Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Au pair munka? fórum

Au pair munka? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
9199. arrival (válaszként erre: 9198. - Bubiq)
2013. okt. 27. 12:05

Nem egeszen van ez igy meghatarozva.

Au pair 25-30 ora

Au pair plusz 35 ora es a folott

Altalaban.


Igen, ha otthon ulsz, es vigyazol a gyerekre, az is munka. Viszont ez a Te hibad!

Ha szabadidod van, mirt ulsz otthon?

Vagy ha otthon maradsz miert nem mesz be a szobadba, es csinalod a dolgod?

Szabadidoben nem kell a csaladra akaszkodni, de ha megis- akkor meg senki ne csodalkozzon, hogy kihasznalnak titekeket, ez csakis a ti hibatok!


Erdekes, en is voltam au pair, jo par csaladnal, de soha egy percnel tobbet nem dolgozta! (igaz kevesebbet se)

Nyugodtan ki lehet nyitni a szatokat, es mondani, hogy NEM dolgozok epp.


Bar epp ezert valasztanak a csaladok 18-20 eves fiatal lanyokat, mert oket jol ki lehet hasznalni mert hagyjak magukat :(

9198. Bubiq (válaszként erre: 9192. - Sunshine76)
2013. okt. 27. 11:11

Angliában van törvény arról,h 30 óra az au pair munka max?

Egyébként az,h felugyelek a gyerekre(otthon ülök mellette) az is beleszámít nem? Akkor én így most 42-43 orazok :-)

9197. katha2 (válaszként erre: 9181. - Sheisagirl)
2013. okt. 27. 10:47

Szia! Én Borehamwodban vagyok au pair,én is London ászaki részén, szintén 2 hónapja, de én sem ismerek senkit. Nagyon messze esik a központtól és itt kevés a magyar. Te pontosan merre laksz? Hátha közel lakunk egymáshoz.

Szia: Kati

9196. arrival
2013. okt. 26. 17:48

A kintlako nanny heti 500 £ - ot keres miminum.

Egyeb kerdes?

9195. arrival (válaszként erre: 9194. - Anda-27)
2013. okt. 26. 17:47

Koszi, nem kell felvilagositani :)

Valoszinu tobb tapasztalatom van mint neked.


Es a heti 66£ az nagyon keves! Ne hirdesd az ilyet ...

9194. Anda-27 (válaszként erre: 9191. - Arrival)
2013. okt. 26. 16:25

Igen heti 66.£

Igen a kihasznalas mindenkepp igaz lenne hogyha mosni,fozni,takaritani es bevasarolni is kellene,de ezt itt nem varja el a kedves jelentkezotol senki, igy szerintem kibirhato.

Havi 300£ ugy hogy mindened adott nem egy rossz fizu,a gyermeket lehet vinni oviba mar 3-4 honaposan is... es kepzeld az kerulne havi 600 ba.

Aki mar igy indit: "hu egesz nap vele kell lenni".... az ne vallaljon gyerek felugyeletet.

Nem alapveto hogy jar kaja es szoba,mert lehet valaki kintlako Nany es akkor fizet maganak egy szobat ami Bhamben havi 300 £ plusz egyeb kotsegek..

Egyeb kerdes?

9193. Anda-27 (válaszként erre: 9192. - Sunshine76)
2013. okt. 26. 16:03

Nem nem vicc sajnos!

Ennyit fizetnek.Valoban tobbet kellene,de a fizuk igencsak bevannak doglodve mostansag es mar a jo oreg UK sem a regi.En 2007 ben Au Pair kent kerestem havi 600£. jo is volt! Igaz 3 gyerek volt es 2 nagyobb es csak anyuka aki egy drogos dilis,p...a volt,de legalabb fizetett. Viszont 8 honap elteltevel a nagyobbik fia meglopott es elkoltoztem tolluk. Hogy hany orat dolgoztam,azt ne is kerdezzetek meg...reggel 7 tol mig anyuci haza nem ert es az gyakorta ejjel 2 volt. Plusz heti 2x babysitteltem ami rendszerint atment egesz ejjeli virasztasba, ugyanis a legkisebb gyerek(kinek mellesleg down syndromaja van) varta haza anyut es nem volt hajlando aludni.

Szoval a melo nem egesz napos gyermekfelugyeletrol szol hanem reggel 7 tol mig mami haza nem er, jobb eetben 8-9 ora vagy 10 akar...

Es nem olyan csalad mint akiknel en voltam,ahol kongott a huto es a fel fizum kajara es a gyerekek etetesere ment el.

Szal ertem en hogy keves,nem is olyan embernek szol aki a penzert jonne ki, hanem a nyelvtanulasert, belerazodni a dolgokba es mondjuk 1 ev utan tovabball!

9192. Sunshine76 (válaszként erre: 9190. - Anda-27)
2013. okt. 25. 22:51
En utoljara 8 eve voltam au pair,de akkor mar £90-110-ot kaptam hetente,ami max.30 ora munka volt hetente,mert torveny szerint csak ennyit lehet az au pair-t dolgoztatni.Egy 1eves gyerekhez au pair-t fogadni nem is szabad,oda nanny vagy mothers help kell.Egesz nap kellene ra ugyelni?Egy ilyen pici babaval hatalmas felelosseg jar..Remelem ez a havi 300font csak vicc.Egy Nanny hetente kap min.ennyit egy babara vigyazva..
9191. arrival (válaszként erre: 9190. - Anda-27)
2013. okt. 25. 15:11

Havi 300£ , az heti 66 £ !

Kihasznalas legteteje! Ezek a fizetesek meg elfogadhatoak voltak 10 evvel ezelott, de nem most, 2013 ban!

En 7 eve voltam au pair, mar akkor is 90£ ot kaptam.


Mennyi munka van, heti hany ora? Egy egy eves gyerek meg ovodaba sem jar, egesz nap vele kell lenni?


Hogy kaja es szoba jar, ez a legalapvetobb minimum!


Ne haragudj , nem a te hibad, de ennek senki ne doljon be, heti 66£ = ingyen csicska

9190. Anda-27
2013. okt. 25. 11:11

Sziasztok!

Akit erdkel Au Pair munka Angliaban, Birminghamben irjon ram es egy C.V. t is mellekelhet.

A munka jovo ev husvet kornyeken lesz aktualis,egy bubajos 1 eves kislanyra kell vigyazni.

Sajat szoba es kaja jar, valamint havi 300£. Normalis csalad, apuka Lengyel, anyuka Magyar,(erdelyi)gyokerekkel. Bovebb infoert nyugodtan jelentkezz!

9189. szöszi25 (válaszként erre: 9187. - Bubiq)
2013. okt. 21. 20:26

Én szinte minden hétvégén felébredek rájuk. Ha nem a visításra akkor arra ahogy közlekednek. Nálunk a fiú elég hangosan közlekedik a lépcsőn.

Ha meg nagy a csend hétvégén nekem az már furcsa. Pl. tegnap is majdnem kilenc volt mire felkeltem és furcsa volt nagyon hogy csönd volt, de minden rendben volt amúgy.

9188. Bubiq (válaszként erre: 9187. - Bubiq)
2013. okt. 20. 14:52
Javítom az előzött ki tudjátok-e pihenni magatokat hétvégén?
9187. Bubiq
2013. okt. 20. 14:51
Au pairek! Ti tudjátok pihenni magatokat hétvégén? Vagy csak én ébredek gyerek vircsaftra?
9186. bbyke
2013. okt. 19. 15:49
Akkor nem vagyunk messze egymástól, én Lutonban vagyok... :) bár pár hónapja már felhagytam az aupairkedéssel (szerencsére) :)
9185. sheisagirl (válaszként erre: 9184. - Bbyke)
2013. okt. 19. 15:46
Hemel Hempsteadben
9184. bbyke (válaszként erre: 9181. - Sheisagirl)
2013. okt. 19. 14:22
Hol vagy pontosan?
9183. sheisagirl (válaszként erre: 9182. - Bee5630)
2013. okt. 19. 10:37
okés, köszi:)
9182. bee5630 (válaszként erre: 9181. - Sheisagirl)
2013. okt. 18. 19:29
Hat, en csak azt tudom tanacsolni hogy nezz korul facebookon es csatlakozz aupair csoportokhoz. En Dublinban vagyok harom honapja es en egy aupair csoporton keresztul ismertem meg eddig az osszes baratomat idekint! Sok sikeret!! :)
2013. okt. 17. 21:33
Halii! én itt vagyok Angliában London felett? van erre még valaki?:) Két hónapja vagyok itt de még mindig nem ismerek kb senkit. Ez normális?
9180. Bubiq (válaszként erre: 9178. - Darkania)
2013. okt. 4. 12:16
Nem irigyellek :-/ mondjuk az apuka nem lehet mérges rád,hiszen csak valaszoltal anyukanak! Ha eddig fizettek rendesen, akkor csak nem fognak most szemetkedni. Ha meg nem akarnak kivinni, mond nekik,h kifizeted az üzemanyagot, de a 3 boronddel nem igazán tudsz tömeg közlekedni.
9179. Bubiq (válaszként erre: 9177. - Gabido)
2013. okt. 4. 12:08

Az nem lenne baj, h elvárják a nevelést, d mikor értelmetlen es betarthatatlan dolgokat kérnek, az nem oké egy részről, más részről, mikor elvár vmit tőled de ő pedig enged, hát úgy soha az életben nem fog menni. :-)

Sajnos mindenhol vannak hülye emberek.

9178. darkania
2013. okt. 4. 10:27
Tyűha, az utolsó óráimat töltöm itt, de még így se lehetek nyugodt! :D Az utolsó előtti napom ez. Anyuka egy hete korházba van...ma péntek, az utolsó sulinap ugyebár. Reggel hisztire ébredek... 10 perc múlva összeszedem magam, lemegyek a nappaliba. A gyerek toporzékol, hogy ő nem akar iskolába menni, mert nem érzi jól magát. Az apja se tudja rávenni...így megsimogatta a kis "színlelőt" és kitalálta, hogy akkor maradjon itthon. Persze semmi baja nemvolt a gyereknek, csak iskolaundora... Nemsokára fater elmegy, gyerek reggelizik, utánna játszunk, festünk...és egyszercsak megszólal a telefon. Az iskolából hívott a tanítónéni, hogy mi van már, hogy a gyerek megint nincs iskolába?...Rá 10 percre az anyja hív a korházból és persze elkellett mondjam neki, hogy a gyerek itthon van, mert apuka aztmondta. Ettől persze dűhbe gurult,lehordta mindennek a férjét és lecsapta a telefont azzal hogy pár perc múlva visszahív. Gondolom ezalatt ezerrel hívta a férjét. Nemsokára újabb hívás, hogy öltöztessem a gyereket, mert jön egy barátja utánna és elviszi a suliba. Kész cirkusz és kergetőzés volt az egész felöltöztetés...meg ilyen dolgok hangzottak el, hogy: "Utállak, menj haza!! Nekem te nem mondod meg, hogy mikor menjek iskolába!" stb stb....Szóval így kezdődött a mai nap! Miután elvitték és csend lett a házba, elgondolkoztam azon, hogy majd este vajon mit kapok a férjétől az miatt, hogy elmondtam anyunak, hogy a gyerek nem ment iskolába??? Ki fog kifizetni??? Ki fog holnap kivinni az állomásra 3 gigantikus méretű táskámmal együtt??? Kész kabaré az egész!!! :(
9177. Gabido (válaszként erre: 9175. - Bubiq)
2013. okt. 3. 21:26
szerintem ez sok családnál igy van,sajnos sokan az au-pairtol várják el,hogy a gyereket nevelje, mert ök sajnos nem képesek rá :-S
9176. Gabido (válaszként erre: 9174. - Bubiq)
2013. okt. 3. 21:25
Német,angol mind a kettöt elfogadják :-)
9175. Bubiq (válaszként erre: 9170. - Darkania)
2013. okt. 3. 20:46
Az első családomnal nekem is ugyanez volt. Anyuka előadta nekem,h ilyen rend és ilyen fegyelem legyen. Persze baromira nem működött, én alapból is hulyesegnek tartottam. Pláne mikor ugyanezt tette ő is,h engedett a gyereknek, velem szemben, pedig én csak azt csináltam amit ő diktált. Innentol meg elveszik a tisztelet. Na mind1.
9174. Bubiq (válaszként erre: 9172. - Gabido)
2013. okt. 3. 20:35

Szia!

Melyik nyelvből várják el az alap nyelvtudást svájcban ha jelentkeznek au pairnek?

9173. Gabido (válaszként erre: 9164. - Zizigirl)
2013. okt. 2. 14:30

Németországban utoljára 2006-ban emelték az au-pair fizetést,szóval lassan ideje lenne,hogy megint emeljék. De a németek sajnos mielött valamin döntenek,eltelik legalább 2 év és akkor sem határoztak el semmit. Juniustol kötelezö nekik a nyelviskolába 50 eurot beleadni.

Más német nyelv területen, többet adnak,de a nyelvtanulás nehezebb. :-) De az au-pairkedés egyébként sem tartos helyzet szerintem,ahogy az ember megtanulta a nyelvet,rögtön váltani kell :-)

9172. Gabido (válaszként erre: 9170. - Darkania)
2013. okt. 2. 14:25
Miért nem mész Svájcba? Fizetés netto 500-700 svájci frank+nyelviskola+bérlet. Persze a nyelv tényleg furcsa :-)
9171. Gabido (válaszként erre: 9142. - Vera777)
2013. okt. 2. 14:24

Az isten szerelmére, még mindig ott tartottok,hogy minden közvetitö csak pénzt akar.... nagyon sok kölzvetitö már nemkér pénzt az au-pairtöl!!!

De persze ez mindenkinek saját döntése! :-)

9170. darkania
2013. okt. 2. 09:00
Köszi a bíztatást! Azthiszem nem fogok több aupair-kedést vállalni, főleg nem itt Németországban, 27 évesen már egy kicsivel többre van szükségem mint 260 euró! :P Ez a család többet adott, ezért vállaltam be. Amúgy 4 éves a gyerek. Amikor idejöttem már akkor is agresszíven reagált minden utasításra. Csak egy példa: "Anyu" megmondta nekem, hogy délután 3 után nem ehet édességet és semmit egészen 6-ig a vacsoráig. 4-kor már tombolt, hogy neki kell édesség... Persze nem adtam. Erre ordítás, ajtócsapkodás, és minden mozdítható tárgyat szanaszét dobált. Fél órán keresztül tombolt. Pont aznap anyú korábban hazajött a melóból (fél 5-re) és odaszalad a gyerekhez, hogy : "Mi a baj drágám, miért sírsz?" erre a válasz, hát ő éhes és én nem adtam enni. :D S akkor anyú elővett csokit, gumicukrot, pudingot s mindent, hogy a kedvébe járjon... Ezekután persze hogy én vagyok a "rossz néni"! S ehhez hasonló apróságok történtek nap mint nap... :)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook