Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Au pair munka? fórum

Au pair munka? (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. márc. 4. 16:51

Te mennyit variáltok általában egy család választásnál? Milyen szempontokat vesztek figyelembe? Mit részesítetek előnyben? "Tökéletes" családot kerestem, többféle szempontot vettem figyelembe. Sajnos valahol ez valahol az...de olyan, hogy egy családban minden meglegyen amit keresek még nem volt. De így, hogy először és utoljája megyek jól szeretnék dönteni. Vagy ahhoz mentek aki először mondja h mehettek? És lesz ami lesz?

(Egyre több család nem akar se nyelvsulit,se bérletet fizetni... )

9258. Lizi55
2014. márc. 3. 17:23
Én tudok egy ingyenes közvetítőt, de csak osztrák, német családhoz tud közvetíteni.priviben megadom a skype címét ha kell valakinek..megbízható nagyon..
2014. febr. 27. 14:57

Szandiika22!

Nicole Wild nekem is írt. Engem is hívott próbamunkára, ha jól emlékszem 680 eurót mondott. Nekem is nagyon gyanús volt. Főleg, hogy an anyja otthon él.. Én nem akarok egy osztrák öreglányt is kiszolgálni..kitudja mire oda kerül a sor, már mi tartozik bele az au pair feladataiba. Nincs rosszabb szerintem egy osztrák öregnél, csak ugráltatja és lenézi a magyart.

Nekem azt írta, h a gyerekekkel magyarul kellene beszélni, hogy tanulják a nyelvet. Én tudnak is valamennyire már állítolag!

Én nem fogadtam el,mert nem akarok egész nap egy öregasszony csicskása lenni,úgyis az lenne, hogy egész nap figyelné mit hogyan csinálok és stb...

9256. szandiika22 (válaszként erre: 9248. - AnnaLuna)
2014. febr. 24. 18:28

Gratulálok,hogy sikerült elérni az álmaidat,nagyon jó volt olvasni a kiirásodat. Ritkán olvasok ilyen boldog bejegyzést. Irigyellek érte,amiért jó családot találtál és jó helyet, én is nagyon szeretnék jó helyre kijutni.....de nem egyszerű. főleg hogy az angollal is csak szenvedek....

kívánom,hogy mindig ilyen szerencsés legyél :)

2014. febr. 24. 18:24

Sziasztok!

Az au-pair world-ön találtam egy családot,illetve a család talált rám. Oberwartban. Kételkedek bennük,mert én semmit nem beszélek németül,angolul meg csak immel-ámmal. német család,az anyuka beszél angolul is ,de a gyerekek csak németet,mégis mindenáron próbamunkára hívtak,most szombatra tettük az időpontot.Az átlagosnál több pénzt ígértek,bejelentett munkát,Magyarországon fizetett egészségbiztosítást.....Küldött képet a lányokról,de skype-on nem tudtunk beszélni,mert azt mondta ő nem tud.megadta a pontos címét,de megbeszéltük,hogy a szombathelyi határig eljön értem,amibe bele is egyezett.Pár dolgot nagyon furcsállok,és félek hogy átverés,vagy még rosszabb.....

esetleg van valakinek infója velük kapcsolatban?


Ausztria, Oberwart a nő neve Nicole Wild


állítólag van náluk jeneleg aupair,de nem tudom milyen nemzetiségű.


valakinek valami észrevétele ezzel kapcsolatban??

2014. febr. 21. 23:00

És orvos házaspárról tapasztalata valakinek?

Másik esélyes, akik jövő héten döntenek. Többször beszéltünk,aranyosak. Videóüzenetet is küldött a kislány. 5 éves kislány, 3éves kisfiú. Szülők 33 - 34 évesek.


bbyke köszi a választ :)

9253. bbyke (válaszként erre: 9252. - Mannalinna)
2014. febr. 20. 21:33
Én tuti nem választanám őket....
2014. febr. 20. 19:47

Ven egy család München mellett élnek. Szülők 40 felett a kislányuk 2 éves. Az anyuka nagyon precíz már a 2 beszélgetés alkalmával még a metróvonal tervér is elküüldte. Nyelvsulikról linkek stb.. Minden olyan gyors volt. Egyszer beszéltünk és még akkor este írta E-mailben, hogy mehetnék.

Másnap vettem észre, de nem írtam egyszerre, gondoltam még átgondolom, napközben amúgy sem értem rá visszaírni.

Mire hazaértem közölte, hogy ő úgy érzi mégsem érdekel engem a családja.Ha tévedne tudom a címét.

Mi a véleményetek?

Tetszik, hogy precíz és segítőkésznek is tűnt.. de a hirtelen hangulatváltozás vagy minek nevezzem.. Nem lenne egy idő után olyan , mint egy tábornok?

A férfi a BMW-nél dolgozik, de elvileg nincs autójuk :D Ilyet még nem hallottam..miller németeknek nincs autója.

9251. Niki0811
2014. febr. 16. 13:44
Sziasztok:) Pàrizs mellett (Troyesban)esetleg van valaki mèg au pair? Vagy a kozelben?
9250. 563b626108 (válaszként erre: 9249. - Bbyke)
2014. febr. 3. 22:47

szia, privatban kerhetnek tobb infot?

koszonom

9249. bbyke
2014. febr. 3. 22:10

Lutoni csalad aupairt keres ASAP.

Egy 7eves kislanyuk van, es nagyon rendesek.

9248. AnnaLuna
2014. febr. 3. 16:49

Sziasztok!

Látom sokan kerestek megbízható és olcsó közvetítőt, így én a tapasztalataimat szeretném megosztani veletek! Régi álmom volt, hogy kijussak New Yorkba. Mivel gyerkőcökkel is rendszeresen foglalkozom és Angliában is voltam már Au Pair így gondoltam így fogok kimenni New Yorkba is. Hadd mondjam el, hogy 2 hete vagyok New Yorkban egy fantasztikus családnál, a közvetítő emberek nagyon kedvesek, bármikor a rendelkezésemre állnak, az Area direcorral múlt héten már találkoztam is. A közvetítői díj vagyis regisztrációs díj pedig összesen 200 dolláromba került! Magyarországon sehol máshol nem találtam ilyen olcsón közvetítőt!

Az egész úgy kezdődött, hogy még tavaly év elején keresgéltem közvetítőket, de nagy megdöbbenésemre ezek a magyar közvetítők rengeteg pénzt kérdek a közvetítői munkájukért. Mivel sajnos munkanélküli voltam így ezt egyáltalán nem engedhettem meg magamnak. Le is mondtam erről a tervemről, amíg tavaly novemberben kaptam egy hírlevelet a GreatAupair-től. Ahova csak úgy fel voltam regisztrálva családkeresési célból, de igazából nem sok hasznát vettem. Szóval az állt a levélben, hogy most már ők is teljes jogú Au Pair agency-k lettek, ők is elintézik a J1 vízumot stb... Egyből elkezdett járni az agyam, hogy így lehet hogy ki lehet kerülni a drága magyar közvetítést, de mégis egy kicsit tartottam tőle, mivel a cég Amerikában van. Azért írtam nekik egy e-mailt infókat kérve, hogy mégis hogy működik ez. Már a levélben nagyon szimpatikusok voltak és írták, hogy igen Amerikában van a cég, de ne aggódjak Magyarországon is van munkatársuk, aki teljes segítségemre lesz. El sem hittem, hogy lehet végre sikerül kimennem New Yorkba. Így kitöltöttem a jelentkezésemet, regisztrálás után pedig itt Budapesten szerveztek nekem egy interjút egy magyar csajjal aki nekik dolgozik. Nagyon kedves volt és későbbiekben a vízum intézéssel is sokat segített. A felregisztrált családoknak pedig küldhettem emaileket, többel is tartottam a kapcsolatot, míg az egyikkel nagyon szimpatikusak voltun egymásnak, mindkettek úgy éreztük megtaláltuk egymást, ezután a GreatAupair elkezdte intézni a papírjaimat... és 3 héttel később már itt voltam New Yorkban. Nagyon boldog vagyok most! 2 gyerkőc van egy 6 éves kisfiú és egy 6 hónapos kislány, eddig minden rendben van velük is, a szülőkkel is. Tudodm hogy nem lesz egyszerű, Angliában is voltak problémáim, de el sem hiszem, hogy végre itt vagyok!!

2014. jan. 30. 15:01

Sziasztok!

Valaki tud valami infót mondani az aupairvilag.hu ügynökségről? Megbízhatóak? Esetleg más ingyenes/ olcsó közvetítőt ismer valaki?

9246. arrival
2014. jan. 23. 23:07
Extra megbizhato au pairt kerestetik Londonba, vezetni kell, angol vezetesi gyakorlattal
2014. jan. 23. 15:11
Amúgy látom nagyon sok a rossz tapasztalat. Sokat kell dolgozni, kevés a pénz, stb. Én angliában vagyok, heti 80 fontot kapok, egy 6 éves fiúra vigyázok. A szülők elváltak, az apukával vagyok, a fél hetet a gyerek az anyukájánál tölti, a hétvégék pedig felváltva vannak. Takarítani én takarítok. Imádom őket, az gyereket is meg az apukát is, családtagnak tekintenek, é ha hétvégén otthon vagyok, annak ellenére h akkor nem dolgozom szó nélkül elmosogatok vacsora után meg nap közben is. Az apuka meg szeret is a gyerekkel foglalkozni szóval ha ő otthon van mindent ő csinál. Mellesleg valóban nem lehet mérni h melyik nap hány órát dolgozol.
9244. sheisagirl (válaszként erre: 9241. - AnNaA)
2014. jan. 23. 14:30
Szia, én Hertfordshireben vagyok, Hemel Hempstead:)
2014. jan. 20. 19:57
Ha valaki tud Berlinben családot írjon. :)
2014. jan. 20. 19:56

Sziasztok.

Én főleg az au pair world oldalon próbálok családot keresni.Nektek mennyi idő alatt sikerült?

Lehet túl kritikus vagyok. Lehet már túl görcsösen próbálom, és türelmetlen vagyok. De tiszta ideg vagyok tőle, hogy nem sikerül. Csomó családdal váltottunk e-mailt. Mégis semmi...

9241. AnNaA
2014. jan. 20. 10:21
Egyébként van valaki Hertfordshireben?
9240. ehfr
2014. jan. 19. 23:18

Sziasztok! Terveim szerint szeptembertől Amerikában szeretnék Au Pair-ként tevékenykedni-élni-szeretni. :) Tudtok ajánlani olyan ügynökséget, ami 100%-ban megbízható, és az esetleges kint felmerülő problémák esetén is természetesnek és evidensnek tekintik a teljes körű segítségnyújtást? Az 'Au Pair Hungary' nevű céggel vannak valakinek esetleg tapasztalatai?


A reggeli 35 perc pedig tényleg nem sok a készülődéshez, de tapasztalataim szerint pár nap alatt a Gyerkőcök is hozzászoknak! Menni fog!:) Nem lehet kicsit korábban ébreszteni őket?

9239. Klarissza81 (válaszként erre: 9237. - AnNaA)
2014. jan. 19. 21:10
Szia, szerintem is gyerektől függő. Az előző családomnál nekem 40 percem volt arra, hogy reggel egy 2 és 6 éves gyerkőcöt felkeltsek, felöltöztessek, reggeliztessek, és fogmosás után kabátba elinduljunk. Voltak nehéz pillanatok, de egy idő után belejön az ember :) Főleg, ha megismeri a gyerkőcöket.
9238. arrival (válaszként erre: 9237. - AnNaA)
2014. jan. 19. 17:55
Gyerektol fugg, nem lehetetlen.
9237. AnNaA
2014. jan. 19. 17:36

Sziasztok! :)

Véleményetekre lennék kíváncsi.

2 gyereket ( 3 és 5 éves ) 35 perc alatt felöltöztetni, megreggeliztetni és megmosni a fogukat mennyire reális? Tudom, ez fura kérdés. :)

9236. Tyotyi01
2014. jan. 8. 21:17

Sziasztok!

Márciusban visszaköltözöm Magyarországra. A jelenlegi családom megkért, hogy segítsek megtalálni az utódomat.

Egy 12 éves "kislányra" kell vigyázni. A család 24 évesnél idősebb lányt keres, aki tapasztalt sofőr, mert a gyereket autóval kell hozni/vinni a suliba.

Részletes leírást adok priviben.

Köszi

9235. tavasz007
2014. jan. 4. 12:13

életem legjobb élménye és éve volt,

amikor kimentem az USÁ-ba aupairnek, menjetek!!!!

9234. Monca0129
2014. jan. 3. 13:35
Sziasztok!Hollandiából van valaki???? : )
9233. arrival (válaszként erre: 9231. - Viki0728)
2013. dec. 28. 13:00

Az USA ba, nem lehet csak olyan egyszeruen kimenni, nem ugy mukodik, hogy 1-2 honapra kimesz.

Europabs az aupair worldon talalhatsz csaladot.

9232. bbyke (válaszként erre: 9230. - DoryNanny)
2013. dec. 28. 12:48
aupair-world.net vagy greataupairs.co.uk, illetve a facebookon is van rengeteg ilyen csoport...
9231. viki0728
2013. dec. 28. 12:44

Sziasztok!

2014 nyarára, 1-2 hónapra szeretnék kimenni au pair-kedni leginkább az USA-ba/Németországba/Ausztriába vagy Angliába. Tudom, hogy 1-2 hónapra nehéz ilyen munkát találni, de hátha.

Aki tud valakit, kérem írjon! Köszönöm!

9230. DoryNanny
2013. dec. 17. 21:03

Sziasztok!

Londonban keresek családot januártól legkésőbb és ott lakással kizárólag.

Van tapasztalatom és beszélek angolul, 29 éves vagyok, Máltán laktam, jelenleg Budapestre költöztem vissza.

Köszönöm

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook