Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? fórum

Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit álmodtál és mit jelent?

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
2638. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2632. - 743a7abbe6)
2017. febr. 20. 02:27

Szerintem a múlt-jelen-jövő egyben! Ami régebben napsütötte, száraz, örömteli volt, azt előbb-utóbb (nem annyira kellemes) érzelmek áradata veszi körül. Fel kéne dolgozni, meg kéne oldani, mielőtt elmos mindent. Ugyanakkor a felülről jött víz (eső) a kegyelem (változás, megtisztulás) lehetőségét is magában hordozza.


(Ha kiállsz az esőbe, mindig érezhetsz egyfajta áldásos megtisztulást, mintha a kegyelem érintene meg. Nagy szárazság, kosz idején kifejezetten áldásos hatású egy kis eső.)

2637. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2631. - 743a7abbe6)
2017. febr. 20. 02:17
Az "ikerláng" egy hangzatos, divatos kifejezés arra, hogy rokonlelkek, lélektársak vagytok. Véleményem szerint ez lehet egy barátság, de akár egy szerelem is. Én nagyon bosszús leszek ha ezt a szót meghallom, sokan ezért tévednek erre az útra hogy ezt az "ikerlángot" hajtsák, űzzék! Nem ez a cél, hanem az ÖNISMERET! Ezt persze "senki" nem akarja önmagától, pedig a lelki társ is komoly tükröt tart! Na mindegy!
2636. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2631. - 743a7abbe6)
2017. febr. 20. 02:10
Vannak komoly emberek, akiknek tényleg ott van a képességük, de azért tegyük hozzá, hogy mindenki azt mond, amit akar, főleg a Facebook világában. Tegyük hozzá, hogy valaki meg arra utazik, hogy komoly stílusban "széttrollkodja" az efféle témákat. Aztán olyan is van, aki túlzottan komolynak hiszi magát, aztán sehol semmi. Ilyen szempontból csak kevés emberben lehet megbízni ilyen téren, de vannak ilyen emberek. Az égi csatornázás valóban működik, de mindenki másképp csatornáz. Ez lelki-szellemi érettségtől is függ, meg attól, hogy milyen képességekkel született. Tök természetes dolog annak, aki birtokában van, de ezt is túl lehet "miszticizálni". Alapvetően olyan mint a vízivás, ha valaki ezzel él. Ha a nyitottság és a kapcsolat megvan, akkor bármi átjöhet, amit akarunk. Csak akarjuk -e? Valaki lát, valaki hall, valaki tud, valaki érez, stb... Több spektruma van a csatornázásnak. Te döntöd el kiben bízol! Az is egy érettségi szint.
2635. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2628. - 35d45e2ed1)
2017. febr. 20. 02:02
A folyó is egy érdekes dolog, most nem írom le egy régi álmomat, de mindenképpen komoly jelzésértéke van. De a fognak is.
2634. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 2632. - 743a7abbe6)
2017. febr. 18. 19:41
a napraforgó egy szomorú virág, becsületes vagy de szomorú. de szerintem ha találsz majd egy párt már nem leszel szomorú
2633. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 2630. - 743a7abbe6)
2017. febr. 18. 19:38
szerintem először azt próbáld meg tudatosítani magadban, hogy nem kell hogy társnélküli legyél és igenis lesz társad. ha ezt magaddal letisztázod és el is hiszed, akkor kezd majd változni a dolog.
2017. febr. 18. 16:24

Tegnap előtt este megint volt egy nagyon furcsa álmom.

Azt álmodtam, hogy a házunk előtt a járda mellett az utcán szép nagy magas napraforgók virágoztak, emlékszem sütött a nap is, gondolom nyár évszak lehetett. Utána nagyon elkezdett esni az eső és nagy víz lett, elől volt nekünk egy cseresznyefa, amit már régen ki lett vágva, most azt is láttam álmomban. Utána láttam, hogy annyira nagy már a víz a sok eső miatt, hogy ami a házunk mögött épített kis nyári házba folyik be a víz.

2631. 743a7abbe6 (válaszként erre: 2622. - D7ba7bf7ff)
2017. febr. 18. 16:23
A facebookon pár napja egy idős férfi azt írta, hogy az ikerlángom kb 2 év múlva fog leszületni a közelemben. Azt mondja ezeket égi csatornázásból tudja. Ezt úgysem lehet kideríteni, hogy igazat mond e vagy sem, szerintem nem tudja egy ember megmondani ki az ikerlángom. Meg úgy gondolom az ikerláng egy lehetséges szerelem, párkapcsolat lehet. Ez lenne a logikus inkább, de valahol azt írják, lehet családtag is, meg akárki.
2630. 743a7abbe6 (válaszként erre: 2620. - 35d45e2ed1)
2017. febr. 18. 16:19

Ez így van az élet rákényszerített a társnélküliségre.

Lehet párszor el is mentem a lehetőségek mellett, de utólag már nem tudja az ember, hogy lehetett volna bármi is abból.

2629. e5f70b7ed6 (válaszként erre: 2626. - 35d45e2ed1)
2017. febr. 17. 21:23
En is hasonlolat olvastam a fogrol! :(
2628. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 2627. - D7ba7bf7ff)
2017. febr. 16. 18:51
lehet hogy ez is igaz, de én megfigyeltem, hogy ha álmomban kihullik a fogam szinte 100 % hogy meghal valamelyik szerettem bizonyos időn belül. sajnos ez nálam totálisan működik. A másik ami még nagyon vészjelző a víz (tó folyó bármilyen víz).de egyébként a fog-halál-változás a kártyában is összefügg pld. a halál lapja ha olyan konstellációban áll néha konkrétan halált jelent, de néha jelentheti azt is amit a fognál leírtál nagy változás, valami meghal és új lép a helyébe.
2627. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2626. - 35d45e2ed1)
2017. febr. 16. 01:34
Nem csak "halált" jelent, hanem az egyén akaraterejének, életerejének, önbizalmának elvesztését is. Nem akar küzdeni. Ez viszont bármikor visszaépíthető. Ha sorozatban hullanak ki a fogak, az nagy belső változásra utal. Akár külsőre is. A régi véget ér és az új születik. Majdnem úgy mint a halálnál.
2626. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 2625. - E5f70b7ed6)
2017. febr. 15. 18:42
a fog nem jót jelent. legalábbis a szakirodalom szerint sem és ha nekem álmomban kihullott a fogam mindig meghalt valaki akit szerettem. hát ha csak a fogkoronád hullott le az jobbik eset de szerintem ez betegséget jelent a szeretteid körében. bocs hogy ilyen rosszat írok, de hát ez van.
2017. febr. 15. 13:31
Foggal almodni mit jelent? Leesett almomban a fogkoronám es kaptam helyette egy masikat ami már akkor is.mozgott amikor felhelyezték.
2017. febr. 15. 08:35

Sziasztok!

Most éjszaka olyat álmodtam, amit most már meg kell fejtenem. Mert nem először történik ez, vagyis hasonló.


Az alapsztori: Ülök a buszon, a jobb első ülésben. A Férjem vezet. Egy megállóhoz érünk, (ami mindegyik álmomban ugyanaz volt) ahol felszállnak sokan, és a sor végén mindig egy meghalt szerettem, rokonom van.

Ez az álom általában haláluk után egy két hónapon belül bekövetkezik. A mai éjszakán Nevelőapám volt a soros (január 22-én halt meg), aki felszállt a buszra, ahol a többi halott rokon, ismerős már utazik velünk együtt. Viszont csak én látom Őket, Férjem nem. Amikor felszállnak, valami kedveset mondanak nekem, és mind arra kér, hogy ne áruljam el, hogy Ők itt vannak.


Bizarr. Így olvasva, még talán picit félelmetes is, de amikor átélem, álmodom, nagyon jó érzéssel tölt el.

2017. febr. 13. 23:11

Egy dátummal álmodni. Nem volt egyértelmű, mert két különböző év is feltűnt. Az egyik esetében a jegyek összege 33, krisztusi szám, tovább bontva pedig 6.

A másik esetében a jegyek összege 32, tovább bontva 5. Oké, megnézem az 5-ös és a 6-os szám szimbolikus jelentését.

Azért kicsit bonyolítom, ahogy illik. :D

2622. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2617. - 743a7abbe6)
2017. febr. 12. 22:40
Nem fogod addig se meglátni, se felismerni, amíg nem fejlődsz annak tudatossági szintjére hogy észleld. El fogsz menni mellette, még ha ott van melletted, akkor is. Ez belső minőség kérdése hogy megtalálod -e vagy sem. Ha fejlettebb nálad, akkor jelezni fog! Csak úgy nem keresheted. Az naivitás lenne.
2621. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2618. - 743a7abbe6)
2017. febr. 12. 22:38
Mondjuk azt, hogy ez csak egy alternatíva.
2017. febr. 4. 17:35
szerintem ezt jelenti: nincs még kialakulva benned, hogy igazából mit is szeretnél ezért saját magad által teremtett egyedüllétben (társnélküliségben) élsz. De mivel megpróbáltad elhessegetni őket illetve kimentél a szobából ahol ők voltak ha még konkrétan nem is tudod mit akarsz, de a magányból eleged van. Lefordítva hogy mit szeretnél konkrétan még nem tudod, de egyedül lenni nem akarsz tovább. Szerintem ez egy jó dolog, próbálj nyitni egy picit, emberek közé járni, ismerkedni és így hírt is, üzenetet is lehet hogy fogsz kapni, de a lényeg, először neked kell lépni
2017. febr. 4. 16:39

Tegnap este megint volt egy nagyon furcsa álmom, ami elég valóságos volt megint.


Azt álmodtam, hogy felébredtem az ágyamból, sötét volt vagy inkább félhomály a szobámban.

Arra ébredtem, hogy a szobámban sok cserebogár repked, mint tavasszal amikor rajzanak.

Próbáltam elhessegetni őket, de inkább kimentem a szobámból.


Már álmodtam cserebogárral kb, 2 hónapja is, akkor meg a volt kutyánk Foxi, megakarta enni a fa tövében mászó cserebogarat.


Cserebogár jót vagy rosszat jelent?

Azt olvastam hírt kapok, de nem is várok semmilyen

hírt.

2618. 743a7abbe6 (válaszként erre: 2616. - D7ba7bf7ff)
2017. febr. 4. 16:34

Szia!

Neked van látnoki képességed, hogy azt írtad, hogy 35-40 koromig kell várnom a megfelelő társra vagy csak ezt úgy írtad?

Nem hangzana olyan jól. :(

Tényleg volt olyan aki elhidegült tőlem, ezért is furcsa, hogy rá lától dolgokra

2617. 743a7abbe6 (válaszként erre: 2614. - 35d45e2ed1)
2017. febr. 4. 16:29

Szia!

Köszönöm a biztatást, remélem tényleg megtalálom a párom egyszer. :)

Egy időben még az ikerlángomat is próbáltam keresni,

érdekelt az a téma, elég felkapott is volt egy időben, de nem találkoztam még az ikerlángommal, ha létezik egyáltalán.

2616. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2613. - 743a7abbe6)
2017. jan. 29. 23:53

Pont ma hallottam valakitől, hogy olyan nincsen hogy minden nő családanya lesz és minden férfi családfenntartó, mert különböző sorsok vannak. Nem lehet általánosítani, főleg elvárni a társadalom által elképzelt főbb sorsszerepeket. Egyszerűen azért nem, mert mindenkinek EGYÉNI SORSA van! És ha neked az a sorsod, hogy 35-40 éves korodig vársz a megfelelő partnerre, akkor megfeszülhetsz, mert akkor sem jön előbb! Azaz, jöhetnek, de mindig lesz benne hiba és végül köddé válik az egész. Az is sorszerű hogy két ember gyerekkora óta ismeri egymást és leélnek együtt egy életet! De ez NEM VÁRHATÓ EL MINDENKITŐL! És bizony vannak magányos lelkek, akármilyen jók is, és vannak nem magányos lelkek, akik lehetnek akár rosszabbak is. A sorshelyzetek lehetnek próbák, de támogatások is. Egy erős, józan ember is lehet magányra ítélve, mert neki ez a próbatétel, vagy akár a kegyelem. Ismerek is ilyet. A legjobban látja a helyzetet, és lehet hogy pont ezért kerülik, mert félnek tőle. Plusz, ha valaki jól látja a másik hibáit, azt a másik alárendeltként fogja megélni, és senki nem akarja magát ilyen helyzetbe sodorni, puszta gyávaságból.


Szóval az, hogy normális ember vagy, az még nem garancia arra, hogy sok barátod lesz! Sőt!!! Mintha kezdene mindenki elhidegülni, azt érzed. Mindenki menekülőre fogja, mert önmaga meglátása a TÉT! Nem akarjuk meglátni magunkat! Aki nem akarja meglátni magát, az az okostelefonjába merül. Gyönyörűen látjuk nap mint nap! Aki a szemedbe mer nézni, vagy esetleg ki az ablakon, a telefonja helyett, az tuti hogy szembe mer nézni magával is! Az egy erős, egyenes ember!


Mellesleg, lehet hogy abban a fázisban vagy, hogy felkészülj egy komolyabb kapcsolatra, de ahhoz jobban meg kell ismerned önmagad, hogy a kapcsolat ne okozzon semelyikőtöknek csalódást, csak azért mert nem ismeritek önmagatokat. Ugyanis sokszor ezért hasal el egy kapcsolat, ezért fokozódik le, mert nem ismerik magukat a felek, sem egymást, és megjelennek a játszmák.


Ha ez nincs, akkor egy harmonikus, komoly, érett kapcsolat veszi kezdetét.

2615. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2614. - 35d45e2ed1)
2017. jan. 29. 23:33
Neked írtam, csak nem neked céloztam.
2614. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 2612. - 743a7abbe6)
2017. jan. 29. 18:35
szia, tényleg valószínűleg nem nekem írta. egyébként olvastam amit írtál most, szerintem biztos hogy te is meg fogod találni a megfelelő társat és nem leszel egyedül. egyébként is még nagyon fiatal vagy. de picit próbálj meg hinni abban, hogy igenis megtalálod és ha hiszed, sikerülni fog.
2613. 743a7abbe6 (válaszként erre: 2609. - D7ba7bf7ff)
2017. jan. 29. 18:23

Szia!

Vannak igazságok abban, amiket írtál.

De az a helyzet még sosem volt párkapcsolatom, pedig már lassan 32 éves leszek.

Az a baj, hogy ha lehetett is volna valami, már az elején abba marad a dolog, vagy kiderül van valakije.

Úgy néz ki a tartós egyedüllét marad továbbra is, de már csak hozzászokok. Ez a karmám vagy átkom.

Nem félek a magánytól, egy idő után az ember megszokja.


Meg volt olyan valaki, akit előre megálmodtam és azt hittem, hogy ő lesz a nagy szerelmem, de ebből semmi nem lesz már.

Furcsa még az álmok is megtévesztettek, megvicceltek.

2612. 743a7abbe6 (válaszként erre: 2611. - 35d45e2ed1)
2017. jan. 29. 18:13

Szia!

Zolcsika felhasználó biztos nekem szánta azt a hozzászólását.

Lehet csak nem a megfelelő hozzászólásra kattintott.

2611. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 2609. - D7ba7bf7ff)
2017. jan. 29. 17:53
bocs de egy kukkot nem értek abból amit nekem írtál, én ezt a technikát 30 éve hallottam és alkalmaztam egyszer egy olyan kapcsolatban amit le akartam zárni és ezzel elértem amit akartam, azaz hogy sosem keresett többé. Én sosem voltam egyedül és az égvilágon semmi baj nincs a párkapcsolatommal. valamint nagyon félreértettél nálam.
2017. jan. 29. 06:54

Szépet álmodtam. Mit jelenthet?


Az álmom csupa mozgás volt. Utaztam egyszer, utaztam másodszor. Pontosabban nem is utazásokról, hanem a megérkezésekről szólt az álom. Egy múltbeli, jól ismert helyszínen nyüzsgés fogadott és szeretet; a másikon, amely egy pályaudvar aluljárójához hasonlított leginkább, ismerősök vártak, akik már a következő programot is kitalálták: menjünk moziba! (Hogy mit néztünk meg, arra nem emlékszem, csak arra, hogy jó volt.)

2609. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2606. - 35d45e2ed1)
2017. jan. 28. 23:00

Vagy az is megoldás, ha TE magad változol, TE engeded el a saját gyengeségeidet, sérelmeidet, mert a kapcsolataid ugyanazon az energetikai sémán keresztül fognak provokálni. Tehát egy meccset, vagy önmagad által vagy mindkettőtök által le kell EGYSZER jól játszani és akkor már nem jön vissza! Azért mert MEGOLDOTTAD! És akkor az új kapcsolatod is egy egészen más lelki szintről indul, amiben már nem feltétlenül igényeltetik az egoista játszmákat, szenvedéseket kielégíteni. Nemes egyszerűséggel ez egy olyan szint, ahol az embernek többet ér a béke és a harmónia, mint a konfliktus és a játszmák. Na, ilyet sokkal nehezebb találni, de lehetséges, még ha fizikailag nem is gyakran találkoztok, de összevonzzátok egymást! De benne van a pakliban a tartós egyedüllét lehetősége is (amitől félünk, és inkább belemenekülünk valaki másnak az életébe, aki nem is biztos hogy hozzánk tartozik)!


Az emberek többsége sajnos még nem nőtt fel lelkileg ahhoz, hogy meghaladja a játszma szintjeit, ezért van nagyon sok boldogtalan kapcsolat, ami saját szeretethiányunk egyfajta kompenzációja és aminek a vége mindig egyfajta hűtlenség és csalódás. Sokan nem veszik észre, mégis benne maradnak, mert a tudatalattijuk erősebben bent tartja őket egy "áldozati" vagy egy "tettes" szerep által. És még "jól" is érzik magukat benne, miközben szenvednek. Nem tudnak kilépni, mert függők! Bonyolult téma ez.


Az egyik legveszélyesebb terület a partnerkapcsolat. Ebből alakul ki a család és a társadalom. Az egyénnél a kulcs. És az elengedéssel dolgozhat! Valóban!

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook