Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? fórum

Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit álmodtál és mit jelent?

28. szika
2006. máj. 31. 17:53

Ma sokat álmodtam a röpke másfél órás éjszakám allatt is. Amire tisztán emlékszem, az a vége. Apával sétáltunk egy erdőben, és voltak ösvények, ahonnan üvegszilánkok csúszkáltak le..mint valami üvegszilánk lavina vagy gleccser. És én láttam valamit az egyik fa alatt. és ott feküdt egy szarvas, aminek le volt szakítva a trófeája. És ült mellette egy nyúl. odaszaladtam, hogy megnézzem, tudunk e segíteni még, de a szarvas felpattant és elszalad, én meg néztem utána...és akkor csörgött az óra.

Álmoskönyv szerint: nyúl - félelem (megvolt ma) és aszarvas, hogy a terveim sikerülnek (bukta volt-úgyhogy nem, sajnos)

De így meg nem értem.

2006. máj. 31. 12:05
Álmomban indulni készültünk anyukámmal a bátyám esküvőjére, de még mindig csak pizsiben voltunk, anyának még nekiálltam festeni a haját és az idő haladt,de mi nem. És káosz, kapkodás és végre felébredtem!
2006. máj. 31. 10:07

Ej, én soha nem álmodok szeretkezőset a párommal. Fene!


De helyette mi szöszt álmodtam... Valami őserdő, én valami kívülállóként figyelem az eseményeket. Van egy benszülött gyerek, akire nem hat a minikígyó harapása, és egy fickó aki a Skorpiókirályt játszotta filmen... valami "Rock" a neve. Nos ez a pasi meg akarja menteni a srácot folyton... De nincs poénja, csak ennyi, hogy jövünk, megyünk, a gyereket néha megmarja a kígyó, és mintha a pasi is azt akarná, hogy marja meg a gyereket a kígyó. Esküszöm utálok álmodni, soha nem értem miért is álmodom ilyet...

2006. máj. 31. 07:53

fúúúú szex

legyen elég ennyi. A párommal persze, de még milyet....

24. bige
2006. máj. 31. 07:41

én tegnap azt álmodtam, hogy babát várok.

...lehet, mert a lányom 18. szülinapját ünnepeltük? :-)


ma pedig, hogy megszűnik a munkahelyem ! :-( aminek sajnos van esélye. erről majd akarok nyitni egy fórumot később

2006. máj. 30. 21:41
Szeretkeztem a párommal.:) Mostanában nincs túl sok időnk egymásra.:(
22. zoja
2006. máj. 30. 21:10
Lombikbébi programon voltam a férjemmel,de miért mikor 2 lányzónk van? Meg kéne próbálni egy 3. babát is talán?
21. rozsa3
2006. máj. 30. 19:20
Nem álmodtam semmit, nem értem rá. Aludni kellettt,kevés volt az idő :)
20. Sev
2006. máj. 30. 19:14

Ez édes:D Lehet, hogy jel ez az álom?:D Érdemes gondolkozni rajta;) Egy gyerek a világ legcsodásabb ajándéka, főleg, ha többen vannak:)))


más: a párom egy vele egymagas, vöröshajú nővel álmodott, akivel az oltárnál állt, és azt mondta, fél, mert tudja, hogy nem én nőttem meg és festettem be a hajam, de ő nem mást akar, hanem engem. Én pedig egy másik férfival álmodtam, eleinte hasonlított arab exbarátomra, de aztán kicsit más volt, viszont semmiképpen nem párom. Viszont a párommal majdhogynem azt csináltam, amit azzal a másikkal az álmomban...

Ti hisztek az álmokban és azok jeleiben? Én eddig nem hittem...

2006. máj. 29. 10:25

Álmomban fiam született. Csak a férjem volt jelen a szülésnél, és nem is kórházban szültem. Teljesen fájdalommentes volt az egész, nyugalmas és természetes. Csak a gyerek volt kicsit furcsa. Nem hasonlított a valóságban meglévő két gyerekemre.

Ráadásul a terhesség kb 4 napig tartott, nem is készültem gyerekre (a hasam viszont már nagy volt). Miután meglett a gyerek, szóltam a páromnak, hogy gyorsan vegyen valami ruhát a gyereknek amit rá tudok most adni, a többit meg majd megvesszük.

Szóval ezt tegnap álmodtam, de egész nap a hatása alatt voltam. Annyira szeretnék még egy gyerkőcöt.

18. kisgé
2006. máj. 29. 09:47
Én azt álmodtam, hogy egy könyv boltot nyitottaka barátnőmék és azon vitatkoztunk, hogy én nem fogom tudni kezelni a készletet. Mondom ott a számítógép, le tudom kérdezni, milyen könyvek vannak. Aztán azon gondolkodtunk, hogy szerző, vagy cím szerint legyen. Végül én voltam a bolt helyettes.....Kissé nyomasztó is volt, meg milyen álom ez már???????:)))
17. dorec
2006. máj. 29. 09:41
a leendő munkahelyemmel álmodtam, de ez érthető csütörtökön kezdek, és izgatott vagyok.
2006. máj. 29. 09:36

Én most nem emlékszem arra hogy mit álmodtam, de biztos álmodtam valamit. Mindig álmodok valamit. Van álmoskönyvem is és szoktam fejtegetni. Már egy párszor bejött. Egyszer volt egy olyan álmom, hogy kihullott az összes fogam, éreztem, ahogy potyognak ki. Álmoskönyv szerint hirtelen halál a családban, és úgy is lett. Kb egy hét múlva meghalt a keresztanyám, aki egyébként addig egészséges és csak 45 éves volt.


Érdekelne hogy milyenek azok az álomcsapdák!!!!

2006. máj. 28. 21:55

Igen volt. Telepakoltam a lakást álomcsapdákkal, jól is néznek ki és mivel hiszek benne, így csak nagyon ritkán gyötörnek rossz álmok.


Mostanában olyan dolgok piszkálnak meg, hogy beszélünk valamiről a párommal, megfog és avval álmodom, persze halálosan rosszat, ami megmérgezi a napomat.

2006. máj. 28. 21:48
Ja azt nem irtam,hogy akiknek megàlmodtam a halàlàt tènyleg meg is halatak egy kèt nappal elotte.
2006. máj. 28. 21:47
èn viszont sokszor nem is emlèkszem,hogy mit àlmodtam,de tudom,hogy rossz volt ès egèsz nap hulyèn èrzem magam.Most ne nèzzetek hulyènek,de màr kètszer megàlmodtam bizonyos szemèlyek halàlàt.
2006. máj. 28. 21:22

Persze, nem is egyszer. Mondhatnám, hogy hetente többször. :(

Még most is fel tudok idézni olyan helyeket, és illatokat, arcokat, amikkel már több éve álmodtam.

Ezek közül elég kevés, ami jó.

Nem tudom miért nem tudok jó dolgokkal álmodni.

2006. máj. 28. 21:17
Volt màr olyan,hogy àlmodtàl valami rosszat ès ezèrt egèsz nap nem èrezted jòl magad?
10. Hoxa
2006. febr. 23. 14:36

Ez így van. Nálam egyébként sosem volt hitelük :)) Szerintem csak esetleg egy jó poén.


Bár az álomfejtésben még mindig több igazságot látok, mint a napi horoszkópban. Az álmot legalább én álmodom. És szerintem nekem is kell megfejtenem, nem az álmoskönyveknek általánosítani..

9. 4726e582cf (válaszként erre: 8. - 53658d2215)
2006. febr. 23. 10:14

Próbacseresznye! Köszi az utánna olvasást meg ide beírást :).


Hát minden könyv mást mond... szóval kissé hitelét vesztett nálam.

2006. febr. 23. 10:04

Ebben a könyvben nem ezt írják.


FARKAS - - Kedvetlenség.

Fehér farkas: új ismerőseid csalódást okoznak.

Szelíd farkas: megbékélés, beletörődés.

Támadó, vicsorgó farkas: lázadozás.

Farkas, ami kosarat, csomagot visz: nagyon keserű gond, amitől lassan megszabadulsz.

Ruhába öltözött farkas, felnőtt álomban: keserves csalódás, fájdalom, ami lassan, de biztosan elmúlik; baj, amiből kifelé tartasz.


KUTYA - - Hűség, de átvitt értelemben hűség, kitartás egy rossz elképzelés mellett; nehezen felejtesz, és hajlasz a rosszra inkább visszaemlékezni, mint a jóra.

Kutyaharapás: ha téged harap - tartasz egy ellenséges lépéstől; ha mást harap meg szemed láttára egy kutya bosszút forralsz.

Ismeretlen kutya, ha az öledbe telepszik vagy melléd szegődik: kéretlen szívesség.

Régi kutyád, ha álmodban visszatér: szégyelled magad, hogy valaki után még mindig vágyakozol, nem tudod elfelejteni.

Saját kutyád, ha ellenségesen viselkedik: igazságtalan voltál valakivel, aki nálad gyengébb, vagy neked kiszolgáltatott.

Farkaskutya: nem egyértelmű érzések.

2006. febr. 23. 07:52

Nekem egy visszatérő vöröses barnás farkasom van, nem csinál semmit, csak figyel. :) Eleinte nem kedveltem, de mostmár örülök, ha megjelenik :).

Biztos valami angyal :), vagy ilyesmi. DE semmi esetre sem az, amit a vörös kutyáról írnak az álmos könyvek (halál a családban), mert akkor már 2 éve mindenki halott lenne körülöttem...

Viszont ha meg úgy nézem, nyilván nem él mindenki örökké... Szóval igaz is valahol...


Az álomfjtés kicsit komplikáltabb ennél. Inkább el kell gondolkozni rajta, hogy mit jelenthet, mert gyakran nem azt, amit az álmoskönyvek megjósolnak :).

6. Hoxa (válaszként erre: 5. - Veronitas)
2006. febr. 22. 21:30
szerintem olyan nincs, aki nem félne egy kicsit az elsőtől :))
5. veronitas (válaszként erre: 4. - Veronitas)
2006. febr. 22. 21:16

Hm. Utánanéztem. (Hoxa! Köszi a gyors elérhetőséget!)


VÁRANDÓSNAK, TERHESNEK LENNI - Fiatal lányok álmában: félsz a terhességtől, miközben fellángol az anyai ösztön is. Tudatalatt örülnél egy gyermeknek, de az eszed azt súgja, korai lenne még.


Érdekes. "fiatal lány": kérdés, mit ért fiatal alatt. én 28 vagyok. nem tudom, hogy félek-e a terhességtől, de azt tudom, hogy már nagyon vágyom rá!!!!

az eszem azt súgná, hogy korai? nos, ezt nem hiszem. már miért lenne korai? hiszen maholnap 30 leszek!!!!

2006. febr. 22. 21:11

Mára virradóra azt álmodtam, hogy terhes vagyok.

Nem volt rossz álom! :-)


Nem tudom, mit jelenthet, majd utánanézek. De hogy miért lehetett: itt állandóan olvasgatok erről, na és most két barátnőm is a harmadik-negyedik hónapban van, és másról sem beszélünk, csak erről... :-)

2006. febr. 21. 17:31

Borzalmas almom volt valamelyik nap!


Egy torz feju csecsemo meg akart olni..., nem tudom mi lett a vege, de azt hiszem o meghalt!

De azota is van, hogy napkozben a szemem elott latom, iszonyat felelmetes es ez nagyon gaz szerintem!!!

2. Hoxa
2005. nov. 3. 09:50

Ma veszekedtem egy régen látott emberrel valamin, amit most nem részletezek :)


Ezt jelenti az online álmoskönyv szerint:

Haragszol arra akivel veszekedsz, csak esetleg nem mered neki megmondani. Ha olyannal veszekszel akivel már rég nem tartod a kapcsolatot, álmodban veszel elégtételt rajta, kellemetlen érzéseid vele szemben már csitulnak.

1. Hoxa
2005. nov. 3. 09:46
Minél világosabban emlékszünk az álmunkra, annál jobban értelmezhetjük. Ámde az álomképek gyorsan elröppennek a tudatos emlékezetből.

Tartsunk ágyunk mellett papírt és ceruzát, és felébredéskor azonnal írjuk le, mit álmodtunk, nehogy elfelejtsünk belőle fontos részleteket.

Azt, hogy mit jelent, álmoskönyvekből is kiolvashatjuk és megtaláltam az interneten az online álmoskönyvet is, ahol kedvünkre keresgélhetünk...

Ugrás a teljes írásra: Mit álmodtál és mit jelent?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook