Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Au pair munka? fórum

Au pair munka? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
9349. andilaci
2018. szept. 1. 14:42
Régi fórum ez már.
2016. máj. 3. 14:18

Sziasztok!


Német unokatestvérem egyik hölgy ismerőse keres fiatal hölgyet (nyelvet tanulni kívánó) maga és 2 éves kisfia mellé Au-Pair-nek.

A hölgy egy nagy cégnél menedzser így sokat utazik és szüksége lenne egy segítő kézre... azaz kettőre :)

Megkértek, hogy segítsek nekik, így ezért írok ide, ilyen formában.

A munkához német nyelv ismerete (vagy angol) szükséges.

Legalább 1 évre szóló szerződéssel, bejelentett munkaviszonnyal!!!

Szerintem nem rossz ajánlat. Kérlek benneteket jelentkezésnél engem keressetek akár az e-mail címemen thabearishigh@gmail.com vagy akár itt privát üzenetként!

Nem vagyok sem simlis, se munkaközvetítő, csak segíteni próbálok nekik is neked is! ;)

A leírás amit kaptam tőlük, rögtön németül:


Wir, Niklas (2 Jahre) und Susanne suchen Unterstützung in unserem 2 Personen Haushalt.

Vielleicht hast Du Lust 1 bis 2 Jahre als Au-Pair bei uns in Thüringen zu verbringen.

Zu uns, ich bin Single-Mum und Ganztags (45 bis 50 Stunden / Woche) beschäftigt. Zu meinen Aufgaben gehören ebenso

Dienstreisen (1 bis 3 Tage / bis zu 2x im Monat).


Niklas geht Ganztags (von 7.30 bis 15.30 Uhr) in den Kindergarten an mindestens 3 Tagen der Woche hole ich Niklas selbst

vom Kindergarten ab.


Wir sind aufgeschlossen allem und jedem gegenüber, gehen gerne zum Sport, in die Bibliothek, in die Musikschule, zu den Spielplätzen,

ab und an machen wir Ausflüge, bei denen Du gerne mitfahren kannst.


Wir brauchen Dich, damit Du mir den Rücken frei hältst, das soll heißen:

- mit Niklas morgens frühstücken, Niklas anziehen, Zähneputzen und Waschen, Pause vorbereiten und in den Kindergarten bringen

- wenn Niklas krank ist, was nicht oft vorkommt, dann hast Du einen Vollzeitjob als Ersatzmama und Erzieherin und musst Dich um


Niklas kümmern, bis ich wieder von der Arbeit komme

- an mind. 2 Tagen müsstest Du Niklas von der Kita holen

- leichte Haushaltstätigkeiten gehören ebenso zu Deinen Aufgaben (Wäsche waschen und aufhängen, Staubsaugen, Abstauben und

Abendessen vorbereiten - muß nichts großes sein - gekocht wird am Wochenende)


Bis auf Krankheitstage und Dienstreisen besteht Deine Arbeitswoche aus 30 Wochenstunden.


Was solltest Du mitbringen:

- gute Laune und Humor

- gute Englischkenntnisse oder Deutschkenntnisse

- Babysitting Kenntnisse und einen gewissen Sinn für Kindererziehung - sprich Regeln, Rituale die Niklas Tag strukturieren und Grenzen setzen


Vergütung:

- Du bist über den Standard Au - Pair Vertrag (siehe Aupairworld.com) bei uns angestellt

- Kranken- und Haftpflichtversichert

- 260 Euro Taschengeld

- Bei Dienstreisen 15 Euro Extra pro Tag nd angefangener Nacht (da Du Nachts ebenso für Niklas da bist)

- Zusätzlich entweder "Deutschkurs" im Wert von 160 Euro / Monat oder 100 Euro extra

- An und Abfahrt werden mit je 100 Euro bezuschusst ebenso gibt es 200 Euro Zuschuss 1x pro Jahr für den Urlaub

9347. rennyke24
2015. aug. 3. 18:59
Sziasztok tud valaki au-pair allast anglia teruleten ?
9346. mcsajszi
2015. júl. 27. 15:28

Sziasztok!


Sógornőmékhez keresek au-pairt Baindt-ba (Németország, Ravensburg mellett)6 hónapra / 1 évre. Német/francia család, magyarul nem tudnak. Két kisgyerek van, egy ovis (4,5) és egy bölcsis (2,5), őket kell hozni-vinni. Szállás a családnál, teljes ellátás, zsebpénz, nyelvsuli.

Ha érdekel, írj a morva.judit@freemail.hu címre és továbbítom a sógornőmnek.


Köszönöm!

9345. possudi
2015. márc. 11. 16:57

huh,el is feledkeztem a fórumról,de látom,nincs nagy mozgás


írok egy kicsit:D

harmadik hónapja az új családnál.a kis lakás,amit beígértek (udvaron egy melléképület,60nm),épp felújítás alatt van.2szoba,konyha,fürdő,amiből egy szoba van csak kész-a fürdő már használható,de kerülgetnem kell a dzsumbujt,ami a felújítással jár.port törölni minden nap kéne a szobámban. nem is nagyon haladnak,mivel az apuka meg a nagypapa csinálják.

kezdem elveszteni a reményt,hogy még a maradásom ideje alatt készen lesz.

pedig tök jó lenne barátokat fogadni:D


amúgy minden ok.

9344. Petru8812 (válaszként erre: 9343. - Aupairdeutschland)
2015. febr. 3. 11:27
Aktuális még???
2015. jan. 26. 21:38

Sziasztok!


Au Pairt keresek a helyemre Nemetorszagba, sürgössen, ha valakit erdekel irjon, es adom az infokat.

9342. bee5630
2015. jan. 7. 20:20
Sziasztok, van itt valaki aki Dublinban el? En igen, mar tobb mint 1,5 eve. :) De nem ismerek egy magyar lanyt sem, szoval ha itt vagy es szeretnel uj baratot szerezni akkor csak irj ram nyugodtan!! :D
9341. Gabido (válaszként erre: 9338. - Mannalinna)
2014. dec. 12. 21:20
Amerika nem Europa. :) Vizum kell az aupairkedéshez és életedben 1-szer vagy 2 -szer lehetsz aupair. Jó nyelvtudás és jogositvány nélkül kevés esélyed van kijutni.Ha nyelvet szeretnél tanulni,akkor Anglia egyszerübb.
2014. dec. 11. 22:20
Köszi a választ.
9339. arrival (válaszként erre: 9338. - Mannalinna)
2014. dec. 11. 18:25

Amerikaba ugynoksegen keresztul tudsz csak menni. Csak ugy kapsz vizumot.

Pl. Au pair in America.

Nezz szet a neten.

2014. dec. 11. 16:24

Sziasztok! :)

Én jelenleg Németországban vagyok au-pair München környékén. Szeretnék egy fél évre Amerikába menni mint au-pair. Van már valakinek tapasztalata?

Bonyolult a vízumot megszerezni?

Ez még csak egy hirtelen ötlet, egyáltalán nem beszélek angolul és arra godoltam ez egy jó lehetőség lenne,hogy az angol nyelvvel is megbarátkozzam. Csak elég nehéz olyan családot találni Amerikában akik beszélnek németül is.


Egyébként az au-pair world tényleg kicsit le van pukkanva!

9337. Gabido (válaszként erre: 9336. - Possudi)
2014. dec. 8. 16:25
Melyik országban vagy? :)
9336. possudi (válaszként erre: 9334. - Arrival)
2014. dec. 5. 22:03

kozben elvallaltam 400-ert:)

allitolag anyuka keres munkat a kornyeken,mert most koltoztek es a munkahelye 1§§km-re van,azert lesz sokat tavol.


kb egy hete igeri,hogy elkuldi a szerzodest,de ahogy nezem,meg nem torolte ki a profiljat au pair worldrol,ma online is volt.

remelem nem kutat mas utan,aki bevallalja olcsobban is.bar 100euro ide vagy oda,gondolom nem akkora teher a csalad koltsegveteseben

2014. dec. 4. 21:41

Sziasztok,


Párommal keresünk au-pair lehetőséget, de egyelőre még csak az au pair hungary-t találtam, ahol párokat is el tudnak helyezni.

Esetleg van itt valaki olyan, aki tapasztaltabb ebben és tudna segíteni a keresésben?


Előre is köszönöm :)

9334. arrival (válaszként erre: 9333. - Possudi)
2014. nov. 20. 23:19

Nekem is kulon hazam (rendes nagy haz) volt, mert ket haza volt a csaladnak :)


En nagyon szerettem, de az en babam akkor szuletett, egy ujszulott egyszerubb legalabbis nekem - mint egy 1.5 eves.

Elotte otthon gyerekkorhazban dolgoztam, igy volt tapasztalatom.

Az elejen mindig aludt, addig en is pihentem, meg mentunk napi 2 szer 2-3 orakat setalni, en nagyon szerettem, es nagyon gyorsan eltelt egy nap!


1,5 evesre mar jobban kell figyelni, de meg mindig pici, es alszik is napkozben eleg sokat, meg berakod a babkocsiba es setaltok.

9333. possudi (válaszként erre: 9332. - Arrival)
2014. nov. 20. 23:03

amikor ilyen sokat babaztal,jol teltek a napok?


jelenleg 4 es 6 eveseim vannak napi.6 ora. aranyosak,de nagyon le tudjak szivni az energiamat + hazimunka.


irtam most egyebkent a csalajeloltnek a penzzel kapcsolatban.meg nem volt au pairjuk, remelem 'gyurhatoak' :DD

mellekepuletben lenne a szallas sajat furdo/konyha- megvaltasnak hangzik a mostanihoz kepest,hogy folyton kerulgetjuk egymast a kis lakasban:)))

9332. arrival (válaszként erre: 9330. - Possudi)
2014. nov. 20. 19:58

A 300 Euro eleg kevesnek hangzik ennyi munkaert. Probalj meg tobbet kerni, vagy inkabb varj meg.

En is napi 10 orat voltam au pair, babaval, 2008 ban, es hetente kaptam 100 fontot kb 150 Euro volt akkori arfolyamon / het, szoval 2015 ben ez nagyon keves!

9331. Yaweb
2014. nov. 20. 15:28

10 eve jottem ki Angliaba. 2 evet voltam au-pair. Azalatt itt kint is suliba jartam es otthon is befejeztem a fosulit, jogsit. A gyermekeim mar kint szulettek, angol allampolgarok is mar. En most kervenyeztem meg.

Sajat magamtol jottem ki, ugynokseg nelkul :-)

Egy nigeriai-ghanai csaladhoz kerultem. Egesz jo volt, de soha nem lennek tobbet au-pair :-)

9330. possudi
2014. nov. 20. 14:24

Sziasztok!

elore bocsi,nincs ekezetem)


a velemenyetekre (tapasztalatotokra) lennek kivancsi.

jelenlegi csaladomnal csak januarig maradhatok,viszont szeretnek meg az orszagban maradni,igy au pairkent.mar el is kezdtem a keresest,bar nem sok lehetoseg kozul valogathatok.


bejelolt egy csalad,mar talalkoztunk is szemelyesen,szimpik voltak.egy masfel eves kislany van.

viszont a munkaido elborzaszt:reggel 8tol este 6ig :SS mindezt 300euroert.

hazimunkat nem kell vegezni,van takaritojuk,hetvegek szabadok,havonta 2-3x anyuka otthonrol dolgozik,akkor csak 3-4 orarol lenne szo.


szerintetek nem durva 10 orazni egy ilyen kis gyerekkel?

ezt a profiljukra is kiirtak es ahogy elnezem mar tobb,mint 40en jeloltek oket,tehat van,akit nem borzaszt el.


belemenjek,vagy varjak meg olyan csladra,ahol nem lesznek ketsegeim? mit tennetek?

9329. lybp (válaszként erre: 9328. - SuzieQ)
2014. nov. 16. 20:38

Köszi a választ! :)


Odaklikkeltem, sajna nem elérhető az oldal. :(

Egyébként a legfőképp a felesleges papírokat és közv.díjat szeretném még elkerülni...

9328. SuzieQ
2014. nov. 14. 12:03

És egy kis jó tanács! Ne hagyd, hogy hülyére vegyenek!!! Ha több takarítást akarnak, vagy olyan dolgokat megcsináltatni ami nem tartozik ezek alá akkor kérj több pénzt! Ezt az elején fektesd, plusz melo --> plusz pénz!

És mindent beszéljetek át az elején, hogy az ellátásba mi tartozik bele stb. EZ most így kukacoskodásnak tűnik, de nekem pl. volt olyan, a vizet magamnak kellett venni, mert sokat iszom szerintük :)

Bérezés meg ugye attól is függ, hogy a héten hány órát melózol! És az, hogy csak ülsz a gyerekkel és felügyelsz rá, az is beleszámít! (nekem volt ilyen is, hogy azt nem gondolták annak :)

Szóval ha kérdésed van még írj :)


Az au pairek feladata a gyerekfelügyelet ellátása könnyű házimunkával egybekötve. Nem felelősek ugyanakkor azokért a házimunkákért, melyek nincsenek kapcsolatban a gyerekekkel, illetve azok a közösségi helyiségekért sem, melyek a család többi tagja által vannak rendben tartva.

9327. SuzieQ
2014. nov. 14. 11:53

gumtree oldalon csomó hirdetés szokott lenni

Meg van annak au-pair oldalak (pl. au pair world)

Meg tudok ajánlani egy magyar közvetítőt (ha csinálja még). Ő egy anyuka én meg voltam vele elégedve! Little Stars Au Pair Agency

9326. lybp
2014. szept. 25. 21:19
Valaki esetleg nem tudna segíteni egy angol, lehetőleg londoni család felkutatásában? Tök tanácstalan vagyok+ nem sikerül ez nekem sehogysem. Tudnátok valamit ajánlani?
9325. pakung (válaszként erre: 9322. - Gabello)
2014. szept. 25. 19:29
uuuu ez vicc ?
9324. lybp (válaszként erre: 9315. - Nora9401)
2014. szept. 25. 10:55

Hú de rég írtad ki. :(

Van itt még egyáltalàn valaki, vagy már senki nem au pairkedik? :)


Amúgy mi van az aupair world-del, hogy 'igazi' angol csalàdok csak elvétve vannak rajta? Nem vagyok rasszista, csak a kulturális különbségeket nem tudom, hogy tudnàm elviselni, most nagyon sok az afrikai ès arab csalàd. Vagy van valami màsik, felkapottabb oldal? Màr egy ideje keresek, de semmi. :(

9323. Gabello
2014. aug. 29. 11:15

Sziasztok!


Babysitter-házvezetőnői állást keresek egy kedves családnál Németországban vagy Ausztriában.

Aki tud valamit légyszi ossza meg velem. :)

Igérem meghálálom!

Szép hétvégét mindenkinek!

Üdv: Gabi

9322. Gabello (válaszként erre: 9321. - Pakung)
2014. aug. 29. 11:09

Szia!


Egy másik oldalon ahol hirdet a hölgy 250 eurot írt. :) 4 gyerek plussz full házimunka! :)

9321. pakung (válaszként erre: 9320. - Timea.zs.d)
2014. aug. 28. 16:39
milyen fizetésree lehet számítani euróban ?
2014. aug. 17. 15:47

Párizsba keresünk házvezetőt/au pairt


Sziasztok!

Bentlakásos házvezetőnőt keresünk egy évre, Párizs külvárosába, kertes házba, 4 gyermekes családhoz. Szállást, ellátást és zsebpénzt tudunk biztosítani. Nyelvtudás nem szükséges, viszont jogositvány és nyelvtanulási szándék igen.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook