Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha már nem alszol együtt a pároddal, akkor az jelentheti a kapcsolat végét? fórum

Ha már nem alszol együtt a pároddal, akkor az jelentheti a kapcsolat végét? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. máj. 8. 18:27
A kettőnek semmi köze egymáshoz.
85. ina87
2014. máj. 8. 18:06

én elviselem a horkolását nem menne a külön alvászat föleg nem külön szobában


igen azt gondolom h a külön szoba külön alvásal el kezdödik valami ami lehet a szerelem vége vagy ép a kapcsolat kihülése akkár igy akkár ugy ez sajnos igy van

2014. máj. 8. 07:40
miert kell kulon aludni?ha vki szereti a masikat ez nem normalis,s ha meg nem legjobb szetmenni.
83. 6fef80bd7d (válaszként erre: 81. - D41005143d)
2014. ápr. 22. 13:34
megszokásból mondjuk.
2014. ápr. 22. 13:33
attól függ. sok tényező közbejátszhat.
2014. febr. 26. 04:37
igen,de nem ertem ha vki nem boldog a parjaval akkor miert kell egyutt maradni!
80. grizus
2014. jan. 6. 05:55
A tantrában direkt jó, ha a párok nem alszanak együtt. Sőt, az a jó, ha nem is laknak együtt, ha nagy távolságra élnek egymástól. Növeli a vágyat. Az együttélés kárára van a szexualitásnak, mert az érzelmeket erősíti, de az erotikát csökkenti. Állítólag.
2014. jan. 5. 19:46
dehogy,azt jelenti hogy a leányzó nem alszik egyedül..)
2013. nov. 24. 16:44
Attól függ,mi az oka.
2013. okt. 16. 17:25
Egyáltalán nem. Egészségügyi oka is lehet a külön alvásnak.
2013. okt. 16. 14:29

Nekem a nagyszüleim 60 évig voltak házasok és abból 30 évet biztos hogy külön aludtak. Pedig szerették egymást, de papám annyira horkolt hogy nem bírtak együtt aludni. Szerintem nem ezen múlt, hiszen szerették egymást, soha egy hangos szó sem fiatalabb korukban sem később. Csak praktikusság.


A szüleim szintén. Apummal nem lehet együtt aludni, én is látom hogy milyen állapotban van az ágya reggelre, vagy látom hogy hogyan alszik. Lehetetlen vele együtt aludni. De ettől függetlenül szeretik egymást, már kisebb koromban is feltűnt hogy bizonyos időközönként bezárkóztak a szobába....Megoldották máshogy, nem kellett nekik ehhez együtt aludni.

2013. okt. 16. 14:17
igen
2011. máj. 23. 12:22

Én ezt így nem jelenteném ki, persze ha csak különalvásról van szó és minden más stimmel, akkor nincs gond. Kérdés hogy jutottatok el a külön szobáig.


Mi így is úgy is alszunk. Nálunk szerencsére egyikünk sem horkol, de párom annyira forgolódik, hogy hihetetlen. Én 48 kiló vagyok, ő 100 körül és nem kellemes arra ébredni, hogy fültövön könyököl, vagy rád feküdt és fuldokolsz.

De én sem vagyok 100as egészen... éjszakai bagoly vagyok, ezért lefekszünk úgy 10-11 óra körül, megvárom míg elalszik kimászom mellőle és neki állok agyalni (ez a munkám, hogy agyalok) Éjjel van nyugi.

De előfordul, hogy azért alszunk külön, mert valamelyikünknek másnap reggel korán kel indulnia (nem kötött munkaidőben dolgozunk)

Számtalan ok lehet a különalvásra.

És őszintén bevallva, ha nagyon fáradt vagyok akkor külön vonulok, mert igazán csak úgy tudom kipihenni magam, ha az a 4m2 ágy csak az enyém (ezzel párom is így van)

2011. máj. 23. 11:59

mikor nekem a férjem bevallotta hogy már nem szeret akkor megkérdeztem miért hazudta nekem eddig hogy igen?erre ő azt válaszolta-"én nem hazudtam hogy szeretlek te nem vetted észrehogy nem"és igaza volt a lila ködben nem vettem észre. de miota nálam is elmúlt a szerelem és vissza gondoltam átgondoltam a történteket, mondatokat szóval az elmúlt 4 évet igaza volt mert egyértelmüen láthattom volna hogy már nem szeret.kitart a mai napig mert van 2 gyerekünk de én már szeretnék ujj életet kezdeni és neki is azt kivánom legyen boldog.nagyon szeretem őt de már nem ugy mint egy férfit.elmult a vonzalom a vágy mi eggyütt alszunk de nem jelent ez semmit mert csak havonta 2-3 szor vagyunk eggyütt 5 percre:)nem bujunk össze már évek ota.

ugyhogy ezen kéne mindenkinek elgondolkodni aki nem ért sok dolgot a kapcsolatában-"szeret?vagy csak én nem veszem észre hogy nem?"

2011. máj. 23. 11:14
Jelentheti, de nem biztos hogy azt jelenti! Ha több jel utal a kapcsolat végére, akkor a különalvás már csak hab a tortán!
2011. máj. 23. 11:12
igen..
70. Tidike (válaszként erre: 65. - Macianyu)
2009. ápr. 7. 14:03

Számomra is a külön alvás az elhidegülés jele. Már tapasztalatból is tudom, hisz mikor a volt férjemtől külön aludtam akkor örültem annak, ha nincs a közelemben, annyire elhidegültem tőle.

A mostani párom közelségét imádom, nem tudnám elképzelni, hogy külön aludjak tőle.

69. 27be861736 (válaszként erre: 66. - Elfelejtett jelszó)
2009. ápr. 3. 08:34
Ez így van. Mivel a párom zenész, már megszoktam a max 4 napi távollétet, de nagyon félek attól, mi lesz, ha 2 hétre el megy :(((( Nincs ilyesmiről szó, és a zenekar érdeke azt kívánja, meg én is ugye, hogy sikerüljön és ha 1 hónap 1 hónap, de menjenek. Mi lesz ha visszajön???? Ugyanúgy fogok érezni mint mikor elment???? ebben én még nagyon kezdő vagyok....
2009. márc. 31. 20:39

hat nem tudom lanyok. nem ertelek benneteket, es a pasitokat sem.


milyen kapcsolat az hogy kulon alszotok? nekem ez lenne a legnagyobb buntetes, es nem ertenem miert.


nem a szex az elso, de a testiseg nagyon fontos. barmilyen faradt az ember, nem hiszem el hogy van ember, nem esik jol ha hozza bujik valaki, vagy atkarolja. nem ertem miert vonjatok meg egymastol ezt a kis boldogsagot.


de talan ti jobban tudjatok. :S

2009. márc. 31. 16:35
Én nem alszom a párommal. Eleinte egy oka volt. Ahol neki kényelmes volt, nekem nem. Reggelre mindig úgy megfájdult a hátam, hogy felkelni se bírtam. Ő meg ott nem tud aludni, ahol nekem kényelmes, mert ő meg lelóg az ágyról. A kapcsolatunk megromlott, de nem ezért, az biztos.
66. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 65. - Macianyu)
2009. márc. 31. 11:06
Amikor még nem éltetek együtt akkor hogyan bírtad ki? Nekem is fontos a közelsége, és úgy vettem észre ha hetekig nem találkozunk meg is kopnak az érzelmeim iránta.
65. macianyu (válaszként erre: 1. - Andrea anya)
2009. márc. 31. 10:27
Az én számomra a külön alvás az elhidegülés,tehát a kapcsolat vége.Nekem a kapcsolat lényege a párom közelsége,hogy ha meg szertném érinteni éjszaka akkor megtehetem.
64. 27be861736 (válaszként erre: 63. - Erikpipi)
2009. márc. 26. 07:44
nekem nem fáj a fejem és nem menstruálok :DDDDDDDDD
63. erikpipi (válaszként erre: 59. - 27be861736)
2009. márc. 25. 15:10

Hát, a nők meg állandó fejfájással küzdenek,és folyamatosan menstruálnak.....:))

Persze az is más, ha egyébként nem indokolt a különalvás, de összevesznek, vagy ahogy olvassuk az egyik tagja a családnak iszik, vagy veszekednek, magyarul nem jönnek ki.

De ha indokolt, és célszerű a különalvás, és egyébként a kapcsolat kielégítő, akkor nem okozhat a különalvás semmiféle problémát, max. csak indok lehet az előzményekre.

62. k.tünde78 (válaszként erre: 57. - Nosferina)
2009. márc. 25. 13:30
dettó,ugyan ez a helyzet és a visszajelzések.
61. k.tünde78 (válaszként erre: 55. - Nosferina)
2009. márc. 25. 13:28
Ez anyukám esetében is így volt annak idején.Apu már nagyon ivott,volt sok vita-verekedés-ígéret.Anyum 17 év után nem bírta és elvált,persze az egész falu anyut hibáztatta,mert apu a kocsmában jól előadta magát,és ital mellett annak van igaza aki épp fizet-innentől kezdve a kricsmi haverok már úgy adták elő a meséket mintha ők személyesen látták volna az "eseteket"..
60. Nosferina (válaszként erre: 58. - Klenca)
2009. márc. 25. 08:31
Ne is mondd :( én már 2 éve küszködök a nyeléssel!Legutóbb tavaly nyáron költöztem egy időre anyámhoz,de a hugim megérkezése után,aki szintén hazaköltözött,ráadásul terhesen :D el kellett jönnöm-kényszer visszaköltözés :( nah ez kegyetlen! Most minden bűnömért megfizetek :(
59. 27be861736 (válaszként erre: 46. - Erikpipi)
2009. márc. 25. 07:46
meg azt, hogy a férje kiröhögte... hogy ő most fáradt, meg ez a baja, az a baja. ha egy pasi ilyennel jön elő...
58. klenca (válaszként erre: 57. - Nosferina)
2009. márc. 25. 07:05

Én már bedobtam a törülközőt.:((

Dettó ugyanerre jöttem rá.


De első lépésben elbeszélgetek egy ügyvéddel, kerül amibe kerül. Aztán ha újra lesz munkahelyem, belevágok, mert ezt nem lehet kibírni.

A senki is jobb az állandó idegesítésnél.

Nem egy másik pasi miatt, csak mert ezt nem nagyon birom elviselni.

57. Nosferina (válaszként erre: 56. - Klenca)
2009. márc. 24. 22:09

Ez egy külön faj- messziről el kell kerülni!Az első kapcsolatom is 7 évig tartott-első szerelem-de együtt is éltünk.A férjemmel is 7 év-ebből lett két gyermek.

De esküszöm neked, az első szerelmemet nem lehet összehasonlítani ezzel az állattal!

A férjemmel nem lehet beszélni,csak vitázni,és az is néha eldurvul úgy,hogy csapkod.Ha nem tartana apámtól-talán meg is ütne!

A múltból táplálkozik,mindig azt hozza fel-hogy régen milyen jól megvoltunk stb...mindent a gyerekekre fog,hogy azok rontották meg a kapcsolatunkat-észre sem veszi,hogy milyen kibírhatatlan,rigolyás,hisztis.

Először azt hittem,hogy beképzelem magamnak,biztos velem van a gond,de amikor a körülöttem lévő emberek megerősítettek benne,hogy a férjemmel nagyon nagy gond van-akkor kezdtem el gondolkodni!

Amit ő nem szokott-megjegyzem :) mert ha ezt tenné,rájönne esetleg,hogy sokáig ez nem fog menni-előbb vagy utóbb bedobom a törölközőt!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook