget en nem javasolnek,mindegyik azt nezi hogyan huzzon le, inkabb baratokat, ismerosoket kernek meg hogy segitsenek talani csaladot illetve az IWIw en is hirdet sok csalad az Aprohirdeteseknel.

Talan nezz korul es hirdess te is! En ezt tudom javasolni.Sok sikert!

9215. Gabido (válaszként erre: 9208. - Szandiika22)
2013. okt. 30. 21:33

Azért jelentkezz be még 1-2 kozvetitőhöz is,sok közvetítő nem kér pénzt az au-pairtöl. Keresgélj a Google-ba. Ha gyenge a nyelvtudásod,jobb ha közvetíteöd van. Ha a nyelvtudásod jobb,akkor inkább aupairworld.

Aupairmunkak.hu,náluk fizetni kell,de minimális összeget és tényleg segítenek ha gondod van :)

9214. szandiika22 (válaszként erre: 9213. - Bee5630)
2013. okt. 30. 19:56
ouuu.azt hiszem igazad lehet...újra csinálom :)az angol a hibája mindennek... :)
9213. bee5630 (válaszként erre: 9212. - Szandiika22)
2013. okt. 30. 19:50
"A family cannot send messages to other families" azt jelenti hogy a csaladok nem kuldhetnek egymasnak uzenetet. Talan csaladkent regisztraltal? Nem mindegy hogy aupair vagy, vagy csalad!! :)
2013. okt. 30. 19:33

miért lehet az,hogy az aupair world azt írja,ha fel akarom venni a kapcsolatot a családdal,hogy:

Sorry, a family cannot send messages to other families. ???? akkor hogy írjak nekik?

9211. szandiika22 (válaszként erre: 9209. - Bee5630)
2013. okt. 30. 06:39
köszönöm a válaszodat,megpróbálom azt a aupair world-t amit javasoltál.
9210. koriander (válaszként erre: 9207. - Anda-27)
2013. okt. 30. 02:54

Szia Anda-27!

Én is Birminghamban vagyok au-pair, bár én most már szeretnék válltani, munkát kereek! Két családnál is dolgoztam itt! Az elsőnél csak takarítottam, a másodiknál, ahol most vagyok...hát...szóval úgy érzem épp ideje válltanom!:-)

Örülok, hogy te is ebben a városban élsz!

9209. bee5630 (válaszként erre: 9208. - Szandiika22)
2013. okt. 29. 20:37
Szerintem nincsen szukseged ugynoksegre. Egyedul is tudsz talalni csaladot csak akarni kell. Regisztralj aupair world-re (szerintem az a legjobb) ott neha fel lehet lelni par magyar vagy felig magyar csaladot!! De ha angolt akarsz tanulni akkor ne valassz magyar csaladot mert akkor tuti hogy nem fogod hasznalni a nyelvet, mert konnyebb lesz magyarul beszelned.
2013. okt. 29. 18:49

Ha lenne bárkinek pár perce,hogy elolvassa és válaszoljon rá,azért nagyon hálás lennék. Londonba vagy környékére szeretnék menni au pair nek.az angolom gyatra,de bölcsődében dolgozok több mint egy éve 1-4 éves gyerekek között,és ez a végzettségem is. szeretnék jól megtanulni angolul,és egy kis pénzt is gyűjteni,de nem tudom milyen ügynökségen keresztül menjek,hogy ne csesszenek át.

van bárkinek ötlete,hova kellene mennem,vagy milyen ügynökségen keresztül,és hogy van esély olyan családot találni,ahol az egyik szülő tud valamennyit magyarul? segítsetek légyszi

9207. Anda-27 (válaszként erre: 9203. - Gabido)
2013. okt. 29. 18:28
Vegre egy ertelmes ember, aki atlatja a dolgokat
9206. Anda-27 (válaszként erre: 9201. - Bubiq)
2013. okt. 29. 18:26
Ja ja, pont azt neztem en is,hogy a kedves leanyzo nagyon szerent kommentelni hozzaertes nelkul..
9205. Anda-27 (válaszként erre: 9196. - Arrival)
2013. okt. 29. 18:23
Az mindig attol fugg,hogy helyileg hol van es hogy hany gyerek van,okos tojas!
9204. Anda-27 (válaszként erre: 9195. - Arrival)
2013. okt. 29. 18:22
Bunko...
9203. Gabido
2013. okt. 28. 11:30

Most őszintén nagyon kevés családban kell az au-pairnek 30 órát dolgoznia,inkább több. De ha már az ember így kezdi,hogy számolgatja az óráit,nem való neki az au-pairkedés. Nem 24 órás melórol beszélek,hanem 1-2 órával többet dolgozni egy nap normális is lehet,amíg a család rendesen viselkedik. Az au-pairkedes adok-kapok kapcsolat. Otthon sem mondod az anyukáknak,hogy most nem segítesz,mert nem fizet érte. Nem minden család,akarja az au-pairt kihasználni.


Amíg a családdal vagy addig is gyakorolod a nyelvet (persze ez családtól függ). Jobb így,minthogy a Skype elott ülj és a barátaiddal beszélj otthon,mert azzal tényleg nem jutsz előre.


Arról meg,hogy mennyit kap egy au-pair. Szerintem ez nyelvtudástol is függ. Ha alig tudod az adott nyelvet,irodai munkát nagyon sok fizetéssel nem fogsz kapni. És ez tény. Segédmunkák,konyhai munkák mindig lesznek és egyszerű találni,de a nyelvtudás nélkül ezt fogod egész életedben csinálni. Ezért jó az au-pairkedés,ahol a nyelvet nagyon hamar megtanulhatod.Kevés pénz az elején,de utánna több lehetőség. És az au-pairkedés lényege :)

9202. Sunshine76 (válaszként erre: 9198. - Bubiq)
2013. okt. 27. 21:56
Max.30 ora Au Pairkent.Vagy beszelsz veluk,vagy tenyleg az,ha megkernek az oraidon felul,hogy gyerekezz,akkor fizessenek extrat.En sokszor leleptem a meloidon kivul,mert ram akartak sozni a gyerekeket non stop.Aztan rajottek,hogy nem nezhetnek csicskanak.Sajnos nagyon kihasznaljak az Au Pair-eket,nekem volt olyan csaladom,akiknel a picur anyunak hivott,annyit volt velem..utanna sokalltam be..
9201. Bubiq (válaszként erre: 9191. - Arrival)
2013. okt. 27. 12:22
Mondjuk ez a hozzaszolas egy kicsit fura tőled, mert pár oldallal előrébb még azt irtad, hogy ezek normalisak árak és a Gumtree is tele van ilyen heti zsebpénzekkel :-)
9200. Bubiq (válaszként erre: 9199. - Arrival)
2013. okt. 27. 12:17
Hihi, nem a szabadidomben vigyázok ra vagy rájuk :-) hanem amit ők elvárnak :-) de ma szóvá teszem, h akkor fizessenek többet.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook