Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit jelenthet ez a kijelentés egy férfitól? fórum

Mit jelenthet ez a kijelentés egy férfitól? (beszélgetős fórum)


1 2 3
80. Százas Evelin (válaszként erre: 79. - Guruljka)
2017. okt. 13. 19:43

Remek ajándékot talált ki az az ismerős falubeli asszonyka. :-)

Igen, Babóca valamivel valószínűleg rettenetesen el lehet foglalva, mert reggel óta nem válaszolt nekem ott a másik fórumon. Azt hiszem, nem is fog. Elég nagy szarvashibát követett el, kb. egy hét távlatában már elfelejtette, mit írt itt és amott meg emiatt meghazudtolta magát.

Ilyen aranyhal-szerű memóriával (annak az állatkának állítólag 3 mp-nyire terjed ki az emlékezőtehetsége) ugyan chetelnie sem nagyon volna szabad, mert a végén még összekever valamit. :-)

Gurujka, felejtsük el mi is. :-) Vannak ennél jobb fórumok is. :-)

79. Guruljka (válaszként erre: 78. - Százas Evelin)
2017. okt. 13. 18:27

Lehet, hogy csetelget most is.


Eszembe jutott az ismerős házaspár, nálunk fiatalabbak voltak, és nagyon barátságosan fogadtak minket, mikor ideköltöztünk. Ugyanazon a helyen dolgoztak mindketten, de a férjet a sok hétfői hiányzás miatt idővel kitették és munkanélküli lett. A feleség, mivel imádta a férjét, hogy ne legyen gondja a közmunkán, vett neki nagy nehezen egy mobiltelefont. Hadd örüljön, büszkélkedjen. (Akkor még nem volt mindenkinek.)


A férj egyszer csak elköltözött.

Kiderült, hogy a mobilt társkeresésre használta, és a sok csetelésnek összeköltözés lett a vége.


Szegény asszonyka kiborult rendesen.

78. Százas Evelin (válaszként erre: 77. - Guruljka)
2017. okt. 13. 18:06

Na én befejeztem a Babóca fórumozást. Hát nem itt, ebben a fórumban írta azt, hogy nincs a férjével közös gyereke? Hát de.

A másikon meg azt írja, hogy azért romlott meg a férjével való kapcsolata, mert a pasi nem segít semmit a közös gyerek körüli teendőkben.

Komolytalan ez az egész.

77. Guruljka (válaszként erre: 76. - Százas Evelin)
2017. okt. 12. 22:56

Ezt is véletlenül fedeztem fel... :D


Majd holnap megnézem az eddig kiírt fórumait, ma már én is fáradt vagyok.

76. Százas Evelin (válaszként erre: 75. - Guruljka)
2017. okt. 12. 22:33

Nem mondod! Nem igaz ez a csaj. :-) Naponta jön az újabb és újab prücökökkel. Kár, hogy nem láttam a vadiúj fórumát, kösz hogy írtál róla, Gurujka. :-) Mostmár érdekel Babóca. :-)

Ma már nincs kraftom, de holnap majd ha hazaértem, megnézem, mit alkotott.

75. Guruljka (válaszként erre: 74. - Százas Evelin)
2017. okt. 12. 21:50

Viszont újabb főrumot nyitott Babóca...

Miszerint elmondja-e a férjének vagy ne.

Tudniillik megromlott a kapcsolatuk, ő pedig az utóbbi időben csetelget egy férfival.


Hát ha ez mind igaz: kommunikációs hiba, rajongás hiánya, elidegenedő kislány, csetelés mással... és ráadásul ezt itt adja ki magából és nem próbálja a férjével tisztázni, akkor elég kedvezőtlennek tűnik a házasság helyzete.

74. Százas Evelin (válaszként erre: 73. - Jeti)
2017. okt. 10. 15:05
Úgy tűnik, nem is fogjuk megtudni soha. :-)
73. jeti (válaszként erre: 67. - Százas Evelin)
2017. okt. 10. 09:03
Nem könnyű véleményt mondani, mert nem tudhatjuk mi van a dolgok mögött.
72. imaginary (válaszként erre: 61. - C5c843a83e)
2017. okt. 10. 08:09

Melletted van, segít, támogat lelkileg? Nőnek érzed magad mellette?


Hidd el, ez sokkal fontosabb.


Persze, értem én, hogy mire vágytal volna.

71. Százas Evelin (válaszként erre: 70. - Guruljka)
2017. okt. 9. 23:18
Ez már nekem is feltűnt. :-(
70. Guruljka (válaszként erre: 69. - Százas Evelin)
2017. okt. 9. 22:52
Persze, lehetne "összedugni a fejünket", de nem nagyon reagál a kérdező.
69. Százas Evelin (válaszként erre: 68. - Guruljka)
2017. okt. 9. 22:27

Idegeneknek ez természetesen nem "feladat", mégis jó ötletek születhetnek egy ilyesfajta átbeszélgetésből. Mármint annak, akinek a problémája van.

Voltam már én is úgy, hogy - mialatt tüzetesen elmagyaráztam valakinek, mi a gondom, és válaszolgattam a felmerülő kérdéseire, pikk-pakk össze is állt a saját fejemben a megoldás. :-)

Babócáról persze nem tudjuk, jutott-e már valamire. :-)

68. Guruljka (válaszként erre: 67. - Százas Evelin)
2017. okt. 9. 21:59

Igen...


Már amennyiben meg lehet oldani más valaki életét amúgy virtualice. És amennyiben idegenek feladata lenne a tanácsadás...

67. Százas Evelin (válaszként erre: 66. - Guruljka)
2017. okt. 9. 21:32
Hát igen. Az a szegény sokat csalódott férj meg otthagyott egy kétéves kisgyereket, mielőtt kissé hűvös fejjel, minden rajongás nélkül megnősült. Eh, fel kellene vennem a másik szemüvegem. A rózsaszín üvegest. :-)
66. Guruljka (válaszként erre: 65. - Százas Evelin)
2017. okt. 9. 20:49
Nekem inkább az a különös, hogy egy akkor két éves, ma hét éves kislány csak a leltár része...
65. Százas Evelin (válaszként erre: 64. - Guruljka)
2017. okt. 9. 20:39

Igen. Különös. A másik topikban ráadásul (szerintem) meg is született a megoldás, hogy tudniillik annál a nagyinál hajlandó csak a gyerek aludni, akivel Babócának rossz a viszonya. Pont. Babóca erre semmit nem reagált. Holott tisztán látszik, hogy azt az anyóssal való rossz viszonyt kéne rendezni, mindjárt nem lenne gond a gyerek viszonyulásával sem.

Egyébként meg, hogyha egy családon belül kettő azaz kettő probléma merül fel, ahhoz okvetlen kell indítani két különálló, párhuzamban futó fórumot is? Ugyan miért? Hiszen egy családon belül minden probléma összefügg egymással. Lehet, hogy az egyik az oka a másiknak vagy csak folyamatosan erősítgetik egymást stb. Babóca, nem lehet ezt így külön lekezelgetni. Gurujka, ez a felfogás az igazán különös. :-)

64. Guruljka (válaszként erre: 62. - Százas Evelin)
2017. okt. 9. 16:36
Nem is rögtön tűnt fel a névazonosság. De párhuzamosan olvasva már különös.
2017. okt. 9. 16:11
Ha 5 éve vagytok együtt, és a kislány 7 éves... hát akkor sem ezt a fórumot nem értem, sem a másikat. Itt valami nagyon nem stimmel.
62. Százas Evelin (válaszként erre: 53. - Guruljka)
2017. okt. 9. 16:06
Bocs, csak később láttam, hogy az nem utánjárás volt, te simán ott voltál azon a másik fórumon is. Ezért neked aztán már kicsit szélesebb a látóköröd ezt a családot illetőleg. :-)
61. c5c843a83e (válaszként erre: 58. - Imaginary)
2017. okt. 9. 15:14
Igen én szerettem volna ha valaki rajong nagyon oda van értem 5-ève vagyunk együtt.Elnèzest nem volt időm fel jönni hoxàra.
60. Százas Evelin (válaszként erre: 53. - Guruljka)
2017. okt. 9. 10:18
Gurujka, ez okos húzás volt. :-) Babóca ugyan nem fárasztja magát holmi válaszolgatással, de te legalább utánajártál. :-)
59. Százas Evelin (válaszként erre: 57. - Imaginary)
2017. okt. 9. 10:16
Dehát azt mondja férjuram, hogy ő voltaképpen soha. :-) Nem is tudja, hogy mit jelent az. Nem olyan családból származik... :-)
58. imaginary (válaszként erre: 55. - C5c843a83e)
2017. okt. 9. 09:30
Te szeretnéd, vagy szeretted volna, ha úgy rajonganának érted?
57. imaginary (válaszként erre: 56. - Százas Evelin)
2017. okt. 9. 09:29

Szerintem már megégette magát párszor.


Babócával találkozott "későn".

56. Százas Evelin (válaszként erre: 55. - C5c843a83e)
2017. okt. 9. 09:25
Cö-cö-cö. :-) Csak nehogy aztán egyszer mégis megégesse magát. :-)
2017. okt. 9. 08:53
Ő azt mondta amikor rá kérdeztem hogy mit jelent ez a kijelentés,hogy ő nem rajongott eddig senkiért mert nem egy megszállott hogy rajongjon bárkiért is.
54. imaginary (válaszként erre: 41. - Százas Evelin)
2017. okt. 9. 07:54
Igen, ezzel egyetértek.Igy nem tudunk segíteni.
2017. okt. 8. 18:06
Azért is kérdezem, mert a másik topikban a férjed kislányán csodálkozol, hogy nem szeret nálatok lenni. Gondolom, még elég friss a kislány számára is ez az új házasság.
2017. okt. 8. 18:01
Mióta vagytok házasok?
51. Százas Evelin (válaszként erre: 50. - Jeti)
2017. okt. 6. 19:10
Bárcsak a férj mondta volna ezt.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook