Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2963. grizus (válaszként erre: 2959. - Yeti11)
2014. nov. 30. 00:53
Szédülés, elmegy az erő, ájulás, ez tipikusan annak a tünete, hogy valami felzaklatott, de kicsit lekésted magad és nem hagytad ott a dolgot időben, viszont annyira megviselt, hogy elájultál. Kisebbfajta sokk. Egyszer a vesegörcsöm miatt ájultam el majdnem, akkor is csak a lélekjelenlétemen múlt, hogy nem, viszont négykézláb csúsztam a padlón jajgatva az öcsém és az akkori barátnője előtt, aki ráadásul utált... nem foglalkoztak velem, mindegy, ez nem ide tartozik, lényeg hogy ennyitől még ne ijedj meg, itt nem látok szívtünetet, sima sokk. Pláne, hogy volt kiváltó ok, míg az infarktus látszólag a semmiből is jöhet.
2962. peonia53 (válaszként erre: 2961. - Kiss Ildikó)
2014. nov. 29. 23:48

Szi Ildikó!


Már meséltem én is hasonlóan érztem magam az alsó szemhéj műtét után mikor a ragasztót vettem le. A műtét semmi volt a ragasztó levételhez képest.Nem tudtam hogy krémmel kell levenni így még nehezebb volt.

Dóra

2961. Kiss Ildikó (válaszként erre: 2959. - Yeti11)
2014. nov. 29. 23:33

Mikor vettem le a felső szemhéjamról a ragasztó csíkot ugyan ez történt velem mint veled

kb 10 percig tartott, trauma minden ami nem megszokott

még egy ragasztó szalag is, nem még egy videó!

2960. Kiss Ildikó (válaszként erre: 2959. - Yeti11)
2014. nov. 29. 23:29

Ne aggódj! Csak a videó miatt volt a rosszullét, én is el ájultam volna, ezért meg se nézem

Soha semmit nem nézek meg

2959. Yeti11 (válaszként erre: 2958. - Grizus)
2014. nov. 29. 23:26
Értem, akkor igaza van a páromnak, hogy csak "egyszerü" keringési zavar lépett fel? Te sem mentél emiatt dokihoz?Remélem ennyi volt és többet nem lesz hasonló "élményem"...igaz kicsit már terhelt vok, mivel Anyukám szívinfarktusa hasonlóan zajlott, de én mostanra itt ülök és normálisan írok..Na de ha elöször van ilyen, azért megijed az ember ..Jó tudni, h mással is megtörténik hasonló.Akkor mégse haldoklom...:-)
2958. grizus (válaszként erre: 2956. - Yeti11)
2014. nov. 29. 22:56
Egyszer én is rosszul lettem egy tévéműsortól. Nem mondom meg, miről szólt. Éreztem bent, hogy talán ezt már nem kéne és elindultam kifelé. Az előszobában aztán kiment belőlem az erő, forgott velem a világ, káprázott a fejem és még pont volt annyi erőm, hogy lefeküdjek a küszöbre, ahol aztán bemantráztam magamnak, hogy később javult a helyzet az emberrel, akit láttam... szóval csak a lélekjelenlétemen múlt, hogy nem ájultam el, de rosszul lettem.
2957. peonia53 (válaszként erre: 2956. - Yeti11)
2014. nov. 29. 22:51

Szia!


Én vérvétel után szoktam így érezni. Kiver a víz, elgyengülök.

Egyszer fiatal koromba kaptam egy szurit, kimentem az utcára és elájultam, gondolom a tűtöl való félelemtől.

2956. Yeti11 (válaszként erre: 2951. - MVeronika)
2014. nov. 29. 22:22
Félig megnéztem..LÀNYOK!!! Nagyon megijedtem, na nem a viditöl, mert nem sikerült végignéznem, hanem attól, ami miatta történt..elkezdtem szédülni..aztán átvánszorogtam a másik szobába, mondtam a férjemnek, h naggggyon rosszul vagyok..elment az eröm..nem tudtam normálisan beszélni se..aztán éreztem, h wc-re kéne mennem, de az elöszobában ELÀJULTAM!!!...és mikor felsegíett éreztem, h késö..Talán tud vki érdemleges tanácsot adni, h ez az eset életemben elsözör-- igényel esetleg utólagos orvosi konzultációt?Vagy "egyszerüen" a video lehetett ilyen hatással...?! (ne nézzétek meg!!!!!!!) Amúgy nem vagyok érzékeny, voltam már fogorvos asszisztens is, ott aztán néha folyt a vér stb...szal ezért nem tudom, h EZ A VIDI lett volna a kiváltó ok?!OK, ha vkinek van ötlete szívesen veszem...Kicsit meg vagyok most szeppenve..mint 1 kisgyerek...
2955. Mézike05 (válaszként erre: 2947. - Ilcsike.gy)
2014. nov. 29. 22:20
Ilcsike, TT, amikor műti az alsó szemhéjat, akkor nem egy esetben emel kicsit a közép arcon is. Mondta is, hogy milyen lift a neve, de nem jegyeztem meg. Ezért mondtam, hogy próbálkozz meg egy konzival nála.Hátha.....
2954. peonia53 (válaszként erre: 2953. - MVeronika)
2014. nov. 29. 22:03

Szia!


Nézni nem nézem az biztos. Ha nagyon elszánt leszek akkor viszont bármi lehet. BB-nek mondtam én nem kérek tájékoztatást a műtétről, így másról beszélgettünk és elszaladt a egy óra.

Dóra

2953. MVeronika (válaszként erre: 2952. - Peonia53)
2014. nov. 29. 21:44
Akkor meg ne nézd. Elég rémes. Bár arra jó lenne, hogy ha nem muszáj, ne menj műtétre:)
2952. peonia53 (válaszként erre: 2951. - MVeronika)
2014. nov. 29. 21:32

Szia!


Én még egy vérvételt vagy egy szurit se bírok megnézni. A dermoroller fórumnál egyszer elindítottam a videót és amikor kiserkent a vér egyből kikapcsoltam.

Dóra

2951. MVeronika
2014. nov. 29. 21:28

Sziasztok, teszek ki egy rémes videót a high smas technikáról. Az 5. percnél kezdődik az a rész, amiben azt mutatja meg, hogy az egész arcot egyben tudja mozgatni. Azt hiszem, az a lényege, hogy egy olyan pontig bontja fel a bőrt, közel a nasolabiális redőhöz, ahol van egy rögzülés a különböző rétegek között, amit viszont nem bont fel, és annak a tapadása miatt tudja föntről elhúzni a többivel egyben a lenti részeket is. Nem valami szépen bánik szegény alvó beteggel. Aki pont úgy néz ki, mintha meghótt volna.

[link]

2950. peonia53 (válaszként erre: 2901. - Cumus)
2014. nov. 29. 20:22

Szia!

Ha jól számolom 2 óra, ennyit nem tudnék. Mikor először voltál mennyi ideig tudtad csinálni?

Én a sífutón 2 perccel keztem, 8 percig jutottam, mivel nagyon ritkán csinálom, ha rendszeresen csinálnám akkor már biztos 20 percnél tartanék. (amit szeretnék)

Dóra

2949. peonia53 (válaszként erre: 2932. - Zsuzsa spain)
2014. nov. 29. 20:14

Szia!


Igen fogyni nem kéne, a mozgás meg jó lenne mivel eddig csak sport nélküli mozgás volt az életembe. Nyugdíjas lettem pár éve és ez a mozgás már kevesebb, pótolni kéne.

Dóra

2948. papsajt
2014. nov. 29. 20:07
Udvozlok mindenkit.Nem vagyok uj a Hoxan csak ebben a forumban.Arcfiatalitassal kapcsolatban keresgelek olyan eljarast amit veglegesnek vagy legalabbis hosszan tartonak lehet nevezni.Semilyen tapasztaltom vagy megbizhato adatom nincs ezzel kapcsolatban.Botoxot nem szeretnek hiszen par havonta ismetelni kell.Ennel tartosabb megoldast keresek.Otven eves vagyok es latszanak az oregedes jelei.Erdekes modon nem annyira a szemem korul inkabb a felso ajak felett,az all ket oldalan es a nyakon laza a bor.Orommel vennek minden infot ami ezzel kapcsolatos,elore is koszonom.
2947. Ilcsike.gy (válaszként erre: 2946. - Mézike05)
2014. nov. 29. 18:52

Mézike!!!! Nagyon köszönöm, hogy agyaltál ennyit a 'problémámom'!

Tökéletes elemzést írtál a szemem alatti párnácskákról!

Sőt, leírtad a megoldást! Csak legyen olyan doki aki megcsinálja!

A 'szemész' szerint ez a rész már nem rá tartozik, mert szemkörnyéki műtéttel nem lehet eltüntetni, a plasztikai sebész meg azt mondja, hogy kérdezzem a szemészt, hátha van ötlete!

( konkrétan ez történt az esetemben! :)

Olyan doki kellene aki 2in1! :)

Ezen a vonalon fogok elindulni, ha nem lesz javulás, de reménykedem, hogy még alakul valamicskét!

Amúgy elégedett vagyok - de azok a dudorkák tényleg a többi rész simasága miatt nagyon nem oda valóak!

2946. Mézike05 (válaszként erre: 2936. - Ilcsike.gy)
2014. nov. 29. 16:48
Ilcsike írtam neked az utolsó képedre. Adtam egy ötletet, remélem, nem nagy baromság. :))
2945. zsazsi1
2014. nov. 29. 16:47
Nati, sokat gondolok rád, és várom az infókat, remélem, megnyugtató híreket hozol!
2944. Negi
2014. nov. 29. 14:54
Nekem a "haragos" ráncomat botoxolták Zs. Julianna. Eddig egyszer voltam, igazából arra volt jó, hogy nyáron nem tudtam ráncolni és így nem tudott tovább mélyülni, kb. 3-4 hónapig tartott.Tervezem újra.:)
2943. MVeronika (válaszként erre: 2938. - Grizus)
2014. nov. 29. 10:04

Tegnap kotorásztam BH oldalán, és Mikuláskor lesz nála előadássorozat az arcszépítő módszerekről: "Botox Party". Gondolom, elsősorban ön-népszerűsítő céllal, de érdekes lehet azért.

Magyarországról v Spanyolországból, akit érdekel és el tud ugrani Szegedre: [link]

2942. MVeronika (válaszként erre: 2934. - Zsuzsa spain)
2014. nov. 29. 09:53
Na, nem akarok eltérülni has meg egyéb pl irányba, de azért csak annyit ehhez a videohoz: általánosan, cukorbetegség miatt elhízott embert nagy haskörüli plaszt műtétnek alávetni nagy lelkiismeretlenség, nagy károkat, szövődményeket okozhat, általánosan csinosabb nem lesz, és még lesz egy nehezen gyógyuló hege, amiért egy évig megint nem mozog, megint hízik. Inz rezisztenciáját kellene kezelni, lefogyni mindenhol egyenletesen. A sport csak két dolog kérdése: megtalálni azt, amit szívesen és egy életen át mindig tudunk csinálni, és nem hagyni abba tényleg semmilyen ürüggyel, soha. Kajálásra ugyanez a két pont, és a többi a fizikai törvényszerűség dolga. Előnye a 100%-os beválás, szövődmények nélkül, sőt, az előnyeit lehetne sorolni vég nélkül. Igazándiból csak kedv és kitartás az egész, ki kell gondolni a számunkra megfelelőt és kivitelezhetőt, amit örökre fogunk szeretni. De én úgy vettem ki, hogy itt mindenki sportol, tornázgat vmit. Aki mégse, legalább szemhéjtornát csináljon :).
2941. MVeronika (válaszként erre: 2933. - Zsuzsa spain)
2014. nov. 29. 09:29
Ezzel én is vagyok, eddig azt gondoltam, na botox soha. Most már eljutottam odáig, hogy azt gondolom, na egyszer kiprób majd. De kihez menjen azzal is az ember, mert el lehet azt is szúrni nagyon, vagy orvostól független szövődménye is lehet, hallottam, aki komolyabban futott, mint én, és többé nem tudott, mert elterjedt a szervezetben és idegkárosodásokat okozott. Na, akkor végem lenne, azt bizt. Spanyolul nem tudok sajna.
2940. MVeronika (válaszként erre: 2935. - Ilcsike.gy)
2014. nov. 29. 09:23

Szia, Ilcsike, nagyon köszönöm. RImolánál voltam, mert őt is léz látásjav-ról kérdeztem, és mellesleg, ha már ott voltam, a szhéj plasztikáról is, de ő egyáltalán nem látta jó ötletnek nálam a szhpl-t. Azt mondta, csak rosszabb lesz.

TA-t láttam elsuhanni a folyosón, de nem vetettem rá magam időben, így csak később tudok vele beszélni. De nagyon köszönöm - akkor szépen sebész, mindenki ezt mondja, csak látnék én is tőle vmit saját szemmel.

2939. MVeronika (válaszként erre: 2932. - Zsuzsa spain)
2014. nov. 29. 09:17
Bizony! Ezt mondom neki én is.
2938. grizus (válaszként erre: 2933. - Zsuzsa spain)
2014. nov. 29. 00:21
Nekem semmilyen, de szerintem akkor lesz lárvaarc, ha túlzásba viszik, mert mindenáron húsznak akarnak látszani. Ha valaki intelligensen tudomásul veszi az egészséges határokat, természetes hatást kelthet. Gyakran készítenek összeállításokat "természetesen öregedő" sztárokról, hát bármibe lefogadom, hogy azok is botoxoltatnak, csak nem ész nélkül.
2937. grizus (válaszként erre: 2934. - Zsuzsa spain)
2014. nov. 29. 00:19
Nyugalom. Én csak arra utaltam, hogy nem biztos, hogy mindenki le akar fogyni, aki plasztikára vállalkozna, vagy egyszerűen tudomásul veszi, hogy nem tud.
2014. nov. 28. 23:08

Etus, Réka válaszoltam a kommentetekre, meg másoknak is!

Pusza :)

2935. Ilcsike.gy (válaszként erre: 2919. - MVeronika)
2014. nov. 28. 22:43

Veronika, én a Traub Alfréd két munkáját személyesen láttam, az egyik egy szemöldökemelés, a másik pedig száj körüli ráncok feltöltése!

Ez a két barátnőm járt nála, mindketten meg vannak elégedve a Frédi munkájával!

A felesége Dr Ratkay Imola, szemész főorvos,

aki szemhéjplasztikát is csinál! De a Frédi is azt hiszem....

Ha nem a BB-hez mentem volna és eszembe jutottak volna, akkor hozzájuk megyek!

De hát a legjobb barátnőmet a BB műtötte, ezért 'ott volt' a helyem nekem is a szemhéjplasztikával!

2934. zsuzsa spain (válaszként erre: 2912. - Grizus)
2014. nov. 28. 22:40

Grizus, ha szerinted én azt mondtam, hogy valakinek valamit akaratán kívül “megkell” tennie akkor vagy félreértetted vagy nem olvastad figyelmesen végig amit írtam!

Engem érdekel mások véleménye de kizárólag mindig, midenröl és mindenesetben saját magam döntök és ugyanezt gondolom másokról is !


Tehát tölem nem hallhattad és nem is fogod hallani, hogy valakinek valamit “kell vagy muszáj” megtennie, mert éppen az a jó , hogy mindenki bármikor szabadon sajátmaga hozhatja meg a döntéseit, szerencsére !!!


Most mielött beléptem volna a fórumra pont ezt a videót nézegettem, ide biggyesztem akkor ezt is mert pont ebbe a “súlytémába” vág!


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook